Coppa Sabatini 2013

Włoch Diego Ulissi (Lampre-Merida) wygrał 61. edycję włoskiego klasyku Gran Premio Citta di Peccioli - Coppa Sabatini. Drugi przyjechał jego rodak Andrea Pasqualon (Bardiani Valvole CSF-Inox), a trzeci stażysta ekipy Cannondale - Davide Villella.

Polscy zawodnicy nie startowali.

1.1; Peccioli - Peccioli (198,6 km); 10 października 2013


1 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Merida                              04:48:42
2 Andrea Pasqualon (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox
3 Davide Villella (Ita) Cannondale Pro Cycling
4 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli
5 Mauro Finetto (Ita) Vini Fantini-Selle Italia
6 Andrea Zordan (Ita) Androni Giocattoli
7 Pier Paolo De Negri (Ita) Vini Fantini-Selle Italia
8 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale
9 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Androni Giocattoli
10 Davide Mucelli (Ita) Ceramica Flaminia-Fondriest
11 Enrico Battaglin (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox
12 Antonio Santoro (Ita) Ceramica Flaminia-Fondriest
13 Leonardo Fabio Duque (Col) Colombia
14 Alessandro Proni (Ita) Vini Fantini-Selle Italia
15 Emanuele Sella (Ita) Androni Giocattoli
16 Alessandro Malaguti (Ita) Androni Giocattoli
17 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Colombia
18 Youcef Reguigui (Alg) MTN-Qhubeka
19 Riccardo Chiarini (Ita) Androni Giocattoli
20 Pierre-Roger Latour (Fra) Ag2R La Mondiale
21 Matteo Rabottini (Ita) Vini Fantini-Selle Italia
22 Jay Robert Thomson (RSA) MTN-Qhubeka
23 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale
24 Andrea Masciarelli (Ita) Utensilnord Ora24.eu
25 Antonio Parrinello (Ita) Androni Giocattoli
26 Jarlinson Pantano (Col) Colombia
27 Juan Pablo Valencia (Col) Colombia
28 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale                               00:19
29 Alfredo Balloni (Ita) Ceramica Flaminia-Fondriest
30 Cayetano Sarmiento (Col) Cannondale Pro Cycling                  00:24
31 Damiano Cunego (Ita) Lampre-Merida
32 Robinson Eduardo Chalapud Gomez (Col) Colombia
33 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox
34 Manuel Belletti (Ita) AG2R La Mondiale
35 Fabio Taborre (Ita) Vini Fantini-Selle Italia
36 Stefano Locatelli (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox
37 Marco Zamparella (Ita) Utensilnord Ora24.eu
38 Cristiano Salerno (Ita) Cannondale Pro Cycling
39 Johann Van Zyl (RSA) MTN-Qhubeka
40 Nicola Dal Santo (Ita) Ceramica Flaminia-Fondriest
41 Dalivier Ospina Navarro (Col) Colombia
42 Gianfranco Zilioli (Ita) Androni Giocattoli
43 Ilia Koshevoy (Blr) Androni Giocattoli
44 Gabriele Bosisio (Ita) Utensilnord Ora24.eu
45 Frederico Rocchetti (Ita) Utensilnord Ora24.eu
46 Manuele Mori (Ita) Lampre-Merida
47 Enrico Barbin (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox
48 Donato De Ieso (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox
49 Federico Canuti (Ita) Cannondale Pro Cycling
50 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli
51 Paolo Longo Borghini (Ita) Cannondale Pro Cycling
52 Francesco Failli (Ita) Vini Fantini-Selle Italia
53 Davide Gabburo (Ita) Ceramica Flaminia-Fondriest
54 Rafael Andriato (Bra) Vini Fantini-Selle Italia
55 Andrea Di Corrado (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox
56 Oscar Gatto (Ita) Vini Fantini-Selle Italia                      03:50
57 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale                          05:15
58 Enrico Rossi (Ita) Meridiana Kamen Team
59 Martin Wesemann (RSA) MTN-Qhubeka
60 Simone Masciarelli (Ita) Utensilnord Ora24.eu
61 Carlos Julian Quintero (Col) Colombia
62 Nicolo Martinello (Ita) Cannondale Pro Cycling
63 Daniele Colli (Ita) Vini Fantini-Selle Italia
64 Elia Favilli (Ita) Lampre-Merida