Ściana płaczu 2009

Zwycięstwa zawodników:

Krzysztof Jeżowski (CCC Polsat Polkowice) - 10
2 etapy Tour of Taiwan (2.2)
klasyfikacja końcowa Tour of Taiwan (2.2)
4 etapy Tour du Maroc (2.2)
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2)
mistrzostwo Polski - start wspólny
etap Dookoła Mazowsza (2.2)

Tomasz Kiendyś (CCC Polsat Polkowice) - 3
etap Tour of Taiwan (2.2)
etap Tour du Maroc (2.2)
Puchar Ministra Obrony Narodowej (1.2)

Adam Pierzga (Gillette fusion U.V. Nord) - 3
3 etapy Tour de la Guadeloupe (2.2)

Przemysław Niemiec (Miche - Silver Cross - Selle Italia) - 3
etap Giro del Trentino (2.1)
etap Route du Sud (2.1)
klasyfikacja końcowa Route du Sud (2.1)

Artur Detko (DHL - Author) - 2
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2)
klasyfikacja końcowa Małopolski Wyścig Górski (2.2)

Łukasz Bodnar (CCC Polsat Polkowice) - 2
etap Dookoła Mazowsza (2.2)
klasyfikacja końcowa Dookoła Mazowsza (2.2)

Artur Król (Centri della Calzatura) - 2
etap Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1)
klasyfikacja końcowa Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.1)

Tomasz Smoleń (CCC Polsat Polkowice) - 2
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1)
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2)

Mateusz Taciak (Mróz) - 2
Memoriał Andrzeja Trochanowskiego (1.2)
etap Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2)

Łukasz Bodnar (CCC Polsat Polkowice) - 1
etap Tour du Maroc (2.2)

Maciej Bodnar (Liquigas) - 1
mistrzostwo Polski - jazda indywidualna na czas

Adrian Honkisz (CCC Polsat Polkowice) - 1
etap Tour du Maroc (2.2)

Mateusz Komar (DHL - Author) - 1
etap Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2)

Michał Kwiatkowski (Pacific Toruń) - 1
etap Tour de Slovaquie (2.2)

Jarosław Marycz (G.S.C. Viris Vigerano) - 1
etap Tour de Slovaquie (2.2)

Bartłomiej Matysiak (CCC Polsat Polkowice) - 2
etap Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1)

Jacek Morajko (Mróz) - 1
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1)

Mateusz Mróz (Mróz) - 1
etap Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2)

Sylwester Szmyd (Liquigas) - 1
etap Critérium du Dauphiné Libéré (ProT)

Mariusz Witecki (Mróz) - 1
klasyfikacja końcowa Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1)

Zwycięstwa zespołów:

CCC Polsat Polkowice - 20
2 etapy Tour of Taiwan (2.2) - Krzysztof Jeżowski
etap Tour of Taiwan (2.2) - Tomasz Kiendyś
klasyfikacja końcowa Tour of Taiwan (2.2) - Krzysztof Jeżowski
4 etapy Tour du Maroc (2.2) - Krzysztof Jeżowski
etap Tour du Maroc (2.2) - Tomasz Kiendyś
etap Tour du Maroc (2.2) - Łukasz Bodnar
etap Tour du Maroc (2.2) - Adrian Honkisz
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1) - Tomasz Smoleń
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2) - Tomasz Smoleń
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2) - Krzysztof Jeżowski
mistrzostwo Polski - start wspólny - Krzysztof Jeżowski
etap Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1) - Bartłomiej Matysiak
etap Dookoła Mazowsza (2.2) - Krzysztof Jeżowski
etap Dookoła Mazowsza (2.2) - Łukasz Bodnar
klasyfikacja końcowa Dookoła Mazowsza (2.2) - Łukasz Bodnar
Puchar Ministra Obrony Narodowej (1.2) - Tomasz Kiendyś

Mróz - 5
Memoriał Andrzeja Trochanowskiego (1.2) - Mateusz Taciak
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1) - Jacek Morajko
klasyfikacja końcowa Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1) - Mariusz Witecki
etap Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2) - Mateusz Taciak
etap Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2) - Mateusz Mróz

DHL - Author - 3
etap Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2) - Mateusz Komar
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2) - Artur Detko
klasyfikacja końcowa Małopolski Wyścig Górski (2.2) - Artur Detko

11.11-19.11  Tour of Hainan            2.HC Błażej Janiaczyk (MRZ)      9      0:48
                                            Mateusz Taciak (MRZ)       11      0:48
                                            Piotr Osiński (MRZ)        30      0:52
                                            Paweł Cieślik (MRZ)        45     23:04
                                            Mariusz Witecki (MRZ)      56     25:17
                                            Mateusz Mróz (MRZ)         57     25:22
                                            Wojciech Dybel (MRZ)      101   1.30:16

17.10        Giro di Lombardia          HIS Michał Gołaś (VAC)         52      2:53
                                            Sylwester Szmyd (LIQ)      80      6:02
                                            Bartosz Huzarski (ISD)     90      6:52

15.10        Giro del Piemonte         1.HC Michał Gołaś (VAC)        119      2:12

11.10        G.P. Beghell               1.1 Krzysztof Szczawiński (MIE) 7      0:00
                                            Maciej Paterski (LIQ)      58      1:56
                                            Tomasz Marczyński (MIE)    60      1:56

10.10        Giro dell'Emilia          1.HC Bartosz Huzarski (ISD)     13      1:00
                                            Sylwester Szmyd (LIQ)      22      2:07

08.10        Coppa Sabatini             1.1 Bartosz Huzarski (ISD)     24      1:54

02.10-04.10  Cinturo de l'Emporda       2.2 Karol Domagalski (El2)     16      1:06

03.10        Memorial Cimurri           1.1 Bartosz Huzarski (ISD)     22      0:04
                                            Tomasz Marczyński (MIE)    47      2:37

27.09        Mistrzostwa Świata start wspólny Sylwester Szmyd (LIQ)    24      2:50
                                            Przemysław Niemiec (MIE)   62      5:20
                                            Bartosz Huzarski (ISD)     73     10:54
                                            Michał Gołaś (VAC)         86     10:54

25.09-27.09  Tour du Gévaudan Languedoc 2.2 Tomasz Marczyński (MIE)    32     27:31

24.09        Mistrzostwa Świata na czas  CM Bartosz Huzarski (ISD)     33      5:43
                                            Maciej Bodnar (LIQ)        59      8:43

29.08-20.09  Vuelta a Espana             GT Sylwester Szmyd (LIQ)      17     21:03
                                            Maciej Bodnar (LIQ)       131   3.08:41

20.09        GP Industria & Commercio   1.1 Przemysław Niemiec (MIE)    8      0:00
                         di Prato           Krzysztof Szczawiński (MIE) 27     0:13
                                            Jarosław Dąbrowski (AMO)   41      0:13
                                            Tomasz Marczyński (MIE)    70      0:13

19.09        Praha - Karlovy Vary       1.2 Sylwester Janiszewki (LEG)  6      0:46
                         - Praha            Jacek Morajko (MRZ)        12      0:46

19.09        Eroica Espoirs            1.2U Łukasz Owsian (El2)         8      3:45

12.09-19.09  Tour of Britain            2.1 Michał Gołaś (VAC)         32      1:03
                                            Bartosz Huzarski (ISD)     45      1:03

09.09-13.09  Tour de Hokkaido           2.2 Mariusz Wiesiak (El2)       4      0:20

13.09        	Chrono Champenois Masculin 1.2 Adrian Kurek (El2)      15      2:27 

13.09        Rund um die Nürnberger     1.1 Jacek Morajko (MRZ)         6      0:29
                             Altstadt       Michał Kwiatkowski (El2)   23      4:49
                                            Piotr Zieliński (CCC)      50      4:49
                                            Kamil Zieliński (CCC)      59      4:49
                                            Konrad Czajkowski (El2)    66      4:49
                                            Adrian Honkisz (MRZ)       70      4:49

12.09        Paryż - Bruksela          1.HC Maciej Paterski (LIQ)      40      0:00

06.09        Giro della Romagna         1.1 Maciej Paterski (LIQ)      61      0:00

02.09-06.09  Tour de Slovaquie          2.2 Jacek Morajko (MRZ)         5      0:37
                                            Przemysław Niemiec (MIE)   12      1:30
                                            Kamil Zieliński (CCC)      20      4:25
                                            Adrian Honkisz (MRZ)       31     13:50
                                            Jarosław Marycz (El2)      33     17:05
                                                                     +1ze
                                            Konrad Czajkowski (El2)    34     19:00
                                            Michał Kwiatkowski (El2)   -        -
                                                                     +1ze

30.08        Châteauroux Classic de l'Indre 1.1 Michał Gołaś (VAC)     76      0:00

25.08-30.08  Giro della Valle d'Aosta   2.1 Maciej Paterski (LIQ)      19     29:06

26.08-30.08  Grand Prix Tell            2.2 Tomasz Repiński (LEG)      28     13:36
                                            Sylwester Janiszewki (LEG) 29     14:39
                                            Paweł Charucki (LEG)       36     22:58
                                            Kornel Sojka (LEG)         44     25:37
                                            Marcin Urbanowski (LEG)    83     54:36
                                            Piotr Krajewski (LEG)      85     56:25

18.05-25.08  Eneco Tour                  PT Michał Gołaś (VAC)         43      9:18
                                            Marcin Sapa (LAM)          51     23:33

22.08        Trofeo Melinda             1.1 Sylwester Szmyd (LIQ)      12      0:22
                                            Przemysław Niemiec (MIE)   14      0:30
                                            Jarosław Dąbrowski (AMO)   20      0:44
                                            Tomasz Marczyński (MIE)    46     11:00
                                            Maciej Paterski (LIQ)      52     11:00

20.08        Coppa Bernocchi            1.1 Maciej Paterski (LIQ)      26      5:23
                                            Artur Król (CZP)           43      5:23
                                            Krzysztof Szczawiński (MIE)51      5:23

19.08        Coppa Agostoni -           1.1 Jarosław Dąbrowski (AMO)   17      0:18
                   Giro delle Brianze       Przemysław Niemiec (MIE)   24      0:18

18.08        Tre Valli Varesine        1.HC Maciej Paterski (LIQ)      28      7:20

17.08        Gara Milionaria Montappone 1.2 Łukasz Owsian (El2)         5      0:15

16.08        Vattenfall Cyclassics      PT Maciej Bodnar (LIQ)         64      0:09

16.08        Puchar Uzdrowisk Karpackich 1.2 Jacek Morajko (MRZ)        2      0:00
                                           Tomasz Repiński (LEG)        7      0:19
                                           Kamil Zieliński (CCC)        8      0:19
                                           Dariusz Rudnicki (DHL)       9      0:19
                                           Michał Kwiatkowski (El2)    10      0:19

16.08        GP Capodarco              1.2 Rafał Majka (MIE)            7      0:20

07.08-16.08  Tour de la Guadeloupe     2.2 Adam Pierzga (El2)           5      8:29
                                                                     +3ze
                                                                     +1el
                                           Michał Olejnik (El2)        11     15:25

15.08        Memoriał Henryka Łasaka   1.2 Krzysztof Jeżowski (CCC)     2      0:00
                                           Michał Kwiatkowski (El2)     4      0:00
                                           Piotr Krajewski (LEG)        5      0:00
                                           Mateusz Komar (DHL)          6      0:00
                                           Robert Radosz (DHL)          8      0:00
                                           Konrad Czajkowski (El2)      9      0:00

14.08        Puchar Ministra Obrony Narodowej 1.2 Tomasz Kiendyś (CCC)  1        -
                                           Mateusz Taciak (MRZ)         3      0:57
                                           Wojcieck Halejak (DHL)       4      0:57
                                           Piotr Zieliński (CCC)        5      0:58
                                           Łukasz Modzelewski (LEG)     6      0:58
                                           Krzysztof Jeżowski (CCC)     7      2:45
                                           Piotr Krajewski (LEG)        8      2:45
                                           Robert Radosz (DHL)          9      2:45
                                           Bartłomiej Matysiak (CCC)   10      2:45

11.08        GP Citta di Felino        1.2 Łukasz Owsian (El2)         14      0:31
                                           Piotr Kirpsza (El2)         36      1:41
                                           Jarosław Kowalczyk (El2)    54      1:41

02.08-08.08  Tour de Pologne            PT Marek Rutkiewicz (DHL)       6      0:16
                                           Sylwester Szmyd (LIQ)        7      0:16
                                           Jacek Morajko (MRZ)         18      3:09
                                           Maciej Paterski (El2)       23      8:33
                                           Michał Gołaś (VAC)          27      8:33
                                           Mateusz Taciak (MRZ)        58     15:34
                                           Bartłomiej Matysiak (CCC)   74     24:41
                                           Bartosz Huzarski (ISD)      87     27:12
                                           Maciej Bodnar (LIQ)        106     34:09
                                           Dariusz Rudnicki (DHL)     113     37:38
                                           Błażej Janiaczyk (MRZ)     114     38:08
                                           Marcin Sapa (LAM)          129     47:34

04/08-08.08  Vuelta Ciclista a León    2.2 Karol Domagalski (El2)      11      3:53
                                           Artur Król (CZP)            69     37:50

08.08        GP Camaiore               1.1 Tomasz Marczyński (MIE)     19      0:10
                                           Jarosław Dąbrowski (AMO)    24      0:10
                                           Przemysław Niemiec (MIE)    30      0:10
                                           Rafał Majka (MIE)           37      1:27

06.08        GP Industria e Commercio  1.1 Krzysztof Szczawiński (MIE) 11      0:02
                 Artigianato Carnaghese    Jarosław Dąbrowski (AMO)    21      0:02
                                           Tomasz Marczyński (MIE)     29      0:02

28.07-02.08  Tour Alsace               2.2 Jarosław Dąbrowski (AMO)     8      3:18
                                           Paweł Wachnik (El2)         81     29:57

02.08        GP Betonexpressz 2000     1.2 Arkadiusz Kogut (El2)       23     13:28
                                           Łukasz Strzedula (El2)      24     13:31
                                           Tomasz Muszalak (El2)       26     20:38
                                           Mateusz Chmurzewski (El2)   29     20:38

29.07-01.08  Dookoła Mazowsza          2.2 Łukasz Bodnar (CCC)          1      -
                                                                     +1ze
                                                                     +2el
                                           Robert Radosz (DHL)          2      0:18
                                           Tomasz Kiendyś (CCC)         3      0:23
                                           Łukasz Modzelewski (LEG)     5      1:26
                                           Wojciech Halejak (DHL)       6      1:31
                                           Jarosław Rębiewski (CCC)     8      1:42
                                           Krzysztof Jeżowski (CCC)     9      1:42
                                                                     +1ze
                                           Kamil Zieliński (CCC)       10      2:17

04.07-26.07  Tour de France            HIS Marcin Sapa (LAM)          146   3.41:46

22.07-26.07  Brixia Tour               2.1 Tomasz Marczyński (MIE)      9      3:51
                                           Przemysław Niemiec (MIE)    13      4:59
                                           Krzysztof Szczawiński (MIE)101   1.02:46

17.07-26.07  Tour de Qinghai Lake     2.HC Paweł Cieślik (MRZ)         20     13:17
                                           Mateusz Mróz (MRZ)          30     32:32
                                           Adrian Honkisz (MRZ)        32     37:09
                                           Wojciech Dybel (MRZ)        74   1.26:06 
                                           Łukasz Osiecki (MRZ)        92   1.49:55

19.07        Giro della Provincia      1.1 Tomasz Marczyński (MIE)     17      0:38  
                    di Reggio Calabria     Jarosław Dąbrowski (AMO)    19      0:40
                                           Krzysztof Szczawiński (MIE) 23      4:13

19.07        Trophée des Champions     1.2 Grzegorz Kwiatkowski (El2)  25      0:00
                                           Paweł Wachnik (El2)        108      6:47

19.07        Giro del Casentino        1.2 Piotr Kirpsza (El2)         12      0:00
                                           Adam Adamkiewicz (El2)      45      0:30

18.07        GP Cristal Energie        1.2 Grzegorz Kwiatkowski (El2)  12      0:21

01.07-05-07  Wyścig Solidarności       2.1 Artur Król (CZP)             1        -
                      i Olimpijczyków                                +1ze
                                                                     +3el
                                           Radosław Romanik (DHL)       3       3:40
                                           Bartłomiej Matysiak (CCC)    5       4:04
                                           Bartosz Huzarski (ISD)       6       4:07
                                           Tomasz Lisowicz (CCC)        8       4:09
                                           Robert Radosz (DHL)          9       4:09
                                           Jacek Morajko (MRZ)         10       4:09

24.06        Giro dell'Appennino       1.1 Tomasz Marczyński (MIE)     20       3:57

18.06-21.06  Route du Sud              2.1 Przemysław Niemiec (MIE)     1        -
                                                                     +1ze
                                                                     +2el
                                           Tomasz Marczyński (MIE)     34      29:02
                                           Krzysztof Szczawiński (MIE) 76    1.09:50

18.06-21.06  Tour de Slovénie          2.1 Maciej Bodnar (LIQ)         50      24:38

15.06-21.06  Tour de Serbie            2.2 Artur Król (CZP)             9       1:46

12.06-21.06  Girobio - Giro d'Italia   2.2 Łukasz Owsian (El2)         20      14:28
                                           Maciej Paterski (El2)       22      18:09

18.06-20.06  Małopolski Wyścig Górski  2.2 Artur Detko (DHL)            1        -
                                                                     +1ze
                                                                     +2el
                                           Jacek Morajko (MRZ)          2       0:00
                                           Mateusz Mróz (MRZ)           3       0:04
                                           Michał Gołaś (AMI)           4       0:08
                                           Marcin Sapa (LAM)            5       0:08
                                           Robert Radosz (DHL)          6       0:13
                                           Dariusz Batek (El2)          7       0:14
                                           Radosław Romanik (DHL)       8       0:15
                                               10       0:49
                                           Tomasz Smoleń (CCC)         22       5:58
                                                                     +1ze
                                           Krzysztof Jeżowski (CCC)     -        -
                                                                     +1ze

07.06-14.06  Critérium du Dauphiné Libéré PT Sylwester Szmyd (LIQ)     12       6:59
                                                                     +1ze
                                           Maciej Bodnar (LIQ)        129    1.29:03

01.06-07.06  Bałtyk-Karkonosze Tour    2.2 Mateusz Mróz (MRZ)           2       0:04
                                                                     +1ze
                                           Mateusz Taciak (MRZ)         3       0:09
                                                                     +1ze
                                                                     +4el
                                           Robert Radosz (DHL)          6       0:25
                                                                     +1el

                                           Mateusz Komar (DHL)         30      19:04
                                                                     +1ze

06.06        Memorial Pantani          1.1 Artur Król (CZP)            13       0:00
                                           Tomasz Marczyński (MIE)     23       1:14
                                           Krzysztof Szczawiński (MIE) 32       1:14
                                           Przemysław Niemiec (MIE)    44       1:14
                                           Jarosław Dąbrowski (AMO)    50       1:14

02.06        Trofeo Alcide De Gasperi  1.2 Jarosław Marycz (El2)        4       1:16
                                           Maciej Paterski (El2)        5       1:16

09.05-31.05  Giro d'Italia              GT Sylwester Szmyd (LIQ)       44    1.31:44
                                           Bartosz Huzarski (ISD)     103    3.06:15

31.05        GP Program                1.2 Kamil Gradek (El2)          17       6:46

30.05        SEB -Tartu Grand Prix     1.1 Kamil Markowski (El2)        9       4:21
                                           Piotr Typek (El2)           18       4:25

30.05        VN Kranja                 1.2 Krzysztof Szczawiński (MIE) 10       0:13
                                           Artur Król (CZP)            21       0:13
                                           Jarosław Dąbrowski (AMO)    28       0:13

30.05        Tallinn-Tartu Grand Prix  1.1 Michał Podlaski (El2)       12       4:44
                                           Piotr Krajewski (El2)       15       7:02
                                           Kajetan Skrobich (El2)      16       7:02
                                           Kornel Sojka (El2)          18       7:02
                                           Kamil Markowski (El2)       34      10:22
                                           Piotr Chatlas (El2)         38      10:22
                                           Kamil Pawelec (El2)         42      10:22
                                           Piotr Sztobryn (El2)        44      10:22
                                           Sebastian Gensch (El2)      58      10:22
                                           Adam Stachowiak (El2)       60      10:22
                                           Paweł Sztobryn (El2)        61      10:22
                                           Piotr Typek (El2)           69      10:22
                                           Alan Wawrzyński (El2)       70      10:22

18.05-24.05  Volta a Catalunya          PT Maciej Bodnar (LIQ)        128      49:53
                                           Marcin Sapa (LAM)          135    1.00:06

17.05-24.05  Tour of Japan             2.2 Mariusz Wiesiak (El2)       62    1.25:13

17.05        Tour de Rijke             1.1 Michał Gołaś (AMI)           7       0:00

16.05        Dutch Food Valley Classic 1.HC Michał Gołaś (AMI)         34       0:00

08.05-10.05  Szlakiem Grodów Piastowskich 2.1 Mariusz Witecki (MRZ)     1        -
                                                                     +1el
                                          Wojciech Halejak (DHL)        4       0:34
                                          Bartłomiej Matysiak (CCC)     5       0:42
                                          Jarosław Dąbrowski (AMO)      8       4:01
                                          Jacek Morajko (MRZ)           9       5:02
                                                                     +1ze
                                          Mateusz Taciak (MRZ)         10       5:17
                                          Tomasz Smoleń (CCC)          88      50:50
                                                                     +1ze

10.05        GP Industrie del Marmo   1.2 Jarosław Marycz (El2)        12       0:30

28.04-03.05  Tour de Romandie          PT Sylwester Szmyd (LIQ)        17       1:38

03.05        Giro di Toscana          1.1 Bartosz Huzarski (ISD)       24       0:00
                                          Przemysław Niemiec (MIE)     39       0:00

02.05        GP Industria & Artigianato 1.1 Przemysław Niemiec (MIE)    9       0:00

01.05        Memoriał A. Trochanowskiego 1.2 Mateusz Taciak (MRZ)       1        -
                                          Tomasz Kiendyś (CCC)          2       0:01
                                          Dariusz Rudnicki (DHL)        3       0:21
                                          Tomasz Lisowicz (CCC)         4       1:15
                                          Błażej Janiaczyk (MRZ)        5       1:18
                                          Tomasz Smoleń (CCC)           6       1:50
                                          Krzysztof Jeżowski (CCC)      7       1:50
                                          Robert Radosz (DHL)           8       1:50
                                          Wojciech Dybel (MRZ)          9       1:50
                                          Mariusz Witecki (MRZ)        10       1:50

26.04        Paris-Mantes-en-Yvelines 1.2 Paweł Wachnik (El2)          11       1:59
                                          Adrian Kurek (El2)           27       2:45

22.04-25.04  Giro del Trentino        2.1 Przemysław Niemiec (MIE)      3       0:33
                                                                     +1ze
                                          Sylwester Szmyd (LIQ)        12       2:24
                                          Bartosz Huzarski (ISD)       59      13:12
                                          Krzysztof Szczawiński (MIE) 116    1:00:40
                                          Artur Król (CZP)            117    1:01:28

25.04        GP della Liberazione    1.2U Michał Kwiatkowski (El2)      4       0:00

14.04-19.04  Tour du Loir-et-Cher     2.2 Michał Ładosz (El2)           6       0:46
                        'E. Provost'      Piotr Chudzyński (El2)       78      29:14

10.04-19.04  Tour du Maroc            2.2 Bartłomiej Matysiak (CCC)     2       4:49
                                          Adrian Honkisz (CCC)          8      11:54
                                                                     +1ze
                                                                     +1el
                                          Jarosław Rębiewski (CCC)     11      15:16
                                          Tomasz Kiendyś (CCC)         12      15:48
                                                                     +1ze
                                          Łukasz Bodnar (CCC)          15      22:48
                                                                     +1ze
                                          Krzysztof Jeżowski (CCC)     23      25:29
                                                                     +4ze
                                                                     +1el

18.04        GP Nobili Rubinetterie   1.1 Jarosław Dąbrowski (AMO)     18       0:25
                                          Przemysław Niemiec (MIE)     25       0:39

16.04        Grand Prix de Denain     1.1 Michał Gołaś (AMI)           28       0:00

15.04        Scheldeprijs Vlaanderen 1.HC Paweł Wachnik (El2)          76       0:54

13.04        Rund um Köln             1.1 Piotr Osiński (MRZ)           4       0:00
                                          Błażej Janiaczyk (MRZ)       41       1:28
                                          Mateusz Taciak (MRZ)         51       1:28
                                          Mariusz Witecki (MRZ)        53       1:28
                                          Mateusz Mróz (MRZ)           55       1:28
                                          Wojciech Dybel (MRZ)         61       1:37

13.04        Achterhes Profronde van Drenthe 1.1 Michał Gołaś (AMI)    42       0:00

12.04        Paris-Roubaix            HIS Marcin Sapa (LAM)            89      17:36

10.04-12.04  Circuit des Ardennes     2.2 Paweł Wachnik (El2)          34       7:56

31.03-05.04  Settimana Ciclista       2.1 Jarosław Dąbrowski (AMO)     18       2:22
                         Lombarda         Przemysław Niemiec (MIE)     54       9:47

04.04        Hel van het Mergelland   1.1 Michał Gołaś (AMI)           23       3:18

03.04-04.04  La Boucle de l'Artois    2.2 Jakub Komar (El2)            20       1:51
                                          Adam Gawlik (El2)            57       4:29

31.03-02.04  KBC-Driedaagse          2.HC Maciej Bodnar (LIQ)          32      13:00
                 De Panne-Koksijde        Michał Gołaś (AMI)           57      14:38
                                          Marcin Sapa (LAM)            97      21:22

29.03        Brabantse Pijl           1.1 Michał Gołaś (AMI)           52       1:48

23.03-29.03  Tour de Normandie        2.2 Tomasz Olejnik (El2)         35       1:38

28.03        E3 Prijs Vlaanderen     1.HC Michał Gołaś (AMI)           40       3:40
                                          Maciej Bodnar (LIQ)          91      10:36
                                          Marcin Sapa (LAM)            92      10:36

24.03-28.03  Settimana Internazionale 2.1 Przemysław Niemiec (MIE)      8       1:29
                    Coppi e Bartali       Sylwester Szmyd (LIQ)        25       5:04
                                          Jarosław Dąbrowski (AMO)     57      22:39

23.03-27.03  Vuelta a Castilla y León 2.1 Bartosz Huzarski (ISD)       39       6:15

22.03        GP San Giuseppe          1.2 Łukasz Kwiatowski (El2)      17       1:05

22.03        La Roue Tourangelle      1.2 Michał Ładosz (El2)         103       2:54
                                          Piotr Chudziński (El2)      113       5:15

11.03-17.03  Tirreno-Adriatico        HIS Marcin Sapa (LAM)           103      52:52

15.03        Giro del Mendrisiotto    1.2 Michał Kwiatkowski (El2)      7       0:06
                                          Piotr Kirpsza (El2)          43       4:41
                                          Piotr Gawroński (El2)        54       4:41
                                          Łukasz Owsiań (El2)          61       4:41
                                          Artur Król (CZP)             63       4:41
                                          Radosław Kwiatkowski (El2)   69       4:41

15.02        Paris-Troye              1.2 Paweł Wachnik (El2)          13       0:32

08.03-14.03  Tour of Taiwan           2.2 Krzysztof Jeżowski (CCC)      1        -
                                                                     +2ze
                                          Tomasz Kiendyś (CCC)          6       0:30
                                                                     +1ze
                                          Tomasz Lisowicz (CCC)        26       1:46
                                          Bartłomiej Matysiak (CCC)    28       1:52
                                          Łukasz Bodnar (CCC)          53       4:19

08.03        Trofeo Franco Balestra   1.2 Maciej Paterski (El2)         5       0:00
                 - Memorial Sabbadini     Radosław Kwiatkowski (El2)   73       3:45
                                          Jarosław Marycz (El2)        81       3:45
                                          Łukasz Owsian (El2)          88       4:10
                                          Piotr Kirpsza (El2)          89       4:10
                                          Michał Kwiatkowski (El2)     90       4:10

06.03       Giro del Capo Challenge 3 1.2 Piotr Kasperkiewicz (El2)    93      12:41

05.03       Giro del Capo Challenge 2 1.2 Jakub Średziński (El2)       25       9:18

04.03        Giro del Friuli          1.1 Maciej Bodnar (LIQ)          33       0:00
                                          Michał Gołaś (AMI)           46       0:00

04.03       Giro del Capo Challenge 1 1.2 Jakub Średziński (El2)       54       7:53

01.03        Kuurne-Brussel-Kuurne    1.1 Bartosz Huzarski (ISD)      109       8:05

01.03        Trofeo ZSSDI             1.2 Maciej Paterski (El2)         6       0:59
                                          Łukasz Owsian (El2)          50       6:40
                                          Piotr Kirpsza (El2)          51       6:40

28.02        Omloop Het Nieuwsblad   1.HC Maciej Bodnar (LIQ)          74       0:45

24.02-28.02  Giro di Sardegna         2.1 Michał Gołaś (AMI)            7       0:22
                                          Przemysław Niemiec (MIE)     16       0:28
                                          Tomasz Marczyński (MIE)      62      25:04

21.02        Trofeo Laigueglia        1.1 Przemysław Niemiec (MIE)     16       0:00

21.02        Coppa San Geo            1.2 Maciej Paterski (El2)         2       0:00

13.02-15.02 Giro della Provincia      2.1 Przemysław Niemiec (MIE)      5       0:16
                         di Grosseto      Michał Gołaś (AMI)           25       3:01
                                          Jarosław Dąbrowski (AMO)     52       6:53

09.02-15.02  Tour de Langkawi        2.HC Bartosz Huzarski (ISD)       34       9:34

12.02        Trofeo Calvia            1.1 Sylwester Szmyd (LIQ)       115      14:05

11.02        Trofeo Inca              1.1 Sylwester Szmyd (LIQ)        90      14:40

10.02        Trofeo Pollensa          1.1 Sylwester Szmyd (LIQ)        91       9:44

09.02        Trofeo Cala Millor       1.1 Sylwester Szmyd (LIQ)       175      11:15

08.02        Trofeo Mallorca          1.1 Sylwester Szmyd (LIQ)       169       0:43

07.02        GP Costa degli Etruschi  1.1 Krzysztof Szczawiński (MIE)  10       0:00
                                          Tomasz Marczyński (MIE)      51       1:30
                                          Michał Gołaś (AMI)           81       1:30
                                          Przemysław Niemiec (MIE)     89       1:30

01.02-06.02  Tour of Qatar            2.1 Marcin Sapa (LAM)            62      19:02
                                          Maciej Bodnar (LIQ)          69      22:53

18.01-25.02  Tour Down Under           PT Maciej Bodnar (LIQ)          66      25:43

ze - zwycięstwo(a) etapowe
el - etap(y) liderem

AMI : AMICA CHIPS - KNAUF
AMO : AMORE & VITA - MCDONALD'S
CCC : CCC POLSAT POLKOWICE
COR : TEAM CORRATEC
CZP : CENTRI DELLA CALZATURA
DHL : DHL - AUTHOR
ISD : ISD
LAM : LAMPRE - N.G.C
LEG : LEGIA - FELT
LIQ : LIQUIGAS
MIE : MICHE - SILVER CROSS - SELLE ITALIA
MRZ : MROZ CONTINENTAL TEAM
VAC : VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM