Ściana płaczu 2011

Zwycięstwa:

Tomasz Marczyński (CCC Polsat Polkowice) - 3
klasyfikacja końcowa Małopolski Wyścig Górski (2.2)
mistrz Polski w jeździe indywidualnej na czas
mistrz Polski w wyścigu ze startu wspólnego

Robert Radosz (BDC Team) - 3
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2)
etap Wyścig Dookoła Mazowsza (2.2)
klasyfikacja końcowa Wyścig Dookoła Mazowsza (2.2)

Tomasz Olejnik (USSA Pavilly Barentin) - 2
2 etapy Tour de Martinique (2.2)

Marek Rutkiewicz (CCC Polsat Polkowice) - 2
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1)
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2)

Marcin Sapa (BDC Team) - 2
etap Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1)
klasyfikacja końcowa Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1)

Dariusz Baranowski (BDC Team) - 1
etap Czech Cycling Tour (2.2)

Paweł Bernas (Kellys GKS Cartusia Kartuzy) - 1
klasyfikacja końcowa Karpacki Wyścig Kurierów (2.2U)

Marcin Białobłocki (Britain Motorpoint) - 1
etap An Post Ras (2.2)

Paweł Cieślik (Bank BGŻ) - 1
etap Tour of Slovakia (2.2)

Grzegorz Haba (Aktio Group Mostostal Puławy) - 1
etap Karpacki Wyścig Kurierów (2.2U)

Tomasz Kiendyś (CCC Polsat Polkowice) - 1
Puchar Ministra Obrony Narodowej (1.2)

Mateusz Komar (BDC Team) - 1
etap Wyścig Dookoła Mazowsza (2.2)

Jarosław Kowalczyk (Kellys GKS Cartusia Kartuzy) - 1
etap Wyścig Dookoła Mazowsza (2.2)

Adrian Kurek (Océane Cycle Poitevin) - 1
etap Tour de Gironde (2.2)

Jacek Morajko (CCC Polsat Polkowice) - 1
Puchar Uzdrowisk Karpackich (1.2)

Paweł Poljański (Kellys GKS Cartusia Kartuzy) - 1
etap Karpacki Wyścig Kurierów (2.2U)

Adam Pierzga (Gwada Bikers 118) - 1
etap Tour de la Guadeloupe (2.2)

Mateusz Taciak (CCC Polsat Polkowice) - 1
etap Tour of Qinghai Lake (2.HC)

Zwycięstwa grupy:

CCC Polsat Polkowice - 12
Memoriał Andrzeja Trochanowskiego (1.2) - Andre Schulze (Ger)
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1) - Marek Rutkiewicz
Rund um die Braunkohle (1.1) - Andre Schulze (Ger)
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2) - Marek Rutkiewicz
klasyfikacja końcowa Małopolski Wyścig Górski (2.2) - Tomasz Marczyński
mistrz Polski w jeździe indywidualnej na czas - Tomasz Marczyński
mistrz Polski w wyścigu ze startu wspólnego - Tomasz Marczyński
etap Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1) - Andre Schulze (Ger)
etap Tour of Qinghai Lake (2.HC) - Mateusz Taciak
prolog Wyścig Dookoła Mazowsza (2.2) - Andre Schulze (Ger)
Puchar Uzdrowisk Karpackich (1.2) - Jacek Morajko
Puchar Ministra Obrony Narodowej (1.2) - Tomasz Kiendyś

BDC Team - 7
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2) - Robert Radosz
etap Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1) - Marcin Sapa
klasyfikacja końcowa Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1) - Marcin Sapa
etap Czech Cycling Tour (2.2) - Dariusz Baranowski
etap Wyścig Dookoła Mazowsza (2.2) - Robert Radosz
etap Wyścig Dookoła Mazowsza (2.2) - Mateusz Komar
klasyfikacja końcowa Wyścig Dookoła Mazowsza (2.2) - Robert Radosz

Bank BGŻ - 1
etap Tour of Slovakia (2.2) - Paweł Cieślik

12.11-13.11 Tour de Okinawa          2.2 Mariusz Wiesiak (MTR)         5        0:03

20.10-28.10 Tour of Hainan          2.HC Kamil Zieliński (CCC)        19        0:29
                                         Mateusz Taciak (CCC)         28        0:34
                                         Bartłomiej Matysiak (CCC)    38        4:28
                                         Tomasz Kiendyś (CCC)         41        7:52
                                         Dariusz batek (CCC)          44       15:03
                                         Paweł Charucki (CCC)         75       31:58
                                         Sylwester Janiszewski (CCC)  84       36:35

23.10       Japan Cup               1.HC Rafał Majka (SBS)            24        1:33
                                         Mariusz Wiesiak (MTR)        27        4:37

16.10       Chrono des Nations       1.1 Tomasz Marczyński (CCC)      23        8:01

15.10       Il Lombardia              WT Przemysław Niemiec (LAM)      5        0:08
                                         Rafał Majka (SBS)            26        1:11
                                         Sylwester Szmyd (LIQ)        59       15:34

13.10       Gran Piemonte           1.HC Przemysław Niemiec (LAM)      6        0:00
                                         Rafał Majka (SBS)            78       18:53

09.10       Paryż-Tours             1.HC Michał Kwiatkowski (RSH)     82        7:25

09.10       Gran Premio Bruno Beghelli 1.1 Przemysław Niemiec (LAM)   40        0:25
                                         Rafał Majka (SBS)            41        0:25

08.10       Giro dell'Emilia        1.HC Przemysław Niemiec (LAM)      5        0:24
                                         Rafał Majka (SBS)            40        4:49
                                         Sylwester Szmyd (LIQ)        41        4:49

06.10       Paryż-Bourges            1.1 Jarosław Marycz (SBS)        57        1:05

06.10       Coppa Sabatini           1.1 Przemysław Niemiec (LAM)     20        0:06
                                         Krzysztof Szczawiński (MIE)  64        2:43

04.10       Binche - Tournai - Binche 1.1 Michał Kwiatkowski (RSH)    22        0:07
                                         Jarosław Marycz (SBS)        37        0:14

03.10       Sparkassen Münsterland-Giro 1.1 Marek Rutkiewicz (CCC)    12        0:00
                                         Adrian Honkisz (CCC)         50        0:36
                                         Tomasz Kiendyś (CCC)         52        0:38
                                         Rafał Ratajczyk (CCC)        81        1:29
                                         Łukasz Bodnar (CCC)          98        2:10
                                         Mateusz Taciak (CCC)         99        2:10
                                         Bartłomiej Matysiak (CCC)   121        3:39
                                         Sylwester Janiszewski (CCC) 122        3:39

02.10       Memorial Marco Pantani   1.1 Przemysław Niemiec (LAM)     22        0:11

29.09-02.10 Circuit Franco-Belge     2.1 Michał Kwiatkowski (RSH)     92        0:21
                                         Jarosław Marycz (SBS)       128        1:57

25.09       MŚ - start wspólny        WC Marek Rutkiewicz (CCC)       28        0:00
                                         Michał Kwiatkowski (RSH)     31        0:00
                                         Maciej Paterski (LIQ)        38        0:00
                                         Michał Gołaś (VCD)          151        8:54
                                         Maciej Bodnar (LIQ)         155        8:54
                                         Bartosz Huzarski (APP)      156        8:54

21.09       MŚ - jazda na czas        WC Michał Kwiatkowski (RSH)     48        6:14
                                         Maciej Bodnar (LIQ)          55        5:55

15.09-18.09 Tour de Hokkaido         2.2 Mariusz Wiesiak (MTR)         7        3:14

11.09-18.09 Tour of Britain          2.1 Bartosz Huzarski (APP)       28        9:22
                                         Marcin Białobłocki (MPT)     39       11:19

18.09       Grand Prix d'Isbergues   1.1 Jarosław Marycz (SBS)        68        0:18
                                         Michał Gołaś (VCD)           78        0:29

18.09       GP Industria & Commercio 1.1 Krzysztof Szczawiński (MIE)  55        3:32

18.09       Duo Normand              1.2 Łukasz Bodnar (CCC)           9        4:18
                                         Mateusz Taciak (CCC)          9        4:18
                                         Paweł Charucki (CCC)         27        8:22
                                         Tomasz Smoleń (CCC)          27        8:22
                                         Bartłomiej Matysiak (CCC)    29        8:40
                                         Błażej Janiaczyk (CCC)       29        8:40

16.09       Kampioenschap van Vlaanderen 1.1 Michał Gołaś (VCD)       40        0:00

14.09       Grand Prix de Wallonie   1.1 Michał Kwiatkowski (RSH)      6        0:02
                                         Michał Gołaś (VCD)           46        0:14

20.08-11.09 Vuelta a Espana           GT Przemysław Niemiec (LAM)     54     1:50:36
                                         Jarosław Marycz (SBS)       149     4:29:18

11.09       Grand Prix Cycliste de Montréal WT Maciej Paterski (LIQ)  60        0:44
                                         Sylwester Szmyd (LIQ)        67        4:43

11.09       GP de Fourmies          1.HC Michał Kwiatkowski (RSH)     56        0:00
                                         Michał Gołaś (VCD)           85        0:18

10.09       Paryż-Bruksela          1.HC Michał Gołaś (VCD)           54        0:09
                                         Michał Kwiatkowski (RSH)    137       13:00

06.09-10.09 Giro di Padania          2.1 Marek Rutkiewicz (CCC)        9        2:57
                                         Tomasz Marczyński (CCC)      32       10:02
                                         Maciej Bodnar (LIQ)          83       27:27
                                         Krzysztof Szczawiński (MIE)  84       27:38
                                         Paweł Bernas (El2)          113       33:39
                                         Łukasz Wiśniowski (El2)     131       40:19
                                         Sławomir Kohut (MIE)        133       40:37
                                         Piotr Gawroński (El2)       136       41:19
                                         Kamil Gradek (El2)          137       41:24
                                         Grzegorz Stępniak (El2)     144       44:49
                                         Grzegorz Haba (El2)         152       47:07

09.09       Grand Prix Cycliste de Québec WT Maciej Paterski (LIQ)    63        5:40

04.09       Giro della Romagna -     1.1 Maciej Paterski (LIQ)        44        1:35
                       Coppa Placci      Maciej Bodnar (LIQ)          45        1:35
                                         Jacek Morajko (CCC)          60        3:50

31.08-03.04 Settimana Ciclistica     2.1 Marek Rutkiewicz (CCC)       23        2:23
              Lombarda by Bergamasca     Jacek Morajko (CCC)          25        2:23
                                         Mariusz Witecki (CCC)        84       21:02
                                         Krzysztof Szczawiński (MIE) 110       33:20
                                         Bartłomiej Matysiak (CCC)   113       37:06

28.08       GP Ouest France - Plouay  WT Maciej Bodnar (LIQ)          44        0:00
                                         Maciej Paterski (LIQ)        83        1:02
                                         Michał Kwiatkowski (RSH)     96        2:13

28.08       Schaal Sels              1.1 Bartosz Huzarski (APP)       80        0:34

23.08-26.08 Tour du Poitou Charentes 2.1 Michał Kwiatkowski (RSH)      3        0:18

25.08       GP Industria e Commercio 1.1 Maciej Paterski (LIQ)        14        0:02
               Artigianato Carnaghese    Maciej Bodnar (LIQ)          60        1:29
                                         Krzysztof Szczawiński (MIE)  63        2:08
                                         Dariusz Batek (CCC)          64        2:08

24.08       Druivenkoers - Overijse  1.1 Bartosz Huzarski (APP)       78        0:02

21.08       Vattenfall Cyclassics     WT Marek Rutkiewicz (CCC)       18        0:00
                                         Bartosz Huzarski (APP)       29        0:00
                                         Jacek Morajko (CCC)          76        0:54
                                         Kamil Zieliński (CCC)        94        2:53
                                         Mateusz Taciak (CCC)         95        2:53
                                         Mariusz Witecki (CCC)        96        2:53
                                         Bartłomiej Matysiak (CCC)   141       21:00
                                         Maciej Bodnar (LIQ)         142       22:48

20.08       Trofeo Melinda           1.1 Maciej Paterski (LIQ)        17        0:30

20.08       Puchar Ministra          1.2 Tomasz Kiendyś (CCC)          1         -
                Obrony Narodowej         Radosław Romanik  (BGZ)       2        0:09
                                         Łukasz Bodnar (CCC)           4        2:57
                                         Marcin Sapa (AKB)             5        2:57
                                         Paweł Cieślik (BGZ)           6        2:57
                                         Michał Podlaski (El2)         7        3:02
                                         Sylwester Janiszewski (CCC)   8        3:40
                                         Krzysztof Jeżowski (BGZ)      9        3:41
                                         Wojciech Ziółkowski (AKB)    10        3:43

19.08       Dutch Food Valley Classic 1.1 Bartosz Huzarski (APP)      56        0:10

18.08       GP Banca di Legnano      1.1 Maciej Paterski (LIQ)         5        0:00
                   - Coppa Bernocchi     Maciej Bodnar (LIQ)          23        0:14

16.08       Tre Valli Varesine      1.HC Maciej Paterski (LIQ)        74        2:49
                                         Dariusz Batek (CCC)          80        4:23

14.08       London-Surrey Cycle Classic 1.2 Michał Gołaś (VCD)         5        0:00
                                         Bartłomiej Matysiak (CCC)    11        0:00
                                         Michał Kwiatkowski (RSH)     14        0:00
                                         Marcin Białobłocki (MPT)     20        0:42
                                         Maciej Paterski (LIQ)        51        0:42
                                         Maciej Bodnar (LIQ)          59        0:42

05.08-14.08 Tour de la Guadeloupe    2.2 Adam Pierzga (El2)            8        7:22
                                                                    +1ze

14.08       Puchar Uzdrowisk Karpackich 1.2 Jacek Morajko (CCC)        1         -
                                         Marek Rutkiewicz (CCC)        2        0:00
                                         Kamil Gradek (El2)            5        5:41

11.08-14.08 La Mi-Aout en Bretagne   2.2 Michał Olejnik (El2)          8        1:23
                                         Tomasz Olejnik (El2)         22       10:53

13.08       Memoriał Henryka Łasaka  1.2 Tomasz Marczyński (CCC)       3        0:00
                                         Paweł Cieślik (BGZ)           5        0:00
                                         Krzysztof Jeżowski (BGZ)     10        0:16

31.07-06.08 Tour de Pologne           WT Bartosz Huzarski (APP)        7        0:28
                                         Marek Rutkiewicz (CCC)       10        0:32
                                         Przemysław Niemiec (LAM)     11        0:33
                                         Rafał Majka (SBS)            24        2:04
                                         Tomasz Marczyński (CCC)      28        2:27
                                         Paweł Cieślik (BGZ)          29        2:31
                                         Maciej Paterski (LIQ)        44        7:15
                                         Jarosław Marycz (SBS)        47       10:51
                                         Michał Gołaś (VCD)           60       17:04
                                         Jacek Morajko (CCC)          89       29:26
                                         Michał Podlaski (El2)        97       33:51
                                         Adrian Kurek (El2)          100       35:17
                                         Jarosław Dąbrowski (El2)    105       37:48
                                         Bartłomiej Matysiak (CCC)   114       43:03
                                         Mateusz Taciak (CCC)        123       50:32
                                         Łukasz Bodnar (CCC)         128       57:16
                                         Piotr Gawroński (El2)       133     1:20:55

06.08       G.P. Camaiore            1.1 Sylwester Szmyd (LIQ)        22        0:34

02.08-06.08 Vuelta Ciclista a León   2.2 Marcin Białobłocki (MPT)     16        3:15
                                         Grzegorz Kwiatkowsi (El2)    20        3:27
                                         Karol Domagalski (El2)       38       12:52
                                         Wojciech Migdal (El2)        90       53:45
                                                                    +1el

30.07       Clásica San Sebastián     WT Sylwester Szmyd (LIQ)        79        9:08

25.07-30.07 Wyścig Dookoła Mazowsza  2.2 Robert Radosz (AKB)           1         -
                                                                    +1ze
                                                                    +1el
                                         Krzysztof Jeżowski (BGZ)      3        0:03
                                         Tomasz Kiendyś (CCC)          5        0:21
                                         Łukasz Modzelewski (LEG)      6        0:29
                                         Artur Detko (BGZ)             9        4:32
                                         Wojciech Ziółkowski (AKB)    10        4:32
                                         Jarosław Kowalczyk (El2)     21       16:59
                                                                    +1ze
                                         Mateusz Komar (AKB)          29       17:15

23.07-27.07 Tour de Wallonie        2.HC Michał Gołaś (VCD)            4        0:30

02.07-24.07 Tour de France            GT Sylwester Szmyd (LIQ)        42     1:25:37
                                         Maciej Paterski (LIQ)        69     2:03:56
                                         Maciej Bodnar (LIQ)         143     3:23:30

20.07-24.07 Brixia Tour              2.1 Sławomir Kohut (MIE)         99       41:29
                                         Krzysztof Szczawiński (MIE) 120       50:40

09.07-17.07 Tour de Martinique       2.2 Tomasz Olejnik (El2)         18       40:33
                                                                    +2ze

16.07       Coppa Papa' Carlo        1.1 Bartłomiej Matysiak (CCC)    27        2:00

15.07       GP Nobili Rubinetterie - 1.1 Bartłomiej Matysiak (CCC)     9        0:00
             Coppa Citta di Stresa       Kamil Zieliński (CCC)        15        0:00
                                         Tomasz Smoleń (CCC)          45        0:00
                                         Adrian Honkisz (CCC)         56        0:00
                                         Sławomir Kohut (MIE)         60        0:00
                                         Łukasz Bodnar (CCC)          71        0:00
                                         Paweł Charucki (CCC)        104        0:00
                                         Tomasz Marczyński (CCC)     130        0:00
                                         Krzysztof Szczawiński (MIE) 140        0:00

03.07-10.07 Österreich-Rundfahrt    2.HC Bartosz Huzarski (APP)       51       26:24
                                         Michał Kwiatkowski (RSH)     64       35:22
                                         Jarosław Marycz (SBS)        70       41:30

02.07-10.07 Tour of Qinghai Lake    2.HC Mateusz Taciak (CCC)          3        1:02
                                                                    +1ze
                                                                    +1el
                                         Marek Rutkiewicz (CCC)       11        1:52
                                         Jacek Morajko (CCC)          15        1:56
                                         Mariusz Witecki (CCC)        18        2:01
                                         Błażej Janiaczyk (CCC)       34        4:11
                                         Sylwester Janiszewski (CCC)  39        4:44

07.07-10.07 Czech Cycling Tour       2.2 Dariusz Baranowski (AKB)      2        0:33
                                                                    +1ze
                                         Dariusz Rudnicki (AKB)       17        3:38
                                         Damian Walczak (AKB)         51        9:59
                                         Marcin Sapa (AKB)            60       14:34
                                         Wojciech Ziółkowski (AKB)    62       16:17
                                         Robert Radosz (AKB)          80       22:57
                                         Mateusz Komar (AKB)         101       34:38

10.07       Giro del Medio Brenta    1.2 Łukasz Owsian (El2)          21        1:50
                                         Paweł Poljański (El2)        29        1:50
                                         Emanuel Piaskowy (El2)       38        3:48
                                         Dariusz Głuszak (El2)        41        4:02
                                         Bartosz Warchoł (El2)        43        6:13

10.07       GP de Pont-a-Marcq       1.2 Dominik Oborski (El2)        19        0:00
                                         Marcin Wolski (El2)          24        0:00
                                         Adam Gawlik (El2)            62        0:00

29.06-02.07 Wyścig Solidarności      2.1 Marcin Sapa (AKB)             1        -
                   i Olimpijczyków                                  +1ze
                                                                    +1el
                                         Dariusz Rudnicki (AKB)        9        3:34

11.06-19.06 Tour de Suisse            WT Bartosz Huzarski (APP)       67       57:42
                                         Maciej Bodnar (LIQ)         108     1:19:42
                                         Jarosław Marycz (SBS)       116     1:25:49

16.06-19.06 Tour de Slovénie         2.1 Rafał Majka (SBS)            23        5:20

16.06-19.06 Route du Sud             2.1 Sławomir Kohut (MIE)         85       55:40

13.06-19.06 Tour de Serbie           2.2 Wojciech Szlachta (El2)      38       11:47

10.06-19.06 Girobio - Giro d'Italia u27 2.2 Łukasz Owsian (El2)       29       26:03
                                         Rafał Rynkowski (El2)        93     1:32:46  

16.06-18.06 Małopolski Wyścig Górski 2.2 Tomasz Marczyński (CCC)       1         -
                                                                    +1el
                                         Marek Rutkiewicz (CCC)        2        0:30
                                                                    +1ze
                                         Łukasz Bodnar (CCC)           3        0:37
                                         Adrian Kurek (El2)            4        3:45
                                         Paweł Cieślik (BGZ)           5        5:10
                                         Damian Walczak (AKB)          7        5:21
                                         Robert Radosz (AKB)           9        5:33
                                                                    +1ze
                                         Mariusz Gil (El2)            10        5:36

05.06-12.06 Critérium du Dauphiné     WT Maciej Paterski (LIQ)        29       24:58
                                         Rafał Majka (SBS)            34       27:06
                                         Przemysław Niemiec (LAM)     84       54:32
                                         Michał Gołaś (VCD)           85       55:27

12.06       Rund um die Braunkohle   1.1 Tomasz Kiendyś (CCC)         45        0:04
                                         Bartłomiej Matysiak (CCC)    47        0:04
                                         Błażej Janiaczyk (CCC)       55        0:04
                                         Marek Rutkiewicz (CCC)       60        0:14
                                         Łukasz Bodnar (CCC)          69        1:05

09.06-12.06 Karpacki Wyścig Kurierów 2.2U Paweł Bernas (EL2)           1         -
                                         Paweł Poljański (El2)         2        0:06
                                                                    +1ze
                                                                    +2el
                                         Jarosław Kowalczyk (El2)      3        0:42
                                         Piotr Kirpsza (El2)           5        0:51
                                         Michał kadrzyński (El2)       7        1:07
                                         Paweł Piotrowicz (El2)       11        1:18
                                         Grzegorz Haba (El2)          12        1:18
                                                                    +1ze

09.06-12.06 Ronde de l'Oise          2.2 Tomasz Olejnik (El2)         55        5:51

04.06-12.06 Tour of Slovakia         2.2 Paweł Cieślik (BGZ)          10        5:27
                                                                    +1ze
                                         Radosław Romianik (BGZ)      32        9:43
                                         Marcin Urbanowski (BGZ)      33        9:43
                                         Artur Detko (BGZ)            34       10:00
                                         Łukasz Modzelewski (LEG)     36       10:09
                                         Konrad Czajkowski (BGZ)      39       11:08
                                         Dariusz Woźniak (LEG)        55       37:37
                                         Marek Cichosz (LEG)          60       51:58

01.06-05.06 Tour de Luxembourg      2.HC Maciej Bodnar (LIQ)          46        3:23

01.06-05.06 Glava Tour of Norway     2.2 Marcin Białobłocki (MPT)     26        1:22

05.06 Coppa della Pace               1.2 Dariusz Głuszak (El2)        24        0:15
                                         Łukasz Owsian (El2)          25        0:15
                                         Paweł Piotrowicz (El2)       34        0:48
                                         Marek Kulas (El2)            35        0:48

07.05-29.05 Giro d'Italia             GT Przemysław Niemiec (LAM)     40     1:29:19
                                         Sylwester Szmyd (LIQ)        82     2:48:32

25.05-29.05 Bayern-Rundfahrt        2.HC Jarosław Marycz (SBS)        20        5:57
                                         Łukasz Bodnar (CCC)          21        5:59
                                         Tomasz Marczyński (CCC)      31        7:00
                                         Marek Rutkiewicz (CCC)       36        7:19
                                         Jacek Morajko (CCC)          42        7:48
                                         Mariusz Witecki (CCC)        68       15:20

22.05-29.05 An Post Ras              2.2 Marcin Białobłocki (MPT)     47       46:53
                                                                    +1ze

28.05       SEB Tartu Grand Prix     1.1 Paweł Kister (El2)           45        7:11
                                         Konrad Tomasiak (El2)        47        7:11
                                         Jarosław Kowalczyk (El2)     62        7:11

27.05-29.05 Tour de Gironde          2.2 Adrian Kurek (El2)           14        0:41
                                                                    +1ze
                                         Piotr Polus (El2)            18        0:46
                                         Łukasz Osiecki (El2)         63        2:13
                                         Marcin Ślęzac (El2)          97        8:15

27.05       Tallinn-Tartu Grand Prix 1.1 Mateusz Nowak (El2)          11        0:00
                                         Konrad Tomasiak (El2)        23        0:00
                                         Andrzej Pawlaczyk (El2)      43        0:00
                                         Jarosław Kowalczyk (El2)     58        0:00
                                         Radosław Syrojc (El2)        62        0:00
                                         Dawid Głowacki (El2)         71        0:00
                                         Kornel Sójka (El2)          101        0:46
                                         Paweł Kister (El2)          106        0:46

15.05-22.05 Amgen Tour of California 2.HC Rafał Majka (SBS)           30       17:43
                                         Bartosz Huzarski (APP)       36       21:06

22.05       ProRace Berlin           1.1 Błażej Janiaczyk (CCC)       14        0:00
                                         Jacek Morajko (CCC)          69        0:13
                                         Rafał Ratajczyk (CCC)        75        0:13
                                         Mariusz Witecki (CCC)       106        3:57

04.05-08.05 4 Jours de Dunkerque    2.HC Jarosław Marycz (SBS)        50       12:21

06.05-08.05 Szlakiem Grodów          2.1 Marek Rutkiewicz (CCC)        2        0:34
                    Piastowskich                                    +1ze
                                         Łukasz Bodnar (CCC)           3        0:38

07.05-08.05 Vuelta a Madrid          2.1 Krzysztof Szczawiński (MIE)   76      11:09

08.05       GP Industrie del Marmo   1.2 Łukasz Owsian (El2)           16       0:00
                                         Rafał Rynkowski (El2)         41       3:15
                                         Emanuel Piaskowy (El2)        53       4:30

01.05       Rund um den Finanzplatz 1.HC Marek Rutkiewicz (CCC)        26       0:00
                   Eschborn-Frankfurt    Jacek Morajko (CCC)           39       0:00
                                         Mariusz Witecki (CCC)         46       0:00
                                         Michał Gołaś (VCD)            47       0:00
                                         Dariusz Batek (CCC)           48       0:00

26.04-01.05 Tour de Romandie          WT Sylwester Szmyd (LIQ)         30       2:40
                                         Rafał Majka (SBS)             47       4:13

24.04-01.05 Tour of Turkey          2.HC Bartosz Huzarski (APP)         6      11:12
                                                                     +1el
                                         Jarosław Marycz (SBS)         45      43:51

01.05       Mem. Andrzeja Trochanowskiego 1.2 Krzysztof Jeżowski (BGZ)  2       0:00
                                          Marek Cichosz (LEG)           3       0:00
                                          Robert Radosz (AKB)           4       0:00
                                          Paweł Franczak (El2)          5       0:00
                                          Mateusz Nowak (El2)           7       0:00
                                          Dariusz Rudnicki (AKB)        8       0:00
                                          Paweł Bernas (El2)           10       0:00

30.04       GP Industria & Artigianato 1.1 Maciej Paterski (LIQ)       26       3:16

25.04       Rund um Köln             1.1 Sylwester Janiszewski (CCC)   17       0:00
                                         Błażej Janiaczyk (CCC)        24       0:00
                                         Michał Gołaś (VCD)            48       0:00
                                         Tomasz Kiendyś (CCC)          52       0:00
                                         Paweł Charucki (CCC)          93       0:22

25.04       GP della Liberazione    1.2U Łukasz Owsian (El2)           15       0:40
                                         Marek Kulas (El2)             22       2:01

24.04       Liege - Bastogne - Liege  WT Maciej Paterski (LIQ)         79       7:35

24.04       Paris - Mantes-en-Yvelines 1.2 Tomasz Olejnik (El2)         8       0:43

23.04       Grand Prix Herning       1.1 Tomasz Kiendyś (CCC)           5       0:30
                                         Bartłomiej Matysiak (CCC)     32      11:41
                                         Błażej Janiaczyk (CCC)        33      11:41

19.04-22.04 Giro del Trentino       2.HC Sylwester Szmyd (LIQ)         11       1:51
                                         Przemysław Niemiec (LAM)      20       3:23
                                         Tomasz Marczyński (CCC)       44      15:32
                                         Adrian Honkisz (CCC)          58      22:49
                                         Marek Rutkiewicz (CCC)        59      23:02
                                         Jacek Morajko (CCC)           66      26:12
                                         Mariusz Witecki (CCC)         75      30:44
                                         Łukasz Bodnar (CCC)           96      41:13
                                         Dariusz Batek (CCC)          125      55:44

20.04       Fleche Wallonne           WT Michał Gołaś (VCD)           115       6:16
                                         Maciej Paterski (LIQ)        122       6:22
                                         Rafał Majka (SBS)            137      10:05

17.04       Amstel Gold Race          WT Maciej Paterski (LIQ)         93       6:04
                                         Rafał Majka (SBS)            121      12:25

17.04       Tro-Bro Léon             1.1 Michał Gołaś (VCD)            18       0:36
                                         Bartosz Huzarski (APP)        19       0:36

17.04       Rutland - Melton Classic 1.2 Marcin Białobłocki (MPT)       3       0:00
                                         Wojciech Szlachta (El2)       33       2:12

13.04-17.04 Tour of Hellas           2.2 Zbigniew Gucwa (El2)          28      10:08

15.04-16.04 Ronde van Drenthe        2.1 Sylwester Janiszewski (CCC)   21       0:04
                                         Błażej Janiaczyk (CCC)        35       0:08
                                         Tomasz Kiendyś (CCC)          76       3:55

16.04       Tour du Finistere        1.1 Michał Gołaś (VCD)            35       0:28

10.04       Paryż-Roubiax             WT Jarosław Marycz (SBS)         93      13:53

04.04-09.04 Vuelta al Pais Vasco      WT Przemysław Niemiec (LAM)      19       4:47
                                         Maciej Paterski (LIQ)         52      22:28
                                         Michał Gołaś (VCD)           100      53:04

06.04-09.04 Cinturon Ciclista a Mallorca 2.2 Marcin Białobłocki (MPT)   8       4:07

06.04       Scheldeprijs            1.HC Bartosz Huzarski (APP)        72       0:28
                                         Jarosław Marycz (SBS)        148       2:48

04.04       Ronde van Vlaanderen      WT Jarosław Marycz (SBS)         85      15:28

03.04       Hel van het Mergelland   1.1 Rafał Majka (SBS)             18       0:00
                                         Bartosz Huzarski (APP)        31       0:28

03.04       GP Miguel Indurain      1.HC Maciej Paterski (LIQ)         64      13:32

29.03-31.03 KBC-Driedaagse De       2.HC Michał Kwiatkowski (RSH)       3       0:14
                    Panne-Koksijde       Maciej Bodnar (LIQ)           13       0:51

27.03       Gent-Wevelgem             WT Maciej Bodnar (LIQ)           46       0:20
                                         Michał Kwiatkowski (RSH)      75       3:18
                                         Jarosław Marycz (SBS)         84      11:28

21.03-27.03 Tour de Normandie        2.2 Tomasz Olejnik (El2)           4       0:13
                                         Michał Olejnik (El2)          35       0:51

21.03-27.03 Voulta a Catalunya        WT Sylwester Szmyd (LIQ)         71      12:00
                                         Michał Gołaś (VCD)            74      14:42
                                         Łukasz Bodnar (CCC)          106      25:20
                                         Maciej Paterski (LIQ)        117      28:17
                                         Adrian Honkisz (CCC)         118      28:17
                                         Marek Rutkiewicz (CCC)       123      29:44
                                         Błażej Janiaczyk (CCC)       125      30:04
                                         Jacek Morajko (CCC)          133      32:51
                                         Mariusz Witecki (CCC)        145      37:14

26.03       E3 Prijs Vlaanderen     1.HC Tomasz Kiendyś (CCC)          82       4:29
                      - Harelbeke        Sylwester Janiszewski (CCC)   84       4:29

22.03-26.03 Set. Int. Coppi e Bartali 2.1 Sławomir Kohut (MIE)         68      18:52

23.03       Dwars door Vlaanderen    1.1 Jarosław Marycz (SBS)         72      10:20
                                         Sylwester Janiszewski (CCC)  115      11:27

20.03       GP Cholet - Pays De Loire 1.1 Jarosław Marycz (SBS)        79       4:43

20.03       GP San Giuseppe          1.2 Jarosław Dąbrowski (El2)      16       0:05

19.03       Classic Loire Atlantique 1.1 Rafał Majka (SBS)             38       0:49

18.03       Handzame Classic         1.1 Sylwester Janiszewski (CCC)   16       0:00
                                         Michał Gołaś (VCD)            42       0:08
                                         Bartłomiej Matysiak (CCC)     74       1:04
                                         Tomasz Smoleń (CCC)           84       1:33
                                         Tomasz Kiendyś (CCC)          85       1:33
                                         Kamil Zieliński (CCC)        119       2:58

16.03       Nokere Koerse            1.1 Michał Gołaś (VCD)            23       0:00
                                         Sylwester Janiszewski (CCC)   24       0:00
                                         Bartłomiej Matysiak (CCC)     87       0:00
                                         Tomasz Kiendyś (CCC)         100       0:00

09.03-15.03 Tirreno-Adriatico         WT Przemysław Niemiec (LAM)      37      12:49
                                         Maciej Bodnar (LIQ)           81      43:47

06.03-13.03 Paryż-Nicea               WT Maciej Paterski (LIQ)         89    1:19:46

13.03       Paris-Troyes             1.2 Zbigniew Gucwa (El2)         121      10:59

04.03-06.03 Driedaagse van West-Vlaanderen 2.1 Michał Kwiatkowski (RSH) 3       0:10

04.03-06.03 Vuelta a Murcia          2.1 Michał Gołaś (VCD)            19       3:37
                                         Jarosław Marycz (SBS)         66       9:24

05.03       Montepaschi Strade Bianche 1.1 Przemysław Niemiec (LAM)    23       1:00
                                         Maciej Bodnar (LIQ)           39       3:20

03.03       Giro del Friuli          1.1 Maciej Paterski (LIQ)          4       0:08
                                         Przemysław Niemiec (LAM)      19       3:06

27.02       Clásica de Almería       1.1 Bartłomiej Matysiak (CCC)      5       0:00
                                         Michał Gołaś (VCD)             9       0:00
                                         Tomasz Marczyński (CCC)       19       0:00
                                         Marek Rutkiewicz (CCC)        20       0:00
                                         Błażej Janiaczyk (CCC)        24       0:00
                                         Łukasz Bodnar (CCC)           38       0:00
                                         Adrian Honkisz (CCC)          47       0:00

27.02       GP di Lugano             1.1 Maciej Paterski (LIQ)         49       7:12

26.02       GP Regio Insubrica       1.1 Maciej Paterski (LIQ)         65       0:57

19.02-26.02 Tour of South Africa     2.2 Dariusz Batek (CCC)           35      14:44
                                         Tomasz Kiendyś (CCC)          65      33:57
                                         Tomasz Smoleń (CCC)           82      42:49
                                         Mariusz Witecki (CCC)         83      42:49
                                         Mateusz Taciak (CCC)          85      43:47

22.02-26.02 Giro di Sardegna         2.1 Sławomir Kohut (MIE)          58      15:58
                                         Krzysztof Szczawiński (MIE)   71      26:43
                                         Maciej Bodnar (LIQ)           89      41:15

20.02-24.02 Vuelta a Andalucia Ruta  2.1 Bartosz Huzarski (APP)        34       1:06

16.02-20.02 Volta ao Algarve         2.1 Łukasz Bodnar (CCC)          106      28:07
                                         Bartłomiej Matysiak (CCC)    112      29:09
                                         Adrian Honkisz (CCC)         133      38:38

19.02       Trofeo Laigueglia        1.1 Przemysław Niemiec (LAM)      25       0:52

09.02-13.02 Tour Méditerranéen       2.1 Jarosław Marycz (SBS)         59       3:54

13.02       Tour de Mumbai II        1.1 Marcin Białobłocki (MPT)      12       0:00

11.02       Tour de Mumbai I         1.1 Marcin Białobłocki (MPT)      15       0:00

09.02       Trofeo Deia              1.1 Bartosz Huzarski (APP)       113       5:28

08.02       Trofeo Inca              1.1 Bartosz Huzarski (APP)       120      14:26

07.02       Trofeo Cala Millor-      1.1 Michał Kwiatkowski (RSH)      86       0:10
                       Son Servera       Bartosz Huzarski (APP)       148       0:30

23.01-01.02 Le Tour de Langkawi     2.HC Łukasz Bodnar (CCC)           62      27:55
                                         Bartłomiej Matysiak (CCC)     77      36:10
                                         Błażej Janiaczyk (CCC)        87      40:16
                                         Rafał Ratajczyk (CCC)         97      44:20

28.01-30.01 Giro della Provincia     2.1 Maciej Paterski (LIQ)         18       0:45
                  di Reggio Calabria     Maciej Bodnar (LIQ)           28       4:15

ze - zwycięstwo etapowe
el - lider wyścigu

AKB : BDC Team (mtb)
APP : TEAM NETAPP
CCC : CCC POLSAT POLKOWICE
BGZ : BANK BGŻ
LAM : LAMPRE - ISD
LEG : LEGIA - FELT
LIQ : LIQUIGAS-CANNONDALE
MIE : MICHE - GUERCIOTTI
MPT : MOTORPOINT
MTR : MATRIX - POWERTAG
MRO : MRÓZ ACTIVEJET (mtb)
RSH : TEAM RADIOSHACK
SBS : SAXO BANK SUNGARD
VCD : VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM