ActiveJet pozyskał Sławomira Chrzanowskiego

Dobiega końca budowa składu ActiveJet Team na sezon 2014. Jednym z ostatnich zawodników, który dołączył do ekipy prowadzonej przez Piotra Kosmalę, jest 22-letni Sławomir Chrzanowski.

Jestem bardzo ciekawy tego kolarza i chcę go sprawdzić w zawodowym peletonie. Na kilku wyścigach zrobił na mnie dobre wrażenie, szczególnie jego wola walki. Widać u niego wielkie serce do kolarstwa. Miesiąc temu wraz z innymi zawodnikami przeszedł testy wydolnościowe, które na tle pozostałych zawodników wyszły bardzo dobrze. Teraz to on musi udowodnić, że podjęliśmy dobrą decyzję

- powiedział Piotr Kosmala, dyrektor sportowy ActiveJet Team.

Cieszę się, że w przyszłym sezonie będę reprezentował barwy ActiveJet Team. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie, a zarazem szansa na rozwój i mam zamiar wykorzystać ją w 100%. Chciałbym podziękować Panu Piotrowi Kosmali i Prezesowi Piotrowi Bielińskiemu za zaangażowanie i włączenie mnie do drużyny. Mam nadzieję, że odpłacę się jak najlepszymi wynikami. Dziękuję też mojemu tacie, za wsparcie w ciężkich chwilach i umożliwienie mi do tej pory bycie kolarzem w jednoosobowej drużynie. Nie mogę się już doczekać pierwszych startów

- zapowiedział Sławomir Chrzanowski.

ActiveJet Team liczy dziewięciu kolarzy: Sławomir Chrzanowski, David Muntaner, Konrad Dąbkowski, Michał Podlaski, Arkadiusz Owsian, Emanuel Piaskowy, Tomasz Mickiewicz, Paweł Franczak i Paweł Brylowski. Jak podkreśla Piotr Kosmala możliwe są kolejne wzmocnienia.

Skład jest już niemal kompletny. Rozmawiamy jeszcze z kilkoma zawodnikami, ale nie chcemy brać do zespołu zbyt wielu kolarzy, gdyż nie bylibyśmy w stanie zapewnić wszystkim odpowiedniej ilości dni startowych. W najbliższych dniach powinniśmy znać już pełen skład ActiveJet Team na sezon 2014.

Inf. prasowa
fot. Agnieszka Torba

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: