Ściana płaczu 2008

Zwycięstwa:

Krzysztof Jeżowski (CCC Polsat Polkowice) - 6
etap Tour de Taiwan (2.2)
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1)
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.1)
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2)
Memoriał Henryka Łasaka (1.2)
etap Szlakiem walk mjr. Hubala (2.2)

Tomasz Kiendyś (CCC Polsat Polkowice) - 6
Memoriał Andrzeja Trochanowskiego (1.2)
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1)
GP Jasnej Góry (1.2)
etap Mazovia Tour (2.2)
etap Szlakiem walk mjr. Hubala (2.2)
klasyfikacja końcowa Szlakiem walk mjr. Hubala (2.2)

Marek Wesoły (CCC Polsat Polkowice) - 6
2 etapy Tour de Taiwan (2.2)
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2)
2 etapy Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.1)
etap Mazovia Tour (2.2)

Marcin Sapa (DHL - Author) - 4
Mistrz Polski, start wspólny
klasyfikacja końcowa Mazovia Tour (2.2)
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2)
klasyfikacja końcowa Małopolski Wyścig Górski (2.2)

Adam Wadecki (Kalev Sport) - 4
etap Tour du Maroc (2.2)
etap Mazovia Tour (2.2)
etap Szlakiem walk mjr. Hubala (2.2)
etap Tour de Slovaquie (2.2)

Łukasz Bodnar (DHL - Author) - 3
Mistrz Polski, jazda indywidualna na czas
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.1)
klasyfikacja końcowa Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.1)

Piotr Zaradny (DHL - Author) - 3
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2)
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.1)
etap Mazovia Tour (2.2)

Wojciech Dybel (TKK Pacific MG Kvis Norda Toruń) - 2
Trofeo Franco Balestra (1.2)
etap FBD Insurance Rás (2.2)

Bartosz Huzarski (Mróz Action Uniqa) - 2
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1)
klasyfikacja końcowa Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1)

Jarosław Marycz (Team Fdbc) - 2
Trofeo Alcide De Gasperi (1.2)
Gran Premio Inda (1.2)

Mateusz Mróz (CCC Polsat Polkowice) - 2
3-Majowy wyścig w Lublinie (1.2)
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.1)

Adam Pierzga (Lynx Optique Eafit) - 2
2 etapy Tour de la Guadeloupe (2.2)

Jarosław Rębiewski (CCC Polsat Polkowice) - 2
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2)
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2)

Marek Rutkiewicz (Mróz Action Uniqa) - 2
etap Tour of Qinghai Lake (2.HC)
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2)

Mariusz Witecki (Mróz Action Uniqa) - 2
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2)
Puchar Uzdrowisk Karpackich (1.2)

Dariusz Baranowski (DHL - Author) - 1
Pomorski Klasyk (1.2)

Marcin Gębka (Mróz Action Uniqa) - 1
etap Tour of Japan (2.2)

Tomasz Marczyński (Ceramica Flaminia Bossini Doce) - 1
etap Vuelta Asturias (2.1)

Bartłomiej Matysiak (Legia) - 1
Puchar Ministra Obrony Narodowej (1.2)

Przemysław Niemiec (Miche - Silvercross) - 1
etap Route du Sud (2.1)

Wojciech Pawlak (Mróz Action Uniqa) - 1
etap Szlakiem walk mjr. Hubala (2.2)

Radosław Romanik (DHL - Author) - 1
klasyfikacja końcowa Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2)

Adam Sznitko (Legia) - 1
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2)

Mateusz Taciak (CC Etupes) - 1
Polymultipliée Lyonnaise (1.2)

Damian Walczak (TKK Pacific MG Kvis Norda Toruń) - 1
GP San Giuseppe (1.2)

Piotr Zieliński (Bretagne Armor Lux) - 1
etap Boucles de la Mayenne (2.2)

Zwycięstwa grupy:

CCC Polsat Polkowice - 22
2 etapy Tour de Taiwan (2.2) - Marek Wesoły
etap Tour de Taiwan (2.2) - Krzysztof Jeżowski
Memoriał Andrzeja Trochanowskiego (1.2) - Tomasz Kiendyś
3-Majowy wyścig w Lublinie (1.2) - Mateusz Mróz
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1) - Krzysztof Jeżowski
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1) - Tomasz Kiendyś
GP Jasnej Góry (1.2) - Tomasz Kiendyś
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2) - Marek Wesoły
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2) - Jarosław Rębiewski
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.1) - Mateusz Mróz
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.1) - Krzysztof Jeżowski
2 etapy Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.1) - Marek Wesoły
etap Mazovia Tour (2.2) - Marek Wesoły
etap Mazovia Tour (2.2) - Tomasz Kiendyś
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2) - Krzysztof Jeżowski
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2) - Jarosław Rębiewski
Memoriał Henryka Łasaka (1.2) - Krzysztof Jeżowski
etap Szlakiem walk mjr. Hubala (2.2) - Tomasz Kiendyś
etap Szlakiem walk mjr. Hubala (2.2) - Krzysztof Jeżowski
klasyfikacja końcowa Szlakiem walk mjr. Hubala (2.2) - Tomasz Kiendyś

DHL Author - 13
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2) - Piotr Zaradny
klasyfikacja końcowa Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2) - Radosław Romanik
Mistrz Polski, jazda indywidualna na czas - Łukasz Bodnar
Mistrz Polski, start wspólny - Marcin Sapa
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.1) - Piotr Zaradny
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.1) - Łukasz Bodnar
klasyfikacja końcowa Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.1) - Łukasz Bodnar
Pomorski Klasyk (1.2) - Dariusz Baranowski
klasyfikacja końcowa Mazovia Tour (2.2) - Marcin Sapa
etap drużynowej jazdy na czas Mazovia Tour (2.2)
etap Mazovia Tour (2.2) - Piotr Zaradny
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2) - Marcin Sapa
klasyfikacja końcowa Małopolski Wyścig Górski (2.2) - Marcin Sapa

Mróz Action Uniqa - 8
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1) - Bartosz Huzarski
klasyfikacja końcowa Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1) - Bartosz Huzarski
etap Tour of Japan (2.2) - Marcin Gębka
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2) - Mariusz Witecki
etap Tour of Qinghai Lake (2.HC) - Marek Rutkiewicz
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2) - Marek Rutkiewicz
Puchar Uzdrowisk Karpackich (1.2) - Mariusz Witecki
etap Szlakiem walk mjr. Hubala (2.2) - Wojciech Pawlak

Legia - 2
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2) - Adam Sznitko
Puchar Ministra Obrony Narodowej (1.2) - Bartłomiej Matysiak

11.11-18.11 Tour of Hainan            2.1 Błażej Janaiaczyk (El2)       3       1:26
                                          Jacek Morajko (MAD)           6       1:49
                                          Mateusz Taciak (El2)         12       2:57
                                          Mariusz Witecki (El2)        15       3:22
                                          Wojciech Dybel (El2)         20       4:02
                                          Piotr Osiński (El2)          49      13:10
                                          Paweł Cieślik (El2)          55      20:41

19.10       Chrono des Nations        1.1 Mateusz Taciak (El2)         13       2:34

18.10       Giro di Lombardia             Sylwester Szmyd (LAM)        24       1:34

16.10       Giro del Piemonte        1.HC Hubert Kryś (CER)            48       0:00

12.10       Paris-Tours                   Maciej Bodnar (LIQ)         172       8:28

12.10       GP Beghelli               1.1 Mariusz Wiesiak (NEP)         7       0:00
                                          Krzysztof Szczawiński (MIE)  10       0:00
                                          Przemysław Niemiec (MIE)     37       0:00
                                          Tomasz Marczyński (CER)      98       1:30
                                          Sylwester Szmyd (LAM)       136       4:00

11.10       Giro dell'Emilia         1.HC Sylwester Szmyd (LAM)        24       1:28
                                          Hubert Kryś (CER)            40       3:55

09.10       Coppa Sabatini            1.1 Mariusz Wiesiak (NEP)        28       0:33
                                          Hubert Kryś (CER)            46       0:58

09.10       Paris-Bourges             1.1 Piotr Zieliński (BAL)        79       5:41

05.10       Giro del Lazio           1.HC Sylwester Szmyd (LAM)        31       0:58
                                          Tomasz Marczyński (CER)      42       1:47

05.10       Tour de Vendé             1.1 Piotr Zieliński (BAL)        41       0:00

04.10       Memorial Cimurri          1.1 Przemysław Niemiec (MIE)     11       0:01
                                          Krzysztof Szczawiński (MIE)  22       0:32
                                          Mariusz Wiesiak (NEP)        27       0:32
                                          Hubert Kryś (CER)            30       0:32
                                          Maciej Bodnar (LIQ)          53       1:31

28.09       MŚ - start wspólny         CM Hubert Kryś (CER)            68      10:54

24.09-27.09 Tour du Poitou            2.1 Piotr Zieliński (BAL)        68       4:00

25.09       MŚ - na czas               CM Łukasz Bodnar (DHL)          28       3:11
                                          Maciej Bodnar (LIQ)          36       4:01

21.09       GP Industria & Commercio  1.1 Mariusz Wiesiak (NEP)        22       2:56
                    di Prato              Krzysztof Szczawiński (MIE)  23       2:56
                                          Tomasz Marczyński (CER)      26       2:56
                                          Hubert Kryś (CER)            28       2:56
                                          Przemysław Niemiec (MIE)     61       2:56

21.09       Giro del Canavese        1.2U Dariusz Batek (El2)          26       8:00
                                          Jarosław Marycz (TCS)        30       8:00

14.09-20.09 Tour de Pologne            PT Marek Rutkiewicz (El2)       10       1:37
                                          Dariusz Baranowski (DHL)     16       1:48
                                          Sylwester Szmyd (LAM)        26       2:38
                                          Maciej Bodnar (LIQ)          34       5:22
                                          Krzysztof Jeżowski (SPL)     57      10:34
                                          Łukasz Bodnar (DHL)          69      13:52
                                          Adam Wadecki (KCT)           74      14:31
                                          Tomasz Kiendyś (SPL)         76      14:37
                                          Marcin Sapa (DHL)            82      15:39

20.09       Memorial Viviana          1.1 Krzysztof Szczawiński (MIE)  14       0:00
                    Manservisi            Mariusz Wiesiak (NEP)        29       0:00
                                          Tomasz Marczyński (CER)      31       0:00
                                          Jarosław Dąbrowski (LAM)     70       0:00

20.09       Praha - Karlovy Vary  1.2     Marek Cichosz (LEG)          23       1:26
                      - Praha             Tomasz Repiński (LEG)        33       4:49

17.09       GP Wallonie               1.1 Michał Gołaś (COS)          104       6:42

08.09-14.09 Tour of Bulgaria          2.2 Adam Pierzga (El2)           37      16:22
                                          Artur Przydział (El2)        53      27:53

14.09       GP de Fourmies           1.HC Jarosław Marycz (TCS)        38       0:23
                                          Michał Gołaś (COS)          100       0:49

13.09       Paris-Bruxelles          1.HC Michał Gołaś (COS)           54       1:14
                                          Jarosław Marycz (TCS)        63       1:29

07.09       Giro di Romagna           1.1 Hubert Kryś (CER)            14       7:08
                                          Przemysław Niemiec (MIE)     31      14:08
                                          Jarosław Marycz (TCS)        44      14:08
                                          Mariusz Wiesiak (NEP)        47      14:08

07.09       Polymultipliée Lyonnaise  1.2 Mateusz Taciak (El2)          1        -

07.09       Grote Prijs Jef Scherens  1.1 Michał Gołaś (COS)           23       3:42

07.09       Ljubljana-Zagreb          1.2 Sławomir Kohut (AMO)         27      12:42
                                          Sławomir Bury (AMO)          39      23:28

03.09-07.09 Tour de Slovaquie         2.2 Łukasz Bodnar (DHL)           7       3:34
                                          Radosław Romanik (DHL)        9       3:57
                                          Dariusz Baranowski (DHL)     10       4:03
                                          Wojciech Halejak (DHL)       22       9:16
                                          Marcin Sapa (DHL)            26      11:51
                                          Adam Wadecki (KCT)           48      23:26
                                                                     +1ze
                                          Artur Król (CZP)             50      24:46

06.09       Coppa Placci             1.HC Przemysław Niemiec (MIE)     23       0:37
                                          Jarosław Marycz (TCS)        51       8:20

29.08-06.09 Deutschland Tour           PT Sylwester Szmyd (LAM)        62      36:31

31.08       Giro del Veneto          1.HC Przemysław Niemiec (MIE)     18       1:05
                                          Krzysztof Szczawiński (MIE)  42       4:00
                                          Michał Gołaś (COS)           64       4:00
                                          Maciej Bodnar (LIQ)          70       4:00

31.08       Classic de l'Indre Trophée Fenioux Piotr Zieliński (BAL) 1.1  39    0:00

20.08-28.08 Eneco Tour                 PT Maciej Bodnar (LIQ)          35       8:26
                                          Michał Gołaś (COS)           52      16:54

13.08-24.08 Volta a Portugal         2.HC Jarosław Dąbrowski (LAM)     27      32:09
                                          Hubert Kryś (CER)            69    1:17.13
                                          Jacek Morajko (MAD)          89    1:39.53

22.08-24.08 Szlakiem walk mjr. Hubala 2.2 Tomasz Kiendyś (SPL)          1       -
                                                                     +1ze
                                                                     +2el
                                          Wojciech Pawlak (El2)         2      0:16
                                                                     +1ze
                                                                     +1el
                                          Wojciech Halejak (DHL)        3      0:21
                                          Paweł Charudzki (LEG)         4      0:27
                                          Błażej Janiaczyk (El2)        6      0:36
                                          Krzysztof Jeżowski (SPL)      ?       ?
                                                                     +1ze
                                          Adam Wadecki (KCT)            ?       ?
                                                                     +1ze

20.08-24.08 Grand Prix Tell           2.2 Paweł Cieślik (El2)          13       1:50
                                          Sylwester Janiszewski (LEG)  14       2:44
                                          Łukasz Modzelewski (LEG)     32       7:20
                                          Marcin Urbanowski (LEG)      43      14:50

19.08-22.08 Tour du Limousin          2.1 Piotr Zieliński (BAL)        27      21:05

20.08       Coppa Ugo Agostoni        1.1 Przemysław Niemiec (MIE)     31       4:32

19.08       Grand Prix des Marbriers  1.2 Marcin Ślęzak (El2)          36       5:29
                                          Adrian Karpiuk (El2)         41       9:33

18.08       Due Giorni Marchigiana    1.2 Maciej Paterski (El2)         3       0:00
                                          Marcin Osiński (El2)          6       0:02

17.08       Puchar Uzdrowisk Karpackich 1.2 Mariusz Witecki (El2)       1        -
                                          Dariusz Baranowski (DHL)      2       0:00
                                          Michał Rutkiewicz (El2)       4       0:13
                                          Artur Detko (DHL)             5       4:39
                                          Wojciech Halejak (DHL)        9       5:49
                                          Robert Radosz (El2)          10       5:59

17.08       Gara Ciclistica Montappone 1.2 Jarosław Marycz (TCS)        9       2:21

16.08       Memoriał Henryka Łasaka   1.2 Krzysztof Jeżowski (SPL)      1        -
                                          Błażej Janiaczyk (El2)        2       0:00
                                          Adam Sznitko (LEG)            3       0:00
                                          Sylwester Janiszewski (LEG)   7       0:00
                                          Mateusz Komar (DHL)           9       0:00

16.08       GP Capodarco              1.2 Jarosław Marycz (TCS)         4       1:11

14.08       Puchar Ministra           1.2 Bartłomiej Matysiak (LEG)     1        -
                   Obrony Narodowej       Radosław Romanik (DHL)        2       0:00
                                          Tomasz Lisowicz (SPL)         3       0:00
                                          Robert Radosz (El2)           4       0:00
                                          Wojciech Pawlak (El2)         5       0:10
                                          Tomasz Kiendyś (SPL)          6       0:20
                                          Jarosław Rębiewski (SPL)      8       8:05
                                          Grzegorz Żołędziowski (SPL)   9       8:09
                                          Paweł Szaniawski (SPL)       10       8:09

13.08       Igrzyska Olimpijskie - na czas IO Przemysław Niemiec (MIE) 34       6:32

11.08       GP Citta' di Felino       1.2 Adam Adamkiewicz (El2)       54       1:30

01.08-10.08 Tour de la Guadeloupe     2.2 Adam Pierzga (El2)           18      25:30
                                                                     +2ze
                                                                     +1el
                                          Damian Wojciechowski (El2)   40      53:54
                                          Tomasz Olejnik (El2)         -         -
                                                                     +3el

10.08       Trofeo Bastianelli        1.2 Jarosław Marycz (TCS)         9       0:40

09.08       Igrzyska Olimpijskie       IO Przemysław Niemiec (MIE)     16       0:22
                  start wspólny           Jacek Morajko (MAD)          55      10:37
                                          Tomasz Marczyński (CER)      84      26:10

07.08-09.08 Małopolski Wyścig Górski  2.2 Marcin Sapa (DHL)             1        -
                                                                     +1ze
                                                                     +3el
                                          Mariusz Witecki (El2)         2       0:14
                                          Marcin Osiński (El2)          5       5:43
                                          Robert Radosz (El2)           7       6:10
                                          Radosław Romanik (DHL)       10       7:46
                                          Jarosław Rębiewski (SPL)     18      14:08
                                                                     +1ze
                                          Michał Rutkiewicz (El2)       ?        ?
                                                                     +1ze
                                          Krzysztof Jeżowski (SPL)      ?        ?
                                                                     +1ze

07.08       GP Citta di Camaiore      1.1 Jarosław Dąbrowski (LAM)     20       0:49
                                          Krzysztof Szczawiński (MIE)  52       1:00
                                          Hubert Kryś (CER)            53       1:00

03.08       Giro dell'Appennino       1.1 Sylwester Szmyd (LAM)         5       1:10

30.07-03.08 Tour Alsace               2.2 Mateusz Taciak (El2)          5       2:50

29.07-03.08 Mazovia Tour              2.2 Marcin Sapa (DHL)             1        -
                                                                     +1el
                                          Artur Detko (DHL)             3       0:02
                                          Marek Wesoły (SPL)            7       0:31
                                                                     +1ze
                                                                     +2el
                                          Łukasz Modzelewski (LEG)      8       0:55
                                          Tomasz Lisowicz (SPL)         9       0:56
                                          Bartłomiej Matysiak  (LEG)   10       1:01
                                          Tomasz Kiendyś (SPL)         13       1:53
                                                                     +1ze
                                          Adam Wadecki (KCT)           40       4:14
                                                                     +1ze
                                                                     +2el
                                          Piotr Zaradny  (DHL)         59       6:09
                                                                     +1ze

05.07-27.05 Tour de France             GT Sylwester Szmyd (LAM)        26      44:43

23.07-27.07 Brixia Tour               2.1 Przemysław Niemiec (MIE)     15       3:10
                                          Tomasz Marczyński (CER)      32       8:20
                                          Hubert Kryś (CER)            61      22:26
                                          Sławomir Kohut (AMO)         74      26:51
                                          Krzysztof Szczawiński (MIE)  96      35:07

27.05       GP de Pérenchies          1.2 Marcin Wolski (El2)          13       2:00

26.07       Gran Premio Inda          1.2 Jarosław Marycz (El2)         1        -

20.07       Trofeo Matteotti          1.1 Przemysław Niemiec (MIE)     24       1:50
                                          Hubert Kryś (CER)            25       1:50
                                          Krzysztof Szczawiński (MIE)  35       2:17

20.07       Giro del Casentino        1.2 Wojciech Dybel (El2)          3       0:00

11.07-20.07 Tour of Qinghai Lake     2.HC Marek Rutkiewicz (El2)        2       0:10
                                                                     +1ze
                                          Błażej Janiaczyk (El2)       14       3:17
                                          Michał Gołaś (COS)           25      15:35
                                          Mariusz Witecki (El2)        29      19:12
                                          Bartosz Huzarski (El2)       35      22:06
                                          Robert Radosz (El2)          85    1.29:11
                                          Marcin Osiński (El2)         89    1.33:32
                                          Marcin Gębka (El2)          102    1.47:17

13.07       Giro del Medio Brenta     1.2 Przemysław Niemiec (MIE)      6       0:00

06.07-13.07 Int. Österreich-Rundfahrt 2.HC Tomasz Marczyński (CER)     62      40:43

13.07       Pomorski Klasyk           1.2 Dariusz Baranowski (DHL)      1       0:00
                                          Krzysztof Jeżowski (SPL)      2       0:39
                                          Piotr Zaradny (DHL)           3       0:58
                                          Tomasz Kiendyś (SPL)          4       1:19
                                          Mateusz Komar (DHL)           5       1:20
                                          Michał Olejnik (El2)          7       3:27
                                          Adam Wadecki (KCT)            8       3:52
                                          Artur Detko (DHL)             9       3:53
                                          Tomasz Lisowicz (SPL)        10       3:58

09.07-13.07 GP Torres Vedras          2.2 Jacek Morajko (MAD)          45      22:01

02.07-07.07 Wyścig Solidarności       2.1 Łukasz Bodnar (DHL)           1        -
                  i Olimpijczyków                                    +1ze
                                                                     +3el
                                          Błażej Janiaczyk (El2)        3       0:33
                                          Dawid Krupa (El2)             5       1:03
                                          Marek Rutkiewicz (El2)        6       1:04
                                          Maciej Bodnar (LIQ)           7       1:10
                                          Tomasz Kiendyś (SPL)          8       1:14
                                          Jarosław Rębiewski (SPL)     10       1:25
                                          Mateusz Mróz (SPL)           24       2:36
                                                                     +1ze
                                          Krzysztof Jeżowski (SPL)     30       3:04
                                                                     +1ze
                                                                     +3el
                                          Marek Wesoły (SPL)           36       3:39
                                                                     +2ze
                                          Piotr Zaradny  (DHL)          -        -
                                                                     +1ze

05.07       Tour de Jura              1.2 Konrad Czajkowski (El2)      29       5:19

19.06-22.06 Route du Sud              2.1 Przemysław Niemiec (MIE)     12      34:06
                                                                     +1ze
                                          Krzysztof Szczawiński (MIE)  79    1.19:05

19.06-22.06 Boucles de la Mayenne     2.2 Piotr Zieliński (BAL)        21       3:53
                                                                     +1ze
                                                                     +1el

16.06-22.06 Tour de Serbie            2.2 Mariusz Wiesiak (NEP)        26      18:22
                                          Sławomir Kohut (AMO)         35      22:35
                                          Sławomir Bury (AMO)          55      48:58

17.06-21.06 Ster Elektrotoer          2.1 Michał Gołaś (COS)           43       1:30

08.06-15.06 Critérium du Dauphiné Libéré PT Sylwester Szmyd (LAM)       8       4:29

12.06-15.06 GP CTT Correios de Portugal 2.1 Tomasz Marczyński (CER)    36      14:06
                                          Jacek Morajko (MAD)          45      17:37

10.06-15.06 Thüringen-Rundfahrt      2.2U Paweł Cieślik (El2)          24       5:20
                                          Piotr Osiński (El2)          48      17:29

11.06-14.06 Tour de Slovénie          2.1 Przemysław Niemiec (MIE)      6       1:00
                                          Maciej Bodnar (LIQ)          73      19:23
                                          Krzysztof Szczawiński (MIE)  77      21:13

04.06-08.06 Tour de Luxembourg        1.2 Michał Gołaś (COS)           52      25:21

06.06-08.06 Euskal Bizikleta         2.HC Tomasz Marczyński (CER)      34      12:40
                                          Hubert Kryś (CER)            63      32:05

08.06       Coppa Colli Briantei      1.2 Damian Walczak (El2)          5       0:00

08.06       GP Industria e Commercio 1.2U Maciej Paterski (El2)         6       0:14

03.05-08.06 Tour du Maroc             2.2 Sławomir Kohut (AMO)          2       2:40
                                          Adam Wadecki (KCT)            ?        ?
                                                                     +1ze

02.06-08.06 Bałtyk - Karkonosze Tour  2.2 Radosław Romanik (DHL)        1        -
                                                                     +1el
                                          Łukasz Bodnar (DHL)           2       0:50
                                          Adam Sznitko (LEG)            4       0:57
                                                                     +1ze
                                          Mateusz Mróz (SPL)            5       1:43
                                          Mariusz Witecki (El2)         6       1:46
                                                                     +1ze
                                          Dawid Krupa (El2)             7       3:00
                                          Wojciech Halejak  (DHL)      10       3:54
                                          Jarosław Rębiewski (SPL)     15       9:17
                                                                     +1ze
                                          Marek Wesoły (SPL)            -        -
                                                                     +1ze
                                                                     +3el
                                          Piotr Zaradny (DHL)           -        -
                                                                     +1ze

07.06       Memorial Pantani          1.1 Artur Król (CZP)             13       3:30
                                          Przemysław Niemiec (MIE)     16       4:00

05.06       Commerce Bank Reading Classic 1.1 Maciej Bodnar (LIQ)      77       1:12

03.06       Lehigh Valley Classic     1.1 Maciej Bodnar (LIQ)          82       1:35

10.05-01.06 Giro d'Italia              GT Sylwester Szmyd (LAM)        23      52:31

01.06       Coppa della Pace          1.2 Jarosław Marycz (El2)         3       0:00

01.06       Rogaland Grand Prix       1.2 Łukasz Gałka (El2)           52       5:58

29.05-01.06 Tour de Gironde           2.2 Grzegorz Kwiatkowski (El2)    5       0:21
                                          Jarosław Stępień (El2)       13       3:18
                                          Adrian Kurek (El2)           22       4:56
                                          Michał Ładosz (El2)          45      13:15
                                          Adrian Karpiuk (El2)         50      13:31
                                          Tomasz Kaszuba (El2)         51      13:47

31.05       GP Kranj                  1.1 Krzysztof Szczawiński (MIE)  10       0:05
                                          Przemysław Niemiec (MIE)     34       0:14
                                          Artur Król (CZP)             44       0:25
                                          Maciej Bodnar (LIQ)          51       0:29
                                          Mariusz Wiesiak (NEP)        83       2:15

18.05-25.05 FBD Insurance Rás         2.2 Wojciech Dybel (El2)          6       2:30
                                                                     +1ze
                                          Mateusz Komar (El2)          25       9:32
                                          Jarosław Dąbrowski (El2)     32      14:21
                                          Błażej Janiaczyk (El2)       61      29:54
                                          Rafał Ratajczyk (El2)        62      31:43

18.05-25.05 Tour of Japan             2.2 Mariusz Witecki (El2)         4       1:11
                                          Robert Radosz (El2)           6       2:15
                                          Piotr Chmielewski (El2)      35      20:18
                                          Wojciech Pawlak (El2)        55      46:08
                                          Marcin Gębka (El2)           61    1.03:26
                                                                     +1ze

25.05       SEB Tartu Grand Prix      1.2 Tomasz Kiendyś (SPL)         14       3:17
                                          Paweł Szaniawski (SPL)       20       6:06
                                          Sylwester Janiszewski (LEG)  21       7:57
                                          Piotr Krajewski (LEG)        22       7:57
                                          Grzegorz Żołedziowski (SPL)  24       7:57
                                          Krzysztof Krzywy (KCT)       25       8:10
                                          Marcin Urbanowski (LEG)      34       8:32

24.05       Grand Prix Kooperativa    1.2 Artur Detko (DHL)             3       0:09
                                          Marcin Sapa (DHL)             9       2:35
                                          Wojciech Halejak (DHL)       27       8:57
                                          Radosław Romanik (DHL)       41       9:00
                                          Łukasz Bodnar (DHL)          58       9:38
                                          Piotr Zaradny (DHL)          59       9:38

23.05       GP Hydraulika Mikoláše    1.2 Radosław Romanik (DHL)        5       0:47
                                          Marcin Sapa (DHL)            14       1:44
                                          Artur Detko (DHL)            16       1:44
                                          Wojciech Halejak (DHL)       28       4:04

23.05       Tallinn - Tartu Grand Prix 1.1 Tomasz Kiendyś (SPL)         6       0:13
                                          Adam Wadecki (KCT)            9       1:17
                                          Marek Wesoły (SPL)           10      11:31
                                          Piotr Krajewski (LEG)        11      11:31
                                          Krzysztof Jeżowski (SPL)     24      11:31
                                          Jarosław Rębiewski (SPL)     29      11:40
                                          Tomasz Lisowicz (SPL)        30      11:49
                                          Sylwester Janiszewski (LEG)  45      12:16
                                          Krzysztof Krzywy (KCT)       49      12:16

15.05-18.05 GP Paredes Rota dos Móveis 2.1 Jacek Morajko (MAD)         29       3:13

16.05-18.05 Tour de Picardie          2.1 Piotr Zieliński (BAL)        61       1:44

18.05       GP Jasnej Góry            1.2 Tomasz Kiendyś (SPL)          1        -
                                          Mateusz Mróz (SPL)            2       0:46
                                          Radosław Romanik (DHL)        4       1:05
                                          Bartosz Huzarski (El2)        7       1:15
                                          Marcin Osiński (El2)          9       2:11

10.05-11.05 Clásica Alcobendas        2.1 Tomasz Marczyński (CER)       2       1:11
                                          Hubert Kryś (CER)            89      23:25

11.05       GP Industrie del Marmo    1.2 Jarosław Dąbrowski (El2)      9       0:40

08.05-11.05 Szlakiem Grodów           2.1 Bartosz Huzarski (El2)        1        -
                      Piastowskich                                   +1ze
                                                                     +4el
                                          Tomasz Kiendyś (SPL)          2       0:41
                                          Łukasz Modzelewski (LEG)      6       1:08
                                          Mateusz Mróz (SPL)            7       1:08
                                          Jarosław Rębiewski (SPL)      8       1:23
                                          Tomasz Lisowicz (SPL)        10       1:27

03.05-07.05 Vuelta Asturias           2.1 Tomasz Marczyński (CER)       5       2:16
                                                                     +1ze
                                          Hubert Kryś (CER)            43      13:37

29.04-04.05 Tour de Romandie           PT Sylwester Szmyd (LAM)        11       1:58

04.05       Giro di Toscana           1.1 Krzysztof Szczawiński (MIE)  13       0:00
                                          Sławomir Kohut (AMO)         29       0:00
                                          Mariusz Wiesiak (NEP)        34       0:00
                                          Przemysław Niemiec (MIE)     65       2:15
                                          Artur Król (CZP)             78       2:15

04.05       Circuito del Porto -      1.2 Wojciech Dybel (El2)          6       0:02
                         Trofeo Arvedi    Adam Adamkiewicz (El2)       46       0:04
                                          Piotr Osiński (El2)         133       0:04
                                          Adrian Honkisz (El2)        134       0:04
                                          Rafał Ratajczak (El2)       135       0:04
                                          Jarosław Dąbrowski (El2)    136       0:04
                                          Damian Walczak (El2)        137       0:04
                                          Radosław Kwiatkowski (El2)  138       0:04

03.05       GP Industria & Artigianato 1.1 Przemysław Niemiec (MIE)    30       7:00

03.05       3-Majowy wyścig w Lublinie 1.2 Mateusz Mróz (SPL)           1        -
                                          Marek Rutkiewicz (El2)        2       0:00
                                          Dariusz Baranowski (DHL)      3       0:50
                                          Marcin Gębka (El2)            4       1:30
                                          Artur Detko (DHL)             5       1:30
                                          Tomasz Lisowicz (SPL)         7       1:30
                                          Marek Wesoły (SPL)            8       3:31
                                          Paweł Szaniawski (SPL)        9       3:31
                                          Marcin Sapa (DHL)            10       3:31

01.05       Subida al Naranco         1.1 Tomasz Marczyński (CER)      23       1:15
                                          Hubert Kryś (CER)            36       3:15

01.05       Memoriał Andrzeja         1.2 Tomasz Kiendyś (SPL)          1        -
                    Trochanowskiego       Artur Detko (DHL)             2       0:00
                                          Łukasz Bodnar (DHL)           4       0:03
                                          Paweł Szaniawski (SPL)        5       0:03
                                          Tomasz Lisowicz (SPL)         6       0:03
                                          Adam Wadecki (KCT)            7       0:03
                                          Bartłomiej Matysiak (LEG)     8       0:03
                                          Marcin Gębka (El2)            9       0:03

27.04       Paris - Mantes-en-Yvelines 1.2 Paweł Cieślik (El2)         86       4:32

22.04-25.04 Giro del Trentino         2.1 Sylwester Szmyd (LAM)         8       0:50
                                          Sławomir Kohut (AMO)         45       7:10
                                          Hubert Kryś (CER)            72      24:18
                                          Sławomir Bury (AMO)         102      51:38
                                          Mariusz Wiesiak (NEP)       122    1.02:12

23.04       La Fleche Wallonne       1.HC Michał Gołaś (COS)           92       6:35

20.04       Tro Bro Léon              1.1 Piotr Zieliński (BAL)        28       1:52

20.04       Giro d'Oro                1.1 Sławomir Kohut (AMO)         21       8:59

13.04-20.04 Presidential Cycling Tour 2.1 Artur Król (CZP)             78      43:37

17.04-20.04 Rhône-Alpes Isere Tour    2.2 Mateusz Taciak (El2)         20       3:50

16.04-20.04 Tour du Loir-et-Cher      2.2 Sylwester Janiszewski (LEG)   5       0:54
                                          Bartłomiej Matysiak (LEG)    13       1:27
                                          Marek Cichosz (LEG)          20       3:20
                                          Jarosław Marycz (El2)        32       5:26
                                          Łukasz Modzelewski (LEG)     34       6:19
                                          Adam Wadecki (KCT)           62      23:24
                                          Michał Ładosz (El2)          69      28:57
                                          Adam Sznitko (LEG)           93      47:24
                                          Paweł Charucki (LEG)        101      54:57

19.04       Liege-Bastogne-Liege     1.2U Konrad Czajkowski (El2)      39       4:28

11.04-13.04 Circuit Ardennes          2.2 Jarosław Rębiewski (SPL)      6       0:23
                                          Mateusz Taciak (El2)         11       0:34
                                          Paweł Wachnik (El2)          15       0:40
                                          Paweł Szaniawski (SPL)       29       1:35
                                          Grzegorz Żołedziowski (SPL)  45       3:16
                                          Tomasz Lisowicz (SPL)        52       4:11
                                          Krzysztof Jeżowski (SPL)     73       6:43
                                          Piotr Chudziński (El2)      124      43:14

09.04-13.04 Volta ao Alentejo         2.1 Jacek Morajko (MAD)          28       5:30

09.04       Gent-Wevelgem              PT Michał Gołaś (COS)          126       4:58

06.04       Ronde van Vlaanderen       PT Michał Gołaś (COS)           49       9:14

06.04       GP de la Ville de Rennes  1.1 Piotr Zieliński (BAL)        30       0:04

01.04-06.04 Settimana Ciclista        2.1 Tomasz Marczyński (CER)      15       2:16
                          Lombarda        Sławomir Kohut (AMO)         24       2:56
                                          Hubert Kryś (CER)            57      11:25
                                          Radosław Romanik (DHL)       68      13:52
                                          Krzysztof Szczawiński (MIE)  75      17:12
                                          Łukasz Bodnar (DHL)          92      22:45
                                          Artur Król (CZP)             93      23:48
                                          Sławomir Bury (AMO)         102      25:22
                                          Marcin Sapa (DHL)           128      35:14
                                          Artur Detko (DHL)           138      43:43

01.04-03.04 KBC Driedaagse           2.HC Maciej Bodnar (LIQ)          48       3:05
               De Panne-Koksijde          Michał Gołaś (COS)           74      12:00

30.03       De Brabantse Pijl         1.1 Michał Gołaś (COS)           73       9:48

24.03-30.03 Tour de Normandie         2.2 Piotr Zieliński (BAL)        34      12:53
                                          Bartłomiej Matysiak (LEG)    37      17:04
                                          Marcin Urbanowski (LEG)      56    1.07:49

25.03-29.03 Settimana Internazionale  2.1 Sylwester Szmyd (LAM)         9       2:22
                      Coppi e Bartali     Przemysław Niemiec (MIE)     13       3:16
                                          Tomasz Marczyński (CER)      32       8:12
                                          Sławomir Kohut (AMO)         62      18:26

23.03       La Roue Tourangelle       1.2 Jarosław Marycz (El2)         3       2:30
                                          Adam Wadecki (KCT)           81       3:54
                                          Konrad Czajkowski (El2)      82       3:54

23.03       GP San Giuseppe           1.2 Damian Walczak (El2)          1        -
                                          Wojciech Dybel (El2)          3       0:10
                                          Jarosław Dąbrowski (El2)      5       0:15

23.03       Ronde van het Groene Hart 1.1 Michał Gołaś (COS)           80       2:10

20.03-23.03 The Paths of King Nikola  2.2 Bartosz Huzarski (El2)       18      18:40
                                          Mariusz Witecki (El2)        20      18:40
                                          Błażej Janiaczyk (El2)       29      36:06
                                          Arkadiusz Kogut (El2)        45      59:04

22.03       Mediolan-San Remo        1.HC Przemysław Niemiec (MIE)     66       0:47
                                          Krzysztof Szczawiński (MIE) 146      15:50

21.03       Classic Loire Atlantique  1.2 Jarosław Marycz (El2)         6       0:54

16.03       Giro del Mendrisiotto     1.2 Przemysław Niemiec (MIE)     10       0:00
                                          Jarosław Marycz (El2)        13       0:04
                                          Krzysztof Szczawiński (MIE)  18       1:09
                                          Sławomir Kohut (AMO)         40       1:09
                                          Kondrat Czajkowski (El2)     50       3:54

16.03       Omloop van het Waasland   1.2 Adam Wadecki (KCT)           17       0:00

16.03       Paris-Troyes              1.2 Piotr Zieliński (BAL)        33      11:04

13.03-16.03 Volta ao Santarém         2.1 Jacek Morajko (MAD)          78       3:22

13.03-16.03 Istrian Spring Trophy     2.2 Artur Król (CZP)             19       1:11
                                          Tomasz Kiendyś (SPL)         22       1:16
                                          Paweł Szaniawski (SPL)       43       1:58
                                          Mariusz Wiesiak (NEP)        45       1:59
                                          Tomasz Lisowicz (SPL)        66       4:00

09.03-15.03 Tour de Taiwan            2.2 Mateusz Mróz (SPL)            8       0:30
                                          Grzegorz Żołedziowski (SPL)  20       0:49
                                          Jarosław Rebiewski (SPL)     33       1:05
                                          Krzysztof Jeżowski (SPL)     45       3:28
                                                                     +1ze
                                          Marek Wesoły (SPL)           59       4:18
                                                                     +2ze

09.03       Trofej Porec              1.2 Artur Król (CZP)             11       0:00
                                          Mariusz Wiesiak (NEP)        20       0:00
                                          Konrad Dulas (El2)          144       7:21

09.03       Trofeo Franco Balestra    1.2 Wojciech Dybel (El2)          1        -
                                          Jarosław Dąbrowski (El2)     12       0:13
                                          Adrian Honkisz (El2)         14       0:13

05.03       Memorial Samyn            1.1 Michał Gołaś (COS)           35       0:00

02.03       GP Lugano                 1.1 Tomasz Marczyński (CER)      42       1:43

02.03       Kuurne-Brussel-Kuurne     1.1 Michał Gołaś (COS)           81       7:38

20.03       Trofeo ZSSDI              1.2 Jarosław Dąbrowski (El2)      4       0:05
                                          Adrian Honkisz (El2)         10       0:07
                                          Wojciech Dybel (El2)         18       1:40
                                          Damian Walczak (El2)         23       1:42
                                          Maciej Paterski (El2)        33
                                          Radosław Kwiatkowski (El2)   38
                                          Piotr Osiński (El2)          39

29.02-02.03 Les 3 Jours de Vaucluse   2.2 Paweł Wachnik (El2)          46      16:17
                                          Konrad Czajkowski (El2)      85      32:17
                                          Mateusz Mróz (SPL)           87      32:17
                                          Krzysztof Jeżowski (SPL)    101      49:32

26.02-01.03 Vuelta a la Comunidad Valenciana 2.1 Maciej Bodnar (LIQ)  104      40:33

20.02-24.02 Volta ao Algarve          2.1 Michał Gołaś (COS)           70       5:06

24.02       Tour du Haut Var          1.1 Tomasz Marczyński (CER)      20       0:07
                                          Maciej Bodnar (LIQ)          64       0:07

23.02       Trofeo Laigueglia         1.1 Sławomir Kohut (AMO)         87       0:00
                                          Krzysztof Szczawiński (MIE)  89       0:00
                                          Przemysław Niemiec (MIE)     98       0:00

23.02       Les Boucles du Sud Ardeche 1.2 Paweł Wachnik (El2)          4       0:45
                                          Paweł Cieślik (El2)          39       6:46
                                          Mateusz Taciak (El2)         53       7:00

13.02-17.02 Tour Méditerranéen        2.1 Przemysław Niemiec (MIE)     27       5:02
                                          Krzysztof Szczawiński (MIE)  88      26:07

15.02-17.02 Giro della Provincia      2.1 Sławomir Kohut (AMO)         47       1:20
                         di Grosseto      Artur Król (CZP)            153      17:15

11.02-13.02  Giro della Provincia     2.1 Tomasz Marczyński (CER)      12       0:33
                  di Reggio Calabria      Sławomir Kohut (AMO)         47      10:26
                                          Hubert Kryś (CER)            48      10:26
                                          Sławomir Bury (AMO)          66      26:11

06.02-10.02  Etoile de Besseges       2.1 Piotr Zieliński (BAL)        73      11:40

9.02         GP Costa degli Etruschi  1.1 Hubert Kryś (CER)            32       0:00
                                          Tomasz Marczyński (CER)      38       0:00
                                          Artur Król (CZP)             61       0:00
                                          Maciej Bodnar (LIQ)          88       0:00

3.02         GP d'Ouverture La Marseillaise 1.1 Piotr Zieliński (BAL)  49       2:30

27.01-01.02  Tour of Qatar            2.1 Maciej Bodnar (LIQ)          25       5:02

ze - zwycięstwo(a) etapowe
el - etap(y) liderem

AMO : AMORE & VITA - MCDONALD'S
BAL : BRETAGNE ARMOR LUX
CER : CERAMICA FLAMINIA
COS : CYCLE COLLSTROP
CZP : CENTRI DELLA CALZATURA-PARTIZAN
DHL : DHL - AUTHOR
KCT : KALEV SPORT
LEG : LEGIA
LIQ : LIQUIGAS
MAD : MADEINOX BOAVISTA
MIE : MICHE
NEP : NIPPO-ENDEKA
PAS : PASSAGE CYCLING TEAM
SPL : CCC POLSAT POLKOWICE
TCS : TINKOFF CREDIT SYSTEMS