Tirreno-Adriatico 2014: etap 6: pociąg Omegi dowiózł Cavendisha

Mark Cavendish odniósł zwycięstwo na szóstym etapie wyścigu. Mistrz Wielkiej Brytanii wyprzedził kolegę z zespołu Omega Pharma-Quick Step Alessandro Petacchiego oraz Petera Sagana (Cannondale).

8. miejsce wywalczył Bartosz Huzarski (NetApp - Endura).

Liderem pozostał Hiszpan Alberto Contador (Tinkoff-Saxo).

Po starcie z Bucchianico do ucieczki zabrała się czwórka: Jack Bauer (Garmin), Steve Morabito (BMC Racing), Peter Kennaugh (Sky) i Cesare Benedetti (NetApp). Maksymalna przewaga harcowników wyniosła 5:30 (29 km).

Płaska trasa zawierała jeden haczyk, znajdujący się 41 km przed metą podjazd Sant’Elpidio a Mare (2,7 km; 5,6%, max 9%). Presję na sprinterów wywarł tam zespół Cannondale. Narzuconego tempa nie wytrzymał Marcel Kittel, który wspierany przez kolegów z Giant-Shimano, gonił półtoraminutową stratę.

Z przodu trójka uciekinerów (odpadł Benedetti) broniła się dzielnie, ale 10 km przed kreską ich akcja została zakończona. Kittelowi w tym momencie brakowało 23 sekund by powrócić do grupy, jednak zadanie to okazało się ponad siły Niemca.

Skontrował natomiast Philippe Gilbert (BMC Racing). W chwili gdy były mistrz świata został doścignięty, sprinterski pociąg ustawił zespół Omega Pharma-Quick Step.

Pracował Michał Kwiatkowski, a po stronie belgijskiej ekipy znajdowało się dziś dodatkowo szczęście. Na ostatnim zakręcie wywrócili się jadący za Omegą kolarze Lotto, wyhamował Andre Greipel. Powstała wyrwa, dzięki czemu Mark Cavendish w komfortowych warunkach został doprowadzony niemal do samej linii mety. Wygrał nie napotykając żadnego oporu, a ostatni w pociągu Petacchi miał jeszcze czas zafiniszować po drugie miejsce.

Wyścig we wtorek zakończy jazda indywidualna na dystansie 9,1 km.

Wyniki 6. etapu Tirreno-Adriatico (WT), Bucchianico - Porto Sant'Elpidio (189 km):

  1 Mark Cavendish (GBr) Omega Pharma - Quick-Step                 4:16:15
  2 Alessandro Petacchi (Ita) Omega Pharma - Quick-Step             
  3 Peter Sagan (Svk) Cannondale
  4 Arnaud Demare (Fra) FDJ.fr
  5 Tony Hurel (Fra) Team Europcar
  6 Robert Wagner (Ger) Belkin Pro             
  7 Kristian Sbaragli (Ita) MTN - Qhubeka
  8 Bartosz Huzarski (Pol) Team NetApp - Endura
  9 Mark Renshaw (Aus) Omega Pharma - Quick-Step             
 10 Davide Appollonio (Ita) AG2R La Mondiale
 11 Yukiya Arashiro (Jpn) Team Europcar
 12 Bernhard Eisel (Aut) Team Sky                                    00:06
 13 Daryl Impey (RSA) Orica Greenedge
 14 Ian Stannard (GBr) Team Sky
 15 Enrico Battaglin (Ita) Bardiani-CSF
 16 Benjamin King (USA) Garmin Sharp
 17 Markel Irizar Aranburu (Spa) Trek Factory Racing
 18 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team
 19 Nikias Arndt (Ger) Team Giant-Shimano
 20 Alexandr Kolobnev (Rus) Team Katusha
 21 Julian David Arredondo Moreno (Col) Trek Factory Racing
 22 Heinrich Haussler (Aus) IAM Cycling
 23 Yoann Offredo (Fra) FDJ.fr
 24 Alexandre Geniez (Fra) FDJ.fr
 25 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale
 26 Roman Kreuziger (Cze) Tinkoff-Saxo
 27 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Merida
 28 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team
 29 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Team Katusha
 30 André Greipel (Ger) Lotto Belisol
 31 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale
 32 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team
 33 Dominik Nerz (Ger) BMC Racing Team
 34 Daniele Bennati (Ita) Tinkoff-Saxo
 35 Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale
 36 Bram Tankink (Ned) Belkin Pro             
 37 Robert Kiserlovski (Cro) Trek Factory Racing
 38 Andrew Talansky (USA) Garmin Sharp
 39 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team
 40 Johan Van Summeren (Bel) Garmin Sharp
 41 Giampaolo Caruso (Ita) Team Katusha
 42 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Team Sky
 43 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team
 44 Janez Brajkovic (Slo) Astana Pro Team
 45 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team
 46 Andrey Amador Bakkazakova (CRc) Movistar Team
 47 Marcel Wyss (Swi) IAM Cycling
 48 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale
 49 Daniel Teklehaimanot (Eri) MTN - Qhubeka
 50 Vladimir Gusev (Rus) Team Katusha
 51 Hayden Roulston (NZl) Trek Factory Racing
 52 Yaroslav Popovych (Ukr) Trek Factory Racing
 53 Nicolas Roche (Irl) Tinkoff-Saxo
 54 Tobias Ludvigsson (Swe) Team Giant-Shimano
 55 Marco Canola (Ita) Bardiani-CSF
 56 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team
 57 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani-CSF
 58 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team
 59 Maxim Iglinskiy (Kaz) Astana Pro Team
 60 Sep Vanmarcke (Bel) Belkin Pro             
 61 Fabian Cancellara (Swi) Trek Factory Racing
 62 Maarten Tjallingii (Ned) Belkin Pro             
 63 Ivan Santaromita (Ita) Orica Greenedge
 64 Philippe Gilbert (Bel) BMC Racing Team
 65 Alexandre Pichot (Fra) Team Europcar
 66 Igor Anton Hernandez (Spa) Movistar Team
 67 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani-CSF
 68 Mickael Delage (Fra) FDJ.fr
 69 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Movistar Team
 70 Alberto Contador Velasco (Spa) Tinkoff-Saxo
 71 Nick Nuyens (Bel) Garmin Sharp
 72 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar
 73 Vincent Jerome (Fra) Team Europcar
 74 Davide Cimolai (Ita) Lampre-Merida
 75 Damiano Cunego (Ita) Lampre-Merida
 76 Angel Vicioso Arcos (Spa) Team Katusha
 77 Matteo Trentin (Ita) Omega Pharma - Quick-Step             
 78 Roger Kluge (Ger) IAM Cycling
 79 Stijn Devolder (Bel) Trek Factory Racing
 80 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team
 81 Oscar Gatto (Ita) Cannondale
 82 Ivan Basso (Ita) Cannondale
 83 Manuele Mori (Ita) Lampre-Merida
 84 Marc Goos (Ned) Belkin Pro             
 85 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team
 86 Kristijan Koren (Slo) Cannondale
 87 Jay Robert Thomson (RSA) MTN - Qhubeka
 88 Bauke Mollema (Ned) Belkin Pro             
 89 William Bonnet (Fra) FDJ.fr
 90 Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale
 91 Bjorn Thurau (Ger) Team Europcar
 92 Dmitry Kozontchuk (Rus) Team Katusha
 93 Michał Kwiatkowski (Pol) Omega Pharma - Quick-Step             
 94 Thomas Leezer (Ned) Belkin Pro             
 95 Gerald Ciolek (Ger) MTN - Qhubeka                                01:17
 96 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team                           00:06
 97 Filippo Pozzato (Ita) Lampre-Merida
 98 Adriano Malori (Ita) Movistar Team
 99 Eros Capecchi (Ita) Movistar Team
100 Benat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team
101 Adam Hansen (Aus) Lotto Belisol                                  01:25
102 Bart De Clercq (Bel) Lotto Belisol
103 Moreno Moser (Ita) Cannondale                                    00:06
104 Jaco Venter (RSA) MTN - Qhubeka
105 Romain Sicard (Fra) Team Europcar
106 Cameron Meyer (Aus) Orica Greenedge                              01:36
107 Daniel Martin (Irl) Garmin Sharp                                 01:38
108 Simon Clarke (Aus) Orica Greenedge
109 Tony Martin (Ger) Omega Pharma - Quick-Step                      01:47
110 Luca Paolini (Ita) Team Katusha                                  01:48
111 Alan Marangoni (Ita) Cannondale                                  01:57
112 Luke Durbridge (Aus) Orica Greenedge
113 Wouter Poels (Ned) Omega Pharma - Quick-Step             
114 Rigoberto Uran Uran (Col) Omega Pharma - Quick-Step             
115 Manuele Boaro (Ita) Tinkoff-Saxo                                 02:03
116 Maciej Bodnar (Pol) Cannondale
117 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Belisol                             00:06
118 Jens Debusschere (Bel) Lotto Belisol
119 Iker Camano Ortuzar (Spa) Team NetApp - Endura                   02:11
120 David Boucher (Fra) FDJ.fr
121 Jack Bauer (NZl) Garmin Sharp
122 Sam Bennett (Irl) Team NetApp - Endura
123 Kanstantsin Siutsou (Blr) Team Sky
124 Cesare Benedetti (Ita) Team NetApp - Endura
125 Patrick Gretsch (Ger) AG2R La Mondiale
126 Tiago Machado (Por) Team NetApp - Endura
127 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Tinkoff-Saxo
128 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Belisol                               00:06
129 David Millar (GBr) Garmin Sharp                                  02:36
130 Bradley Wiggins (GBr) Team Sky
131 Michael Morkov (Den) Tinkoff-Saxo
132 Matteo Tosatto (Ita) Tinkoff-Saxo                                02:39
133 Marco Coledan (Ita) Bardiani-CSF
134 Filippo Fortin (Ita) Bardiani-CSF
135 Nicola Boem (Ita) Bardiani-CSF
136 Damien Gaudin (Fra) AG2R La Mondiale                             03:57
137 Paolo Longo Borghini (Ita) Cannondale                            04:30
138 Sacha Modolo (Ita) Lampre-Merida                                 00:06
139 Paul Voss (Ger) Team NetApp - Endura                             05:50
140 Zakkari Dempster (Aus) Team NetApp - Endura
141 Ignatas Konovalovas (Ltu) MTN - Qhubeka
142 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team
143 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team
144 Maximiliano Richeze (Arg) Lampre-Merida
145 Simon Geschke (Ger) Team Giant-Shimano
146 Roy Curvers (Ned) Team Giant-Shimano
147 Marcel Kittel (Ger) Team Giant-Shimano
148 Tom Veelers (Ned) Team Giant-Shimano
149 Tom Stamsnijder (Ned) Team Giant-Shimano
150 Tom Dumoulin (Ned) Team Giant-Shimano
151 Frederik Willems (Bel) Lotto Belisol
152 Murilo Antonio Fischer (Bra) FDJ.fr
153 Maxim Belkov (Rus) Team Katusha
154 Thomas Dekker (Ned) Garmin Sharp
155 Michael Hepburn (Aus) Orica Greenedge
156 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky                                     
157 David De La Cruz Melgarejo (Spa) Team NetApp - Endura
158 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani-CSF
159 Andreas Stauff (Ger) MTN - Qhubeka
160 Martin Elmiger (Swi) IAM Cycling
161 Dominic Klemme (Ger) IAM Cycling
162 Matthias Brandle (Aut) IAM Cycling
163 Matteo Pelucchi (Ita) IAM Cycling
DNS Christopher Horner (USA) Lampre-Merida
DNS Jens Mouris (Ned) Orica Greenedge
DNS Jesse Sergent (NZl) Trek Factory Racing
DNF Svein Tuft (Can) Orica Greenedge
DNF Thomas Lövkvist (Swe) IAM Cycling

Klasyfikacja po 6. etapie

  1 Alberto Contador Velasco (Spa) Tinkoff-Saxo                   25:17:51
  2 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team               02:08
  3 Roman Kreuziger (Cze) Tinkoff-Saxo                               02:15
  4 Julian David Arredondo Moreno (Col) Trek Factory Racing          02:39
  5 Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale                    02:40
  6 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Team Sky                              02:50
  7 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Team Katusha                       02:51
  8 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale                        02:56
  9 Giampaolo Caruso (Ita) Team Katusha                              02:58
 10 Robert Kiserlovski (Cro) Trek Factory Racing                     03:06
 11 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team                           03:07
 12 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale                         03:09
 13 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Merida                                 03:39
 14 Alexandre Geniez (Fra) FDJ.fr                                    04:01
 15 Bartosz Huzarski (Pol) Team NetApp - Endura                      04:10
 16 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team                                05:08
 17 Andrew Talansky (USA) Garmin Sharp                               05:25
 18 Michał Kwiatkowski (Pol) Omega Pharma - Quick-Step Cycling T     05:57
 19 Ivan Santaromita (Ita) Orica Greenedge                           06:09
 20 Bauke Mollema (Ned) Belkin Pro                                   06:13
 21 Ivan Basso (Ita) Cannondale                                      06:23
 22 Benjamin King (USA) Garmin Sharp                                 06:26
 23 Dominik Nerz (Ger) BMC Racing Team                               06:31
 24 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team                              06:47
 25 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar                               06:48
 26 Damiano Cunego (Ita) Lampre-Merida                               07:11
 27 Tobias Ludvigsson (Swe) Team Giant-Shimano                       07:24
 28 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani-CSF                               07:43
 29 Peter Sagan (Svk) Cannondale                                     11:13
 30 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale                          11:22
 31 Rigoberto Uran Uran (Col) Omega Pharma - Quick-Step Cycling      13:32
 32 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team                              14:18
 33 Igor Anton Hernandez (Spa) Movistar Team                         14:24
 34 Benat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team                    14:31
 35 Simon Geschke (Ger) Team Giant-Shimano                           17:20
 36 Philippe Gilbert (Bel) BMC Racing Team                           19:27
 37 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team                             19:56
 38 Wouter Poels (Ned) Omega Pharma - Quick-Step                     20:03
 39 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team                              20:16
 40 Nicolas Roche (Irl) Tinkoff-Saxo                                 20:32
 41 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Movistar Team                 20:53
 42 Romain Sicard (Fra) Team Europcar                                21:30
 43 Adam Hansen (Aus) Lotto Belisol                                  21:55
 44 Kanstantsin Siutsou (Blr) Team Sky                               22:02
 45 Moreno Moser (Ita) Cannondale                                    22:22
 46 Iker Camano Ortuzar (Spa) Team NetApp - Endura                   22:24
 47 Johan Van Summeren (Bel) Garmin Sharp                            24:23
 48 Bart De Clercq (Bel) Lotto Belisol                               24:24
 49 Tiago Machado (Por) Team NetApp - Endura                         24:50
 50 Stijn Devolder (Bel) Trek Factory Racing                         24:57
 51 Angel Vicioso Arcos (Spa) Team Katusha                           25:37
 52 Fabian Cancellara (Swi) Trek Factory Racing                      26:39
 53 Daniel Martin (Irl) Garmin Sharp                                 28:20
 54 Simon Clarke (Aus) Orica Greenedge                               28:28
 55 Daryl Impey (RSA) Orica Greenedge                                28:55
 56 Bradley Wiggins (GBr) Team Sky                                   29:19
 57 Marcel Wyss (Swi) IAM Cycling                                    29:21
 58 Alexandr Kolobnev (Rus) Team Katusha                             29:37
 59 Jack Bauer (NZl) Garmin Sharp                                    29:40
 60 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team                                29:53
 61 Markel Irizar Aranburu (Spa) Trek Factory Racing                 29:59
 62 Janez Brajkovic (Slo) Astana Pro Team                            30:06
 63 Manuele Mori (Ita) Lampre-Merida                                 30:09
 64 Sep Vanmarcke (Bel) Belkin Pro                                   31:11
 65 Andrey Amador Bakkazakova (CRc) Movistar Team                    31:19
 66 Yaroslav Popovych (Ukr) Trek Factory Racing
 67 Luke Durbridge (Aus) Orica Greenedge                             31:25
 68 Luca Paolini (Ita) Team Katusha                                  31:27
 69 Hayden Roulston (NZl) Trek Factory Racing                        31:28
 70 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team                                31:47
 71 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Tinkoff-Saxo                32:11
 72 Kristijan Koren (Slo) Cannondale                                 33:17
 73 Eros Capecchi (Ita) Movistar Team                                33:56
 74 David De La Cruz Melgarejo (Spa) Team NetApp - Endura            34:43
 75 Bram Tankink (Ned) Belkin Pro                                    35:48
 76 Heinrich Haussler (Aus) IAM Cycling                              36:10
 77 Ian Stannard (GBr) Team Sky                                      36:15
 78 Maxim Iglinskiy (Kaz) Astana Pro Team                            36:53
 79 Tony Martin (Ger) Omega Pharma - Quick-Step                      37:00
 80 Marc Goos (Ned) Belkin Pro             
 81 Cameron Meyer (Aus) Orica Greenedge                              37:50
 82 Enrico Battaglin (Ita) Bardiani-CSF                              38:21
 83 Matthias Brandle (Aut) IAM Cycling                               39:14
 84 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Belisol                             40:07
 85 Vladimir Gusev (Rus) Team Katusha                                41:31
 86 David Millar (GBr) Garmin Sharp                                  42:00
 87 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team                            44:27
 88 Adriano Malori (Ita) Movistar Team                               44:48
 89 Bjorn Thurau (Ger) Team Europcar                                 45:13
 90 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team                           45:17
 91 Kristian Sbaragli (Ita) MTN - Qhubeka                            45:49
 92 Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale
 93 Oscar Gatto (Ita) Cannondale                                     45:57
 94 Roger Kluge (Ger) IAM Cycling                                    46:06
 95 Maciej Bodnar (Pol) Cannondale                                   46:18
 96 Martin Elmiger (Swi) IAM Cycling                                 47:48
 97 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani-CSF                               48:12
 98 Matteo Tosatto (Ita) Tinkoff-Saxo                                49:13
 99 Maxim Belkov (Rus) Team Katusha                                  50:01
100 Alan Marangoni (Ita) Cannondale                                  51:07
101 Yoann Offredo (Fra) FDJ.fr                                       52:16
102 Paolo Longo Borghini (Ita) Cannondale                            52:59
103 Alexandre Pichot (Fra) Team Europcar                             53:07
104 Jaco Venter (RSA) MTN - Qhubeka                                  53:35
105 Mickael Delage (Fra) FDJ.fr                                      53:44
106 Michael Morkov (Den) Tinkoff-Saxo                                53:48
107 Tom Dumoulin (Ned) Team Giant-Shimano                            54:19
108 Daniel Teklehaimanot (Eri) MTN - Qhubeka                         54:23
109 Thomas Dekker (Ned) Garmin Sharp                                 54:28
110 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky                                    54:51
111 David Boucher (Fra) FDJ.fr                                       55:49
112 André Greipel (Ger) Lotto Belisol                                55:59
113 Arnaud Demare (Fra) FDJ.fr                                       56:47
114 Maarten Tjallingii (Ned) Belkin Pro                              57:01
115 Filippo Pozzato (Ita) Lampre-Merida                              57:08
116 Sacha Modolo (Ita) Lampre-Merida                                 57:09
117 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Belisol                               57:12
118 Nick Nuyens (Bel) Garmin Sharp                                   57:24
119 William Bonnet (Fra) FDJ.fr                                      57:40
120 Dmitry Kozontchuk (Rus) Team Katusha                             57:46
121 Davide Appollonio (Ita) AG2R La Mondiale                         58:03
122 Manuele Boaro (Ita) Tinkoff-Saxo                                 58:07
123 Tony Hurel (Fra) Team Europcar                                   58:31
124 Yukiya Arashiro (Jpn) Team Europcar                              58:33
125 Robert Wagner (Ger) Belkin Pro                                   58:47
126 Vincent Jerome (Fra) Team Europcar                               58:52
127 Gerald Ciolek (Ger) MTN - Qhubeka                                58:54
128 Daniele Bennati (Ita) Tinkoff-Saxo                               59:10
129 Jens Debusschere (Bel) Lotto Belisol                             59:14
130 Nikias Arndt (Ger) Team Giant-Shimano                            59:36
131 Mark Cavendish (GBr) Omega Pharma - Quick-Step                01:01:29
132 Mark Renshaw (Aus) Omega Pharma - Quick-Step                  01:01:55
133 Patrick Gretsch (Ger) AG2R La Mondiale
134 Davide Cimolai (Ita) Lampre-Merida                            01:01:59
135 Cesare Benedetti (Ita) Team NetApp - Endura                   01:02:02
136 Marco Coledan (Ita) Bardiani-CSF                              01:02:08
137 Bernhard Eisel (Aut) Team Sky                                 01:02:10
138 Alessandro Petacchi (Ita) Omega Pharma - Quick-Step Cycling   01:02:19
139 Zakkari Dempster (Aus) Team NetApp - Endura                   01:03:01
140 Ignatas Konovalovas (Ltu) MTN - Qhubeka                       01:04:04
141 Filippo Fortin (Ita) Bardiani-CSF                             01:04:11
142 Matteo Trentin (Ita) Omega Pharma - Quick-Step                01:04:19
143 Sam Bennett (Irl) Team NetApp - Endura                        01:04:26
144 Damien Gaudin (Fra) AG2R La Mondiale                          01:04:27
145 Marco Canola (Ita) Bardiani-CSF                               01:05:14
146 Roy Curvers (Ned) Team Giant-Shimano                          01:05:48
147 Tom Veelers (Ned) Team Giant-Shimano                          01:05:53
148 Jay Robert Thomson (RSA) MTN - Qhubeka                        01:06:08
149 Murilo Antonio Fischer (Bra) FDJ.fr                           01:06:14
150 Michael Hepburn (Aus) Orica Greenedge                         01:07:05
151 Nicola Boem (Ita) Bardiani-CSF                                01:09:10
152 Paul Voss (Ger) Team NetApp - Endura                          01:09:27
153 Dominic Klemme (Ger) IAM Cycling                              01:09:29
154 Frederik Willems (Bel) Lotto Belisol                          01:10:02
155 Marcel Kittel (Ger) Team Giant-Shimano                        01:12:01
156 Maximiliano Richeze (Arg) Lampre-Merida                       01:12:27
157 Thomas Leezer (Ned) Belkin Pro                                01:13:28
158 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team                              01:14:02
159 Tom Stamsnijder (Ned) Team Giant-Shimano                      01:15:50
160 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani-CSF                             01:17:51
161 Matteo Pelucchi (Ita) IAM Cycling                             01:20:27
162 Andreas Stauff (Ger) MTN - Qhubeka                            01:21:04
163 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team                         01:21:42

fot. LaPresse

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: