Grand Prix d'Isbergues 2013

Francuz Arnaud Demare (FDJ.fr) po finiszu z peletonu wygrał 67. edycję północno-francuskiego klasyku. Drugi na metę wpadł Niemiec John Degenkolb (Argos-Shimano), a trzeci Luksemburczyk Jean-Pierre Drucker (Accent Jobs-Wanty).

1.1; Isbergues - Isbergues (200,7 km); 22 września 2013

1 Arnaud Demare (Fra) FDJ                                        4:34:05
2 John Degenkolb (Ger) Team Argos-Shimano
3 Jean-Pierre Drucker (Lux) Accent Jobs-Wanty
4 Thor Hushovd (Nor) BMC Racing Team
5 Philippe Gilbert (Bel) BMC Racing Team
6 Yannick Martinez (Fra) La Pomme Marseille
7 Samuel Dumoulin (Fra) Ag2R La Mondiale
8 Bryan Coquard (Fra) Team Europcar
9 Romain Feillu (Fra) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
10 Julien Simon (Fra) Sojasun
11 Adrien Petit (Fra) Cofidis, Solutions Credits
12 Maxime Vantomme (Bel) Crelan-Euphony
13 Mickael Delage (Fra) FDJ
14 Stefan Van Dijk (Ned) Accent Jobs-Wanty
15 Steven Tronet (Fra) BigMat-Auber 93
16 Yauheni Hutarovich (Blr) Ag2R La Mondiale
17 Wesley Kreder (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
18 Jean-Luc Delpech (Fra) Bretagne-Seche Environnement
19 Anthony Geslin (Fra) FDJ
20 Jonathan Cantwell (Aus) Team Saxo-Tinkoff
21 Clément Koretzky (Fra) Bretagne-Seche Environnement
22 Julien Stassen (Bel) Wallonie-Bruxelles
23 Steffen Radochla (Ger) Euskaltel-Euskadi
24 Matthias Friedemann (Ger) Champion System Pro Cycling Team
25 Morgan Kneisky (Fra) Roubaix Lille Metropole
26 Florian Vachon (Fra) Bretagne-Seche Environnement
27 Rudy Molard (Fra) Cofidis, Solutions Credits
28 Marko Kump (Slo) Team Saxo-Tinkoff
29 Eliot Lietaer (Bel) Topsport Vlaanderen-Baloise
30 Reinier Honig (Ned) Crelan-Euphony
31 Jean-Lou Paiani (Fra) Sojasun
32 Laurent Evrard (Bel) Wallonie-Bruxelles
33 Frans Claes (Bel) Crelan-Euphony
34 Christer Jensen (Nor) Team Joker - Merida
35 Wouter Mol (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
36 Geoffroy Lequatre (Fra) Bretagne-Seche Environnement
37 Mathieu Drujon (Fra) BigMat-Auber 93
38 Cyrille Patoux (Fra) Roubaix Lille Metropole
39 Guillaume Levarlet (Fra) Cofidis, Solutions Credits
40 Frederik Veuchelen (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
41 Matt Brammeier (Irl) Champion System Pro Cycling Team
42 Fabien Schmidt (Fra) Sojasun
43 Renaud Dion (Fra) Bretagne-Seche Environnement
44 Matthieu Boulo (Fra) Roubaix Lille Metropole
45 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskaltel-Euskadi
46 Maxime Bouet (Fra) Ag2R La Mondiale
47 Jon Aberasturi Izaga (Spa) Euskaltel-Euskadi
48 Maurits Lammertink (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
49 Pim Ligthart (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
50 Pierrick Fedrigo (Fra) FDJ
51 Jurgen Van Goolen (Bel) Accent Jobs-Wanty
52 Takashi Miyazawa (Jpn) Team Saxo-Tinkoff
53 Roy Curvers (Ned) Team Argos-Shimano                             00:12
54 Staf Scheirlinckx (Bel) Accent Jobs-Wanty                        00:14
55 Joshua Berry (USA) La Pomme Marseille                            00:15
56 Sander Helven (Bel) Topsport Vlaanderen-Baloise
57 Rudy Kowalski (Fra) Roubaix Lille Metropole
58 Romain Lemarchand (Fra) Cofidis, Solutions Credits
59 Romain Hardy (Fra) Cofidis, Solutions Credits
60 Axel Domont (Fra) Ag2R La Mondiale
61 Stéphane Rossetto (Fra) BigMat-Auber 93
62 Egidijus Juodvalkis (Ltu) Crelan-Euphony
63 Jean-Marc Bideau (Fra) Bretagne-Seche Environnement
64 Gael Malacarne (Fra) Bretagne-Seche Environnement
65 Stijn Steels (Bel) Crelan-Euphony
66 Willem Wauters (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
67 Jakub Novak (Cze) BMC Racing Team
68 Arnaud Labbe (Fra) Cofidis, Solutions Credits
69 Karsten Kroon (Ned) Team Saxo-Tinkoff
70 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team
71 Kevin Lalouette (Fra) Roubaix Lille Metropole
72 Cédric Pineau (Fra) FDJ
73 Mikael Cherel (Fra) Ag2R La Mondiale                             00:23
74 Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team
75 Thomas Damuseau (Fra) Team Argos-Shimano
76 Laurent Pichon (Fra) FDJ
77 Arnaud Gerard (Fra) Bretagne-Seche Environnement
78 Kévin Reza (Fra) Team Europcar
79 Benoît Vaugrenard (Fra) FDJ
80 Nicolas Vogondy (Fra) Accent Jobs-Wanty
81 Frédéric Brun (Fra) Ag2R La Mondiale
82 Michael Olsson (Swe)
83 Vegard Breen (Nor) Team Joker - Merida                           00:27
84 Christopher Juul Jensen (Den) Team Saxo-Tinkoff
85 Lloyd Mondory (Fra) Ag2R La Mondiale                             00:34
86 Klaas Lodewyck (Bel) BMC Racing Team
87 Sébastien Chavanel (Fra) Team Europcar                           00:40
88 Lo?c Desriac (Fra) Roubaix Lille Metropole                       00:42
89 Christophe Premont (Bel) Crelan-Euphony                          00:53
90 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Argos-Shimano                     01:00
91 Angelo Tulik (Fra) Team Europcar                                 01:31
92 Davide Appollonio (Ita) Ag2R La Mondiale                         01:32
93 Tom Stamsnijder (Ned) Team Argos-Shimano                         01:35
94 Simon Geschke (Ger) Team Argos-Shimano
95 Cyril Lemoine (Fra) Sojasun
96 Jonathan Hivert (Fra) Sojasun
97 Gert Joeaar (Est) Cofidis, Solutions Credits
98 Tony Hurel (Fra) Team Europcar                                   02:27
99 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar
100 Gregor Gazvoda (Slo) Champion System Pro Cycling Team            03:09
101 Julien Duval (Fra) Roubaix Lille Metropole
102 Arnaud Courteille (Fra) FDJ                                      03:57
103 Kristoffer Skjerping (Nor) Team Joker - Merida                   04:55
104 Dimitri Le Boulch (Fra) BigMat-Auber 93
105 Christopher Jennings (RSA) La Pomme Marseille
106 Miguel Minguez Ayala (Spa) Euskaltel-Euskadi
107 Adrian Gjolberg (Nor) Team Joker - Merida
108 Anders Lund (Den) Team Saxo-Tinkoff
109 Jonas Aaen Jörgensen (Den) Team Saxo-Tinkoff
110 Martin Olsen (Nor) Team Joker - Merida
111 Lawrence Warbasse (USA) BMC Racing Team
112 Reidar Bohlin Borgersen (Nor) Team Joker - Merida
113 Rony Martias (Fra) Sojasun
114 Vegard Robinson Bugge (Nor) Team Joker - Merida
115 Thomas Degand (Bel) Accent Jobs-Wanty
116 Maxime Daniel (Fra) Sojasun
117 Jay Mccarthy (Aus) Team Saxo-Tinkoff
118 Romain Bacon (Fra) BigMat-Auber 93
119 Quentin Bertholet (Bel) Wallonie-Bruxelles
120 Rob Ruijgh (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
121 Gilles Devillers (Bel) Crelan-Euphony
122 Olivier Chevalier (Bel) Wallonie-Bruxelles
123 Théo Vimpere (Fra) BigMat-Auber 93
124 Justin Jules (Fra) La Pomme Marseille
125 Clement Saint Martin (Fra) La Pomme Marseille
126 Julien Antomarchi (Fra) La Pomme Marseille
127 Dominik Nerz (Ger) BMC Racing Team
128 Etienne Tortelier (Fra) Sojasun                                  05:11
129 Jonas Ahlstrand (Swe) Team Argos-Shimano                         05:12
OTL Pablo Urtasun Perez (Spa) Euskaltel-Euskadi                      04:55
DNF Florent Barle (Fra) Cofidis, Solutions Credits
DNF Ricardo Mestre (Por) Euskaltel-Euskadi
DNF Juan Jose Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel-Euskadi
DNF Robert Vrecer (Slo) Euskaltel-Euskadi
DNF Bryan Naulleau (Fra) Team Europcar
DNF Perrig Quemeneur (Fra) Team Europcar
DNF Kenny De Ketele (Bel) Topsport Vlaanderen-Baloise
DNF Tim Mertens (Bel) Topsport Vlaanderen-Baloise
DNF Thomas Sprengers (Bel) Topsport Vlaanderen-Baloise
DNF Preben Van Hecke (Bel) Topsport Vlaanderen-Baloise
DNF Sven Vandousselaere (Bel) Topsport Vlaanderen-Baloise
DNF Tom David (NZl) Crelan-Euphony
DNF Fabien Bacquet (Fra) BigMat-Auber 93
DNF Benoit Drujon (Fra) BigMat-Auber 93
DNF Mart Ojavee (Est) Champion System Pro Cycling Team
DNF Fabian Schnaidt (Ger) Champion System Pro Cycling Team
DNF Dion Smith (NZl) Champion System Pro Cycling Team
DNF Bobbie Traksel (Ned) Champion System Pro Cycling Team
DNF Maxime Le Montagner (Fra) Roubaix Lille Metropole
DNF Andy Cappelle (Bel) Accent Jobs-Wanty
DNF Maxime Anciaux (Bel) Wallonie-Bruxelles
DNF Jonathan De Witte (Bel) Wallonie-Bruxelles
DNF Tom Dernies (Bel) Wallonie-Bruxelles
DNF Jonathan Dufrasne (Bel) Wallonie-Bruxelles
DNF Oskar Svendsen (Nor) Team Joker - Merida
DNS Stijn Neirynck (Bel) Topsport Vlaanderen-Baloise