Torowy Puchar Świata 2013/14 #3: wyniki trzeciego dnia

Katarzyna Pawłowska wygrywa omnium kobiet.

Zakończenie trzeciej rundy Torowego Pucharu Świata to ciężkie boje sprinterskie i pojedynki w omnium. Panowie rywalizowali w sprintach, omnium i madisonie, a panie w keirinie i omnium.

Świetną dyspozycję potwierdziła Katarzyna Pawłowska. Polka po wczorajszym dniu prowadziła w omnium, mając na koncie 2 wygrane wyścigi. Dziś dołożyła do tego 1. miejsce w wyścigu indywidualnym na dochodzenie i ostatecznie triumfowała w klasyfikacji generalnej omnium.

W klasyfikacji generalnej Pucharu Świata Pawłowska uplasowała się na 6. pozycji.

12. miejsce w sprincie zajął Damian Zieliński, a 14. Krzysztof Maksel.

Wyniki - mężczyźni:

Sprint

Finał:

1. Hugo Haak (Holandia)
2. Max Niederlag (Niemcy)
3. Sam Webster (Nowa Zelandia)

Pełne wyniki

Klasyfikacja generalna Pucharu Świata:

1. Edward Dawkins (Nowa Zelandia)      292
2. Matthew Glaetzer (Australia)        255
3. Njisane Nicholas Phillip (Trynidad) 217

Pełne wyniki

Omnium

Wyścig indywidualny na dochodzenie

Finał:

1. Sebastian Moravedri (Hiszpania)
2. Tirian McManus (Australia)
3. Jasper de Buyst (Belgia)

Pełne wyniki

Scratch

Finał

1. Jose Alfredo Aguirre Infante (Meksyk)
2. Eiya Hashimoto (Japonia)
3. Aleh Ahiyevich (Białoruś)

Pełne wyniki

Time trial

Finał

1. Cameron Karwowski (Australia)
2. Tim Veldt (Holandia)
3. Tirian McManus (Australia)

Pełne wyniki

Klasyfikacja generalna omnium:

1. Tirian McManus (Australia)
2. Jasper de Buyst (Belgia)
3. Thomas Boudat (Francja)

Pełne wyniki

Klasyfikacja generalna Pucharu Świata:

1. Jasper de Buyst (Belgia)
2. Tim Veldt (Holandia)
3. Thomas Boudat (Francja)

Pełne wyniki

Madison

Finał:

1. Nowa Zelandia (Patrick Bevin, Thomas Scully)
2. Belgia (Jasper de Buyst, Kenny de Ketele)
3. Szwajcaria (Stefan Kueng, Thery Schir)

Pełne wyniki

Klasyfikacja generalna Pucharu Świata:

1. Belgia        270
2. Hiszpania     232
3. Nowa Zelandia 199

Pełne wyniki

Wyniki - kobiety:

Keirin

Finał:

1. Wai Sze Lee (Hong Kong)
2. Fatehah Mustapa (Malezja)
3. Sandie Claire (Francja)

Pełne wyniki

Klasyfikacja generalna Pucharu Świata:

1. Wai Sze Lee (Hong Kong)   398
2. Fatehah Mustapa (Malezja) 346
3. Kristina Vogel (Niemcy)   300

Pełne wyniki

Omnium

Wyścig indywidualny na dochodzenie

Finał:

1. Katarzyna Pawłowska (Polska)
2. Leire Olaberria Dorronsoro (Hiszpania)
3. Isabella King (Australia)

Pełne wyniki

Scratch

Finał:

1. Isabella King (Australia)
2. Laurie Berthon (Francja)
3. Katarzyna Pawłowska (Polska)

Pełne wyniki

Time Trial

Finał:

1. Laurie Berthon (Francja)
2. Leire Olaberria Dorronsoro (Hiszpania)
3. Angie Sabrina Gonzalez (Wenezuela)
...
7. Katarzyna Pawłowska (Polska)

Pełne wyniki

Klasyfikacja generalna omnium:

1. Katarzyna Pawłowska (Polska)  20
2. Isabella King (Australia)     21
3. Laurie Berthon (Francja)      25

Pełne wyniki

Klasyfikacja generalna Pucharu Świata:

1. Laurie Berthon (Francja)               330
2. Leire Olaberria Dorronsoro (Hiszpania) 309
3. Laura Trott (Wielka Brytania)          285
...
6. Katarzyna Pawłowska (Polska)           232

Pełne wyniki

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: