Ściana płaczu 2006

Zwycięstwa: 

Łukasz Podolski (Weltour Rowery Łazy) - 6
etap Dookoła Mazowsza (2.2)
4 etapy Tour du Senegal (2.2)
klas. końcowa Tour du Senegal (2.2)

Krzysztof Jeżowski (Knauf Team) - 5
2 etapy Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1)
Pomorski Klasyk (1.2)
2 etapy Dookoła Mazowsza (2.2)

Tomasz Kiendyś (Knauf Team) - 5
etap Tour Nord Isere (2.2)
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1)
klas. końcowa Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1)
etap Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1)
klas. końcowa Dookoła Mazowsza (2.2)

Bartłomiej Matysiak (Legia-Bazyliszek) - 3
etap FBD Insurance Rás (2.2)
etap Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2)
klas. końcowa Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2)

Robert Radosz (DHL Author) - 3
etap Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1) - Robert Radosz
klas. końcowa Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1)

Łukasz Podolski (Weltour Rowery Łazy) - 2
2 etapy Tour du Senegal (2.2)

Przemysław Niemiec (Miche) - 2
Giro di Toscana (1.1)
etap Route du Sud (2.1)

Radosław Romanik (DHL Author) - 2
etap Tour de Slovaquie (2.2)
klas. końcowa Tour de Slovaquie (2.2)

Mariusz Wiesiak (Team Nippo) - 2
2 etapy Tour of Hokkaido (2.2)

Piotr Zaradny (Knauf Team) - 2
etap Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2)
etap Dookoła Mazowsza (2.2)

Piotr Chmielewski (CCC-Polsat) - 1
Memoriał Andrzeja Trochanowskiego (1.2)

Wojciech Dybel (Norda Atala) - 1
Gran Premio Inda - Trofeo Aras Frattini (1.2)

Marcin Gębka (DHL Author) - 1
Puchar Ministra Obrony Narodowej (1.2)

Dawid Krupa (MBK-Cycles-Scout) - 1
etap Tour of Hellas (2.2)

Tomasz Lisowicz (Knauf Team) - 1
Szlakiem Walk Majora Hubala (1.2)

Piotr Mazur (Saunier Duval) - 1
Mistrz Polski - indywidualna jazda na czas

Krzysztof Mermer (MBK-Cycles-Scout) - 1
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1)

Jacek Morajko (Carvalhelhos-Boavista) - 1
GP Área Metropolitana de Vigo (1.2)

Wojciech Pawlak (Knauf Team) - 1
SEB Eesti Ühispank Tartu GP (1.1)

Michał Pawlyta (Legia-Bazyliszek) - 1
etap Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2)

Marcin Sapa (Knauf Team) - 1
etap Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2)

Paweł Szaniawski (CCC-Polsat) - 1
etap Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2)

Jarosław Wełniak (Legia-Bazyliszek) - 1
etap FBD Insurance Rás (2.2)

Marek Wesoły (CCC-Polsat) - 1
etap Dookoła Mazowsza (2.2)

Mariusz Witecki (Intel-Action) - 1
Mistrz Polski - start wspólny

Zwycięstwa grupy:

Knauf Team - 15
etap Tour Nord Isere (2.2) - Tomasz Kiendyś
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1) - Tomasz Kiendyś
2 etapy Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1) - Krzysztof Jeżowski
klas. końcowa Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1) - Tomasz Kiendyś
SEB Eesti Ühispank Tartu GP (1.1) - Wojciech Pawlak
etap Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2) - Piotr Zaradny
etap Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2) - Marcin Sapa
etap Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1) - Tomasz Kiendyś
Klasyk Pomorski (1.2) - Krzysztof Jeżowski
2 etapy Dookoła Mazowsza (2.2) - Krzysztof Jeżowski
etap Dookoła Mazowsza (2.2) - Piotr Zaradny
klas. końcowa Dookoła Mazowsza (2.2) - Tomasz Kiendyś
Szlakiem Walk Majora Hubala (1.2) - Tomasz Lisowicz

Weltour Rowery Łazy - 8
etap Dookoła Mazowsza (2.2) - Łukasz Podolski
4 etapy Tour du Senegal (2.2) - Łukasz Podolski
klas. końcowa Tour du Senegal (2.2) - Łukasz Podolski
2 etapy Tour du Senegal (2.2) - Marek Maciejewski

DHL - Author - 6
etap Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1) - Robert Radosz
klas. końcowa Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1) - Robert Radosz
Puchar Ministra Obrony Narodowej (1.2) - Marcin Gębka
etap Tour de Slovaquie (2.2) - Radosław Romanik
klas. końcowa Tour de Slovaquie (2.2) - Radosław Romanik
etap Tour of Bulgaria (2.2) - Robert Radosz

Intel-Action - 5
etap Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2) - Denys Kostyuk (Ukr)
mistrz Polski, start wspólny - Mariusz Witecki
etap Tour of Qinghai Lake (2.HC) - Denys Kostyuk (Ukr)
2 etapy Tour of Qinghai Lake (2.HC) - Bogdan Bondariew (Ukr)

Legia-Bazyliszek - 5
etap FBD Insurance Rás (2.2) - Jarosław Wełniak
etap FBD Insurance Rás (2.2) - Bartłomiej Matysiak
etap Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2) - Bartłomiej Matysiak
klas. końcowa Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2) - Bartłomiej Matysiak
etap Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2) - Michał Pawlyta

CCC-Polsat - 3
Memoriał Andrzeja Trochanowskiego (1.2) - Piotr Chmielewski
etap Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2) - Paweł Szaniawski
etap Dookoła Mazowsza (2.2) - Marek Wesoły

MBK-Cycles-Scout - 2
etap Tour of Hellas (2.2) - Dawid Krupa
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1) - Krzysztof Mermer

22.10          Japan Cup                       1.1 Sylwester Szmyd (LAM)         5       0:10

14.10          Giro di Lombardia                PT Sylwester Szmyd (LAM)        38       4:10

12.10          Giro del Piemonte              1.HC Błażej Janiaczyk (AGC)        7       0:00
                                                   Przemysław Niemiec (MIE)     62       0:12
                                                   Sylwester Szmyd (LAM)        83       0:24
                                                   Tomasz Marczyński (CER)      91       4:40
                                                   Hubert Kryś (CER)            98       6:29

08.10          GP Beghelli                     1.1 Błażej Janiaczyk (AGC)       11       0:00
                                                   Przemysław Niemiec (MIE)     52       0:00
                                                   Tomasz Marczyński (CER)      60       2:25
                                                   Sylwester Szmyd (LAM)        67       2:25
                                                   Hubert Kryś (CER)            81       4:12

07.10          Giro dell'Emilia               1.HC Przemysław Niemiec (MIE)     15       1:01
                                                   Sylwester Szmyd (LAM)        34       3:00

05.10          Paris-Bourges                   1.1 Wojciech Pawlak (KNF)        30       0:03
                                                   Tomasz Kiendyś (KNF)         45       0:03
                                                   Piotr Zieliński (BJF)        82       0:50

05.10          Coppa Sabatini                  1.1 Błażej Janiaczyk (AGC)       24       0:24
                                                   Hubert Kryś (CER)            56       1:02

01.10          Züri Metzgete                    PT Sylwester Szmyd (LAM)        43       5:34

24.09          Mistrzostwa świata - start wspólny  Przemysław Niemiec (MIE)     80       3:43
                                                   Tomasz Marczyński (CER)     123       8:45

13.09-18.09    Tour of Hokkaido                2.2 Mariusz Wiesiak (NIP)        29      11:18
                                                                              +2ze 

26.08-17.09    Vuelta a Espana                  GT Sylwester Szmyd (LAM)        14      18:40

17.09          GP Industria & Commercio di ... 1.1 Krzysztof Szczawiński (CER)   5       0:00

07.09-17.09    Tour du Senegal                 2.2 Łukasz Podolski (El2)         1        -
                                                                              +4ze 
                                                                              +1el 
                                                   Marek Maciejewski (El2)       8       4:55
                                                                              +2ze 
                                                                              +1el 
                                                   Tomasz Kłoczko (El2)         11       6:21
                                                                              +4el
                                                   Daniel Chądziński (El2)      19       9:18
                                                   Krzysztof Ławniczak (El2)    36      15:13
                                                   Dariusz Śliwiak (El2)        72      49:30

16.09          Giro del Canavese               1.2 Bartłomiej Matysiak (El2)    14       0:00
                                                   Paweł Cieslik (El2)          25       0:00
                                                   Maciej Bodnar (El2)          33       0:00
                                                   Dariusz Batek (El2)          37       0:00
                                                   Jarosław Marycz (El2)        60       0:00

13.09-17.09    3-Länder-Tour                   2.1 Sebastian Skiba (INT)        20      22:36
                                                   Łukasz Bodnar (INT)          21      22:39
                                                   Marcin Sapa (KNF)            27      24:43
                                                   Wojciech Pawlak (KNF)        32      25:36
                                                   Tomasz Brożyna (INT)         52      27:59
                                                   Jarosław Rębiewski (KNF)     55      28:10
                                                   Tomasz Lisowicz (KNF)        59      29:53
                                                   Krzysztof Jeżowski (KNF)     67      31:53
                                                   Krzysztof Miara (INT)        74      36:01

04.09-10.09    Tour de Pologne                  PT Marek Rutkiewicz (INT)        4       0:31
                                                   Przemysław Niemiec (MIE)     19       3:55
                                                   Piotr Mazur (SDV)            23       5:12
                                                   Dariusz Baranowski (LST)     36      20:34
                                                   Cezary Zamana (INT)          50      22:46
                                                   Tomasz Marczyński (CER)      66      30:20
                                                   Bartosz Huzarski (INT)       73      33:40
                                                   Hubert Kryś (CER)            77      38:50
                                                   Marcin Osiński (INT)         82    1.21:30

10.09          Rund um die Nürnberger Altstadt 1.1 Dariusz Rudnicki (INT)       10       0:00

07.09-10.09    Giro della Toscana              2.2 Michał Gołaś (El2)           12       2:25
                                                   Jarosław Dąbrowski (El2)     20       5:41
                                                   Wojciech Dybel (El2)         44      25:36

30.08-03.09    Tour de Slovaquie               2.2 Radosław Romanik (DHL)        1       -
                                                                              +1ze 
                                                                              +2el 
                                                   Kazimierz Stafiej (DHL)      17       1:05
                                                   Robert Radosz (DHL)          46      10:25

29.08-03.09    Giro della Valle d'Aosta        2.2 Jarosław Marycz (El2)        32      29:35

31.08          Trofeo Melinda                  1.1 Tomasz Marczyński (CER)      25       5:42
                                                   Przemysław Niemiec (MIE)     32       9:35
                                                   Hubert Kryś (CER)            43       9:35

28.08          Grand Prix de Beuvry-La-Foret   1.2 Grzegorz Gieracki (El2)      16       0:26
                                                   Grzegorz Kwiatkowski (El2)   46       0:39

26.08          Szlakiem Walk Majora Hubala     1.2 Tomasz Lisowicz (KNF)         1        -
                                                   Radosław Romanik (DHL)        2       0:00
                                                   Robert Radosz (DHL)           5       1:16
                                                   Paweł Bentkowski (KNF)        6       1:16
                                                   Łukasz Podolski (El2)         7       1:16
                                                   Bartosz Huzarski (INT)        8       1:16
                                                   Jarosław Rębiewski (KNF)      9       1:22
                                                   Michał Buczek (LEG)          10       1:27
                                                   Marcin Sapa (KNF)            11       1:27

26.08          Giro del Veneto                1.HC Przemysław Niemiec (MIE)     25       2:13
                                                   Tomasz Marczyński (CER)      45       8:02

23.08          Druivenkoers Overijse           1.1 Cezary Zamana (INT)           8       0:00

16.08-23.08    Eneco Tour of Benelux            PT Piotr Mazur (SDV)            88      18:06

22.08          GP Stad Zottegem-Tistaert Prijs 1.1 Marek Rutkiewicz (INT)        5       0:00
                                                   Mariusz Witecki (INT)        21       2:15

20.08          Classic de l'Indre Trophée Fenioux 1.2 Artur Krzeszowiec (AMO)   34       3:51
                                                   Kacper Sowinski (AMO)        80      13:12
                                                   Jakub Lorek (AMO)           115      13:12

20.08          G.P. Ciudad de Vigo             1.2 Jacek Morajko (CAB)           3       0:00

18.08          GP Área Metropolitana de Vigo   1.2 Jacek Morajko (CAB)           1        -

17.08          Coppa Bernocchi                 1.1 Krzysztof Szczawiński (CER)   6       0:00

05.08-15.08    Volta a Portugal               2.HC Sylwester Szmyd (LAM)        38      30:54
                                                   Hubert Kryś (CER)            72    1.07:36
                                                   Jacek Morajko (CAB)          91    1.27:58

15.08          Puchar Ministra Obrony Narodowej1.2 Marcin Gębka (DHL)            1        -
                                                   Krzysztof Jeżowski (KNF)      2       0:00
                                                   Dariusz Rudnicki (INT)        3       0:00
                                                   Łukasz Podolski (El2)         4       0:00
                                                   Radosław Romanik (DHL)        7       0:00
                                                   Piotr Chmielewski (CCC)       8       0:00
                                                   Tomasz Lisowicz (KNF)         9       0:00
                                                   Łukasz Góralewski (El2)      10       0:00

15.08          Tre Valli Varesine             1.HC Przemysław Niemiec (MIE)     16       0:23

13.08          Memoriał Henryka Łasaka         1.1 Marcin Sapa (KNF)             2       0:00
                                                   Bartłomiej Matysiak (LEG)     3       0:16
                                                   Tomasz Lisowicz (KNF)         5       4:32
                                                   Wojciech Pawlak (KNF)         6       4:32

12.08          Puchar Uzdrowisk Karpackich     1.2 Mariusz Witecki (INT)         3       0:00
                                                   Radosław Romanik (DHL)        4       0:00
                                                   Marcin Sapa (KNF)             6       0:00
                                                   Kazimierz Stafiej (DHL)       9       0:00

12.08          Rund um die Hainleite           1.1 Cezary Zamana (INT)          22       1:02

06.08-10.08    Vuelta a Burgos                2.HC Dariusz Baranowski (LST)     54      13:10

09.08          Gran Premio Cibes               1.1 Błażej Janiaczyk (AGC)       15       1:07

08.08          GP Fred Mengoni                 1.1 Krzysztof Szczawiński (CER)  14       0:00
                                                   Błażej Janiaczyk (AGC)       41       2:00
                                                   Artur Król (AMO)             49       3:30

01.08-09.08    Deutschland Tour                 PT Piotr Mazur (SDV)           113      40:00

02.08-06.08    Post Danmark Rundt             2.HC Dariusz Rudnicki (INT)       72      23:32
                                                   Krzysztof Miara (INT)        76      23:52
                                                   Marcin Osiński (INT)         84      25:00
                                                   Krzysztof Kuźniak (INT)      98      30:02

05.08          Giro del Lazio                 1.HC Krzysztof Szczawiński (CER)  31       9:05
                                                   Przemysław Niemiec (MIE)     49      13:28

02.08-03.08    Paris-Correze                   2.1 Piotr Zieliński (BJF)        64      27:28

03.08          GP Citta' di Camaiore           1.1 Krzysztof Szczawiński (CER)  36      11:34

31.07          Memorial Ricardo Otxoa          1.1 Dariusz Baranowski (LST)     57       0:00

30.07          Vattenfall Cyclassics            PT Piotr Mazur (SDV)            77       7:32

25.07-29.07    Dookoła Mazowsza                2.2 Tomasz Kiendyś (KNF)          1        -
                                                   Marek Wesoły (CCC)            2       0:02
                                                                              +1ze 
                                                                              +3el 
                                                   Daniel Czajkowski (DHL)       3       0:19
                                                   Krzysztof Jeżowski (KNF)      5       0:38
                                                                              +2ze 
                                                                              +2el 
                                                   Robert Radosz (DHL)           6       0:40
                                                   Jarosław Rębiewski (KNF)      8       0:50
                                                   Tomasz Lisowicz (KNF)         9       0:52
                                                   Marcin Gębka (DHL)           10       0:58 
                                                   Piotr Zaradny (KNF)           ?        ?
                                                                              +1ze
                                                   Łukasz Podolski (El2)         ?        ?
                                                                              +1ze

23.07          Gran Premio Inda                1.2 Wojciech Dybel (El2)          1        -
                                                   Jarosław Dąbrowski (El2)      3       1:40

23.07          GP Demy Cars                    1.2 Jarosław Marycz (El2)         8       4:04

23.07          GP de la Ville de Pérenchies    1.2 Grzegorz Kwiatkowski (El2)    6       0:30
                                                   Adam Gawlik (El2)            10       0:30

20.07-23.07    Brixia Tour                     2.1 Przemysław Niemiec (MIE)      6       1:39
                                                   Hubert Kryś (CER)            33      15:29
                                                   Sławomir Kohut (MIE)         78      40:11
                                                   Seweryn Kohut (MIE)          87      43:30

19.07-23.07    Sachsen-Tour International      2.1 Marek Rutkiewicz (INT)       43      23:55
                                                   Bartosz Huzarski (INT)       55      34:58
                                                   Jarosław Zarębski (INT)      71      44:23
                                                   Tomasz Brożyna (INT)         85      49:20
                                                   Cezary Zamana (INT)          87      49:42

15.07-23.07    Tour of Qinghai Lake           2.HC Sebastian Skiba (INT)        22      14:56
                                                   Krzysztof Miara (INT)        46    1.07:22
                                                   Marcin Osiński (INT)         52    1.13:14
                                                   Dariusz Rudnicki (INT)       76    1.38:25
                                                   Krzysztof Kuźniak (INT)      89    1.56:25

22.07          GP Bradla                       1.2 Radosław Romanik (DHL)        4       2:33

16.07          Klasyk Pomorski                 1.2 Krzysztof Jeżowski (KNF)      1        -
                                                   Daniel Czajkowski (DHL)       2       0:00
                                                   Adam Wadecki (CCC)            3       0:00
                                                   Tomasz Lisowicz (KNF)         4       0:12
                                                   Jarosław Rębiewski (KNF)      5       0:12
                                                   Dawid Ździebłko (DHL)         6       0:17
                                                   Marcin Wolski (El2)           7       0:17
                                                   Radosław Wasilewski (El2)     8       0:17
                                                   Marcin Gębka (DHL)            9       0:17
                                                   Mateusz Mróz (CCC)           10       0:17

09.07          GP de Dourges                   1.2 Grzeogrz Kwiatkowski (El2)    9       0:00

05.07-09.07    GP de Ciclismo de Torres        2.1 Jacek Morajko (CAB)          76      50:21

28.06-02.07    Wyścig Solidarności i Olimpij.  2.1 Robert Radosz (DHL)           1        -
                                                                              +1ze 
                                                                              +2el 
                                                   Marcin Sapa (KNF)             2       0:42
                                                   Łukasz Bodnar (INT)           3       0:46
                                                   Sławomir Kohut (MIE)          5       1:13
                                                   Marek Wesoły (CCC)            7       2:17
                                                   Tomasz Kiendyś (KNF)         10       3:16
                                                                              +1ze
                                                   Dawid Krupa (MBK)            12       3:28
                                                   Radosław Romanik (DHL)       17       4:10
                                                   Seweryn Kohut (MIE)          19       4:23
                                                   Tomasz Brożyna (INT)         21       4:52
                                                   Mateusz Mróz (CCC)           22       5:01
                                                   Kazimierz Stafiej (DHL)      24       6:07
                                                   Mariusz Witecki (INT)        28       7:07

29.06-01.07    GP Cycliste de Gemenc           2.2 Marek Maciejewski (El2)      13       1:03
                                                   Łukasz Podolski (El2)        17       2:09
                                                   Krzysztof Rzepecki (El2)     56       8:51
                                                   Tomasz Kłoczko (El2)         66      10:55

15.06-18.06    Route du Sud                    2.1 Przemysław Niemiec (MIE)      4       2:19
                                                                              +1ze
                                                   Tomasz Marczyński (CER)      12       7:06

04.06-11.06    Critérium du Dauphiné Libéré     PT Sylwester Szmyd (LAM)        38      41:38 
                                                   Dariusz Baranowski (LST)     94    1.26:49 
                                                   Piotr Mazur (SDV)           113    1.39:42 

08.06-11.06    Tour of Slovenia                2.1 Przemysław Niemiec (MIE)      3       2:21 
                                                   Sławomir Kohut (MIE)         43      17:03 
                                                   Seweryn Kohut (MIE)          61      21:12 
                                                   Artur Król (AMO)             81      29:09 
                                                   Jakub Lorek (AMO)            86      33:23 

06.06-11.06    Bałtyk-Karkonosze Tour          2.2 Bartłomiej Matysiak (LEG)     1        - 
                                                                              +1ze 
                                                                              +2el 
                                                   Kazimierz Stafiej (DHL)       2       0:12 
                                                   Krzysztof Miara (INT)         3       0:41 
                                                   Paweł Bentkowski (KNF)        4       3:55 
                                                                              +1ze 
                                                                              +3el 
                                                   Grzegorz Żołędziowski (DHL)   5       4:48 
                                                   Łukasz Góralewski (El2)       7      11:15 
                                                   Marcin Sapa (KNF)             8      16:33 
                                                   Mariusz Witecki (INT)         9      19:01 
                                                   Jarosław Zarębski (INT)      11      19:31 
                                                   Cezary Zamana (INT)          12      20:22 
                                                   Radosław Romanik (DHL)       13      20:42 
                                                   Jarosław Wełniak (LEG)       14      21:00 
                                                   Robert Radosz (DHL)          15      21:27 
                                                   Krzysztof Ciesielski (DHL)   16      21:51 
                                                   Tomasz Kiendyś (KNF)         17      22:03 
                                                   Łukasz Bodnar (INT)          18      22:49 
                                                   Łukasz Modzelewski (LEG)     19      23:10 
                                                   Michał Pawlyta (LEG)         36    1.06:08 
                                                                              +1ze 
                                                                              +1el 

08.06-11.06    GP CTT Correios de Portugal     2.2 Hubert Kryś (CER)            29       1:56 
                                                   Krzysztof Szczawiński (CER)  49       4:02 
                                                   Jacek Morajko (CAB)          68       9:48 

31.05-04.06    Tour de Luxembourg             2.HC Tomasz Brożyna (INT)          2       0:10 
                                                   Dariusz Rudnicki (INT)       15      13:38 
                                                   Sebastian Skiba (INT)        34      19:37 

04.06          GP Kanton Aargau/Gippingen     1.HC Tomasz Marczyński (CER)      55      14:56 

04.06          Riga GP                         1.2 Tomasz Leśniak (MBK)         10       0:44 
                                                   Krzysztof Mermer (MBK)       24       0:45 
                                                   Wojciech Kalemba (MBK)       49       3:13 
                                                   Hubert Nowak (MBK)           53       3:13 

06.05-28.05    Giro d'Italia                    GT Sylwester Szmyd (LAM)        19      49:47 

24.05-28.05    International Bayern Rundfahrt 2.HC Mariusz Witecki (INT)        16       1:56 
                                                   Bartosz Huzarski (INT)       19       2:00 
                                                   Tomasz Brożyna (INT)         35      12:41 
                                                   Sławomir Kohut (MIE)         56      32:37 
                                                   Jarosław Zarębski (INT)      58      32:42 
                                                   Seweryn Kohut (MIE)          61      34:47 

21.05-28.05    FBD Insurance Rás               2.2 Bartłomiej Matysiak (LEG)     9       6:51 
                                                                              +1ze 
                                                   Łukasz Modzelewski (LEG)     17      10:29 
                                                   Jarosław Wełniak (LEG)       27      16:06 
                                                                              +1ze 
                                                   Przemysław Pietrzak (LEG)    53      30:34 
                                                   Michał Pawlyta (LEG)         54      30:34 

24.05-28.05    Volta ao Alentejo               2.1 Jacek Morajko (CAB)          20       1:25 
                                                   Błażej Janiaczyk (AGC)       42       7:06 

25.05-28.05    Fleche du Sud                   2.2 Maciej Bodnar (El2)          11       3:42 
                                                   Adam Pierzga (El2)           26       6:26 

28.05          GP Palma                        1.2 Marek Maciejewski (El2)       2       0:00 
                                                   Krzysztof Rzepecki (El2)     17       9:25 

27.05          SEB Eesti Ühispank Tartu GP     1.1 Wojciech Pawlak (KNF)         1        - 
                                                   Tomasz Kiendyś (KNF)          3       0:08 
                                                   Marcin Sapa (KNF)             7       2:00 
                                                   Tomasz Lisowicz (KNF)        15       3:16 
                                                   Krzysztof Jeżowski (KNF)     17       6:16 
                                                   Wojciech Kalemba (MBK)       28       7:25 

27.05          Grand Prix Kooperativa          1.2 Kazimierz Stafiej (DHL)       4       0:32 
                                                   Dawid Krupa (MBK)             6       0:50 
                                                   Łukasz Podolski (El2)         7       0:59 
                                                   Radosław Romanik (DHL)       16       2:32 
                                                   Grzegorz Putek (MBK)         27       5:58 
                                                   Sławomir Bury (El2)          38       7:48 
                                                   Krzysztof Ciesielski (DHL)   50       7:48 
                                                   Grzegorz Żołędziowski (DHL)  52       7:48 
                                                   Dawid Zdzebłko (DHL)         66       7:48 
                                                   Krzysztof Mermer (MBK)       87       7:48 

26.05          E.O.S. Tallinn GP               1.1 Marcin Sapa (KNF)             7       1:30 
                                                   Łukasz Bodnar (INT)          10       1:30 

26.05          Grand Prix Hydraulika Mikoláše  1.2 Radosław Romanik (DHL)        2       0:34 
                                                   Marek Maciejewski (El2)      11       1:24 
                                                   Krzysztof Ciesielski (DHL)   18       1:34 

25.05          Tour de Vendée                  1.1 Krzysztof Szczawiński (CER)  11       0:00 
                                                   Tomasz Marczyński (CER)      46       0:00 
                                                   Piotr Zieliński (BJF)        47       0:00 

21.05          Neuseen Classics                1.2 Krzysztof Jeżowski (KNF)      2       0:02 
                                                   Tomasz Lisowicz (KNF)         3       0:16 
                                                   Tomasz Kiendyś (KNF)         10       1:42 
                                                   Dawid Krupa (MBK)            12       1:42 
                                                   Wojciech Pawlak (KNF)        13       1:43 
                                                   Grzegorz Putek (MBK)         15       1:43 
                                                   Piotr Zaradny (KNF)          25       4:45 
                                                   Krzysztof Mermer (MBK)       64       4:52 
                                                   Krzysztof Krzywy (NOB)       73       4:53 
                                                   Tomasz Leśniak (MBK)         74       4:53 
                                                   Marcin Sapa (KNF)            95       4:58 
                                                   Wojciech Kalemba (MBK)      104       7:42 
                                                   Paweł Piotrowski (NOB)      105       8:23 
                                                   Marcin Jasiński (NOB)       107       8:27 
                                                   Adam Sznitko (NOB)          108       8:27 
                                                   Bartosz Banach (NOB)        109       8:28 

21.05          Grand Prix Möbel Alvisse        1.2 Maciej Bodnar (El2)          21      11:09 

13.05-20.05    Wyścig Pokoju                  2.HC Tomasz Marczyński (CER)      17       4:03 
                                                   Krzysztof Szczawiński (CER)  25       5:36 
                                                   Przemysław Niemiec (MIE)     26       6:54 
                                                   Seweryn Kohut (MIE)          28       7:43 
                                                   Sławomir Kohut (MIE)         36      18:40 
                                                   Arkadiusz Wojtas (MIE)       39      21:27 
                                                   Krzysztof Miara (INT)        45      25:54 
                                                   Łukasz Bodnar (INT)          94    1.13:36 

11.05-15.05    Vuelta a la Comunidad de Madrid 2.2 Artur Król (AMO)             69      44:10 

12.05-14.05    Tour de Picardie                2.1 Piotr Zieliński (BJF)        51      16:06 

07.05          GP Industria del Marmo          1.2 Michał Gołas (El2)            7       0:04 

03.05-07.05    Quatre Jours de Dunkerque      2.HC Piotr Zieliński (BJF)       102      20:56 

02.05          Coppa Citta' di Asti            1.2 Michał Gołas (El2)            9       0:00 

01.05          Memoriał A. Trochanowskiego     1.2 Piotr Chmielewski (CCC)       1        - 
                                                   Marcin Sapa (KNF)             2       0:00 
                                                   Krzysztof Ciesielski (DHL)    4       0:00 
                                                   Tomasz Kłoczko (El2)          5       0:00 
                                                   Kazimierz Stafiej (DHL)       7       0:00 
                                                   Jarosław Zarębski (INT)       9       0:50 
                                                   Tomasz Kiendyś (KNF)         10       0:50 
                                                   Krzysztof Jeżowski (KNF)     11       1:08 
                                                   Marcin Gębka (DHL)           12       1:08 
                                                   Marcin Lewandowski (INT)     13       1:08 
                                                   Mateusz Mróz (CCC)           14       1:08 
                                                   Łukasz Podolski (El2)        15       1:08 
                                                   Hubert Nowak (MBK)           17       1:08 
                                                   Tomasz Lisowicz (KNF)        18       1:08 
                                                   Bartłomiej Ksobiak (El2)     19       1:08 
                                                   Damian Łuska (LEG)           20       1:08 

26.04-01.05    Giro delle Regioni              2.2 Michał Gołas (El2)            7       1:23 
                                                   Damian Walczak (El2)         31       4:16 
                                                   Piotr Osiński (El2)          53       9:18 

25.04-01.05    Tour de Bretagne Cycliste       2.2 Grzegorz Kwiatkowski (El2)   41       5:12 

30.04          Giro di Toscana                 1.1 Przemysław Niemiec (MIE)      1        - 
                                                   Krzysztof Szczawiński (CER)   5       0:02 

25.04-30.04    Tour de Romandie                 PT Sylwester Szmyd (LAM)        10       2:21 

28.04-30.04    Szlakiem Grodów Piastowskich    2.1 Tomasz Kiendyś (KNF)          1        - 
                                                                              +1ze 
                                                                              +2el 
                                                   Marcin Sapa (KNF)             2       0:09 
                                                   Wojciech Pawlak (KNF)         3       0:18 
                                                   Bartosz Huzarski (INT)        5       0:35 
                                                   Tomasz Lisowicz (KNF)         6       0:47 
                                                   Michał Pawlyta (LEG)          7       0:56 
                                                   Krzysztof Jeżowski (KNF)     10       1:37 
                                                                              +2ze 
                                                   Kazimierz Stafiej (DHL)      12       2:24 
                                                   Wojciech Dybel               13       3:09 
                                                   Krzysztof Mermer (MBK)       14       3:27 
                                                                              +1ze 
                                                                              +1el 
                                                   Jarosław Rębiewski (KNF)     16       3:40 
                                                   Piotr Chmielewski (CCC)      17       3:56 
                                                   Cezary Zamana (INT)          19       4:16 

30.04          Trophée des Grimpeurs           1.1 Piotr Zieliński (BJF)        23       0:00 

30.04          Colliers Classic (GP Aarhus)    1.1 Dariusz Rudnicki (INT)       23       1:05 

29.04          GP Industria & Artigianato      1.1 Przemysław Niemiec (MIE)     14       0:00 
                                                   Krzysztof Szczawiński (CER)  27       2:10 

29.04          GP Herning                      1.1 Łukasz Bodnar (INT)          43       5:37 
                                                   Krzysztof Miara (INT)        45       5:37 

18.04-23.04    Tour de Georgia                2.HC Piotr Mazur (SDV)            28      10:04 

23.04          Giro dell'Appennino             1.1 Przemysław Niemiec (MIE)     13       4:00 

23.04          Ronde van Vlaanderen U23        1.2 Michał Ładosz (El2)          93       2:27 

19.04-23.04    Oddset Rundfahrt                2.1 Marek Rutkiewicz (INT)       13       0:52 
                                                   Bartosz Huzarski (INT)       29       1:02 
                                                   Cezary Zamana (INT)          37       2:32 
                                                   Tomasz Brożyna (INT)         57       7:46 
                                                   Sebastian Skiba (INT)        58       7:53 

18.04-21.04    Giro del Trentino               2.1 Sylwester Szmyd (LAM)         6       0:22 
                                                   Przemysław Niemiec (MIE)      7       0:27 
                                                   Tomasz Marczyński (CER)      69      27:23 
                                                   Błażej Janiaczyk (AGC)       75      33:10 
                                                   Arkadiusz Wojtas (MIE)       82      38:50 
                                                   Hubert Kryś (CER)            97      48:38 

18.04          Paris-Camembert Lepetit         1.1 Piotr Chmielewski (CCC)      20       0:11 
                                                   Mateusz Mróz (CCC)           24       0:11 

18.04          Gran Premio Palio del Recioto   1.2 Maciej Bodnar (El2)          13       0:00 

16.04          Prix de la Ville de Nogent      1.2 Piotr Chmielewski (CCC)       3       0:15 
                                                   Krzysztof Ławniczak (El2)    11       0:43 
                                                   Mateusz Mróz (CCC)           25       0:43 
                                                   Adam Wadecki (CCC)           31       0:43 
                                                   Igor Kłak (El2)              36       0:43 
                                                   Dariusz Śliwiak (El2)        58       0:43 
                                                   Mariusz Olesek (CCC)         67       0:43 
                                                   Artur Przydział (CCC)        70       0:43 
                                                   Paweł Szaniawski (CCC)       71       0:43 

16.04          Giro d'Oro                      1.1 Przemysław Niemiec (MIE)      5       0:00 
                                                   Sylwester Szmyd (LAM)        40       1:03 
                                                   Arkadiusz Wojtas (MIE)       46       1:30 
                                                   Tomasz Marczyński (CER)      59       2:20 
                                                   Błażej Janiaczyk (AGC)       79       2:43 

12.04-16.04    Tour du Loir-et-Cher            2.2 Mariusz Wiesiak (NIP)         2       1:02 

13.04-16.04    Tour Nord Isere                 2.2 Tomasz Kiendyś (KNF)         17       7:39 
                                                                              +1ze 
                                                   Adam Pierzga (El2)           49      28:13 

15.04          Tour du Finistere               1.1 Piotr Zieliński (BJF)        37      10:28 

13.04          Grand Prix de Denain            1.1 Piotr Zieliński (BJF)        44       0:05 

05.04-09.04    Settimana Ciclista Lombarda     2.2 Piotr Chmielewski (CCC)      26       5:58 
                                                   Hubert Kryś (CER)            41      12:14 
                                                   Błażej Janiaczyk (AGC)       42      12:14 
                                                   Krzysztof Ciesielski (DHL)   53      24:33 
                                                   Jarosław Wełniak (LEG)       57      29:00 
                                                   Mateusz Mróz (CCC)           61      30:11 
                                                   Tomasz Marczyński (CER)      69      35:13 
                                                   Bartłomiej Matysiak (LEG)    71      36:45 
                                                   Przemysław Pietrzak (LEG)    72      36:45 
                                                   Michał Pawlyta (LEG)         74      36:45 
                                                   Adam Wadecki (CCC)           77      42:31 
                                                   Paweł Staniawski (CCC)       80      42:46 
                                                   Artur Przydział (CCC)        81      42:46 
                                                   Jarosław Białowieżec (LEG)   84      42:46 
                                                   Kazimierz Stafiej (DHL)      87      43:26 
                                                   Łukasz Milewski (LEG)        90      45:50 
                                                   Grzegorz Żołędziowski (DHL)  92      57:45 

05.04-09.04    Tour of Hellas                  2.2 Dawid Krupa (MBK)            15      13:47 
                                                                              +1ze 
                                                   Krzysztof Mermer (MBK)       23      21:33 
                                                   Hubert Nowak (MBK)           64      47:29 
                                                   Tomasz Leśniak (MBK)         78      58:41 
                                                   Sebastian Jezierski (MBK)    81      59:44 

07.04-09.04    Circuit des Ardennes            2.2 Paweł Cieslik (El2)          32       1:52 

04.04-07.04    Circuit de la Sarthe            2.1 Arkadiusz Wojtas (MIE)       32       1:12 
                                                   Seweryn Kohut (MIE)          62       4:35 
                                                   Sławomir Kohut (MIE)         63       4:36 
                                                   Piotr Zieliński (BJF)        65       5:04 

02.04          GP de la Ville de Rennes        1.1 Arkadiusz Wojtas (MIE)       45       0:00 

01.04          Les Boucles de l'Artois         1.2 Grzegorz Kwiatkowski (El2)   15       6:52 

31.03          Route Adélie                    1.1 Arkadiusz Wojtas (MIE)       23       0:00 

29.03-02.04    Cinturon Ciclista a Mallorca    2.2 Marcin Ślężak (El2)          96      36:56 

28.03-30.03    KBC Driedaagse van De Panne    2.HC Łukasz Bodnar (INT)          90      55:42 
                                                   Marcin Osiński (INT)         97      56:30 

26.03          Giro del Mendrisiotto           1.2 Mariusz Wiesiak (NIP)         7       0:19 
                                                   Jakub Lorek (AMO)            13       0:19 
                                                   Bartosz Kolendo (AMO)        18       0:27 

23.03-26.03    Paths of King Nikola            2.2 Jarosław Wełniak (LEG)        8       2:10 
                                                   Bartłomiej Matysiak (LEG)    15       3:38 
                                                   Przemysław Pietrzak (LEG)    18       3:52 
                                                   Łukasz Modzelewski (LEG)     25       6:28 
                                                   Dawid Krupa (MBK)            27       8:29 
                                                   Tomasz Leśniak (MBK)         37      18:02 
                                                   Łukasz Milewski (LEG)        61      48:46 
                                                   Radosław Romanik (DHL)       64      50:56 
                                                   Grzegorz Żołędziowski (DHL)  74      59:33 
                                                   Grzegorz Putek (MBK)         84    1.07:56 
                                                   Daniel Czajkowski (DHL)      91    1.17:25 
                                                   Marcin Gębka (DHL)           92    1.17:25 

19.03-26.03    Tour de Normandie               2.2 Wojciech Pawlak (KNF)        16       3:29 
                                                   Krzysztof Jeżowski (KNF)     56      34:20 

21.03-25-03    Settimana Int. Coppi-Bartali    2.1 Sylwester Szmyd (LAM)         9       0:52 
                                                   Przemysław Niemiec (MIE)     45      14:05 
                                                   Błażej Janiaczyk (AGC)       60      20:30 

22.03          GP de Waregem                   1.2 Michał Ładosz (El2)          28       3:37 

19.03          Cholet-Pays De Loire            1.1 Piotr Zieliński (BJF)        94       0:00 

19.03          La Roue Tourangelle             1.2 Grzegorz Kwiatkowski (El2)   33       2:43 
                                                   Tomasz Zabeba (El2)          82      15:59 

19.03          GP San Giuseppe                 1.2 Michał Gołaś (El2)           13       0:00 
                                                   Wojciech Dybel (El2)         15       0:00 

16.03-19.03    Jadranska Magistrala            2.2 Mariusz Wiesiak (NIP)        13       0:18 
                                                   Łukasz Modzelewski (LEG)     14       0:19 
                                                   Jarosław Wełniak (LEG)       15       0:20 
                                                   Bartłomiej Matysiak (LEG)    16       0:20 
                                                   Przemysław Pietrzak (LEG)    32       0:24 
                                                   Michał Pawlyta (LEG)        132      29:02 
                                                   Jarosław Biełowieżec (LEG)  142      38:36 

17.03          Classic Loire Atlantique        1.2 Grzegorz Kwiatkowski (El2)   40       3:00 
                                                   Piotr Zieliński (BJF)        50       8:44 

12.03          Trophy Porec                    1.2 Mariusz Wiesiak (NIP)        25       0:00 

12.03          Paris-Troyes                    1.2 Michał Ładosz (El2)          25       9:43 

09.03-12.03    Volta ao Santarem               2.1 Krzysztof Szczawiński (CER)  79       4:45 
                                                   Jacek Morajko (CAB)          84       5:00 

05.03-11.03    Tour de Taiwan                  2.2 Hubert Nowak (MBK)           22      14:26 
                                                   Dawid Krupa (MBK)            25      14:59 
                                                   Sebastian Jezierski (MBK)    47      25:39 
                                                   Tomasz Leśniak (MBK)         49      28:19 
                                                   Krzysztof Mermer (MBK)       58    1.39:44 

06.03          Giro della Provincia di Lucca   1.1 Błażej Janiaczyk (AGC)       57       0:24 
                                                   Krzysztof Szczawiński (CER)  68       0:24 
                                                   Bartosz Kolendo (AMO)        87       0:24 
                                                   Artur Krzeszowiec (AMO)     100       0:24 
                                                   Hubert Kryś (CER)           106       0:24 
                                                   Seweryn Kohut (MIE)         149       0:24 

01.03-05.03    Vuelta a Murcia                 2.1 Sylwester Szmyd (LAM)        16       3:34 

05.03          Trofeo ZSSDI                    1.2 Paweł Mikulicz (El2)          4       0:00 
                                                   Michał Gołaś (El2)            8       0:10 
                                                   Damian Walczak (El2)         11       0:27 
                                                   Wojciech Dybel (El2)         14       1:37 

04.03          Prix de Lillers                 1.2 Grzegorz Gieracki (El2)      20       0:35 
                                                   Adam Gawlik (El2)            51       0:35 
                                                   Grzegorz Kwiatkowski (El2)   78       0:35 

04.03          Milano-Torino                  1.HC Krzysztof Szczawiński (CER)  40       1:11 
                                                   Arkadiusz Wojtas (MIE)       96       3:56 
                                                   Hubert Kryś (CER)           108       4:55 
                                                   Przemysław Niemiec (MIE)    112       4:55 
                                                   Błażej Janiaczyk (AGC)      126       5:03 

26.02          GP Lugano                       1.1 Przemysław Niemiec (MIE)     24       2:54 

26.02          Clasica de Almeria              1.1 Sylwester Szmyd (LAM)        23       0:27 

25.02          GP Chiasso                      1.1 Przemysław Niemiec (MIE)     33       1:21 

19.02          Classic Haribo                  1.1 Arkadiusz Wojtas (MIE)       28       0:31 
                                                   Błażej Janiaczyk (AGC)       71       9:31 

14.02          Trofeo Laigueglia               1.1 Przemysław Niemiec (MIE)     24       3:08 
                                                   Krzysztof Szczawiński (CER)  46       7:49 

08.02-12.02    Tour Méditerranéen              2.1 Przemysław Niemiec (MIE)     40      12:46 
                                                   Błażej Janiaczyk (AGC)       70      24:15 
                                                   Seweryn Kohut (MIE)          81      27:58 

06.02          Trofeo Alcudia                  1.1 Piotr Mazur (SDV)           181       0:51 

04.02          GP Costa degli Etruschi         1.1 Krzysztof Szczawiński (CER)   5       0:00 
                                                   Błażej Janiaczyk (AGC)       34       0:29 
                                                   Jakub Lorek (AMO)            46       0:48 
                                                   Tomasz Marczyński (CER)      50       1:06 
                                                   Artur Król (AMO)             54       1:06 
                                                   Przemysław Niemiec (MIE)     70       1:06 
                                                   Sylwester Szmyd (LAM)        75       1:06 
                                                   Arkadiusz Wojtas (MIE)      100       2:07

ze - zwycięstwo(a) etapowe
el - etap(y) liderem

AGC : ANDRONI GIOCATTOLI - 3C
AMO : AMORE & VITA - MCDONALD'S
BJF : BRETAGNE-JEAN FLOC'H
CAB : CARVALHELHOS - BOAVISTA
CCC : CCC POLSAT
CER : CERAMICA FLAMINIA
DHL : DHL - AUTHOR 
INT : INTEL - ACTION
KNF : KNAUF TEAM
LAM : LAMPRE - FONDITAL
LEG : LEGIA BAZYLISZEK
LST : LIBERTY SEGUROS
MBK : MBK - CYCLES - SCOUT
MIE : MICHE
NIP : TEAM NIPPO
NOB : NOBLESS
SDV : SAUNIER DUVAL