Marianne Vos najlepsza w Fleche Wallonne Feminine 2011

Marianne Vos po raz czwarty w historii okazała się najlepsza na trasie Flèche Wallonne, zaliczanego do kobiecego Pucharu Świata.

Holenderka na szczycie Mur de Huy wyprzedziła Szwedkę Emmę Johansson oraz Niemkę Judith Arnt.

34. miejsce zajęła Sylwia Kapusta (Gauss), a 65. Małgorzata Jasińska (S.C. Michela Fanini Rox).

Wyniki Liege-Bastogne-Liege Feminine 2011 (CDM), Huy - Mur de Huy (109,5 km):

  1 Marianne Vos (Ned) Nederland Bloeit                            2:58:27
  2 Emma Johansson (Swe) Hitec Products - UCK                        00:03
  3 Judith Arndt (Ger) HTC Highroad Women                            00:06
  4 Elena Berlato (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                      00:15
  5 Nicole Cooke (GBr) SC MCipollini Giordana
  6 Annemiek Van Vleuten (Ned) Nederland Bloeit                      00:21
  7 Pauline Ferrand Prevot (Fra) Reprezentacja Francji
  8 Martine Bras (Ned) Dolmans Landscaping Team                      00:24
  9 Tatiana Guderzo (Ita) SC MCipollini Giordana                     00:26
 10 Kristin McGrath (USA) Reprezentacja USA                          00:27
 11 Rasa Leleivyte (Ltu) Vaiano Solaristech
 12 Olga Zabelinskaya (Rus) Diadora - Pasta Zara
 13 Tatiana Antoshina (Rus) Gauss
 14 Elisa Longo Borghini (Ita) Top Girls Fassa Bortolo               00:30
 15 Ludivine Henrion (Bel) Lotto Honda Team                          00:35
 16 Karol-Ann Canuel (Can) Vienne Futuroscope
 17 Sharon Laws (GBr) Garmin - Cervelo                               00:38
 18 Edwige Pitel (Fra) Vienne Futuroscope                            00:45
 19 Carmen McNellis Small (USA) TIBCO - To The Top                   00:47
 20 Lucinda Brand (Ned) AA Drink - Leontien.nl Cycling Team          00:49
 21 Natalya Boyarskaya (Rus) Reprezentacja Rosji                     00:53
 22 Amber Neben (USA) HTC Highroad Women                             00:55
 23 Lindsey Myers (USA) Reprezentacja USA
 24 Svetlana Bubnenkova (Rus) Russian Federation                     00:58
 25 Isabelle Söderberg (Swe) Alriksson Go:Green                      01:00
 26 Elena Kuchinskaya (Rus) Gauss                                    01:02
 27 Aude Biannic (Fra) Reprezentacja Francji                         01:04
 28 Megan Guarnier (USA) TIBCO - To The Top                          01:06
 29 Christel Ferrier-Bruneau (Fra) Gauss
 30 Daphny van den Brand (Ned) Reprezentacja Holandii                01:15
 31 Ana Bianca Schnitzmeier (Ger) Abus Nutrixxion                    01:17
 32 Romy Kasper (Ger) Reprezentacja Niemiec
 33 Alexandra Burchenkova (Rus) Reprezentacja Rosji                  01:24
 34 Sylwia Kapusta (Pol) Gauss                                       01:26
 35 Roxanne Knetemann (Ned) Reprezentacja Holandii                   01:27
 36 Madeleine Olsson (Swe) Alriksson Go:Green                        01:29
 37 Carla Ryan (Aus) Garmin - Cervelo                                01:30
 38 Nina Ovcharenko (Ukr) S.C. Michela Fanini Rox                    01:39
 39 Shara Gillow (Aus) Reprezentacja Australii                       01:42
 40 Sofie De Vuyst (Bel) Lotto Honda Team                            01:46
 41 Amanda Spratt (Aus) Reprezentacja Australii                      01:58
 42 Ashleigh Moolman (RSA) Lotto Honda Team                          02:26
 43 Irina Molicheva (Rus) Russian Federation                         02:49
 44 Petra Dijkman (Ned) Dolmans Landscaping Team                     03:18
 45 Jessie Daams (Bel) Garmin - Cervelo                              03:38
 46 Lise Nöstvold (Nor) Hitec Products - UCK                         03:43
 47 Elizabeth Armitstead (GBr) Garmin - Cervelo
 48 Chantal Blaak (Ned) AA Drink - Leontien.nl Cycling Team          03:48
 49 Loes Gunnewijk (Ned) Nederland Bloeit                            03:55
 50 Trixi Worrack (Ger) AA Drink - Leontien.nl Cycling Team
 51 Evelyn Stevens (USA) HTC Highroad Women
 52 Sandrine Bideau (Fra) Reprezentacja Francji                      04:10
 53 Noemi Cantele (Ita) Garmin - Cervelo                             04:15
 54 Sara Mustonen (Swe) Hitec Products - UCK                         04:20
 55 Theresa Cliff-Ryan (USA) Colavita Forno d'Asolo                  05:07
 56 Marieke Van Wanroij (Ned) Nederland Bloeit
 57 Tiffany Cromwell (Aus) Lotto Honda Team
 58 Sarah-Lena Hofmann (Ger) Reprezentacja Niemiec                   05:11
 59 Samantha Galassi (Ita) SC MCipollini Giordana                    05:18
 60 Serena Sheridan (NZl) TIBCO - To The Top                         05:19
 61 Eugenie Mermillod Anseleme (Fra) France                          05:22
 62 Katarzyna Sosna (Ltu) Vaiano Solaristech                         05:24
 63 Amy Pieters (Ned) Reprezentacja Holandii
 64 Chiara Nadalutti (Ita) Kleo Ladies Team                          05:28
 65 Małgorzata Jasińska (Pol) S.C. Michela Fanini Rox
 66 Ine Beyen (Bel) Topsport Vlaanderen 2012 - Ridley Team
 67 Anne De Wildt (Ned) AA Drink - Leontien.nl Cycling Team
 68 Jennifer Hohl (Swi) SC MCipollini Giordana
 69 Charlotte Becker (Ger) HTC Highroad Women                        05:31
 70 Uenia Fernandes Da Souza (Bra) Colavita Forno d'Asolo            05:33
 71 Melodie Lesueur (Fra) Reprezentacja Francji
 72 Marie Lindberg (Swe) Abus Nutrixxion
 73 Mascha Pijnenborg (Ned) Dolmans Landscaping Team
 74 Lieselot Decroix (Bel) Topsport Vlaanderen 2012 - Ridley Team    05:37
 75 Noortje Tabak (Ned) Nederland Bloeit
 76 Eleonora Patuzzo (Ita) Diadora - Pasta Zara
 77 Catherine Delfosse (Bel) Lotto Honda Team                        05:42
 78 Martina Ruzickova (Cze) S.C. Michela Fanini Rox
 79 Marta Bastianelli (Ita) SC MCipollini Giordana
 80 Sophie De Boer (Ned) Reprezentacja Holandii                      07:23
 81 Annelies Van Doorslaer (Bel) Topsport Vlaanderen 2012 - Ridley   08:05

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: