Tour de Langkawi 2014: etap 4

Mirsamad Pourseyedi Golakhour (Tabriz Petrochemical) po wjeździe na Genting Highlands (22 km; 7,3%) został zwycięzcą czwartego etapu wyścigu. Irańczyk objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

Kilka sekund po zwycięzcy przyjechali Merhawi Kudus (MTN-Qhubeka) i Isaac Bolivar (UnitedHealthcare).

Paweł Poljański (Tinkoff-Saxo) zajął 49. miejsce, ze stratą 12:24.

Wyniki 4. etapu Tour de Langkawi (2.HC), Subang - Genting Highlands (110,9 km):

  1 Mirsamad Pourseyedigolakhour (IRI) Tabriz Petrochemical Team   2:54:44
  2 Merhawi Kudus (Eri) MTN - Qhubeka                                00:04
  3 Isaac Bolivar Hernandez (Col) UnitedHealthcare Professional      00:05
  4 Esteban Chaves (Col) Orica GreenEdge                             00:10
  5 Petr Ignatenko (Rus) Team Katusha                                00:26
  6 Jacques Janse van Rensburg (RSA) MTN - Qhubeka                   00:34
  7 Steven Kruijswijk (Ned) Belkin-Pro Cycling Team                  00:46
  8 Gianfranco Zilioli (Ita) Androni Giocattoli                      00:59
  9 Ghaffari Vahid (IRI) Tabriz Petrochemical Team                   01:17
 10 Carlos Julian Quintero (Col) Colombia                            01:36
 11 Ariya Phounsavath (Lao) CCN Cycling Team                         01:52
 12 Yonattah Monsalve (Ven) Yellow Fluo                              02:10
 13 John Ebsen (Den) CCN Cycling Team                                02:23
 14 Amir Kolahdozhagh (IRI) Tabriz Petrochemical Team                02:38
 15 Pieter Weening (Ned) Orica GreenEdge                             02:50
 16 Louis Meintjes (RSA) MTN - Qhubeka
 17 Pavel Brutt (Rus) Team Katusha                                   02:59
 18 Jesper Hansen (Den) Tinkoff-Saxo                                 03:42
 19 Natnael Berhane (Eri) Team Europcar                              04:28
 20 Ghader Mizbani Iranagh (IRI) Tabriz Petrochemical Team           04:32
 21 Patrick Facchini (Ita) Androni Giocattoli                        04:47
 22 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare Professional Cycling      04:52
 23 Alessio Taliani (Ita) Androni Giocattoli                         05:23
 24 Eric Sheppard (Aus) OCBC Singapore Continental Cycling Team      05:42
 25 Leonardo Fabio Duque (Col) Colombia                              05:58
 26 Duber Armando Quintero Artunduaga (Col) Colombia                 06:00
 27 Jack Bobridge (Aus) Belkin-Pro Cycling Team                      06:56
 28 John-Lee Augustyn (RSA) MTN - Qhubeka                            07:55
 29 Li Jun Bai (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling               08:34
 30 Zhi Hui Jiang (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling            09:10
 31 Hari Fitrianto (Ina) CCN Cycling Team                            09:16
 32 Yoshimitsu Hiratsuka (Jpn) Aisan Racing Team                     09:28
 33 Choon Huat Goh (Sin) OCBC Singapore Continental Cycling Team     09:51
 34 Alexander Rybakov (Rus) Team Katusha                             09:57
 35 Brett Lancaster (Aus) Orica GreenEdge                            10:22
 36 Robin Manulang (Ina) Indonesia
 37 Mohd Adiq Othman (Mas) Terengganu Cycling Team                   10:25
 38 Patrick Lane (Aus) Synergy Baku Cycling Project                  10:32
 39 Mohd Fauzan Ahmad Lutfi (Mas) Malaysia                           10:56
 40 King Wai Cheung (HKg) Hong Kong - China                          11:07
 41 Jing Yang (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling
 42 Robinson Eduardo Chalapud Gomez (Col) Colombia                   11:34
 43 Jeffry Johan Romero Corredor (Col) Colombia
 44 Jason Christie (NZl) CCN Cycling Team                            11:41
 45 Suhardi Hassan (Mas) Malaysia                                    11:48
 46 Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha                               11:53
 47 Aiman Cahyadi (Ina) Indonesia                                    12:01
 48 Mehdi Sohrabi (IRI) Tabriz Petrochemical Team                    12:03
 49 Paweł Poljański (Pol) Tinkoff-Saxo                               12:24
 50 Luigi Miletta (Ita) Yellow Fluo
 51 Juan Pablo Valencia (Col) Colombia
 52 Agung Ali Sahbana (Ina) Indonesia                                12:29
 53 Burr Ho (HKg) Hong Kong - China                                  12:39
 54 Mohd Rauf Nur Misbah (Mas) Malaysia                              12:43
 55 Ying Chuan Gu (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling            13:53
 56 Bradley White (USA) UnitedHealthcare Professional Cycling Te     14:15
 57 Mohd Saufi Mat Senan (Mas) Terengganu Cycling Team               14:52
 58 Tsgabu Grmay (Eth) MTN - Qhubeka                                 15:06
 59 Tural Isgandarov (Aze) Synergy Baku Cycling Project              16:05
 60 Bambang Suryadi (Ina) Indonesia                                  16:15
 61 Yannick Martinez (Fra) Team Europcar                             16:52
 62 Christophe Kern (Fra) Team Europcar
 63 Omar Bertazzo (Ita) Androni Giocattoli                           17:30
 64 Lex Nederlof (Ned) CCN Cycling Team                              17:58
 65 Michael Valgren Andersen (Den) Tinkoff-Saxo                      18:19
 66 Siu Wai Ko (HKg) Hong Kong - China                               18:55
 67 Aidis Kruopis (Ltu) Orica GreenEdge                              19:01
 68 Chao Hua Xue (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling             19:09
 69 Alexsandr Dyachenko (Kaz) Astana Pro Team                        19:12
 70 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team
 71 Cameron Bayly (Aus) OCBC Singapore Continental Cycling Team      19:31
 72 Youcef Reguigui (Alg) MTN - Qhubeka                              19:57
 73 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team                           20:55
 74 Mohd Nur Rizuan Zainal (Mas) Malaysia
 75 Jay McCarthy (Aus) Tinkoff-Saxo                                  21:02
 76 Sam Bewley (NZl) Orica GreenEdge
 77 Antoine Duchesne (Can) Team Europcar
 78 Damien Howson (Aus) Orica GreenEdge
 79 Thomas Rabou (Ned) OCBC Singapore Continental Cycling Team
 80 Taiji Nishitani (Jpn) Aisan Racing Team
 81 Andrea Guardini (Ita) Astana Pro Team
 82 Michael Schweizer (Ger) Synergy Baku Cycling Project             21:07
 83 Yihui Ni (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling                 21:08
 84 Theo Bos (Ned) Belkin-Pro Cycling Team                           21:10
 85 Daniel Klemme (Ger) Synergy Baku Cycling Project
 86 Ken Hanson (USA) UnitedHealthcare Professional Cycling Team      21:13
 87 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff-Saxo                                 21:17
 88 Behnam Khalilikhosroshahi (IRI) Tabriz Petrochemical Team        21:19
 89 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team                            21:32
 90 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team                             21:38
 91 Robert Förster (Ger) UnitedHealthcare Professional Cycling T     21:43
 92 Dene Thomas Rogers (NZl) OCBC Singapore Continental Cycling      21:51
 93 Roberto De Patre (Ita) Yellow Fluo                               21:54
 94 Mohd Saiful Anuar Aziz (Mas) Terengganu Cycling Team
 95 Francesco Chicchi (Ita) Yellow Fluo
 96 Lok Chun Wu (HKg) Hong Kong - China                              22:05
 97 Anuar Manan (Mas) Terengganu Cycling Team                        22:30
 98 Carlos Eduardo Alzate Escobar (Col) UnitedHealthcare Profess     22:57
 99 Carlos Jose Ochoa (Ven) Androni Giocattoli                       23:09
100 Junrong Ho (Sin) OCBC Singapore Continental Cycling Team         23:20
101 Kenny Robert Van Hummel (Ned) Androni Giocattoli                 23:25
102 Ching Yin Mow (HKg) Hong Kong - China
103 Mohd Harrif Saleh (Mas) Terengganu Cycling Team                  23:48
104 Mohd Zamri Saleh (Mas) Terengganu Cycling Team                   23:51
105 Abdul Rashid Ibrahim (Mas) Malaysia                              24:22
106 Alexander Porsev (Rus) Team Katusha                              24:27
107 Dennis van Winden (Ned) Belkin-Pro Cycling Team                  24:46
108 Graeme Brown (Aus) Belkin-Pro Cycling Team                       24:57
109 Michal Kolár (Svk) Tinkoff-Saxo                                  25:01
110 Kwong Lau (HKg) Hong Kong - China                                25:14
111 Rick Flens (Ned) Belkin-Pro Cycling Team                         25:28
112 Morgan Lamoisson (Fra) Team Europcar                             25:30
113 Heksa Priya Prasetya (Ina) Indonesia                             25:39
114 Marco Haller (Aut) Team Katusha                                  25:41
115 Elchin Asadov (Aze) Synergy Baku Cycling Project                 25:50
116 Matt Brammeier (Irl) Synergy Baku Cycling Project
117 Shimpei Fukuda (Jpn) Aisan Racing Team                           25:52
118 Aldi Afriani (Ina) Indonesia                                     26:38
119 Gianni Bellini (Ita) Yellow Fluo                                 29:01
120 Romain Guillemois (Fra) Team Europcar                            31:01

Klasyfikacja po 4. etapie

  1 Mirsamad Pourseyedigolakhour (IRI) Tabriz Petrochemical Team  12:09:21
  2 Merhawi Kudus (Eri) MTN - Qhubeka                                00:08
  3 Isaac Bolivar Hernandez (Col) UnitedHealthcare Professional      00:11
  4 Esteban Chaves (Col) Orica GreenEdge                             00:20
  5 Petr Ignatenko (Rus) Team Katusha                                00:36
  6 Jacques Janse van Rensburg (RSA) MTN - Qhubeka                   00:40
  7 Steven Kruijswijk (Ned) Belkin-Pro Cycling Team                  00:52
  8 Gianfranco Zilioli (Ita) Androni Giocattoli                      01:09
  9 Ghaffari Vahid (IRI) Tabriz Petrochemical Team                   01:27
 10 Carlos Julian Quintero (Col) Colombia                            01:46
 11 Yonattah Monsalve (Ven) Yellow Fluo                              02:20
 12 John Ebsen (Den) CCN Cycling Team                                02:33
 13 Amir Kolahdozhagh (IRI) Tabriz Petrochemical Team                02:48
 14 Louis Meintjes (RSA) MTN - Qhubeka                               03:00
 15 Pieter Weening (Ned) Orica GreenEdge
 16 Pavel Brutt (Rus) Team Katusha                                   03:09
 17 Ariya Phounsavath (Lao) CCN Cycling Team                         03:24
 18 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare Professional Cycling      03:47
 19 Jesper Hansen (Den) Tinkoff-Saxo                                 03:52
 20 Duber Armando Quintero Artunduaga (Col) Colombia                 04:33
 21 Natnael Berhane (Eri) Team Europcar                              04:38
 22 Ghader Mizbani Iranagh (IRI) Tabriz Petrochemical Team           04:42
 23 Patrick Facchini (Ita) Androni Giocattoli                        04:57
 24 Alessio Taliani (Ita) Androni Giocattoli                         05:33
 25 Eric Sheppard (Aus) OCBC Singapore Continental Cycling Team      05:52
 26 Leonardo Fabio Duque (Col) Colombia                              06:08
 27 John-Lee Augustyn (RSA) MTN - Qhubeka                            08:05
 28 Choon Huat Goh (Sin) OCBC Singapore Continental Cycling Team     08:57
 29 Zhi Hui Jiang (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling            09:18
 30 Hari Fitrianto (Ina) CCN Cycling Team                            09:26
 31 Alexander Rybakov (Rus) Team Katusha                             10:07
 32 Brett Lancaster (Aus) Orica GreenEdge                            10:32
 33 Mohd Adiq Othman (Mas) Terengganu Cycling Team                   10:35
 34 Patrick Lane (Aus) Synergy Baku Cycling Project                  10:42
 35 Li Jun Bai (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling               10:53
 36 Mohd Fauzan Ahmad Lutfi (Mas) Malaysia                           11:06
 37 Jeffry Johan Romero Corredor (Col) Colombia                      11:44
 38 Robinson Eduardo Chalapud Gomez (Col) Colombia
 39 Jason Christie (NZl) CCN Cycling Team                            11:51
 40 Yoshimitsu Hiratsuka (Jpn) Aisan Racing Team                     11:54
 41 Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha                               12:02
 42 Mehdi Sohrabi (IRI) Tabriz Petrochemical Team                    12:08
 43 Paweł Poljański (Pol) Tinkoff-Saxo                               12:34
 44 Juan Pablo Valencia (Col) Colombia
 45 Luigi Miletta (Ita) Yellow Fluo
 46 King Wai Cheung (HKg) Hong Kong - China                          12:39
 47 Jing Yang (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling
 48 Burr Ho (HKg) Hong Kong - China                                  12:49
 49 Aiman Cahyadi (Ina) Indonesia                                    13:33
 50 Ying Chuan Gu (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling            14:03
 51 Agung Ali Sahbana (Ina) Indonesia                                14:12
 52 Jack Bobridge (Aus) Belkin-Pro Cycling Team                      14:42
 53 Mohd Saufi Mat Senan (Mas) Terengganu Cycling Team               15:02
 54 Mohd Rauf Nur Misbah (Mas) Malaysia                              15:08
 55 Tsgabu Grmay (Eth) MTN - Qhubeka                                 15:16
 56 Bradley White (USA) UnitedHealthcare Professional Cycling Te     15:21
 57 Tural Isgandarov (Aze) Synergy Baku Cycling Project              16:15
 58 Bambang Suryadi (Ina) Indonesia                                  16:25
 59 Yannick Martinez (Fra) Team Europcar                             16:58
 60 Christophe Kern (Fra) Team Europcar                              17:02
 61 Omar Bertazzo (Ita) Androni Giocattoli                           17:40
 62 Lex Nederlof (Ned) CCN Cycling Team                              18:08
 63 Michael Valgren Andersen (Den) Tinkoff-Saxo                      18:29
 64 Aidis Kruopis (Ltu) Orica GreenEdge                              19:11
 65 Chao Hua Xue (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling             19:19
 66 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team                            19:22
 67 Alexsandr Dyachenko (Kaz) Astana Pro Team
 68 Youcef Reguigui (Alg) MTN - Qhubeka                              20:07
 69 Siu Wai Ko (HKg) Hong Kong - China                               20:27
 70 Andrea Guardini (Ita) Astana Pro Team                            21:02
 71 Theo Bos (Ned) Belkin-Pro Cycling Team                           21:04
 72 Thomas Rabou (Ned) OCBC Singapore Continental Cycling Team
 73 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team                           21:05
 74 Jay McCarthy (Aus) Tinkoff-Saxo                                  21:12
 75 Taiji Nishitani (Jpn) Aisan Racing Team
 76 Antoine Duchesne (Can) Team Europcar
 77 Michael Schweizer (Ger) Synergy Baku Cycling Project             21:17
 78 Behnam Khalilikhosroshahi (IRI) Tabriz Petrochemical Team        21:20
 79 Daniel Klemme (Ger) Synergy Baku Cycling Project
 80 Ken Hanson (USA) UnitedHealthcare Professional Cycling Team      21:23
 81 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff-Saxo                                 21:27
 82 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team                             21:48
 83 Cameron Bayly (Aus) OCBC Singapore Continental Cycling Team      21:50
 84 Robert Förster (Ger) UnitedHealthcare Professional Cycling T     21:53
 85 Damien Howson (Aus) Orica GreenEdge                              21:59
 86 Dene Thomas Rogers (NZl) OCBC Singapore Continental Cycling      22:01
 87 Francesco Chicchi (Ita) Yellow Fluo                              22:04
 88 Roberto De Patre (Ita) Yellow Fluo
 89 Carlos Eduardo Alzate Escobar (Col) UnitedHealthcare Profess     23:07
 90 Carlos Jose Ochoa (Ven) Androni Giocattoli                       23:19
 91 Mohd Saiful Anuar Aziz (Mas) Terengganu Cycling Team             23:22
 92 Junrong Ho (Sin) OCBC Singapore Continental Cycling Team         23:29
 93 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team                            23:31
 94 Kenny Robert Van Hummel (Ned) Androni Giocattoli                 23:35
 95 Mohd Harrif Saleh (Mas) Terengganu Cycling Team                  23:58
 96 Mohd Zamri Saleh (Mas) Terengganu Cycling Team                   24:01
 97 Suhardi Hassan (Mas) Malaysia                                    24:19
 98 Mohd Nur Rizuan Zainal (Mas) Malaysia                            24:22
 99 Abdul Rashid Ibrahim (Mas) Malaysia                              24:32
100 Matt Brammeier (Irl) Synergy Baku Cycling Project                24:37
101 Alexander Porsev (Rus) Team Katusha
102 Ching Yin Mow (HKg) Hong Kong - China                            24:57
103 Graeme Brown (Aus) Belkin-Pro Cycling Team                       25:01
104 Michal Kolár (Svk) Tinkoff-Saxo                                  25:11
105 Lok Chun Wu (HKg) Hong Kong - China                              25:38
106 Morgan Lamoisson (Fra) Team Europcar                             25:40
107 Heksa Priya Prasetya (Ina) Indonesia                             25:49
108 Elchin Asadov (Aze) Synergy Baku Cycling Project                 25:51
109 Anuar Manan (Mas) Terengganu Cycling Team                        26:30
110 Robin Manulang (Ina) Indonesia                                   27:36
111 Sam Bewley (NZl) Orica GreenEdge                                 27:53
112 Kwong Lau (HKg) Hong Kong - China                                28:26
113 Dennis van Winden (Ned) Belkin-Pro Cycling Team                  29:45
114 Rick Flens (Ned) Belkin-Pro Cycling Team                         30:05
115 Marco Haller (Aut) Team Katusha                                  30:06
116 Aldi Afriani (Ina) Indonesia                                     30:16
117 Yihui Ni (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling                 30:17
118 Shimpei Fukuda (Jpn) Aisan Racing Team                           31:04
119 Romain Guillemois (Fra) Team Europcar                            31:11
120 Gianni Bellini (Ita) Yellow Fluo                                 46:54

fot. Tour de Langkawi

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: