Cześć ludziki! Dawno mnie tutaj nie było, a od mojego ostatniego wpisu trochę się działo.

Właśnie wracam ze zgrupowania na Teneryfie, siedzę w pociągu, który miał przyjechać godzinę temu, zaliczyłam pierwsza glebę na śniegu, ale nie marudzę 🙂

Powiem tak: znowu Meksyk... Tym razem Guadalajara! Wygrana w Pucharze Świata! WOW! Sama siebie zaskoczyłam! Może nie było moich największych rywalek, ale najbardziej cieszy mnie, że nareszcie coś drgnęło, poszło do przodu.

W końcu mam nowa brykę, spotkanie z ludźmi w Specialized Holland to świetna sprawa, o ustawianiu pozycji nie wspomnę. No, a rower bajka! 🙂

W najbliższych dniach czeka mnie pierwszy wyścig na szosie: Tour of Qatar! Nie powiem, mam trochę tremy, ale jestem pozytywnie nastawiona! Do usłyszenia następnym razem.

Katarzyna Pawłowska

Share
Opublikowane przez
Katarzyna Pawłowska

Recent Posts

Rohan Dennis ma trenować z Team Ineos

Wciąż brak oficjalnej informacji na temat sportowej przyszłości Rohana Dennisa, ale przejście Australijczyka do Team Ineos wydaje się przesądzone. (więcej…)

9 grudnia 2019, 11:02

Rolf Aldag dołączył do zespołu Canyon-SRAM

Rolf Aldag, po czterech latach spędzonych w Dimension Data, rozpoczął całkiem nowy rozdział w swojej trenerskiej karierze w grupie Canyon-SRAM.…

9 grudnia 2019, 10:28

Superprestige 2019/20 #5: Toon Aerts najlepszy w Zonhoven

Toon Aerts (Telenet Baloise Lions) wygrał piątą rundę przełajowego cyklu Superprestige. (więcej…)

8 grudnia 2019, 17:12

Torowy Puchar Świata 2019/2020 #4. Mateusz Rudyk najlepszy w sprincie

Mateusz Rudyk wygrał rywalizację w sprincie indywidualnym podczas czwartej edycji Pucharu Świata w kolarstwie torowym. (więcej…)

8 grudnia 2019, 11:40

Rutkiewicz i Kurek w zespole Dariusza Banaszka

Marek Rutkiewicz i Adrian Kurek od nowego sezonu reprezentować będą barwy drużyny tworzonej przez Dariusza Banaszka. (więcej…)

7 grudnia 2019, 17:25

Lars Bak dyrektorem sportowym w NTT Pro Cycling

Lars Bak został dyrektorem sportowym ekipy NTT Pro Cycling. 39-letni Duńczyk w tym roku zakończył profesjonalną karierę. (więcej…)

7 grudnia 2019, 17:21