Daniel Martin przygotuje się do Giro d'Italia

Daniel Martin tylko co zakończył na drugim miejscu Tour of Beijing, podsumowując tym wynikiem znakomity dla siebie sezon, ze zwycięstwami w Volta a Catalunya, Liege-Bastogne-Liege i etapowym w Tour de France, a już jest myślami przy wiosennych startach.

Irlandczyk tym razem nie wyobraża sobie by mógł przegapić Giro d'Italia, choćby dlatego, że trzy pierwsze etapy zostaną przeprowadzone na zielonej wyspie.

- Zdecydowałem się przesunąć datę moich przygotowań po zimowej przerwie, ponieważ chcę przygotować się do Giro, kosztem ardeńskich klasyków - powiedział kolarz Garmin serwisowi tuttobiciweb.it. - Jestem bardzo zmotywowany, gdyż w tym sezonie pokazałem, że potrafię unieść presję lidera zespołu w czasie wielkiego touru. Giro? Uwielbiam ten wyścig, dlatego bardzo sumiennie przygotuję się do startu.

Martin wie nad czym należy popracować, jeżeli myśli o podium wielkiego touru. - Przede wszystkim muszę poprawić jazdę indywidualną i nad tym skupię się w czasie zimowej przerwy.

fot. Slipstream Sports

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: