Tour Méditerranéen 2014: etap 3b

Brytyjczyk Steven Cummings (BMC) wygrał popołudniowy etap jazdy indywidualnej na czas i wyszedł na prowadzenie w klasyfikacji generalnej wyścigu. Drugi czas, gorszy o 4 sekundy, wykręcił Austriak Riccardo Zoidl (Trek Factory Racing).  Na trzecim miejscu, ze stratą 10 sekund, sklasyfikowany został Francuz Sylvain Chavanael (IAM Cycling).

Cummings uporał się najszybciej z trudną trasą, na której do pokonania były dwa podjazdy. Blisko pobicia jego czasu był triumfator rankingu UCI Europe Tour z ubiegłego roku - rewelacyjny Austriak Riccardo Zoidl, w tym sezonie reprezentujący ekipę Trek Factory Racing.

Brytyjczyk objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej, a jutro o losach zwycięstwa rozstrzygnie legendarna wspinaczka na Mont Faron. Oznaki dobrej formy na dzisiejszym etapie dali obok Zoidla Sylvain Chavanel i młody Szwed Tobias Ludvigsson. Dobrze pojechał także ubiegłoroczny triumfator etapu z metą na górze-symbolu wyścigu - Francuz Jean-Christophe Peraud.

Lider CCC Polsat Polkowice Davide Rebelin by dopiero 38., ze stratą 1:24. Najlepszy z polskich zawodników Tomasz Kiendyś wywalczył 60. miejsce, pokonując cały dystans o 1:42 wolniej od Cummingsa.

Wyniki etapu 3b Tour Méditerranéen 2014 (2.1), Saint Rémy de Provence - Saint Rémy de Provence (18,2 km):

  1 Stephen Cummings (GBr) BMC Racing Team                           24:27
  2 Riccardo Zoidl (Aut) Trek Factory Racing                         00:04
  3 Sylvain Chavanel (Fra) IAM Cycling                               00:10
  4 Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale                    00:15
  5 Eduardo Sepulveda (Arg) Bretagne - Seche Environnement           00:34
  6 Tobias Ludvigsson (Swe) Team Giant-Shimano                       00:35
  7 Bob Jungels (Lux) Trek Factory Racing                            00:37
  8 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team                                00:43
  9 Jérémy Roy (Fra) FDJ.fr                                          00:44
 10 Thomas Degand (Bel) Wanty - Groupe Gobert                        00:46
 11 Anthony Delaplace (Fra) Bretagne - Seche Environnement           00:49
 12 Taylor Phinney (USA) BMC Racing Team                             00:50
 13 Romain Sicard (Fra) Team Europcar                                00:51
 14 Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Caja Rural - Seguros RGA             00:53
 15 Egor Silin (Rus) Team Katusha                                    00:55
 16 Fabio Felline (Ita) Trek Factory Racing                          00:56
 17 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani CSF
 18 Alexandre Geniez (Fra) FDJ.fr                                    01:01
 19 Yannick Eijssen (Bel) BMC Racing Team                            01:02
 20 Georg Preidler (Aut) Team Giant-Shimano                          01:03
 21 Gustav Larsson (Swe) IAM Cycling                                 01:04
 22 Pierrick Fedrigo (Fra) FDJ.fr                                    01:08
 23 Pavel Brutt (Rus) Team Katusha                                   01:10
 24 Anthony Roux (Fra) FDJ.fr                                        01:12
 25 Arnaud Gerard (Fra) Bretagne - Seche Environnement               01:13
 26 Carlos Alberto Betancur Gomez (Col) AG2R La Mondiale
 27 Dries Devenyns (Bel) Team Giant-Shimano                          01:15
 28 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Bardiani CSF                    01:16
 29 Gert Joeaar (Est) Cofidis, Solutions Credits                     01:17
 30 Francis De Greef (Bel) Wanty - Groupe Gobert                     01:18
 31 Carlos Julian Quintero (Col) Colombia                            01:20
 32 Julien Antomarchi (Fra) Team La Pomme Marseille 13               01:22
 33 Stéphane Rossetto (Fra) BigMat - Auber 93
 34 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale
 35 Yury Trofimov (Rus) Team Katusha
 36 Angelo Pagani (Ita) Bardiani CSF                                 01:24
 37 Davide Rebellin (Ita) CCC Polsat Polkowice
 38 Lawrence Warbasse (USA) BMC Racing Team
 39 Vladimir Gusev (Rus) Team Katusha                                01:26
 40 Mirko Selvaggi (Ita) Wanty - Groupe Gobert                       01:27
 41 John Degenkolb (Ger) Team Giant-Shimano                          01:28
 42 Florian Vachon (Fra) Bretagne - Seche Environnement              01:29
 43 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team
 44 Rudy Molard (Fra) Cofidis, Solutions Credits                     01:30
 45 Laurent Didier (Lux) Trek Factory Racing                         01:31
 46 Matthias Brandle (Aut) IAM Cycling
 47 Anton Vorobyev (Rus) Team Katusha                                01:32
 48 Davide Malacarne (Ita) Team Europcar
 49 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Colombia
 50 Domingos André Maciel Gonçalves (Por) Team La Pomme Marseill     01:33
 51 Flavien Dassonville (Fra) BigMat - Auber 93
 52 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF                               01:35
 53 Donato De Ieso (Ita) Bardiani CSF
 54 Michel Kreder (Ned) Wanty - Groupe Gobert                        01:36
 55 Sébastien Delfosse (Bel) Wallonie - Bruxelles                    01:37
 56 Rudy Kowalski (Fra) Roubaix Lille Metropole                      01:38
 57 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Polsat Polkowice
 58 Matthew Busche (USA) Trek Factory Racing                         01:39
 59 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty - Groupe Gobert                     01:41
 60 Tomasz Kiendyś (Pol) CCC Polsat Polkowice                        01:42
 61 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani CSF                               01:43
 62 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty - Groupe Gobert                      01:45
 63 Cyril Gautier (Fra) Team Europcar                                01:46
 64 Quentin Jauregui (Fra) Roubaix Lille Metropole
 65 Kevin Seeldraeyers (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 66 Rémy Di Gregorio (Fra) Team La Pomme Marseille 13                01:48
 67 Jérôme Pineau (Fra) IAM Cycling
 68 Jarosław Marycz (Pol) CCC Polsat Polkowice
 69 Ruben Fernandez (Spa) Caja Rural - Seguros RGA                   01:50
 70 Warren Barguil (Fra) Team Giant-Shimano                          01:52
 71 Peio Bilbao (Spa) Caja Rural - Seguros RGA                       01:53
 72 Sébastien Reichenbach (Swi) IAM Cycling
 73 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Caja Rural - Seguros RGA                01:54
 74 Vegard Stake Laengen (Nor) Bretagne - Seche Environnement        01:55
 75 Marek Rutkiewicz (Pol) CCC Polsat Polkowice                      01:56
 76 Armindo Fonseca (Fra) Bretagne - Seche Environnement
 77 Aleksejs Saramotins (Lat) IAM Cycling                            01:59
 78 Grzegorz Stępniak (Pol) CCC Polsat Polkowice                     02:00
 79 Dimitri Le Boulch (Fra) BigMat - Auber 93                        02:01
 80 Thomas Vaubourzeix (Fra) Team La Pomme Marseille 13
 81 Alo Jakin (Est) BigMat - Auber 93
 82 Franck Vermeulen (Fra) Roubaix Lille Metropole                   02:02
 83 Christophe Kern (Fra) Team Europcar
 84 Stefan Denifl (Aut) IAM Cycling                                  02:03
 85 Arnaud Courteille (Fra) FDJ.fr
 86 Yannick Martinez (Fra) Team Europcar                             02:04
 87 Alexander Porsev (Rus) Team Katusha
 88 Baptiste Plackaert (Bel) Roubaix Lille Metropole                 02:05
 89 Tom Dernies (Bel) Wallonie - Bruxelles                           02:06
 90 Christophe Premont (Bel) Wallonie - Bruxelles                    02:07
 91 Matthieu Boulo (Fra) Team Raleigh
 92 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale                             02:09
 93 Jussi Veikkanen (Fin) FDJ.fr                                     02:10
 94 Alexander Rybakov (Rus) Team Katusha                             02:11
 95 Jimmy Turgis (Fra) Roubaix Lille Metropole
 96 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF
 97 Jonathan Dufrasne (Bel) Wallonie - Bruxelles                     02:12
 98 Romain Lemarchand (Fra) Cofidis, Solutions Credits               02:16
 99 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli
100 Frédéric Brun (Fra) BigMat - Auber 93                            02:17
101 Yoann Paillot (Fra) Team La Pomme Marseille 13                   02:20
102 Evaldas Siskevicius (Ltu) Team La Pomme Marseille 13             02:21
103 Maxime Anciaux (Bel) Wallonie - Bruxelles                        02:22
104 Florian Guillou (Fra) Bretagne - Seche Environnement
105 Leonardo Fabio Duque (Col) Colombia                              02:25
106 Boy van Poppel (Ned) Trek Factory Racing
107 Thierry Hupond (Fra) Team Giant-Shimano                          02:26
108 Danilo Napolitano (Ita) Wanty - Groupe Gobert                    02:27
109 Julien Stassen (Bel) Wallonie - Bruxelles                        02:31
110 Pierre Gouault (Fra) BigMat - Auber 93
111 Steven Tronet (Fra) BigMat - Auber 93                            02:33
112 Bartłomiej Matysiak (Pol) CCC Polsat Polkowice                   02:35
113 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale
114 Jarlinson Pantano (Col) Colombia                                 02:36
115 Klaas Lodewyck (Bel) BMC Racing Team                             02:38
116 Omar Fraile Matarranza (Spa) Caja Rural - Seguros RGA            02:39
117 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale                       02:41
118 Robinson Eduardo Chalapud Gomez (Col) Colombia                   02:42
119 Mark Christian (GBr) Team Raleigh
120 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar                              02:43
121 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural - Seguros RGA
122 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek Factory Racing
123 Laurent Evrard (Bel) Wallonie - Bruxelles                        02:45
124 Karol Domagalski (Pol) Caja Rural - Seguros RGA                  02:46
125 Christophe Laporte (Fra) Cofidis, Solutions Credits
126 Giovanni Bernaudeau (Fra) Team Europcar                          02:48
127 Marcel Wyss (Swi) IAM Cycling                                    02:49
128 Maxime Vantomme (Bel) Roubaix Lille Metropole                    02:51
129 Grégoire Tarride (Fra) Team La Pomme Marseille 13                02:53
130 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli                         02:55
131 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Giant-Shimano                     02:56
132 Christophe Le Mevel (Fra) Cofidis, Solutions Credits             02:57
133 Benjamin Giraud (Fra) Team La Pomme Marseille 13                 03:04
134 Romain Hardy (Fra) Cofidis, Solutions Credits                    03:05
135 Danny van Poppel (Ned) Trek Factory Racing
136 Yauheni Hutarovich (Blr) AG2R La Mondiale                        03:08
137 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar                               03:09
138 Yanto Barker (GBr) Team Raleigh                                  03:12
139 Yoann Bagot (Fra) Cofidis, Solutions Credits                     03:13
140 Thomas Peterson (USA) Team Giant-Shimano
141 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli                          03:14
142 Petr Ignatenko (Rus) Team Katusha                                03:16
143 Juan Pablo Valencia (Col) Colombia                               03:18
144 Quentin Bertholet (Bel) Wallonie - Bruxelles                     03:24
145 Johnny Hoogerland (Ned) Androni Giocattoli
146 Ian Wilkinson (GBr) Team Raleigh                                 03:39
147 Fernando Grijalba (Spa) Caja Rural - Seguros RGA                 03:53
148 Thor Hushovd (Nor) BMC Racing Team
149 George Atkins (GBr) Team Raleigh                                 03:58
150 Morgan Kneisky (Fra) Team Raleigh                                03:59
151 Evan Oliphant (GBr) Team Raleigh                                 04:12
152 Théo Vimpere (Fra) BigMat - Auber 93                             04:33
153 Darwin Ferney Pantoja Tobar (Col) Colombia                       04:41
DNS Jean-Marc Bideau (Fra) Bretagne - Seche Environnement
DNS Rodolfo Andres Torres Agudelo (Col) Colombia

Klasyfikacja po etapie 3b:

  1 Stephen Cummings (GBr) BMC Racing Team                        11:33:55
  2 Riccardo Zoidl (Aut) Trek Factory Racing                         00:04
  3 Sylvain Chavanel (Fra) IAM Cycling                               00:10
  4 Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale                    00:15
  5 Eduardo Sepulveda (Arg) Bretagne - Seche Environnement           00:34
  6 Tobias Ludvigsson (Swe) Team Giant-Shimano                       00:35
  7 Bob Jungels (Lux) Trek Factory Racing                            00:37
  8 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team                                00:43
  9 Jérémy Roy (Fra) FDJ.fr                                          00:44
 10 Thomas Degand (Bel) Wanty - Groupe Gobert                        00:46
 11 Anthony Delaplace (Fra) Bretagne - Seche Environnement           00:49
 12 Romain Sicard (Fra) Team Europcar                                00:51
 13 Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Caja Rural - Seguros RGA             00:53
 14 Egor Silin (Rus) Team Katusha                                    00:55
 15 Fabio Felline (Ita) Trek Factory Racing                          00:56
 16 Alexandre Geniez (Fra) FDJ.fr                                    01:01
 17 Yannick Eijssen (Bel) BMC Racing Team                            01:02
 18 Georg Preidler (Aut) Team Giant-Shimano                          01:03
 19 Pavel Brutt (Rus) Team Katusha                                   01:10
 20 Anthony Roux (Fra) FDJ.fr                                        01:12
 21 Carlos Alberto Betancur Gomez (Col) AG2R La Mondiale             01:13
 22 Dries Devenyns (Bel) Team Giant-Shimano                          01:15
 23 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Bardiani CSF                    01:16
 24 Carlos Julian Quintero (Col) Colombia                            01:20
 25 Stéphane Rossetto (Fra) BigMat - Auber 93                        01:22
 26 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale
 27 Yury Trofimov (Rus) Team Katusha
 28 Davide Rebellin (Ita) CCC Polsat Polkowice                       01:24
 29 Mirko Selvaggi (Ita) Wanty - Groupe Gobert                       01:27
 30 John Degenkolb (Ger) Team Giant-Shimano                          01:28
 31 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team                              01:29
 32 Laurent Didier (Lux) Trek Factory Racing                         01:31
 33 Matthias Brandle (Aut) IAM Cycling
 34 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Colombia                       01:32
 35 Domingos André Maciel Gonçalves (Por) Team La Pomme Marseill     01:33
 36 Michel Kreder (Ned) Wanty - Groupe Gobert                        01:36
 37 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani CSF                               01:43
 38 Cyril Gautier (Fra) Team Europcar                                01:46
 39 Kevin Seeldraeyers (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 40 Rémy Di Gregorio (Fra) Team La Pomme Marseille 13                01:48
 41 Jérôme Pineau (Fra) IAM Cycling
 42 Warren Barguil (Fra) Team Giant-Shimano                          01:52
 43 Peio Bilbao (Spa) Caja Rural - Seguros RGA                       01:53
 44 Sébastien Reichenbach (Swi) IAM Cycling
 45 Armindo Fonseca (Fra) Bretagne - Seche Environnement             01:56
 46 Arnaud Courteille (Fra) FDJ.fr                                   02:03
 47 Yannick Martinez (Fra) Team Europcar                             02:04
 48 Matthieu Boulo (Fra) Team Raleigh                                02:07
 49 Jimmy Turgis (Fra) Roubaix Lille Metropole                       02:11
 50 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli                       02:16
 51 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale                             02:35
 52 Jarlinson Pantano (Col) Colombia                                 02:36
 53 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale                       02:41
 54 Maxime Vantomme (Bel) Roubaix Lille Metropole                    02:51
 55 Jussi Veikkanen (Fin) FDJ.fr                                     03:15
 56 Quentin Jauregui (Fra) Roubaix Lille Metropole                   03:16
 57 Pierrick Fedrigo (Fra) FDJ.fr                                    03:19
 58 Giovanni Bernaudeau (Fra) Team Europcar                          03:20
 59 Florian Guillou (Fra) Bretagne - Seche Environnement             03:29
 60 Julien Antomarchi (Fra) Team La Pomme Marseille 13               03:33
 61 Vladimir Gusev (Rus) Team Katusha                                03:37
 62 Rudy Molard (Fra) Cofidis, Solutions Credits                     03:41
 63 Rudy Kowalski (Fra) Roubaix Lille Metropole                      03:49
 64 Tomasz Kiendyś (Pol) CCC Polsat Polkowice                        03:53
 65 Vegard Stake Laengen (Nor) Bretagne - Seche Environnement        04:06
 66 Marek Rutkiewicz (Pol) CCC Polsat Polkowice                      04:07
 67 Francis De Greef (Bel) Wanty - Groupe Gobert                     04:10
 68 Alo Jakin (Est) BigMat - Auber 93                                04:12
 69 Baptiste Plackaert (Bel) Roubaix Lille Metropole                 04:16
 70 Tom Dernies (Bel) Wallonie - Bruxelles                           04:17
 71 Christophe Premont (Bel) Wallonie - Bruxelles                    04:18
 72 Ruben Fernandez (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 73 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                                 04:22
 74 Romain Lemarchand (Fra) Cofidis, Solutions Credits               04:27
 75 Danilo Napolitano (Ita) Wanty - Groupe Gobert                    04:38
 76 Julien Stassen (Bel) Wallonie - Bruxelles                        04:42
 77 Bartłomiej Matysiak (Pol) CCC Polsat Polkowice                   04:46
 78 Gustav Larsson (Swe) IAM Cycling                                 04:54
 79 Gert Joeaar (Est) Cofidis, Solutions Credits                     05:00
 80 Benjamin Giraud (Fra) Team La Pomme Marseille 13                 05:15
 81 Yauheni Hutarovich (Blr) AG2R La Mondiale                        05:19
 82 Grzegorz Stępniak (Pol) CCC Polsat Polkowice                     05:29
 83 Florian Vachon (Fra) Bretagne - Seche Environnement              05:43
 84 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 85 Aleksejs Saramotins (Lat) IAM Cycling                            05:49
 86 Sébastien Delfosse (Bel) Wallonie - Bruxelles                    06:05
 87 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale                             06:07
 88 Jonathan Dufrasne (Bel) Wallonie - Bruxelles                     06:10
 89 Boy van Poppel (Ned) Trek Factory Racing                         06:23
 90 Angelo Pagani (Ita) Bardiani CSF                                 06:24
 91 Klaas Lodewyck (Bel) BMC Racing Team                             06:36
 92 Flavien Dassonville (Fra) BigMat - Auber 93                      07:31
 93 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar                               09:07
 94 Matthew Busche (USA) Trek Factory Racing                         09:08
 95 Leonardo Fabio Duque (Col) Colombia                              09:10
 96 Taylor Phinney (USA) BMC Racing Team                             09:13
 97 Laurent Evrard (Bel) Wallonie - Bruxelles                        09:16
 98 Davide Malacarne (Ita) Team Europcar                             09:17
 99 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani CSF                               10:20
100 Yoann Bagot (Fra) Cofidis, Solutions Credits                     10:58
101 Johnny Hoogerland (Ned) Androni Giocattoli                       11:09
102 Pierre Gouault (Fra) BigMat - Auber 93                           11:27
103 Robinson Eduardo Chalapud Gomez (Col) Colombia                   11:38
104 Stefan Denifl (Aut) IAM Cycling                                  11:48
105 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli                          12:10
106 Yoann Paillot (Fra) Team La Pomme Marseille 13                   12:16
107 Jarosław Marycz (Pol) CCC Polsat Polkowice                       12:19
108 Alexander Rybakov (Rus) Team Katusha                             13:46
109 Lawrence Warbasse (USA) BMC Racing Team                          14:10
110 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Polsat Polkowice                      14:21
111 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural - Seguros RGA          14:43
112 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty - Groupe Gobert                     14:44
113 Thor Hushovd (Nor) BMC Racing Team                               15:17
114 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF                               15:32
115 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Caja Rural - Seguros RGA                15:33
116 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Giant-Shimano                     15:36
117 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek Factory Racing                         15:46
118 Yanto Barker (GBr) Team Raleigh                                  15:55
119 Ian Wilkinson (GBr) Team Raleigh                                 16:22
120 Arnaud Gerard (Fra) Bretagne - Seche Environnement               16:38
121 Dimitri Le Boulch (Fra) BigMat - Auber 93                        16:40
122 Donato De Ieso (Ita) Bardiani CSF                                16:48
123 Thomas Vaubourzeix (Fra) Team La Pomme Marseille 13              16:57
124 Christophe Laporte (Fra) Cofidis, Solutions Credits              17:12
125 Franck Vermeulen (Fra) Roubaix Lille Metropole                   17:27
126 Grégoire Tarride (Fra) Team La Pomme Marseille 13                17:35
127 Mark Christian (GBr) Team Raleigh                                18:07
128 Romain Hardy (Fra) Cofidis, Solutions Credits                    18:30
129 Danny van Poppel (Ned) Trek Factory Racing                       19:01
130 Théo Vimpere (Fra) BigMat - Auber 93                             19:29
131 Marcel Wyss (Swi) IAM Cycling                                    20:28
132 Omar Fraile Matarranza (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
133 Karol Domagalski (Pol) Caja Rural - Seguros RGA                  20:47
134 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli                         20:56
135 Alexander Porsev (Rus) Team Katusha                              21:05
136 Evaldas Siskevicius (Ltu) Team La Pomme Marseille 13             21:42
137 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar                              22:14
138 Frédéric Brun (Fra) BigMat - Auber 93                            22:28
139 Petr Ignatenko (Rus) Team Katusha                                22:40
140 Maxime Anciaux (Bel) Wallonie - Bruxelles                        23:27
141 Quentin Bertholet (Bel) Wallonie - Bruxelles                     23:43
142 Steven Tronet (Fra) BigMat - Auber 93                            24:07
143 Evan Oliphant (GBr) Team Raleigh                                 24:46
144 Juan Pablo Valencia (Col) Colombia                               25:15
145 Fernando Grijalba (Spa) Caja Rural - Seguros RGA                 28:04
146 Christophe Kern (Fra) Team Europcar                              28:11
147 George Atkins (GBr) Team Raleigh                                 31:30
148 Thomas Peterson (USA) Team Giant-Shimano                         31:51
149 Christophe Le Mevel (Fra) Cofidis, Solutions Credits             33:05
150 Darwin Ferney Pantoja Tobar (Col) Colombia                       33:35
151 Thierry Hupond (Fra) Team Giant-Shimano                          33:37
152 Morgan Kneisky (Fra) Team Raleigh                                34:59
153 Anton Vorobyev (Rus) Team Katusha                                35:41

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: