MŚ 2012: Matej Mohoric mistrzem juniorów ze startu wspólnego

Słoweniec Matej Mohoric po finiszu z peletonu został mistrzem świata juniorów w wyścigu ze startu wspólnego. Srebrny medal wywalczył Australijczyk Caleb Ewan, a brązowych Chorwat Josip Rumac.

19. finiszował Przemysław Kasperkiewicz (KTK Kalisz), 64. - Maciej Kasperkiewicz (KTK Kalisz), a 65. - Patryk Stosz (UKS Stobrawa Kluczbork).

 

CM; Valkenburg (129 km, 8 x 16,1 km); 23 września 2012

1 Matej Mohoric (Słowenia)                               3:00:45
2 Caleb Ewan (Australia)
3 Josip Rumac (Chorwacja)
4 Federico Zurlo (Włochy)
5 Jonathan Dibben (Wielka Brytania)
6 Kevin Deltombe (Belgia)
7 Thomas Boudat (Francja)
8 Tom Bohli (Szwajcaria)
9 Mathieu Van Der Poel (Holandia)
10 S?ren Kragh Andersen (Dania)
11 Fridtjof R?in?s (Norwegia)
12 Tiesj Benoot (Belgia)
13 Phil Bauhaus (Niemcy)
14 Tom Vessey (Nowa Zelandia)
15 Giacomo Peroni (Włochy)
16 Alexandre Darville (USA)
17 Lukas Spengler (Szwajcaria)
18 Dries Van Gestel (Belgia)
19 Przemysław Kasperkiewicz (Polska)
20 Piotr Havik (Holandia)
21 Tao Geoghegan Hart (Wielka Brytania)
22 Lubos Malovec (Słowacja)
23 Hiroki Nishimura (Japonia)
24 Milos Borisavljevic (Serbia)
25 Merijn Korevaar (Holandia)
26 Arne Egner (Niemcy)
27 Bradley Linfield (Australia)
28 Vitaliy Marukhin (Kazachstan)
29 Silvio Herklotz (Niemcy)
30 Kolya Shumov (Białoruś)
31 Oliviero Troia (Włochy)
32 Markus Hoelgaard (Norwegia)
33 Alex Peters (Wielka Brytania)
34 Enric Mas Nicolau (Hiszpania)
35 Jenthe Biermans (Belgia)
36 Germain Burton (Wielka Brytania)
37 Benjamin Perry (Kanada)
38 Oskar Nisu (Estonia)
39 Tobias Derler (Austria)
40 Roman Lutsyshyn (Ukraina)
41 Dennis Paulus (Austria)
42 Lennard Hofstede (Holandia)
43 Jan Brockhoff (Niemcy)
44 Anatoliy Budiak (Ukraina)
45 Felix Pouilly (Francja)
46 Quentin Jauregui (Francja)
47 Ildar Arslanov (Rosja)
48 Yuri Kobashi (Japonia)
49 Jure Miskulin (Słowenia)
50 Anthony Turgis (Francja)
51 Dylan Kowalski (Francja)
52 Alexey Vermeulen (USA)
53 Sean Hambrook (Nowa Zelandia)
54 Nathan Van Hooydonck (Belgia)
55 Fredrik Ludvigsson (Szwecja)
56 Riccardo Donato (Włochy)
57 Jose Tito Hernandez Jaramillo (Kolumbia)                  00:12
58 Diyas Shagayev (Kazachstan)
59 Ivan Garcia Cortina (Hiszpania)
60 Caio Godoy Ormenese (Brazylia)
61 Erik Baska (Słowacja)
62 Kristian Aasvold (Norwegia)
63 Ruslan Giliazov (Rosja)
64 Maciej Kasperkiewicz (Polska)
65 Patryk Stosz (Polska)
66 Elie Gesbert (Francja)
67 Francisco Valinho (Portugalia)
68 Aydar Gareyshin (Rosja)
69 Mathias Rask Jeppesen (Dania)
70 Peteris Janevics (Łotwa)
71 Gian Friesecke (Szwajcaria)
72 Geoffrey Curran (USA)
73 Emil Vinjebo (Dania)
74 Niklas Eg (Dania)
75 Mads Pedersen (Dania)
76 Nico Denz (Niemcy)
77 Dominic Von Burg (Szwajcaria)                             00:17
78 Oskar Svendsen (Norwegia)
79 Francjasco Rosa (Włochy)                                  00:25
80 Abderahmane Mansouri (Algieria)
81 David Per (Słowenia)
82 Michael Vakoc (Czechy)
83 Nigel Ellsay (Kanada)
84 Chun Wing Leung (Hong Kong)
85 Sam Oomen (Holandia)
86 Maximilian Schachmann (Niemcy)                            00:28
87 Carlos Henrique Dos Santos (Brazylia)
88 Ryan Mullen (Irlandia)
89 Joachim Vanreyten (Belgia)                                00:33
90 Petter Schmidt (Norwegia)                                 00:43
91 Yerlan Pernebekov (Kazachstan)
92 Jo Biehl (Luksemburg)
93 Artem Nych (Rosja)
94 Christopher Lawless (Wielka Brytania)
95 Vladislau Dubovski (Białoruś)
96 Stylianos Farantakis (Grecja)                             00:47
97 Oscar Gonzalez Del Campo Garcia-Villarrubia (Hiszpania)
98 Marcus F?glum-Karlsson (Szwecja)
99 Amund Gr?ndahl Jansen (Norwegia)
100 Hayden McCormick (Nowa Zelandia)                         00:50
101 Cormac Clarke (Irlandia)                                 00:53
102 Kilian Frankiny (Szwajcaria)                             01:01
103 Frederik Plesner (Dania)                                 01:33
104 Suguru Tokuda (Japonia)                                  01:39
105 Ryan Felgate (RPA)                                       01:45
106 Will Stephenson (Wielka Brytania)                        01:54
107 Aksel N?mmela (Estonia)                                  02:03
108 Gregor Muhlberger (Austria)                              02:11
109 Patrick Bosman (Austria)
110 Robert-Jon McCarthy (Australia)                          02:16
111 Nicholas Schultz (Australia)
112 Mario Dasko (Słowacja)                                   02:28
113 Umberto Orsini (Włochy)                                  02:46
114 Jose Alfredo Aguirre Infante (Meksyk)                    02:59
115 Ruben Guerreiro (Portugalia)
116 William David Mu?oz Perez (Kolumbia)                     05:10
117 Gasper Katrasnik (Słowenia)                              05:49
118 Aliaksandr Riabushenko (Białoruś)
119 Kristen Kivistik (Estonia)
120 Luís Gomes (Portugalia)                                  07:15
121 Haitam Gaiz (Maroko)                                     07:22
122 Igor Minchenko (Rosja)
123 Gregory Daniel (USA)                                     08:56
HD  Julian Barrientos (Argentyna)
HD  Christophe Braun (Luksemburg)
HD  Karim El Ouafi (Maroko)
HD  Hamza Fatnassi (Tunezja)
HD  Ali Nouisri (Tunezja)
DNF Feritcan Samli (Turcja)
DNF Christopher Prendergast (Kanada)
DNF Gregely Varró (Węgry)
DNF Nicolas D`Angelo (Monaco)
DNF Viktor Okishev (Kazachstan)
DNF Jose Luis Rodriguez (Chile)
DNF Abderrahim Aouida (Maroko)
DNF Sergey Luchshenko (Kazachstan)
DNF Mustapha Droueche (Algieria)
DNF Marko Polumirac (Serbia)
DNF Ofek Hason (Izrael)
DNF German Nicolas Tivani Perez (Argentyna)
DNF Pita Cristian David (Ekwador)
DNF Alexander Wachter (Austria)
DNF Martin Otonicar (Słowenia)
DNF David Klein (Luksemburg)
DNF Aviv Yechezkel (Izrael)
DNF Szymon Rekita (Polska)
DNF Krists Neilands (Łotwa)
DNF Stefan Stefanovic (Serbia)
DNF Andrea Terenzi (San Marino)
DNF Bálint Varró (Węgry)
DNF Ábel Kenyeres (Węgry)
DNF Lukas Talacka (Litwa)
DNF Ferhat Sezer (Turcja)
DNF Kota Yokoyama (Japonia)
DNF Ryan Gibbons (RPA)
DNF Bruno Maltar (Chorwacja)
DNF Taylor Eisenhart (USA)
DNF Andrejs Podans (Łotwa)
DNF Henrik Luostarinen (Finlandia)
DNF Andrei Covalciuc (Moldova)
DNF Raimondas Rumsas (Litwa)
DNF Rohan Du Plooy (RPA)
DNF Victor Langellotti (Monaco)
DNF Miguel Bryon (USA)
DNF Matthew Doyle (Irlandia)
DNF Rostyslav Chernysh (Ukraina)
DNF Emre Sahin (Turcja)
DNF Bruno Jean Jacques Dabbaghian (Liban)
DNF Karim Ahmad Firdaus Abdul (Malezja)
DNF Abderrahmane Bechlagheme (Algieria)
DNF Gay Sagiv (Izrael)
DNF Ricardo Van Dongen (Holandia)
DNF Gustav Höög (Szwecja)
DNF Mantas Petrusevicius (Litwa)
DNF Anuar Mohamad Azrul Taufiq (Malezja)