Juan Jose Cobo wylądował w Turcji

Wszystko wskazuje na to, że Juan Jose Cobo w przyszłym roku ścigał się będzie w kontynentalnym zespole Torku Konya Sekerspor. Hiszpan pozostający bez kontraktu zdecydował się na przejście do trzeciej ligi i spędzenie roku w drużynie z Turcji.

Cobo to zwycięzca hiszpańskiej Vuelty z 2011 roku, ostatnio kolarz zespołu Movistar. Pod skrzydłami Eusebio Unzue nie potrafił wzbić się na poziom dawnych lat i wskutek braku jakichkolwiek wyników nie otrzymał prolongaty kontraktu.

32-latek kilka dni temu w rozmowie z hiszpańską prasą mówił, że być może będzie musiał zejść na niższy poziom, by w mniejszym zespole znaleźć odbicie. Dziś w internecie pojawiło się zdjęcie Hiszpana z koszulką tureckiego zespołu, co oznacza, że Cobo dołączy w jego barwach do swojego rodaka - Davida de La Fuente.

Turecki zespół nie cieszy się najlepszą opinią - jego dwaj poprzedni liderzy - Ivailo Gabrovski i Mustafa Sayar - wygrali Tour of Turkey, po czym zostali zdyskwalifikowani za stosowanie erytropoetyny.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: