Karol Domagalski na rok dłużej z Caja Rural

Hiszpańska ekipa Caja Rural Seguros-RGA poinformowała o zmianach w swoim składzie i przedłużeniach kontraktów na przyszły sezon. Wśród kolarzy, którzy zostają w zespole jest także Polak - Karol Domagalski.

Ekipa "zielonych" straci Andre Cardoso, którego w sieci złowiła ekipa z najwyższej dywizji - Garmin-Sharp. Włodarze zespołu ściągnęli za to Angela Madrazo, który przez ostatnie pięć lat ścigał się w ekipie Movistar. 25-latek przez ostatnie dwa lata wykręcił sporo niezłych wyników - był 2. w klasyku Prueba Villafranca (2013), 3. w GP Miguel Indurain (2012) i 6. w Tre Valli Varesine (2012).

Kontrakty przedłużyli David Arroyo, Javier Aramendía, Antonio Piedra, Francesco Lasca, Fabricio Ferrari oraz Karol Domagalski, który w zielonej koszulce będzie ścigał się jeszcze przez rok.

Do zespołu przychodzą też młodzi kolarze - Fernando Grijalba i Antonio Molina - pierwszy to zwycięzca Pucharu Hiszpanii, drugi wygrał w tym roku Vuelta a Nawarra. Zieloną koszulkę przywdzieje też triumfator Tour de l'Avenir - 22-letni Ruben Fernandez.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: