Marcin Białobłocki w zespole Velosure-Giordana

Marcin Białobłocki znalazł się w składzie brytyjskiej ekipy Velosure-Giordana na sezon 2014. Polak od lat ścigający się na Wyspach Brytyjskich powraca do zespołu, którego barw bronił w 2012 roku. Powraca tym razem w roli lidera.

Ekipa Norde 4 - Giordana w poszukiwaniu finansowego wsparcia doszła do porozumienia z firmą zajmującą się ubezpieczeniami w kolarstwie - Velosure. Na pokładzie znajduje się 14 zawodników, którzy w przyszłym roku wystartują w ponad 90 imprezach.

Białobłocki, w 2013 roku jeżdżący w szeregach drużyny Team UK Youth, zaliczył sezon życia - wygrał irlandzki wyścig An Post Ras, dobrze jechał też w Tour of Britain, gdzie skończył 18. Kontynuacja współpracy z ekipą okazała się niemożliwa - brak sponsorów sprawił, że zespół się rozleciał.

W nowych barwach ma pełnić funkcję lidera.

Pełny skład ekipy: Marcin Białobłocki, Tom Bustard, Matthew Cronshaw, Lee Davis, Nathan Edmondson, James Gullen, George Harper, Richard Hepworth, Steve Lampier, Andrew Magnier, Bradley Morgan, James Moss, Rob Partridge i Roman Van Uden.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: