Tour de Langkawi 2014: etap 3

Włoch Andrea Guardini (Astana) po finiszu z peletonu wygrał trzeci etap wyścigu. Dugi przyjechał Theo Bos (Belkin), a trzeci Yannick Martínez (Europcar).

Liderem pozostał Kolumbijczyk Duber Quintero (Team Colombia).

33. miejsce zajął Paweł Poljański, który na niedzielnym etapie pod Genting Highlands, będzie obok Jespera Hansena liderem ekipy Tinkoff-Saxo.

Wyniki 3. etapu Tour de Langkawi (2.HC), Kampar - Kuala Lumpur (166,5 km):

  1 Andrea Guardini (Ita) Astana Pro Team                          3:40:38
  2 Theo Bos (Ned) Belkin-Pro Cycling Team
  3 Yannick Martinez (Fra) Team Europcar
  4 Aidis Kruopis (Ltu) Orica GreenEdge
  5 Kenny Robert Van Hummel (Ned) Androni Giocattoli
  6 Dene Thomas Rogers (NZl) OCBC Singapore Continental Cycling Team
  7 Francesco Chicchi (Ita) Yellow Fluo
  8 Daniel Klemme (Ger) Synergy Baku Cycling Project
  9 Behnam Khalilikhosroshahi (IRI) Tabriz Petrochemical Team
 10 Youcef Reguigui (Alg) MTN - Qhubeka
 11 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team
 12 Michal Kolár (Svk) Tinkoff-Saxo
 13 Mohd Harrif Saleh (Mas) Terengganu Cycling Team
 14 Robert Förster (Ger) UnitedHealthcare Professional Cycling Team
 15 Burr Ho (HKg) Hong Kong - China
 16 Taiji Nishitani (Jpn) Aisan Racing Team
 17 Siu Wai Ko (HKg) Hong Kong - China
 18 Heksa Priya Prasetya (Ina) Indonesia
 19 Marco Haller (Aut) Team Katusha
 20 Jesper Hansen (Den) Tinkoff-Saxo
 21 Jason Christie (NZl) CCN Cycling Team
 22 Brett Lancaster (Aus) Orica GreenEdge
 23 Jay McCarthy (Aus) Tinkoff-Saxo
 24 Lex Nederlof (Ned) CCN Cycling Team
 25 Junrong Ho (Sin) OCBC Singapore Continental Cycling Team
 26 Carlos Eduardo Alzate Escobar (Col) UnitedHealthcare Professional Cycling
 27 Tural Isgandarov (Aze) Synergy Baku Cycling Project
 28 Bambang Suryadi (Ina) Indonesia
 29 Merhawi Kudus (Eri) MTN - Qhubeka
 30 Mohd Rauf Nur Misbah (Mas) Malaysia
 31 Pieter Weening (Ned) Orica GreenEdge
 32 Mohd Fauzan Ahmad Lutfi (Mas) Malaysia
 33 Paweł Poljański (Pol) Tinkoff-Saxo
 34 Jeffry Johan Romero Corredor (Col) Colombia
 35 Michael Valgren Andersen (Den) Tinkoff-Saxo
 36 Gianfranco Zilioli (Ita) Androni Giocattoli
 37 Steven Kruijswijk (Ned) Belkin-Pro Cycling Team
 38 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff-Saxo
 39 John-Lee Augustyn (RSA) MTN - Qhubeka
 40 Ken Hanson (USA) UnitedHealthcare Professional Cycling Team
 41 Patrick Facchini (Ita) Androni Giocattoli
 42 Eric Sheppard (Aus) OCBC Singapore Continental Cycling Team
 43 Louis Meintjes (RSA) MTN - Qhubeka
 44 Leonardo Fabio Duque (Col) Colombia
 45 Carlos Julian Quintero (Col) Colombia
 46 Duber Armando Quintero Artunduaga (Col) Colombia
 47 Tsgabu Grmay (Eth) MTN - Qhubeka
 48 Esteban Chaves (Col) Orica GreenEdge
 49 Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha
 50 Patrick Lane (Aus) Synergy Baku Cycling Project
 51 Abdul Rashid Ibrahim (Mas) Malaysia
 52 Matt Brammeier (Irl) Synergy Baku Cycling Project
 53 Alexander Porsev (Rus) Team Katusha
 54 Natnael Berhane (Eri) Team Europcar
 55 Thomas Rabou (Ned) OCBC Singapore Continental Cycling Team
 56 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare Professional Cycling Team
 57 Isaac Bolivar Hernandez (Col) UnitedHealthcare Professional Cycling Team
 58 Christophe Kern (Fra) Team Europcar
 59 King Wai Cheung (HKg) Hong Kong - China
 60 Mehdi Sohrabi (IRI) Tabriz Petrochemical Team
 61 Ghaffari Vahid (IRI) Tabriz Petrochemical Team
 62 Roberto De Patre (Ita) Yellow Fluo
 63 Yonattah Monsalve (Ven) Yellow Fluo
 64 Petr Ignatenko (Rus) Team Katusha
 65 Alessio Taliani (Ita) Androni Giocattoli
 66 Graeme Brown (Aus) Belkin-Pro Cycling Team
 67 Mohd Adiq Othman (Mas) Terengganu Cycling Team
 68 Mohd Zamri Saleh (Mas) Terengganu Cycling Team
 69 Alexsandr Dyachenko (Kaz) Astana Pro Team
 70 Antoine Duchesne (Can) Team Europcar
 71 Elchin Asadov (Aze) Synergy Baku Cycling Project
 72 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team
 73 John Ebsen (Den) CCN Cycling Team
 74 Suhardi Hassan (Mas) Malaysia
 75 Hari Fitrianto (Ina) CCN Cycling Team
 76 Ariya Phounsavath (Lao) CCN Cycling Team
 77 Mohd Saiful Anuar Aziz (Mas) Terengganu Cycling Team
 78 Zhi Hui Jiang (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling
 79 Juan Pablo Valencia (Col) Colombia
 80 Luigi Miletta (Ita) Yellow Fluo
 81 Mirsamad Pourseyedigolakhour (IRI) Tabriz Petrochemical Team
 82 Chao Hua Xue (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling
 83 Ying Chuan Gu (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling
 84 Amir Kolahdozhagh (IRI) Tabriz Petrochemical Team
 85 Ghader Mizbani Iranagh (IRI) Tabriz Petrochemical Team
 86 Robinson Eduardo Chalapud Gomez (Col) Colombia
 87 Aiman Cahyadi (Ina) Indonesia
 88 Jing Yang (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling
 89 Pavel Brutt (Rus) Team Katusha
 90 Alexander Rybakov (Rus) Team Katusha
 91 Morgan Lamoisson (Fra) Team Europcar
 92 Mohd Saufi Mat Senan (Mas) Terengganu Cycling Team
 93 Choon Huat Goh (Sin) OCBC Singapore Continental Cycling Team
 94 Carlos Jose Ochoa (Ven) Androni Giocattoli
 95 Yoshimitsu Hiratsuka (Jpn) Aisan Racing Team
 96 Ching Yin Mow (HKg) Hong Kong - China
 97 Agung Ali Sahbana (Ina) Indonesia
 98 Kwong Lau (HKg) Hong Kong - China
 99 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team
100 Michael Schweizer (Ger) Synergy Baku Cycling Project
101 Jacques Janse van Rensburg (RSA) MTN - Qhubeka
102 Omar Bertazzo (Ita) Androni Giocattoli
103 Lok Chun Wu (HKg) Hong Kong - China                              00:21
104 Aldi Afriani (Ina) Indonesia                                     00:36
105 Rick Flens (Ned) Belkin-Pro Cycling Team                         00:47
106 Damien Howson (Aus) Orica GreenEdge
107 Mohd Nur Rizuan Zainal (Mas) Malaysia
108 Cameron Bayly (Aus) OCBC Singapore Continental Cycling Team
109 Bradley White (USA) UnitedHealthcare Professional Cycling Te     00:57
110 Yihui Ni (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling                 01:21
111 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team                            01:49
112 Li Jun Bai (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling
113 Romain Guillemois (Fra) Team Europcar
114 Jack Bobridge (Aus) Belkin-Pro Cycling Team                      03:50
115 Sam Bewley (NZl) Orica GreenEdge
116 Anuar Manan (Mas) Terengganu Cycling Team
117 Dennis van Winden (Ned) Belkin-Pro Cycling Team                  04:49
118 Shimpei Fukuda (Jpn) Aisan Racing Team                           05:02
119 Robin Manulang (Ina) Indonesia                                   15:42
120 Gianni Bellini (Ita) Yellow Fluo                                 17:43

Klasyfikacja po 3. etapie

  1 Duber Armando Quintero Artunduaga (Col) Colombia               9:13:10
  2 Matt Brammeier (Irl) Synergy Baku Cycling Project                00:19
  3 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare Professional Cycling      00:22
  4 Choon Huat Goh (Sin) OCBC Singapore Continental Cycling Team     00:33
  5 Theo Bos (Ned) Belkin-Pro Cycling Team                           01:21
  6 Andrea Guardini (Ita) Astana Pro Team                            01:27
  7 Behnam Khalilikhosroshahi (IRI) Tabriz Petrochemical Team        01:28
  8 Thomas Rabou (Ned) OCBC Singapore Continental Cycling Team       01:29
  9 Graeme Brown (Aus) Belkin-Pro Cycling Team                       01:31
 10 Elchin Asadov (Aze) Synergy Baku Cycling Project
 11 Yannick Martinez (Fra) Team Europcar                             01:33
 12 Jacques Janse van Rensburg (RSA) MTN - Qhubeka
 13 Zhi Hui Jiang (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling            01:35
 14 Junrong Ho (Sin) OCBC Singapore Continental Cycling Team         01:36
 15 Aidis Kruopis (Ltu) Orica GreenEdge                              01:37
 16 Michal Kolár (Svk) Tinkoff-Saxo
 17 Dene Thomas Rogers (NZl) OCBC Singapore Continental Cycling Team
 18 Youcef Reguigui (Alg) MTN - Qhubeka
 19 Burr Ho (HKg) Hong Kong - China
 20 Heksa Priya Prasetya (Ina) Indonesia
 21 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team
 22 Paweł Poljański (Pol) Tinkoff-Saxo
 23 Mehdi Sohrabi (IRI) Tabriz Petrochemical Team
 24 Lex Nederlof (Ned) CCN Cycling Team
 25 John-Lee Augustyn (RSA) MTN - Qhubeka
 26 Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha
 27 Jesper Hansen (Den) Tinkoff-Saxo
 28 Louis Meintjes (RSA) MTN - Qhubeka
 29 Jason Christie (NZl) CCN Cycling Team
 30 Gianfranco Zilioli (Ita) Androni Giocattoli
 31 Mohd Zamri Saleh (Mas) Terengganu Cycling Team
 32 Merhawi Kudus (Eri) MTN - Qhubeka
 33 Michael Valgren Andersen (Den) Tinkoff-Saxo
 34 Brett Lancaster (Aus) Orica GreenEdge
 35 Jeffry Johan Romero Corredor (Col) Colombia
 36 Mohd Fauzan Ahmad Lutfi (Mas) Malaysia
 37 Taiji Nishitani (Jpn) Aisan Racing Team
 38 Jay McCarthy (Aus) Tinkoff-Saxo
 39 Patrick Facchini (Ita) Androni Giocattoli
 40 Natnael Berhane (Eri) Team Europcar
 41 Tsgabu Grmay (Eth) MTN - Qhubeka
 42 Tural Isgandarov (Aze) Synergy Baku Cycling Project
 43 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff-Saxo
 44 Kenny Robert Van Hummel (Ned) Androni Giocattoli
 45 Daniel Klemme (Ger) Synergy Baku Cycling Project
 46 Pieter Weening (Ned) Orica GreenEdge
 47 Mohd Harrif Saleh (Mas) Terengganu Cycling Team
 48 Carlos Julian Quintero (Col) Colombia
 49 Ying Chuan Gu (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling
 50 Patrick Lane (Aus) Synergy Baku Cycling Project
 51 Robert Förster (Ger) UnitedHealthcare Professional Cycling Team
 52 Leonardo Fabio Duque (Col) Colombia
 53 Alessio Taliani (Ita) Androni Giocattoli
 54 Bambang Suryadi (Ina) Indonesia
 55 Petr Ignatenko (Rus) Team Katusha
 56 John Ebsen (Den) CCN Cycling Team
 57 Alexander Porsev (Rus) Team Katusha
 58 Mohd Saufi Mat Senan (Mas) Terengganu Cycling Team
 59 Juan Pablo Valencia (Col) Colombia
 60 Eric Sheppard (Aus) OCBC Singapore Continental Cycling Team
 61 Isaac Bolivar Hernandez (Col) UnitedHealthcare Professional Cycling Team
 62 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team
 63 Esteban Chaves (Col) Orica GreenEdge
 64 Francesco Chicchi (Ita) Yellow Fluo
 65 Yonattah Monsalve (Ven) Yellow Fluo
 66 Steven Kruijswijk (Ned) Belkin-Pro Cycling Team
 67 Mohd Adiq Othman (Mas) Terengganu Cycling Team
 68 Abdul Rashid Ibrahim (Mas) Malaysia
 69 Pavel Brutt (Rus) Team Katusha
 70 Hari Fitrianto (Ina) CCN Cycling Team
 71 Ghaffari Vahid (IRI) Tabriz Petrochemical Team
 72 Romain Guillemois (Fra) Team Europcar
 73 Amir Kolahdozhagh (IRI) Tabriz Petrochemical Team
 74 Chao Hua Xue (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling
 75 Alexsandr Dyachenko (Kaz) Astana Pro Team
 76 Michael Schweizer (Ger) Synergy Baku Cycling Project
 77 Ken Hanson (USA) UnitedHealthcare Professional Cycling Team
 78 Roberto De Patre (Ita) Yellow Fluo
 79 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team
 80 Christophe Kern (Fra) Team Europcar
 81 Luigi Miletta (Ita) Yellow Fluo
 82 Mirsamad Pourseyedigolakhour (IRI) Tabriz Petrochemical Team
 83 Carlos Eduardo Alzate Escobar (Col) UnitedHealthcare Professional Cycling
 84 Antoine Duchesne (Can) Team Europcar
 85 Ghader Mizbani Iranagh (IRI) Tabriz Petrochemical Team
 86 Alexander Rybakov (Rus) Team Katusha
 87 Robinson Eduardo Chalapud Gomez (Col) Colombia
 88 Carlos Jose Ochoa (Ven) Androni Giocattoli
 89 Morgan Lamoisson (Fra) Team Europcar
 90 Omar Bertazzo (Ita) Androni Giocattoli
 91 Damien Howson (Aus) Orica GreenEdge                              02:24
 92 Bradley White (USA) UnitedHealthcare Professional Cycling Te     02:33
 93 Mohd Saiful Anuar Aziz (Mas) Terengganu Cycling Team             02:55
 94 King Wai Cheung (HKg) Hong Kong - China                          02:59
 95 Siu Wai Ko (HKg) Hong Kong - China
 96 Ariya Phounsavath (Lao) CCN Cycling Team
 97 Jing Yang (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling
 98 Aiman Cahyadi (Ina) Indonesia
 99 Ching Yin Mow (HKg) Hong Kong - China
100 Agung Ali Sahbana (Ina) Indonesia                                03:10
101 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team                            03:26
102 Li Jun Bai (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling               03:46
103 Cameron Bayly (Aus) OCBC Singapore Continental Cycling Team
104 Mohd Rauf Nur Misbah (Mas) Malaysia                              03:52
105 Yoshimitsu Hiratsuka (Jpn) Aisan Racing Team                     03:53
106 Kwong Lau (HKg) Hong Kong - China                                04:39
107 Mohd Nur Rizuan Zainal (Mas) Malaysia                            04:54
108 Lok Chun Wu (HKg) Hong Kong - China                              05:00
109 Aldi Afriani (Ina) Indonesia                                     05:05
110 Anuar Manan (Mas) Terengganu Cycling Team                        05:27
111 Marco Haller (Aut) Team Katusha                                  05:52
112 Rick Flens (Ned) Belkin-Pro Cycling Team                         06:04
113 Dennis van Winden (Ned) Belkin-Pro Cycling Team                  06:26
114 Shimpei Fukuda (Jpn) Aisan Racing Team                           06:39
115 Sam Bewley (NZl) Orica GreenEdge                                 08:18
116 Jack Bobridge (Aus) Belkin-Pro Cycling Team                      09:13
117 Yihui Ni (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling                 10:36
118 Suhardi Hassan (Mas) Malaysia                                    13:58
119 Robin Manulang (Ina) Indonesia                                   18:41
120 Gianni Bellini (Ita) Yellow Fluo                                 19:20

fot. Astana

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: