Rabo Liv Women Cycling team!

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Jak Wam mija okres przygotowawczy?

Mam nadzieję, że wszystko idzie zgodnie z Waszym planem! Ja obecnie przebywam na zgrupowaniu w Calpe wraz z moją drużyną. Jak do tej pory pogoda nam sprzyja i bez problemu realizujemy nasze założenia treningowe. Jestem tutaj po raz pierwszy i szczerze mówiąc jestem ogromnie zadowolona z tego miejsca! Mnóstwo wspaniałych tras z pięknymi widokami i cudownymi podjazdami! Gorąco polecam to miejsce tym, którzy jeszcze tutaj nie byli!

Pewnie zastanawiacie się jak z moją forma? Mogę śmiało powiedzieć, że z dnia na dzień czuje się coraz lepiej. Odpowiednia ilość długich treningów oraz dni wolnych sprawiają, że cały czas robię progress! Jestem ogromnie zadowolona ze współpracy z moja nową Trenerka Wilmą Franken.

Mogę także Was wszystkich poinformować, iż pierwszy mój start w tym sezonie mam zaplanowany na początek lutego - jadę mianowicie Ladies Tour of Qatar! Trzymajcie mocno kciuki! Na pewno się przydadzą, zwłaszcza na tych płaskich etapach!

Gorąco wszystkich pozdrawiam i życzę miłego trenowania!:)

fot. Rabo Liv/Giant

Katarzyna Niewiadoma

Recent Posts

Vuelta a Burgos 2020. Bennett i Evenepoel w akcji

Sam Bennett i Remco Evenepoel poprowadzą zespół Deceuninck-Quick-Step w pierwszym wyścigu wznowionego sezonu: Vuelta a Burgos.

4 lipca 2020, 07:31

Nowy wspaniały świat. Rusza Wirtualny Tour de France

Organizator wyścigu Tour de France, ASO, oraz Zwift, firma stojąca za kolarską, wirtualną platformą treningową, zorganizują Wirtualny Tour de France.

4 lipca 2020, 07:10

Tour de France 2020. Szeroki skład Total Direct Energie

Wokół Niccolò Bonifazio, Liliana Calmejane'a i Reina Taaramäe skład na Tour de France budować powinna francuska ekipa Total Direct Energie.

3 lipca 2020, 10:32

Warsaw Cup Puchar Polski MTB UCI już w niedzielę

Już w niedzielę 5 lipca na trasie na warszawskiej Górce Kazurce (Bike Park Kazoora) odbędzie się wydarzenie, które rozgrywane jest…

3 lipca 2020, 08:27

Michael Matthews i Sam Oomen rozczarowani

Michael Matthews i Sam Oomen niemile zostali zaskoczeni wczoraj po pobudce. Liczyli na start w Tour de France, tymczasem dowiedzieli…

2 lipca 2020, 15:53

Trasa Tour de Pologne 2020

W skróconym formacie, ale na wymagającej trasie. 77. Tour de Pologne (5-9 sierpnia) otworzy ponownie sezon etapówek UCI WorldTour.

1 lipca 2020, 22:50