Ściana płaczu 2013

Zwycięstwa:

Łukasz Bodnar (Bank BGŻ) - 2
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2)
klasyfikacja końcowa Małopolski Wyścig Górski (2.2)

Łukasz Bodnar (Bank BGŻ) - 2
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2)
klasyfikacja końcowa Małopolski Wyścig Górski (2.2)

Konrad Dąbkowski (BDC - MarcPol) - 2
Memoriał Andrzeja Trochanowskiego (1.2)
etap Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1)

Bartłomiej Matysiak (CCC Polsat Polkowice) - 2
etap Tour of Estonia (2.1)
Puchar Ministra Obrony Narodowej (1.2)

Marcin Sapa (BDC - MarcPol) - 2
klasyfikacja końcowa Mazovia Tour (2.2)
etap Tour of Bulgaria (2.2)

Grzegorz Stępniak (CCC Polsat Polkowice) - 2
2 etapy Mazovia Tour (2.2)

Marcin Białobłocki (Team UK Youth) - 1
klasyfikacja końcowa An Post Ras (2.2)

Maciej Bodnar (Cannondale) - 1
Mistrzostwa Polski - jazda indywidualna na czas

Paweł Franczak (Wibatech - Brzeg) - 1
etap Karpacki Wyścig Kurierów (2.2U)

Adrian Honkisz (CCC Polsat Polkowice) - 1
Puchar Uzdrowisk Karpackich (1.2)

Mateusz Komar (BDC - MarcPol) - 1
etap Tour du Maroc (2.2)

Michał Kwiatkowski (Omega Pharma-Quick Step) - 1
Mistrzostwa Polski - wyścig ze startu wspólnego

Łukasz Wiśniowski (Etixx-Ihned) - 1
etap Internationale Thüringen-Rundfahrt (2.2U)

Zwycięstwa grupy:

CCC Polsat Polkowice - 9
2 etapy Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1) - Davide Rebellin (Ita)
etap Tour of Estonia (2.1) - Bartłomiej Matysiak
etap Sibiu Cycling Tour (2.1) - Davide Rebellin (Ita)
klasyfikacja końcowa Sibiu Cycling Tour (2.1) - Davide Rebellin (Ita)
2 etapy Mazovia Tour (2.2) - Grzegorz Stępniak
Puchar Uzdrowisk Karpackich (1.2) - Adrian Honkisz
Puchar Ministra Obrony Narodowej (1.2) - Bartłomiej Matysiak

BDC MarcPol - 6
etap Tour du Maroc (2.2) - Mateusz Komar
Memoriał Andrzeja Trochanowskiego (1.2) - Konrad Dąbkowski
etap Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1) - Konrad Dąbkowski
etap jazdy drużynowej Mazovia Tour (2.2)
klasyfikacja końcowa Mazovia Tour (2.2) - Marcin Sapa
etap Tour of Bulgaria (2.2) - Marcin Sapa

Bank BGŻ - 2
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2) - Łukasz Bodnar
klasyfikacja końcowa Małopolski Wyścig Górski (2.2) - Łukasz Bodnar

Wibatech Brzeg - 1
etap Karpacki Wyścig Kurierów (2.2U) - Paweł Franczak

10.11       Tour de Okinawa          1.2 Mariusz Wiesiak (MTR)          17       1:36

02.11-05.11 Banyuwangi Tour de Ijen  2.2 Mariusz Wiesiak (MTR)          20      15:15

20.10-28.10 Tour of Hainan          2.HC Adrian Honkisz (CCC)            7       1:24
                                         Bartłomiej Matysiak (CCC)      19       1:52
                                         Łukasz Owsian (CCC)            24       1:52
                                         Marek Rutkiewicz (CCC)         25       1:52
                                         Mateusz Taciak (CCC)           30       1:52
                                         Grzegorz Stępniak (CCC)        69       5:08

11.10-15.10 Tour of Beijing           WT Michał Gołaś (OPQ)             61      10:06

13.10       Gran Premio Bruno Beghelli 1.1 Bartłomiej Matysiak (CCC)     6       0:01
                                         Paweł Poljański (TST)          35       0:24
                                         Łukasz Owsian (CCC)            61       3:56
                                         Adrian Honkisz (CCC)           62       3:56
                                         Marek Rutkiewicz (CCC)         63       3:56

13.10       Paryż-Tours Espoirs     1.2U Łukasz Wiśniowski (ETI)        57       1:06

12.10       Giro dell'Emilia        1.HC Mateusz Taciak (CCC)           36       7:30

06.10       Il Lombardia              WT Rafał Majka (TST)               3       0:23
                                         Bartosz Huzarski (TNE)         24       1:33

06.10       Tour of Almaty           1.2 Bartłomiej Matysiak (CCC)      19       0:30
                                         Adrian Honkisz (CCC)           24       0:30
                                         Mateusz Taciak (CCC)           64       2:56
                                         Marek Rutkiewicz (CCC)         81       5:24
                                         Łukasz Owsian (CCC)            82       5:24
                                         Grzegorz Stępniak (CCC)        83       5:24
                                         Jarosław Marycz (CCC)         100      10:39

03.10       Sparkassen Münsterland Giro 1.1 Michał Gołaś (OPQ)          57       2:22

02.10       Mediolan-Turyn          1.HC Rafał Majka (TST)               2       0:03
                                         Bartosz Huzarski (TNE)         40       2:27
                                         Łukasz Owsian (CCC)            69       8:02
                                         Jacek Morajko (CCC)            78       8:30
                                         Bartłomiej Matysiak (CCC)     101      10:47

29.09       Mistrzostwa świata start wspólny Maciej Paterski (CAN)      19       1:05
                                         Michał Gołaś (OPQ)             33       2:01
                                         Bartosz Huzarski (TNE)         52       9:36
                                         Rafał Majka (TST)              58      12:55

29.09       Duo Normand              1.1 Rutkiewicz/Marycz (CCC)         8       3:40
                                         Kiendyś/Taciak (CCC)           10       4:37

25.09       Mistrzostwa świata na czas   Michał Kwiatkowski (OPQ)       24       3:59
                                         Maciej Bodnar (CAN)            28       4:18

15.09-22.09 Tour of Britain          2.1 Michał Gołaś (OPQ)              9       1:46
                                         Marcin Białobłocki (UKY)       18       3:34

22.09       GP Industria & Commercio di Prato 1.1 Maciej Paterski (CAN)  3       0:18

21.09       GP Costa Degli Etruschi  1.1 Przemysław Niemiec (LAM)       38       1:46
                                         Maciej Paterski (CAN)          55       3:20

18.09       Grand Prix de Wallonie   1.1 Michał Kwiatkowski (OPQ)        5       0:18

14.09-16.09 Tour de Hokkaido         2.2 Mariusz Wiesiak (MTR)          20       5:35

24.08-15.09 Vuelta a Espana           GT Rafał Majka (TST)              19      32:52
                                         Bartosz Huzarski (TNE)         35    1:26:14
                                         Sylwester Szmyd (MOV)          45    1:48:25
                                         Maciej Paterski (CAN)          54    2:03:20

08.09       GP de Fourmies          1.HC Maciej Bodnar (CAN)            37       0:03
                                         Przemysław Niemiec (LAM)      148       4:23

08.09       Kernen Omloop Echt-Susteren 1.2 Grzegorz Haba (El2)         49       0:09

05.09-08.09 Okolo Jiznich Cech       2.2 Paweł Cieślik (BGZ)             6       0:14
                                         Michał Podlaski (BGZ)           7       0:26
                                         Bartosz Warchoł (El2)          12       0:48
                                         Paweł Brylowski (BGZ)          25       1:23
                                         Emanuel Piaskowy (El2)         26       1:23
                                         Łukasz Wiśniowski (ETI)        33       1:32
                                         Paweł Piotrowicz (El2)         37       1:32
                                         Wojciech Franczak (El2)        42       1:40
                                         Dominik Oborski (El2)          52       5:23
                                         Błażej Janiaczyk (BGZ)         54       5:51
                                         Mariusz Witecki (BGZ)          63       7:27
                                         Łukasz Bodnar (BGZ)            66       7:47

07.09       Brussels Cycling Classic 1.HC Maciej Bodnar (CAN)           28       0:00
                                         Przemysław Niemiec (LAM)       83       0:45

05.09-07.09 Settimana Ciclistica     2.1 Łukasz Owsian (CCC)            54      15:54
               Lombarda by Bergamasca    Karol Domagalski (CJR)         62      17:28
                                         Marek Rutkiewicz (CCC)         77      21:30
                                         Adrian Honkisz (CCC)           90      24:01
                                         Mateusz Taciak (CCC)           97      26:08

01.09-05.09 Tour of Bulgaria         2.2 Piotr Kripsza (BDC)            14       5:41
                                         Paweł Bernas (BDC)             16       6:53
                                         Jarosław Kowalczyk (BDC)       17       7:41
                                         Kamil Gradek (BDC)             20       7:51
                                         Marcin Sapa (BDC)              31      12:16
                                                                      +1el

01.09       GP Ouest France - Plouay  WT Michał Kwiatkowski (OPQ)       20       0:00
                                         Maciej Bodnar (CAN)            67       0:00
                                         Michał Gołaś (OPQ)            104       2:49

01.09       Rabo Ronde van Midden-Nederland 1.2 Grzegorz Haba (El2)     40       0:00

31.08       Memorial Marco Pantani   1.1 Przemysław Niemiec (LAM)       33       0:00

30.08-31.08 World Ports Classic      2.1 Paweł Poljański (TST)          71       8:44

27.08-30.08 Tour du Poitou Charentes 2.1 Łukasz Wiśniowski (ETI)        20       1:48

25.08       Vattenfall Cyclassics     WT Maciej Bodnar (CAN)            77       0:12
                                         Michał Gołaś (OPQ)             88       0:24
                                         Michał Kwiatkowski (OPQ)      107       1:07

19.08-25.08 Baltic Chain Tour        2.2 Mateusz Komar (BDC)             7       0:48
                                         Adrian Banaszek (BDC)          15       2:20
                                         Damian Walczak (BDC)           19       5:24
                                         Eryk Latoń (BDC)               49      16:43
                                         Kacper Gronkiewicz (BDC)       76      25:28

20.08-23.08 Tour du Limousin         2.1 Jacek Morajko (CCC)            41       1:20

23.08       Tre Valli Varesine      1.HC Marek Rutkiewicz (CCC)         49       3:59
                                         Łukasz Owsian (CCC)            50       3:59

23.08       Dutch Food Valley Classic 1.1 Maciej Bodnar (CAN)           57       1:22

22.08       Coppa Bernocchi          1.1 Bartłomiej Matysiak (CCC)      16       0:00
                                         Łukasz Owsian (CCC)            55       0:00

21.08       Coppa Agostoni           1.1 Marek Rutkiewicz (CCC)         43       5:59
                                         Adrian Honkisz (CCC)           94      16:07
                                         Łukasz Owsian (CCC)            96      16:07
                                         Mateusz Taciak (CCC)          123      16:22

12.08-18.08 Eneco Tour                WT Maciej Paterski (CAN)          26       6:24
                                         Maciej Bodnar (CAN)            49      19:35

07.08-18.07 Volta a Portugal         2.1 Karol Domagalski (CJR)         92    1:57:37

16.08-18.08 Tour des Fjords          2.1 Łukasz Wiśniowski (ETI)        72      11:02

17.08       Puchar Ministra          1.2 Bartłomiej Matysiak (CCC)       1        -
                 Obrony Narodowej        Mateusz Komar (BDC)             2       0:00
                                         Łukasz Bodnar (BGZ)             3       0:09
                                         Tomasz Kiendyś (CCC)            4       0:36
                                         Marcin Sapa (BDC)               5       0:36
                                         Adam Wadecki (LAS)              6       0:36
                                         Mariusz Witecki (BGZ)           7       0:43
                                         Tomasz Smoleń (BGZ)             8       2:49
                                         Robert Radosz (BDC)             9       2:49
                                         Wojciech Skarżyński (LAS)      10       2:49

07.08-11.08 Vuelta a Burgos         2.HC Sylwester Szmyd (MOV)          59      18:01

11.08       Puchar Uzdrowisk Karpackich 1.2 Adrian Honkisz (CCC)         1        -
                                         Jacek Morajko (CCC)             3       0:21
                                         Mariusz Witecki (BGZ)           4       0:21
                                         Paweł Bernas (BDC)              7       0:48
                                         Mateusz Taciak (CCC)            9       2:38

10.08       Memoriał Henryka Łasaka  1.2 Kamil Gradek (BDC)              2       0:00
                                         Paweł Cieślik (BGZ)             3       0:00
                                         Leszek Pluciński (BDC)          7       0:57
                                         Jarosław Rębiewski (LAS)        9       3:10

04.08       Prudential RideLondon    1.1 Marcin Białobłocki (UKY)       52       0:00

27.07-03.08 Tour de Pologne           WT Rafał Majka (TST)               4       0:26
                                                                      +3el
                                         Maciej Paterski (CAN)          34      33:07
                                         Michał Gołaś (OPQ)             35      34:02
                                         Tomasz Marczyński (VCD)        39      38:02
                                         Mateusz Taciak (CCC)           41      41:01
                                         Adrian Honkisz (CCC)           55    1:03:41
                                         Paweł Cieślik (BGZ)            65    1:11:39
                                         Bartosz Huzarki (TNE)          66    1:13:22
                                         Przemysław Niemiec (LAM)       67    1:14:26
                                         Karol Domagalski (CJR)         69    1:15:22
                                         Kamil Gradek (BDC)             83    1:35:43
                                         Sylwester Szmyd (MOV)          90    1:42:28
                                         Bartłomiej Matysiak (CCC)      94    1:49:11
                                         Łukasz Bodnar (BGZ)           104    2:13:43
                                         Paweł Franczak (WIB)          107    2:18:16

23.07-27.07 Mazovia Tour             2.2 Marcin Sapa (BDC)               1        -
                                                                      +2el
                                         Robert Radosz (BDC)             2       0:02
                                         Łukasz Owsian (CCC)             3       0:04
                                         Paweł Bernas (BDC)              4       0:04
                                         Tomasz Kiendyś (CCC)            5       0:05
                                         Jarosław Kowalczyk (BDC)        6       0:06
                                         Adrian Kurek (CCC)              7       0:09
                                         Błażej Janiaczyk (BGZ)          8       0:14
                                         Tomasz Smoleń (BGZ)             9       0:16
                                         Grzegorz Stępniak (CCC)        26       7:03
                                                                      +2ze
                                                                      +1el

29.06-21.07 Tour de France            GT Michał Kwiatkowski (OPQ)       11      18:59
                                         Przemysław Niemiec (LAM)       57    2:00:28
                                         Maciej Bodnar (CAN)           114    3:15:15

11.07-14.07 Sibiu Cycling Tour       2.1 Adrian Honkisz (CCC)           15       4:37
                                         Bartosz Zając (CLG)            40      16:28
                                         Mateusz Taciak (CCC)           45      20:12
                                         Jacek Morajko (CCC)            66      31:57
                                         Łukasz Owsian (CCC)            75      36:02
                                         Adam Majorek (CLG)             77      37:37
                                         Adrian Kurek (CCC)             88      40:32
                                         Damian Fornalski (CLG)         99      46:46
                                         Jakub Pytka (CLG)             106      54:42
                                         Norbert Krakowiak (CLG)       109      57:08
                                         Jakub Skrzeszewski (El2)      112    1:02:38
                                         Kontrad Zatorski (CLG)        113    1:04:43

11.07-14.07 Czech Cycling Tour       2.2 Adam Stachowiak (BGZ)           8       1:56
                                         Paweł Cieślik (BGZ)            13       2:18
                                         Kamil Gradek (BDC)             19       2:50
                                         Mariusz Witecki (BGZ)          20       2:53
                                         Bartłomiej Matysiak (CCC)      21       3:13
                                         Jarosław Marycz (CCC)          27       7:07
                                         Paweł Bernas (BDC)             31       8:45
                                         Jakub Foltyn (BDC)             36      10:00
                                         Paweł Charucki (CCC)           47      12:55
                                         Adam Pierzga (BDC)             49      13:18
                                         Leszek Pluciński (BDC)         59      19:03
                                         Damian Walczak (BDC)           63      20:25
                                         Piotr Kripsza (BDC)            64      20:37
                                         Dariusz Batek (BGZ)            68      21:58
                                         Łukasz Bodnar (BGZ)            72      25:20
                                         Błażej Janiaczyk (BGZ)         77      27:32
                                         Tomasz Smoleń (BGZ)            79      29:16
                                         Grzegorz Stępniak (CCC)        81      33:22

11.07       GP van de stad Geel      1.2 Grzegorz Haba (El2)            49       0:09
                                         Przemysław Kasperkiewicz (El2) 70       0:09

01.07-07.07 Int. Österreich-Rundfahrt 2.HC Rafał Majka (TST)            19       7:37
                                         Maciej Paterski (CAN)          87      49:03

26.06-30.06 Jelajah Malaysia         2.2 Mariusz Wiesiak (MTR)          18       2:36

26.06-29.06 Wyścig Solidarności      2.1 Kamil Zieliński (LAS)           4       2:19
                   i Olimpijczyków       Tomasz Smoleń (BGZ)             8       2:21
                                         Artur Detko (LAS)               9       2:22
                                         Konrad Dąbkowski (BDC)         98      18:56
                                                                      +1ze

19.06       Halle-Ingooigem          1.1 Bartłomiej Matysiak (CCC)      15       0:00
                                         Jacek Morajko (CCC)            37       0:00
                                         Adrian Honkisz (CCC)           51       0:00
                                         Łukasz Owsian (CCC)            54       0:00

12.06-16.06 Ster ZLM Toer            2.1 Michał Gołaś (OPQ)              4       0:26
                                         Jarosław Marycz (CCC)          36       8:48
                                         Adrian Kurek (CCC)            109      27:33
                                         Tomasz Kiendyś (CCC)          110      28:20

13.06-16.06 Route du Sud             2.1 Sylwester Szmyd (MOV)          13       0:28

11.06-16.06 Tour de Serbie           2.2 Piotr Kripsza (BDC)             2       0:01
                                         Jarosław Kowalczyk (BDC)       10       0:20
                                         Damian Walczak (BDC)           29       8:15
                                         Jakub Foltyn (BDC)             31       8:30
                                         Adrian Banaszek (BDC)          92      44:43

02.06-09.06 Critérium du Dauphiné     WT Sylwester Szmyd (MOV)          75    1:09:14
                                         Maciej Bodnar (CAN)            76    1:09:56
                                         Maciej Paterski (CAN)          96    1:28:33

13.06-15.06  Małopolski Wyścig Górski 2.2 Łukasz Bodnar (BGZ)            1        -
                                                                      +1ze
                                                                      +1el
                                         Paweł Cieślik (BGZ)             2       0:04
                                         Jacek Morajko (CCC)             5       3:02
                                         Karol Domagalski (CJR)          6       3:05
                                         Kamil Gradek (BDC)              7       3:05
                                         Piotr Brzózka (El2)             9       3:05
                                         Emanuel Piaskowy (El2)         10       3:05

08.06-15.06  Int. Thüringen-Rundfahrt U23 2.2U Łukasz Wiśniowski (ETI)  22       3:09
                                                                      +1ze

09.06       ProRace Berlin           1.1 Grzegorz Stępniak (CCC)        13       0:00
                                         Bartłomiej Matysiak (CCC)      29       0:00
                                         Jarosław Marycz (CCC)          41       0:00
                                         Piotr Gawroński (CCC)          42       0:00
                                         Adrian Kurek (CCC)             67       0:24

09.06       Jurmala Grand Prix       1.1 Konrad Dąbkowski (BDC)          6       0:00
                                         Marcin Wolski (WIB)            15       0:00
                                         Zbigniew Gucwa (WIB)           16       0:00
                                         Adam Pierzga (BDC)             27       0:00
                                         Mateusz Komar (BDC)            38       0:00
                                         Tomasz Grabek (CLG)            44       0:00
                                         Paweł Bernas (BDC)             54       0:14
                                         Robert Radosz (BDC)            56       0:28
                                         Kamil Gradek (BDC)             58       0:55
                                         Marcin Sapa (BDC)              88       1:30
                                         Leszek Pluciński (BDC)         93       4:09
                                         Szymon Godras (WIB)           112       4:33

08.06       Riga - Jurmala Grand Prix 1.1 Konrad Dąbkowski (BDC)         7       0:00
                                         Mateusz Komar (BDC)            10       0:00
                                         Kamil Gradek (BDC)             45       0:17
                                         Zbigniew Gucwa (WIB)           48       0:21
                                         Adam Pierzga (BDC)             53       0:21
                                         Szymon Godras (WIB)            57       0:25
                                         Paweł Bernas (BDC)             58       0:25
                                         Robert Radosz (BDC)            59       0:27
                                         Tomasz Mickiewicz (WIB)        65       0:50
                                         Jakub Kaczmarek (WIB)          89       0:55
                                         Marcin Wolski (WIB)            91       0:55
                                         Leszek Pluciński (BDC)         99       1:44
                                         Marcin Sapa (BDC)             110       2:10
                                         Wiktor Mrożek (WIB)           121       3:04

04.06-08.06 Okolo Slovenska          2.2 Emanuel Piaskowy (El2)         39       8:07
                                         Jacek Morajko (CCC)            43      10:27
                                         Paweł Franczak (WIB)           68      32:10
                                         Bartosz Warchoł (El2)          70      32:21
                                         Dominik Oborski (El2)          72      33:26

02.06       Memorial Philippe Van Coningsloo 1.2 Łukasz Wiśniowski (ETI) 32      0:19

30.05-02.06 Tour de Kumano           2.2 Mariusz Wiesiak (MTR)          40      11:48

30.05-01.06 Tour of Estonia          2.1 Bartłomiej Matysiak (CCC)       4       0:07
                                                                      +1ze
                                         Tomasz Kiendyś (CCC)           11       0:16
                                         Mateusz Taciak (CCC)           14       0:20
                                         Kamil Gradek (BDC)             18       0:21
                                         Piotr Gawroński (CCC)          20       0:23
                                         Jarosław Kowalczyk (BDC)       27       0:28
                                         Jakub Kaczmarek (WIB)          32       0:30
                                         Piotr Kripsza (BDC)            37       0:33
                                         Jarosław Marycz (CCC)          43       0:38
                                         Damian Walczak (BDC)           50       0:43
                                         Tomasz Mickiewicz (WIB)        51       0:44
                                         Paweł Bernas (BDC)             63       2:46
                                         Mateusz Komar (BDC)            73       9:25
                                         Adrian Banaszek (BDC)          76      11:44

04.05-26.05 Giro d'Italia             GT Przemysław Niemiec (LAM)        6       6:43
                                         Rafał Majka (TST)               7       8:09
                                         Michał Gołaś (OPQ)             62    2:03:06

26.05       Boucles de l'Aulne       1.1 Karol Domagalski (CJR)         74       1:19

19.05-26.05 An Post Ras              2.2 Marcin Białobłocki (UKY)        1        -
                                                                       5el

23.05-26.02 Tour de Gironde          2.2 Krzysztof Tkacz (El2)          20       0:28
                                         Tomasz Olejnik (El2)           34       0:29
                                         Marcin Urbanowski (WIB)        51       0:53
                                         Piotr Polus (El2)              87       2:41
                                         Marcin Wolski (WIB)           108      11:01

19.05-26.05 Tour of Japan            2.1 Mariusz Wiesiak (MTR)          42      34:57

25.05       Grand Prix de Plumelec   1.1 Karol Domagalski (CJR)         84       8:22

12.05-19.05 Tour of California      2.HC Bartosz Huzarski (TNE)         19      14:29
                                         Maciej Bodnar (CAN)            84      56:27

15.05-19.05 Glava Tour of Norway     2.1 Karol Domagalski (CJR)        103      33:04

19.05       Simac Omloop der Kempen  1.2 Grzegorz Haba (El2)            13       0:25

18.05-19.05 Paris-Arras Tour         2.2 Łukasz Osiecki (WIB)           45       0:29
                                         Marcin Wolski (WIB)            53       0:47
                                         Krzysztof Tracz (El2)          71       1:40
                                         Marcin Urbanowski (WIB)        76       1:56

09.05-12.05 Tour de Berlin          2.2U Grzegorz Haba (El2)            19       1:51
                                         Konrad Tomasiak (CLG)          28       3:54
                                         Patryk Stosz (CLG)             33       4:58

08.05-12.05 Fleche du Sud            2.2 Jarosław Dąbrowski (AMO)       63      21:47

03.05-05.05 Szlakiem Grodów Piastowskich 2.1 Mateusz Taciak (CCC)        3       0:18
                                         Marek Rutkiewicz (CCC)          4       0:33
                                         Bartosz Huzarski (TNE)          5       0:51
                                         Kamil Gradek (BDC)              7       1:44
                                         Adam Stachowiak (BGZ)           9       1:59
                                         Jarosław Marycz (CCC)          10       2:16

01.05-05.05 Karpacki Wyścig Kurierów 2.2U Przemysław Kasperkiewicz (El2) 6       0:12
                                         Paweł Franczak (WIB)           31       0:59
                                                                      +1ze

04.05       Vuelta de Madrid         1.1 Sylwester Szmyd (MOV)           9       0:49

01.05       Rund um den Finanzplatz Eschborn 1.HC Bartosz Huzarski (TNE) 56      0:13

01.05       Memoriał Andrzeja Trochanowskiego 1.2 Konrad Dąbkowski (BDC) 1        -
                                         Grzegorz Stępniak (CCC)         2       0:00
                                         Bartłomiej Matysiak (CCC)       4       0:00
                                         Zbigniew Gucwa (WIB)            5       0:00
                                         Tomasz Smoleń (BGZ)             6       0:00
                                         Adam Wadecki (LAS)              7       0:00
                                         Tomasz Kiendyś (CCC)            8       0:00
                                         Kamil Zieliński (LAS)          10       0:00

23.04-28.04 Tour de Romandie          WT Sylwester Szmyd (MOV)          73      32:52

21.04-28.04 Tour of Turkey          2.HC Adrian Kurek (CCC)             52      19:07
                                         Tomasz Kiendyś (CCC)           85      39:33
                                         Jarosław Marycz (CCC)          87      40:31
                                         Grzegorz Stępniak (CCC)       115      49:22
                                         Paweł Charucki (CCC)          118      49:51
                                         Piotr Gawroński (CCC)         130      53:34

28.04       GP Industrie del Marmo   1.2 Dawid Wypych (El2)             86       0:00

21.04       Rutland - Melton Int.    1.2 Marcin Białobłocki (UKY)       21       7:07
                     CiCLE Classic       Marcin Urbanowski (WIB)        47      10:21

21.04       Liege-Bastogne-Liege      WT Michał Kwiatkowski (OPQ)       92       8:20

16.04-19.04 Giro del Trentino       2.HC Przemysław Niemiec (LAM)        6       1:45
                                         Bartosz Huzarski (TNE)         51      33:09
                                         Marek Rutkiewicz (CCC)         76      50:50
                                         Mateusz Taciak (CCC)           77      51:14
                                         Adrian Honkisz (CCC)           79      51:58
                                         Łukasz Owsian (CCC)            90      58:22
                                         Jacek Morajko (CCC)            93    1:00:23
                                         Bartłomiej Matysiak (CCC)     104    1:10:03

17.04       La Fleche Wallonne        WT Michał Kwiatkowski (OPQ)        5       0:03
                                         Michał Gołaś (OPQ)             80       2:41

14.04       Amstel Gold Race          WT Michał Kwiatkowski (OPQ)        4       0:22
                                         Maciej Paterski (CAN)          84       9:14

12.04-14.04 Vuelta a Castilla y Leon 2.1 Sylwester Szmyd (MOV)          54       5:30

07.04       Paryż-Roubaix             WT Maciej Bodnar (CAN)            56       6:11

07.04       Klasika Primavera        1.1 Karol Domagalski (CJR)         39       1:53

03.04-07.04 Grand Prix of Sochi      2.2 Kamil Gradek (BDC)             17       5:21
                                         Robert Radosz (BDC)            27       6:25
                                         Paweł Bernas (BDC)             28       6:25
                                         Marcin Sapa (BDC)              36       6:53

05.04-07.04 Circuit des Ardennes     2.2 Dariusz Batek (BGZ)            49       7:36
                                         Adam Stachowiak (BGZ)          60      11:05
                                         Paweł Cieślik (BGZ)            80      19:19
                                         Tomasz Smoleń (BGZ)           101      26:20

29.03-07.04 Tour du Maroc            2.2 Jarosław Kowalczyk (BDC)       10      15:42
                                         Damian Walczak (BDC)           12      15:49
                                         Mateusz Komar (BDC)            17      29:28
                                                                      +1ze
                                         Kacper Gronkiewicz (BDC)       41      49:36

01.04-06.04 Tour of Thailand         2.2 Mariusz Wiesiak (MTR)          19       5:16 

04.04       Grand Prix Pino Cerami   1.1 Marek Rutkiewicz (CCC)         46       0:13 
                                         Łukasz Owsian (CCC)            48       0:13 
                                         Tomasz Kiendyś (CCC)           83       2:37

31.03       Ronde van Vlaanderen       WT Michał Kwiatkowski (OPQ)      40       2:49
                                          Maciej Bodnar (CAN)           65      10:52

31.03       Vuelta Ciclista a La Rioja 1.1 Karol Domagalski (CJR)       34       0:00

30.03-31.03 Boucle de l'Artois        2.2 Łukasz Wiśniowski (ETI)        4       1:17

30.03       GP Miguel Indurain        1.1 Maciej Paterski (CAN)         27       6:10
                                          Karol Domagalski (CJR)        47      11:39

30.03       Volta Limburg Classic     1.1 Adrian Honkisz (CCC)          46       3:43

24.03       Gandawa-Wevelgem           WT Maciej Bodnar (CAN)           55       0:58

18.03-24.03 Volta a Catalunya          WT Przemysław Niemiec (LAM)       7       1:18
                                          Michał Gołaś (OPQ)            68      32:39
                                          Rafał Majka (TST)             82      38:42
                                          Maciej Paterski (CAN)        104      54:37
                                          Karol Domagalski (CJR)       109      57:38
                                          Sylwester Szmyd (MOV)        113    1:01:07

20.03-24.03 Settimana Coppi e Bartali 2.1 Bartosz Huzarski (TNE)        22       6:27
                                          Mateusz Taciak (CCC)          57      24:00
                                          Marek Rutkiewicz (CCC)        76      34:59
                                          Bartłomiej Matysiak (CCC)     84      38:28
                                          Adrian Kurek (CCC)            95      45:26
                                          Jarosław Marycz (CCC)         98      47:25
                                          Grzegorz Stępniak (CCC)      108      50:50

20.03-24.03 Volta ao Alentejo         2.2 Adam Stachowiak (BGZ)         19       2:46
                                          Łukasz Wiśniowski (ETI)       25       3:24
                                          Łukasz Bodnar (BGZ)           35       6:38
                                          Dariusz Batek (BGZ)           50      14:14
                                          Błażej Janiaczyk (BGZ)        57      15:57
                                          Tomasz Smoleń (BGZ)           60      16:26
                                          Mieszko Bulik (BGZ)           73      19:23
                                          Paweł Cieślik (BGZ)           79      21:01

18.03-24.03 Tour de Normandie         2.2 Tomasz Olejnik (El2)          19       1:47
                                          Michał Olejnik (El2)          22       2:03

22.03       E3 Harelbeke               WT Maciej Bodnar (CAN)           62       5:11
                                          Michał Kwiatkowski (OPQ)      82       9:46

14.03       GP Nobili Rubinetterie    1.1 Sylwester Szmyd (MOV)         40       0:52
                                          Adrian Honkisz (CCC)          81       0:52
                                          Łukasz Owsian (CCC)           82       0:52

06.03-12.03 Tirreno-Adriatico          WT Michał Kwiatkowski (OPQ)       4       0:53
                                                                      +1el
                                          Przemysław Niemiec (LAM)       9       3:19
                                          Bartosz Huzarski (TNE)        47      27:45
                                          Maciej Bodnar (CAN)           86      54:58

03.03       Roma Maxima               1.1 Przemysław Niemiec (LAM)      71       3:12
                                          Tomasz Marczyński (VCD)       79       3:12

03.03       Grand Prix de la          1.1 Marcin Białobłocki (UKY)      43       1:22
                 Ville de Lillers         Paweł Franczak (WIB)          68       1:22
                                          Marcin Wolski (WIB)           73       1:22
                                          Jakub Kaczmarek (WIB)         74       1:22
                                          Łukasz Wiśniowski (ETI)       78       1:22
                                          Marcin Urbanowski (WIB)       80       1:22
                                          Łukasz Osiecki (WIB)          87       1:22
                                          Zbigniew Gucwa (WIB)         134       1:22

02.03       Strade Bianche            1.1 Przemysław Niemiec (LAM)      11       0:15
                                          Maciej Bodnar (CAN)           52       8:08

21.02-02.03 Tour de Langkawi         2.HC Michał Gołaś (OPQ)            56      30:10

28.02       GP Camaiore               1.1 Przemysław Niemiec (LAM)      41       0:40
                                          Tomasz Marczyński (VCD)       94       5:30

28.02       Challenges de la Marche Verte 1.2 Piotr Kripsza (BDC)        6       1:31
                - GP Al Massira           Adam Pierzga (BDC)             7       1:31
                                          Paweł Bernas (BDC)             8       1:31
                                          Konrad Dąbkowski (BDC)         9       1:31
                                          Kamil Gradek (BDC)            14       9:02

27.02       Challenges de la Marche Verte 1.2 Konrad Dąbkowski (BDC)     4       0:19
                - GP Oued Eddahab         Paweł Bernas (BDC)             9       0:19
                                          Piotr Kripsza (BDC)           12       0:19
                                          Jakub Foltyn (BDC)            13       0:35
                                          Adam Pierzga (BDC)            14       0:41
                                          Kamil Gradek (BDC)            15       1:05

26.02       Challenges de la Marche Verte 1.2 Paweł Bernas (BDC)         5       2:54
                - GP Sakia El Hamra       Adam Pierzga (BDC)             7       3:19
                                          Kamil Gradek (BDC)            10       3:39
                                          Konrad Dąbkowski (BDC)        16       4:02
                                          Piotr Kripsza (BDC)           21       4:02

25.02       Clasica de Almeria       1.HC Bartłomiej Matysiak (CCC)      7       0:00
                                          Karol Domagalski (CJR)        19       0:00
                                          Adrian Kurek (CCC)            21       0:00
                                          Adrian Honkisz (CCC)          33       0:00
                                          Bartosz Huzarski (TNE)        41       0:00
                                          Marek Rutkiewicz (CCC)        50       0:16
                                          Łukasz Owsian (CCC)           84       2:51
                                          Grzegorz Stępniak (CCC)       93       3:57
                                          Jarosław Marycz (CCC)         97       5:57

23.02       Vuelta Ciclista a Murcia  1.1 Karol Domagalski (CJR)        24       0:49
                                          Bartosz Huzarski (TNE)        44      10:20
                                          Łukasz Owsian (CCC)           45      10:20
                                          Adrian Honkisz (CCC)          59      20:38
                                          Tomasz Kiendyś (CCC)          61      20:38

17.02-20.02 Vuelta a Andalucia        2.1 Bartosz Huzarski (TNE)        47      15:35
                                          Karol Domagalski (CJR)        57      21:26
                                          Bartłomiej Matysiak (CCC)     75      26:35
                                          Marek Rutkiewicz (CCC)        76      27:15
                                          Jarosław Marycz (CCC)         90      31:24
                                          Adrian Kurek (CCC)           102      40:00
                                          Jacek Morajko (CCC)          105      44:27

14.02-17.02 Volta ao Algarve          2.1 Michał Kwiatkowski (OPQ)       2       0:58

16.02-17.02 Tour du Haut Var-Matin    2.1 Sylwester Szmyd (MOV)         83       9:42

16.02       Trofeo Laigueglia         1.1 Przemysław Niemiec (LAM)      29       0:17

11.02-16.02 Tour of Oman             2.HC Maciej Bodnar (CAN)           52      14:07

06.02-10.02 Tour Méditerranéen        2.1 Adrian Honkisz (CCC)          98      34:08

03.02-08.02 Tour of Qatar            2.Hc Maciej Bodnar (CAN)          108      19:33

06.02       Challenge Mallorca:       1.1 Przemysław Niemiec (LAM)      23       0:03
                    Trofeo Alcúdia        Karol Domagalski (CJR)        98      12:39

05.02       Chal. Mallorca: Trofeo Deia 1.1 Przemysław Niemiec (LAM)     6       0:51

04.02       Challenge Mallorca:       1.1 Karol Domagalski (CJR)        25       0:07
                     Trofeo Campos        Michał Gołaś (OPQ)            29       0:07
                                          Przemysław Niemiec (LAM)     110       3:13

03.02       Challenge Mallorca:       1.1 Karol Domagalski (CJR)        36       0:00
                      Trofeo Palma        Michał Gołaś (OPQ)           102       0:49
                                          Przemysław Niemiec (LAM)     140       1:29

22.01-27.01 Santos Tour Down Under     WT Tomasz Marczyński (VCD)      125      37:27

21.01-27.01 Tour de San Luis          2.1 Michał Kwiatkowski (OPQ)      12       3:32
                                                                      +1el
                                          Jarosław Marycz (CCC)        101      47:18
                                          Bartłomiej Matysiak (CCC)    111      53:44
                                          Jacek Morajko (CCC)          143    1:03:44
                                          Adrian Kurek (CCC)           147    1:07:54
                                          Grzegorz Stępniak (CCC)      150    1:09:08

ze - zwycięstwo etapowe
el - lider wyścigu

AMO : AMORE & VITA
BDC : BDC - MARCPOL TEAM
BGZ : BANK BGZ
CAN : CANNONDALE PRO CYCLING
CCC : CCC POLSAT POLKOWICE
CJR : CAJA RURAL
CLG : TC CHROBRY LASOCKI GŁOGÓW
ETI : ETIXX - IHNED
LAM : LAMPRE-MERIDA
LAS : LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK
MOV : MOVISTAR TEAM
MTR : MATRIX POWERTAG
OPQ : OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM
TNE : TEAM NETAPP - ENDURA
TST : TEAM SAXO-TINKOFF
VCD : VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM
VIN : VINI FANTINI - SELLE ITALIA
UKY : TEAM UK YOUTH
WIB : TEAM WIBATECH - BRZEG