Bobbie Traksel znalazł ekipę

Bobby Traksel zasili zespół An Post Chainreaction. Holender po długich poszukiwaniach znalazł wreszcie ekip, kotwicę rzucając w irlandzkiej przystani.

32-letni Holeder został bez pracy po rozpadzie drużyny Champion System. Brak ofert nie zniechęcił go - nie mogąc znaleźć zespołu, Traksel postanowił założyć własny. Ekipa miała skupiać kolarzy, którzy wskutek kłopotów finansowych ekip znaleźli się na bruku. Projekt nie doszedł do skutku, ale o szukającym pracy zwycięzcy Kuurne-Bruksela-Kuurne z 2010 roku zrobiło się głośno.

Dziś za pomocą Twittera Traksel poinformował, że ścigał się będzie w irlandzkim zespole An Post Chainreaction, jeżdżącym z licencją kontynentalną.

Traksel ma na koncie sporo niezłych miejsc w etapówkach i klasykach rozgrywanych w Belgii i Holandii. W 2008 roku wygrał Driedaagse van West-Vlaanderen (2.1), dwa lata później przyjechał 3. w Nokere Koerse.

 fot. Bobbie Traksel/Twitter

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: