Ściana płaczu 2005

Zwycięstwa:

Adam Wadecki (Intel - Action) - 5
etap Four Days of Dunkirk (2.HC)
mistrzostwo Polski ze startu wspólnego
3 etapy Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.1)

Robert Radosz (Grupa PSB-Atlas-Orbea) - 4
etap Idea Mazovia Tour (2.1)
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2)
etap Tour de Slovaquie (2.2)
etap Tour of Bulgaria (2.2)

Radosław Romanik (DHL - Author) - 4
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2)
klas. końcowa Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2)
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2)
Puchar Karpat (1.2)

Piotr Wadecki (Intel - Action) - 4
etap Wyścigu Solidarnośći i Olimpijczyków (2.1)
klas. końcowa Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.1)
Pomorski Klasyk (1.2)
etap International Hessen Rundfahrt (2.1)

Przemysław Niemiec (Miche) - 3
etap Giro del Trentino (2.1)
etap Tour of Slovenia (2.1)
klas. końcowa Tour of Slovenia (2.1)

Mariusz Wiesiak (Team Nippo) - 3
2 etapy Tour du Cameroun (2.2)
etap Tour of Hokkaido (2.2)

Cezary Zamana (Intel - Action) - 3
Lubelski Wyścig 3-Majowy (1.2)
klas. końcowa Małopolski Wyścig Górski (2.2)
klas. końcowa International Hessen Rundfahrt (2.1)

Piotr Zaradny (Knauf Team) - 3
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2)
etap i klas. końcowa Idea Mazovia Tour (2.1)

Marcin Gębka (DHL - Author) - 2
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2)
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.1)

Marek Maciejewski (Grupa PSB-Atlas-Orbea) - 2
Neuseen Classics - Rund um die Braunkohle (1.2)
Memoriał Henryka Łasaka (1.1)

Zbigniew Piątek (Intel - Action) - 2
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.2)
klas. końcowa Szlakiem Grodów Piastowskich (2.2)

Dariusz Rudnicki (Skil Moser) - 2
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2)
etap Idea Mazovia Tour (2.1)

Krzysztof Ciesielski (DHL - Author) - 1
Int. Raiffeisen GP (1.2)

Daniel Czajkowski (Grupa PSB-Atlas-Orbea) - 1
etap Tour de Serbie (2.2)

Bartosz Huzarski (Intel Action) - 1
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2)

Krzysztof Jeżowski (Knauf Team) - 1
etap Idea Mazovia Tour (2.1)

Tomasz Kiendyś (Knauf Team) - 1
Szlakiem Walk Majora Hubala (1.2)

Artur Krzeszowiec (Amore e Vita - Beretta) - 1
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.2)

Marcin Lewandowski (Intel-Action) - 1
etap Niedersachsen-Rundfahrt (2.1)

Piotr Mazur (KS Romet Remex) - 1
mistrzostwo Polski w indywidualnej jeździe na czas

Przemysław Mikołajczyk (Paged - MBK - Scout) - 1
etap GP Sunny Beach (2.2)

Michał Pawlyta (Legia - Bazyliszek) - 1
etap Tour of Hellas (2.2)

Piotr Przydział (DHL - Author) - 1
Grand Prix Kooperativa (1.2)

Jarosław Rebięwski (Knauf Team) - 1
etap Tour of Bulgaria (2.2)

Marcin Sapa (Knauf Team) - 1
Schaal Sels-Merksem (1.1)

Dariusz Skoczylas (DHL - Author) - 1
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.1)

Tomasz Smoleń (CC Etupes) - 1
etap Tour Nord Isere (2.2)

Paweł Szaniawski (Grupa PSB-Atlas-Orbea) - 1
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.2)

Jarosław Zarębski (Intel - Action) - 1
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.2)

Grzegorz Żołędziowski (Legia - Bazyliszek) - 1
Puchar Ministra Obrony Narodowej (1.2)

Zwycięstwa GRUPY:

Intel - Action - 18
etap Niedersachsen-Rundfahrt (2.1) - Marcin Lewandowski
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.2) - Jarosław Zarębski
etap + klas. końcowa Szlakiem Grodów Piastowskich (2.2) - Zbigniew Piątek
Lubelski Wyścig 3-Majowy (1.2) - Cezary Zamana
etap Four Days of Dunkirk (2.HC) - Adam Wadecki
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2) - Bogdan Bondariew (Ukr)
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2) - Bartosz Huzarski
mistrzostwo Polski ze startu wspólnego - Adam Wadecki
3 etapy Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.1) - Adam Wadecki
etap + klas. końcowa Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.1) - Piotr Wadecki
Pomorski Klasyk (1.2) - Piotr Wadecki
klas. końcowa Małopolski Wyścig Górski (2.2) - Cezary Zamana
klas. końcowa International Hessen Rundfahrt (2.1) - Cezary Zamana
etap International Hessen Rundfahrt (2.1) - Piotr Wadecki

DHL - Author - 9
Grand Prix Kooperativa (1.2) - Piotr Przydział
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2) - Marcin Gębka
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2) - Radosław Romanik
klas. końcowa - Karkonosze Tour (2.2) - Radosław Romanik
Int. Raiffeisen GP (1.2) - Krzysztof Ciesielski
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.1) - Marcin Gębka
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.1) - Dariusz Skoczylas
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2) - Radosław Romanik
Puchar Karpat (1.2) - Radosław Romanik

Grupa PSB - Atlas - Orbea - 9
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.2) - Paweł Szaniawski
Neuseen Classics - Rund um die Braunkohle (1.2) - Marek Maciejewski
GP Palma (1.2) - Aleksander Klimenko (Ukr)
etap Tour de Serbie (2.2) - Daniel Czajkowski
etap Idea Mazovia Tour (2.1) - Robert Radosz
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2) - Robert Radosz
Memoriał Henryka Łasaka (1.1) - Marek Maciejewski
etap Tour de Slovaquie (2.2) - Robert Radosz
etap Tour of Bulgaria (2.2) - Robert Radosz

Knauf Team - 8
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2) - Piotr Zaradny
etap Idea Mazovia Tour (2.1) - Piotr Zaradny
etap Idea Mazovia Tour (2.1) - Krzysztof Jeżowski
klas. końcowa Idea Mazovia Tour (2.1) - Piotr Zaradny
Szlakiem Walk Majora Hubala (1.2) - Tomasz Kiendyś
Schaal Sels-Merksem (1.1) - Marcin Sapa
etap Tour of Bulgaria (2.2) - Knauf Team (TTT)
etap Tour of Bulgaria (2.2) - Jarosław Rebięwski

Legia - Bazyliszek - 2
etap Tour of Hellas (2.2) - Michał Pawlyta
Puchar Ministra Obrony Narodowej (1.2) - Grzegorz Żołędziowski

Paged - MBK - Scout - 1
etap GP Sunny Beach (2.2) - Przemysław Mikołajczyk

13.11         Tour de Okinawa                  1.2 Dawid Krupa (MBK)             3      3:30
                                                   Tomasz Leśniak (MBK)         21     11:46
                                                   Krzysztof Mermer (MBK)       26     11:47
                                                   Radosław Romanik (MBK)       28     11:51
                                                   Wojciech Kalemba (MBK)       42     22:45

30.10-03.11   Tour de Taiwan                   2.2 Dawid Krupa (MBK)             4      3:26
                                                   Krzysztof Mermer (MBK)       10      8:58
                                                   Wojciech Kalemba (MBK)       35     34:08

22.10         Firenze - Pistoia                1.1 Przemysław Niemiec (MIE)     12      2:15
                                                   Sylwester Szmyd (LAM)        17      3:04

09.10-15.10   Herald Sun Tour                  2.1 Kacper Sowiński (AMO)        13      4:15
                                                   Mateusz Mróz (AMO)           56     28:05

13.10         Giro del Piemonte               1.HC Sławomir Kohut (MIE)         18      0:00
                                                   Błażej Janiaczyk (AGC)       27      0:00
                                                   Sylwester Szmyd (LAM)        62      0:14
                                                   Przemysław Niemiec (MIE)     75      0:14

09.10         GP Beghelli (Milano-Vignola)     1.1 Krzysztof Szczawiński (CER)   8      0:00
                                                   Sławomir Kohut (MIE)         12      0:00
                                                   Sylwester Szmyd (LAM)        29      0:42
                                                   Michał Pomietło (AMO)        66      0:51
                                                   Błażej Janiaczyk (AGC)       79      0:51

06.10         Coppa Sabatini                   1.1 Krzysztof Szczawiński (CER)   5      0:00
                                                   Sławomir Kohut (MIE)         29      7:50
                                                   Przemysław Niemiec (MIE)     32      7:50

01.10         Memorial Cimurri-Gran Premio Bioera 1.1 Krzysztof Szczawiński (CER) 4     0:00
                                                   Sławomir Kohut (MIE)         19      0:00

25.09         Mistrzostwa Świata - RR           MŚ Piotr Wadecki (ATI)          44      0:25
                                                   Marek Rutkiewicz (ATI)       45      0:25
                                                   Jarosław Zarębski (ATI)      95      6:01
                                                   Bartosz Huzarski (ATI)       96      6:01
                                                   Robert Radosz (PSB)         124     12:51
                                                   Piotr Mazur (NIC)           130     14:55

24.09         Delta Ronde van Midden-Zeeland   1.1 Krzysztof Krzywy (ATI)       48      7:51

22.09         Mistrzostwa Świata - ITT          MŚ Piotr Mazur (NIC)            33      3:37
                                                   Łukasz Bodnar (ATI)          41      4:49

21.09         Omloop van het Houtland          1.2 Tomsz Lisowicz (KNF)         20      1:08
                                                   Krzysztof Jeżowski (KNF)     48      3:31 
                                                   Tomasz Kiendyś (KNF)         68      3:31
                                                   Marcin Sapa (KNF)            69      3:31
                                                   Wojciech Pawlak (KNF)        84      9:10

14.09-19.09   Tour of Hokkaido                 2.2 Mariusz Wiesiak (NIP)         8      4:14
                                                                              +1ze

27.08-18.09   Vuelta a Espana                   PT Sylwester Szmyd (LAM)        24     50:50
                                                   Dariusz Baranowski (LST)     80   2.34:51

12.09-18.09   Tour de Pologne                   PT Marek Rutkiewicz (ATI)        8      2:43
                                                   Tomasz Brożyna (ATI)         12      4:19
                                                   Cezary Zamana (ATI)          24      9:34
                                                   Bartosz Huzarski (ATI)       40     27:23
                                                   Sławomir Kohut (MIE)         47     33:29
                                                   Jarosław Zarębski (ATI)      51     40:15

18.09         GP Industria & Commercio di Prato 1.1 Krzysztof Szczawiński (CER)  5      0:00

18.09         GP Isbergues                     1.1 Piotr Zieliński (BJF)        53      0:16

17.09         GP Citta' Di Misano Adriatico    1.1 Krzysztof Szczawiński (CER)  14      0:00
                                                   Artur Krzeszowiec (AMO)      78      1:03

16.09-17.09   Tour de la Somme                 2.2 Sebastian Skiba (LEG)        44     18:02
                                                   Łukasz Milewski (LEG)        49     18:02
                                                   Grzegorz Żołędziowski        62     18:02

10.09-16.09   Tour of Bulgaria                 2.2 Marcin Sapa (KNF)             4      0:20
                                                   Robert Radosz (PSB)           7      0:38
                                                                              +1ze
                                                   Jarosław Rebięwski (KNF)      ?       ?
                                                                              +1ze

11.09         Rund um die Nürnberger Altstadt  1.1 Krzystof Krzywy (ATI)        32      0:48
                                                   Zbigniew Piątek (ATI)        57      0:48

01.09-10.09   Tour de l'Avenir                 2.1 Piotr Zieliński (BJF)        35     19:31

07.09         Memorial Rik van Steenbergen     1.1 Łukasz Bodnar (ATI)          12      0:38

30.08-04.09   Tour of Britain                  2.1 Piotr Mazur (NIC)            13      2:09

04.09         GP Jef Scherens Leuven           1.1 Adam Wadecki (ATI)           25      9:13
                                                   Marcin Sapa (KNF)            36      9:13
                                                   Krzystof Krzywy (ATI)        48      9:13
                                                   Zbigniew Piątek (ATI)        49      9:13
                                                   Tomasz Lisowicz (KNF)        66     11:00

31.08-04.09   International Hessen Rundfahrt   2.1 Cezary Zamana (ATI)           1       -
                                                                              +2el
                                                   Piotr Wadecki (ATI)           3      0:44
                                                                              +1ze
                                                                              +1el
                                                   Tomasz Brożyna (ATI)          6      1:47
                                                   Marek Rutkiewicz (ATI)       28      3:44
                                                   Piotr Chmielewski (ATI)      36     18:44

04.09         Giro di Romagna                  1.1 Krzysztof Szczawiński (CER)  12      0:00
                                                   Błażej Janiaczyk (AGC)       17      0:00
                                                   Sławomir Kohut (MIE)         25      0:00
                                                   Mateusz Mróz (AMO)           29      0:00

31.08-04.09   Tour de Slovaquie                2.2 Grzegorz Putek (PSB)         29     13:05
                                                   Robert Radosz (PSB)          34     21:39
                                                                              +1ze
                                                   Łukasz Podolski (PSB)        51     45:24
                                                   Daniel Okruciński (PSB)      52     46:11
                                                   Marek Maciejewski (PSB)      53     46:32
                                                   Paweł Szaniawski (PSB)       55     47:06

30.08         Schaal Sels-Merksem              1.1 Marcin Sapa (KNF)             1       -
                                                   Krzysztof Jeżowski (KNF)     11      1:15
                                                   Wojciech Pawlak (KNF)        41      1:15
                                                   Arkadiusz Wojtas (TSM)       42      1:15
                                                   Tomasz Kiendyś (KNF)         49      1:15
                                                   Piotr Zaradny (KNF)          64      1:15
                                                   Jarosław Rębiewski (KNF)     79      3:02

29.08         Grand Prix de Beuvry-La-Foret    1.2 Adam Gawlik (El2)            13      0:57
                                                   Grzegorz Kwiatkowski (El2)   14      0:57

24.08         Druivenkoers Overijse            1.1 Piotr Wadecki (ATI)           3      0:04
                                                   Cezary Zamana (ATI)           4      0:04
                                                   Zbigniew Piątek (ATI)        12      0:35
                                                   Jarosław Zarębski (ATI)      19      3:09
                                                   Tomasz Brożyna (ATI)         33      3:09
                                                   Arakdiusz Wojtas (TSM)       63      6:33

24.08         GP Nobili Rubinetterie           1.1 Błażej Janiaczyk (AGC)       37      7:25  

23.08         GP Stad Zottegem-Dr. Tistaert Prijs1.1 Marcin Lewandowski (ATI)   15      0:09
                                                   Arakdiusz Wojtas (TSM)       20      0:09
                                                   Piotr Wadecki (ATI)          27      0:09
                                                   Jarosław Zarębski (ATI)      56      0:09
                                                   Dariusz Rudnicki (TSM)       63      0:09
                                                   Tomasz Brożyna (ATI)         69      0:09
                                                   Piotr Chmielewski (ATI)      99      0:09
                                                   Łukasz Bodnar (ATI)         109      0:09
                                                   Cezary Zamana (ATI)         128      0:09
                                                   Adam Wadecki (ATI)          129      0:09

21.08         Châteauroux Classic de l'Indre   1.1 Kacper Sowiński (AMO)        21      0:00
                                                   Jakub Lorek (AMO)            47      0:00
                                                   Tomasz Kłoczko (AMO)         72      0:00

20.08         Giro del Veneto                 1.HC Błażej Janiaczyk (AGC)       27      6:00

20.08         Szlakiem Walk Majora Hubala      1.2 Tomasz Kiendyś (KNF)          1       -
                                                   Dawid Krupa (MBK)             2      0:16
                                                   Michał Krupik (El2)           3      0:16
                                                   Mariusz Witecki (DHL)         4      0:30
                                                   Łukasz Podolski (PSB)         5      0:31
                                                   Kazimierz Stafiej (ATI)       6      0:31
                                                   Grzegorz Putek (PSB)          7      0:38
                                                   Piotr Barczyk (KNF)           8      1:37
                                                   Marcin Jasiński (El2)         9      8:59
                                                   Adam Wadecki (ATI)           10      8:59

18.08          Coppa Bernocchi                 1.1 Błażej Janiaczyk (AGC)       17      0:00

17.08          Coppa Ugo Agostoni              1.1 Przemysław Niemiec (MIE)     15      7:15

05.08-15.08    Volta a Portugal               2.HC Sylwester Szmyd (LAM)        11      7:31

15.08          Puchar Ministra Obrony Narodowej1.2 Grzegorz Żołędziowski (LEG)   1       -
                                                   Robert Radosz (PSB)           3      0:06
                                                   Bartłomiej Ksobiak (MBK)      4      0:06
                                                   Jarosław Zarębski (ATI)       5      0:06
                                                   Marcin Sapa (KNF)             6      0:06
                                                   Tomasz Lisowicz (KNF)         7      0:06
                                                   Cezary Zamana (ATI)           9      0:14
                                                   Marek Maciejewski (PSB)      10      0:20

05.08-14.08    Tour de la Guadeloupe           2.2 Dariusz Wojciechowski (El2)  27     27:29
                                                   Damian Wojciechowski (El2)   45     50:12

14.08          Memoriał Henryka Łasaka         1.1 Marek Maciejewski (PSB)       1       -
                                                   Marcin Osiński (ATI)          3      1:50
                                                   Dawid Zdziebłko (LEG)         4      5:28
                                                   Daniel Okruciński (PSB)       5      5:28
                                                   Marcin Sapa (KNF)             6      5:28
                                                   Dariusz Skoczylas (DHL)       7      5:28
                                                   Mariusz Witecki (DHL)         9      5:40
                                                   Bartosz Pajor (El2)          10      6:11

14.08          Scandinavian Open               1.2 Kacper Sowiński (AMO)        21      3:37
                                                   Mateusz Mróz (AMO)           24      3:37

13.08          Clasica San Sebastian            PT Dariusz Baranowski (LST)     40      3:55

13.08          TEAG Rund um die Hainleite      1.1 Bartosz Huzarski (ATI)        8      2:07

13.08          Puchar Karpat                   1.2 Radosław Romanik (DHL)        1       -
                                                   Wojciech Pawlak (KNF)         2      0:00
                                                   Marcin Sapa (KNF)             5      2:08
                                                   Dawid Krupa (MBK)             6      2:08
                                                   Krzystof Ciesielski (DHL)     7      2:08
                                                   Bartłomiej Ksobiak (MBK)      9      2:57

07.08-11.08    Vuelta a Burgos                2.HC Dariusz Baranowski (LST)     34      9:41

10.08          Trofeo Citta' di Castelfidardo  1.1 Sławomir Kohut (MIE)         14      0:27

09.08          GP Fred Mengoni                 1.1 Błażej Janiaczyk (AGC)       30      0:39
                                                   Sławomir Kohut (MIE)         56      2:21

03.08-08.08    Post Danmark Rundt             2.HC Krzystof Krzywy (ATI)        29      7:30
                                                   Łukasz Bodnar (ATI)          69     22:46
                                                   Marcin Lewandowski (ATI)     84     26:50
                                                   Kazimierz Stafiej (ATI)      88     29:27

08.08          Sparkassen Giro Bochum          1.1 Tomasz Kiendyś (KNF)          7      1:22
                                                   Krzysztof Jeżowski (KNF)     42     11:43

04.08-06.08    Małopolski Wyścig Górski        2.2 Cezary Zamana (ATI)           1       -
                                                   Bartosz Huzarski (ATI)        2      0:07
                                                   Radosław Romanik (DHL)        3      1:43
                                                                              +1ze
                                                   Sebastian Skiba (LEG)         4      1:50
                                                   Zbigniew Piątek (ATI)         5      1:53
                                                   Marek Rutkiewicz (ATI)        6      1:54
                                                   Artur Przydział (El2)         7       ?
                                                   Robert Radosz (PSB)           ?       ?
                                                                              +1ze

06.08          Giro del Lazio                 1.HC Krzysztof Szczawiński (CER)   3      0:00
                                                   Błażej Janiaczyk (AGC)       17      0:00
                                                   Przemysław Niemiec (MIE)     74      3:50

04.08          GP Citta' di Camaiore           1.1 Krzysztof Szczawiński (CER)  26      1:38
                                                   Przemysław Niemiec (MIE)     35      2:11

29.07-31.07    Tour of China                   2.2 Dawid Krupa (MBK)             3      0:08
                                                   Wojciech Kalemba (MBK)       13      0:39
                                                   Krzysztof Mermer (MBK)       24      1:02
                                                   Tomasz Leśniak (MBK)         45     15:52

26.07-30.07    Idea Mazovia Tour               2.1 Piotr Zaradny (KNF)           1       -
                                                                              +1ze
                                                                              +3el
                                                   Robert Radosz (PSB)           2      0:16
                                                                              +1ze
                                                   Piotr Mazur (El2)             3      0:27
                                                   Zbigniew Piątek (ATI)         7      0:43
                                                   Włodzimierz Gilicki (KNF)     8      0:43
                                                   Jarosław Rębiewski (KNF)      9      0:43
                                                   Dariusz Rudnicki (TSM)       29     33:46
                                                                              +1ze
                                                   Krzysztof Jeżowski (KNF)     30     33:53
                                                                              +1ze

20.07-24.07    Sachsen-Tour International      2.1 Marek Rutkiewicz (ATI)        5      0:23
                                                   Bartosz Huzarski (ATI)       41     37:22
                                                   Łukasz Bodnar (ATI)          57     55:52
                                                   Tomasz Brożyna (ATI)         62     55:52
                                                   Krzysztof Krzywy (ATI)       69     56:12

22.07-24.07    Brixia Tour                     2.1 Sylwester Szmyd (LAM)        11      3:22
                                                   Sławomir Kohut (MIE)         21      5:01
                                                   Przemysław Niemiec (MIE)     39      8:07
                                                   Błażej Janiaczyk (AGC)       47      9:27
                                                   Krzysztof Szczawiński (CER)  49      9:56
                                                   Seweryn Kohut (MIE)          88     26:00
                                                   Mateusz Mróz (AMO)           93     26:38

16.07-24.07    Tour of Qinghai Lake           2.HC Piotr Wadecki (ATI)          12      6:55
                                                   Piotr Chmielewski (ATI)      31     39:10
                                                   Mariusz Wiesiak (NIP)        56   1.45:32
                                                   Marcin Osiński (ATI)         64   1.56:49
                                                   Marcin Lewandowski (ATI)     66   1.58:15

23.07          GP Bradlo                       1.2 Paweł Zugaj (DHL)             7      1:32
                                                   Krzysztof Mermer (MBK)       10      2:27

10.07          Klasyk Pomorski                 1.2 Piotr Wadecki (ATI)           1       -
                                                   Paweł Zugaj (DHL)             2      0:04
                                                   Marek Rutkiewicz (ATI)        3      0:06
                                                   Mariusz Witecki (DHL)         4      0:27
                                                   Krzysztof Jeżowski (KNF)      5      0:29
                                                   Daniel Czajkowski (PSB)       6      1:15
                                                   Marcin Gębka (DHL)            7
                                                   Bogdan Bondariew (ATI)        8
                                                   Sebastian Jezierski (LEG)     9
                                                   Wojciech Pawlak (KNF)        10

04.07-10.07    Tour of Austria                 2.1 Sylwester Szmyd (LAM)        14      5:12
                                                   Sławomir Kohut (MIE)         21      7:46
                                                   Seweryn Kohut (MIE)          49     20:26
                                                   Przemysław Niemiec (MIE)     69     26:44

29.06-03.07    Wyścig Solidarności i Olimpij.  2.1 Piotr Wadecki (ATI)           1       -
                                                                              +1ze
                                                                              +5el
                                                   Łukasz Bodnar (ATI)           4      0:51
                                                   Wojciech Pawlak (KNF)         7      1:12
                                                   Robert Radosz (PSB)           8      1:16
                                                   Błażej Janiaczyk (AGC)       11      1:32
                                                   Piotr Przydział (DHL)        12      1:40
                                                   Jarosław Rębiewski (KNF)     14      1:50
                                                   Tomasz Kiendyś (KNF)         15      1:59
                                                   Adam Wadecki (ATI)            ?       ?
                                                                              +3ze
                                                                              +1el
                                                   Marcin Gębka (DHL)            ?       ?
                                                                              +1ze
                                                   Dariusz Skoczylas (DHL)       ?       ?
                                                                              +1ze

22.06          Brussel-Ingooigem               1.1 Marcin Osiński (ATI)         28      1:45
                                                   Adam Wadecki (ATI)           42      2:40
                                                   Kazimierz Stafiej (ATI)      45      2:50

11.06-19.06    Tour de Suisse                   PT Dariusz Baranowski (LST)     22     18:19

19.06          druż. jazda na czas w Eindhoven  PT Intel - Action               22      2:47

14.06-19.06    Tour de Beauce                  2.2 Dawid Krupa (MBK)             5      1:19
                                                   Kacper Sowiński (AMO)         8      2:41
                                                   Krzysztof Mermer (MBK)        9      2:48
                                                   Wojciech Kalemba (MBK)       15      6:45
                                                   Tomasz Leśniak (MBK)         31     36:36
                                                   Przemysław Mikołajczyk (MBK) 35   1.00:28

19.06          Int. Raiffeisen GP              1.2 Krzysztof Ciesielski (DHL)    1       -
                                                   Radosław Romanik (DHL)       17      0:41
                                                   Piotr Przydział (DHL)        19      0:41
                                                   Mariusz Witecki (DHL)        30      0:46

16.06-19.06    Route du Sud                    2.1 Przemysław Niemiec (MIE)      2      0:40

16.06-19.06    Boucles de la Mayenne           2.2 Krzysztof Szczawiński (CER)  25     15:32
                                                   Mateusz Mróz (AMO)           54     27:56

14.06-19.06    Tour de Serbie                  2.2 Marek Maciejewski (PSB)      12      7:06
                                                   Paweł Szaniawski (PSB)       14      7:28
                                                   Łukasz Podolski (PSB)        16      7:46
                                                   Grzegorz Putek (PSB)         49     20:45
                                                   Daniel Czajkowski (PSB)       -       -
                                                                              +1ze

15.06-18.06    Ster Elektrotoer                2.1 Marek Wesoły (TSM)          119   1.00:19

07.06-12.06    Bałtyk - Karkonosze Tour        2.2 Radosław Romanik (DHL)        1       -
                                                                              +1ze
                                                                              +2el
                                                   Cezary Zamana (ATI)           2      0:12
                                                   Krzysztof Ciesielski (DHL)    3      0:42
                                                   Sebastian Skiba (LEG)         5      0:48
                                                   Bartosz Huzarski (ATI)        6      1:35
                                                                              +1ze
                                                   Piotr Wadecki (ATI)           7      1:42
                                                   Robert Radosz (PSB)           8      1:42
                                                   ...
                                                   Piotr Zaradny (KNF)          39   1.12:52
                                                                              +1ze
                                                                              +4el
                                                   Dariusz Rudnicki (TSM)        -       -
                                                                              +1ze
                                                   Marcin Gębka (DHL)            -       -
                                                                              +1ze

09.06-12.06    Tour of Slovenia                2.1 Przemysław Niemiec (MIE)      1       -
                                                                              +1ze
                                                                              +1el
                                                   Sławomir Kohut (MIE)          9      1:09
                                                   Błażej Janiaczyk (AGC)       49     10:28
                                                   Seweryn Kohut (MIE)          58     14:30

12.06          Fleche Hesbignonne              1.2 Grzegorz Kwiatkowski (El2)    6      0:04

10-12.06       GP CTT Correios de Portugal     2.1 Jacek Morajko (CAB)          64      1:30

05.06          GP Kanton Aargau/Gippingen     1.HC Przemysław Niemiec (MIE)     11      0:33
                                                   Sławomir Kohut (MIE)         20      6:22

05.06          GP Kranj                        1.2 Mateusz Mróz (AMO)           28      9:44
                                                   Tomasz Kłoczko (AMO)         43     10:58

07.05-29.05    Giro d'Italia                    PT Dariusz Baranowski (LST)     57   2.04:12
                                                   Sylwester Szmyd (LAM)        64   2.14:29

25.05-29.05    International Bayern Rundfahrt 2.HC Tomasz Brożyna (ATI)          4      1:13
                                                   Zbigniew Piątek (ATI)        15      2:30
                                                   Cezary Zamana (ATI)          16      2:32
                                                   Jarosław Zarębski (ATI)      45     38:58
                                                   Bartosz Huzarski (ATI)       63     44:02
                                                   Kazimierz Stafiej (ATI)      69     44:40

25.05-29.05    Volta ao Alentejo               2.1 Błażej Janiaczyk (AGC)       16      0:39
                                                   Arkadiusz Wojtas (TSM)       17      0:39
                                                   Jacek Morajko (CAB)          78     28:46

29.05          GP Palma                        1.2 Marek Maciejewski (PSB)       7      1:40
                                                   Dariusz Skoczylas (DHL)       8      1:40
                                                   Przemysław Mikołajczyk (MBK) 16      1:40
                                                   Paweł Szaniawski (PSB)       21      5:53
                                                   Dawid Krupa (MBK)            23      5:53
                                                   Wojciech Kalemba (MBK)       29      6:02
                                                   Radosław Romanik (DHL)       34      6:23
                                                   Daniel Czajkowski (PSB)      43      6:43
                                                   Daniel Okruciński (PSB)      44      6:43
                                                   Marcin Gębka (DHL)           52     10:48

28.05          Grand Prix Kooperativa          1.2 Piotr Przydział (DHL)         1       -
                                                   Krzysztof Mermer (MBK)        8      1:22
                                                   Daniel Okruciński (PSB)      10      1:26
                                                   Robert Radosz (PSB)          11      2:00
                                                   Mariusz Witecki (DHL)        14      2:35
                                                   Marek Maciejewski (PSB)      15      2:57
                                                   Grzegorz Putek (PSB)         17      3:44
                                                   Wojciech Kalemba (MBK)       21      6:37
                                                   Dawid Krupa (MBK)            25      6:37
                                                   Radosław Romanik (DHL)       27      6:37
                                                   Krzysztof Ciesielski (DHL)   32     10:22
                                                   Dariusz Skoczylas (DHL)      48     10:59
                                                   Marcin Gębka (DHL)           49     10:59

28.05          E.O.S. Tallinn GP               1.1 Sebastian Skiba (LEG)         6      1:42
                                                   Kacper Sowiński (AMO)         8      3:52
                                                   Jakub Lorek (El2)            13      4:50
                                                   Krzysztof Miara (El2)        14      4:50
                                                   Jarosław Wełniak (LEG)       25      8:27
                                                   Dawid Zdziebłko (LEG)        41     15:05

27.05          SEB Ühispanga Tartu GP          1.1 Dawid Zdziebłko (LEG)        20      6:01
                                                   Jakub Lorek (El2)            24      6:01
                                                   Jarosław Wełniak (LEG)       36     11:28
                                                   Adam Sznitko (El2)           40     13:21
                                                   Sebastian Jezierski (LEG)    44     13:21

27.05          Grand Prix Jamp                 1.2 Paweł Szaniawski (PSB)        9      0:38
                                                   Piotr Przydzial (DHL)        15      0:38
                                                   Dawid Krupa (MBK)            18      0:38
                                                   Grzegorz Putek (PSB)         21      0:38
                                                   Mariusz Witecki (DHL)        33      0:38

14.05-22.05    Olympia's Tour                  2.2 Mateusz Taciak (El2)         19     12:44
                                                   Dariusz Rudnicki (TSM)       27     17:04
                                                   Bartłomiej Matysiak (El2)    30     17:56
                                                   Przemysław Pietrzak (El2)    36     23:00
                                                   Mateusz Rybczyński (LEG)     56     40:59
                                                   Michał Ładosz (LEG)          77   1.11:44

16.05          GP de Villers Cotterets         1.1 Mariusz Wiesiak (NIP)        33      5:05
                                                   Krzysztof Szczawiński (CER)  35      5:05
                                                   Sławomir Kohut (MIE)         45      5:05
                                                   Wojciech Dybel (NIP)         49      5:05
                                                   Jarosław Wełniak (LEG)       51      5:05
                                                   Sebastian Skiba (LEG)        52      5:05

13.05-15.05    Tour de Picardie                2.1 Sławomir Kohut (MIE)         56      2:58

11.05-15.05    Int. Rheinland-Pfalz Rundfahrt  2.1 Tomasz Brożyna (ATI)          5      1:56
                                                   Cezary Zamana (ATI)          10      2:46
                                                   Zbigniew Piątek (ATI)        15      3:28
                                                   Marek Rutkiewicz (ATI)       43     13:11
                                                   Bartosz Huzarski (ATI)       46     13:42
                                                   Piotr Wadecki (ATI)          68     31:28

12.05-14.05    GP Sunny Beach                  2.2 Dawid Krupa (MBK)             5      1:27
                                                   Przemysław Mikołajczyk (MBK)  ?       ?
                                                                              +1ze

04.05-08.05    Four Days of Dunkirk           2.HC Jarosław Zarębski (ATI)      31     11:46
                                                   Łukasz Bodnar (ATI)          50     17:29
                                                   Adam Wadecki (ATI)           66     30:36
                                                                              +1ze

08.05          GP Industria del Marmo          1.2 Michał Gołaś (El2)            3      0:00
                                                   Wojciech Dybel (NIP)         13      0:00
                                                   Adam Krajewski (El2)         19      0:00
                                                   Jarosław Dąbrowski (El2)     25      0:00

05.05-08.05    Fleche du Sud                   2.2 Marcin Sapa (KNF)             2      0:22
                                                   Tomasz Kiendyś (KNF)          8      3:10
                                                   Wojciech Pawlak (KNF)        17      5:39
                                                   Jarosław Rębiewski (KNF)     23     10:20
                                                   Krzysztof Jeżowski (KNF)     31     17:50

08.05          Omloop der Kempen               1.2 Dariusz Rudnicki (TSM)        8      0:00

02.05-05.05    International UNIQA Classic     2.1 Sławomir Kohut (MIE)         10      0:32
                                                   Przemysław Niemiec (MIE)     12      0:34
                                                   Artur Krzeszowiec (AMO)      77     30:06

05.05          Rund um die Braunkohle          1.2 Marek Maciejewski (PSB)       1        -
                                                   Robert Radosz (PSB)           5      1:01
                                                   Przemysław Mikołajczyk (MBK)  9      1:02

03.05          Lubelski Wyścig 3-Majowy        1.2 Cezary Zamana (ATI)           1        -
                                                   Wojciech Pawlak (KNF)         2      0:00
                                                   Paweł Szaniawski (PSB)        4      0:08
                                                   Mariusz Witecki (DHL)         5      0:08
                                                   Przemysław Pietrzak (El2)     7      0:18
                                                   Krzysztof Jeżowski (KNF)      8      0:33
                                                   Marcin Gębka (DHL)            9      0:33
                                                   Daniel Czajkowski (PSB)      10      0:33

01.05          Giro di Toscana                 1.1 Krzysztof Szczawiński (CER)   6      0:00
                                                   Sławomir Kohut (MIE)          9      0:00
                                                   Sylwester Szmyd (LAM)        18        ?

01.05          Rund um den Henninger Turm     1.HC Cezary Zamana (ATI)           7      0:00

01.05          Memoriał A. Trochanowskiego     1.2 Piotr Zaradny (KNF)           2      0:00
                                                   Sebastian Jezierski (LEG)     3      0:00
                                                   Marcin Gębka (DHL)            4      0:00
                                                   Krzysztof Jeżowski (KNF)      5      0:00
                                                   Daniel Czajkowski (PSB)       6      0:00
                                                   Przemysław Pietrzak (El2)     7      0:00
                                                   Bartłomiej Matysiak (El2)     8      0:00
                                                   Robert Radosz (PSB)           9      0:00

01.05          CSC Classic                     1.1 Dariusz Rudnicki (TSM)       13      0:43
                                                   Adam Wadecki (ATI)           14      0:43
                                                   Marcin Lewandowski (ATI)     26      0:43

25.04-01.05    Ruban Granitier Breton          2.2 Bartosz Kolendo (El2)        13      1:51
                                                   Maciek Bodnar (MAT)          35      5:37

30.04          GP Industria & Artigianato      1.1 Sylwester Szmyd (LAM)         7      0:24
                                                   Przemysław Niemiec (MIE)     10      0:24

27.04-30.04    Circuit de Lorraine             2.1 Sebastian Skiba (LEG)        44      4:24
                                                   Dawid Zdziebłko (LEG)        48      4:32
                                                   Mateusz Rybczyński (LEG)     85     22:37
                                                   Jarosław Białowieżec         93     33:51

30.04          GP Herning                      1.1 Marcin Osiński (ATI)         38      2:44
                                                   Krzysztof Krzywy (ATI)       56      3:11

25.04          GP Liberazione                  1.2 Michał Gołaś (El2)           10       0:00

24.04          Liege-Bastogne-Liege             PT Sylwester Szmyd (LAM)        84      16:06

24.04          Giro dell'Appennino             1.1 Przemysław Niemiec (MIE)      3       0:00
                                                   Błażej Janiaczyk (AGC)       35       5:51

21.04-24.04    Szlakiem Grodów Piastowskich    2.2 Zbigniew Piątek (ATI)         1        -
                                                                              +1ze
                                                                              +3el
                                                   Radosław Romanik (DHL)        2       0:04
                                                   Piort Przydział (DHL)         3       0:06
                                                   Cezary Zamana (ATI)           4       0:10
                                                   Jarosław Zarębski (ATI)       5       1:23
                                                                              +1ze
                                                   Krzysztof Kuźniak (El2)       6       1:27
                                                   Robert Radosz (PSB)           7       1:31
                                                   Mateusz Mróz (AMO)           10       1:37
                                                   Paweł Szaniawski (PSB)       42      13:27
                                                                              +1ze
                                                   Artur Krzeszowiec (AMO)       -        -
                                                                              +1ze

24.04          Tour de Berne                   1.2 Wojciech Dybel (NIP)         18       3:59

20.04-24.04    Niedersachsen-Rundfahrt         2.1 Adam Wadecki (ATI)           49      55:11
                                                   Marcin Osiński (ATI)         50      55:25
                                                   Marcin Lewandowski (ATI)      -        -
                                                                              +1ze
                                                                              +1el

19.04-22.04    Giro del Trentino               2.1 Przemysław Niemiec (MIE)     15       4:11
                                                                              +1ze
                                                                              +1el
                                                   Błażej Janiaczyk (AGC)       74      34:12
                                                   Sławomir Kohut (MIE)         76      34:49

18.04-22.04    Tour of Hellas                  2.2 Michał Ładosz (LEG)          24      13:14
                                                   Michał Pawlyta (LEG)         31      23:54
                                                                              +1ze
                                                   Paweł Jereczek (LEG)         33      25:28
                                                   Mariusz Bielski (LEG)        35      26:20

20.04          Fleche Wallonne                  PT Sylwester Szmyd (LAM)        60       1:14

17.04          Giro d'Oro                      1.1 Przemysław Niemiec (MIE)     10       0:25
                                                   Sławomir Kohut (MIE)         18       0:45

15.04-17.04    Tour Nord Isere                 2.2 Tomasz Smoleń (El2)           2       0:04
                                                                              +1ze
                                                   Damian Walczak (KNF)          7       0:31
                                                   Paweł Wachnik (El2)           9       0:56
                                                   Marcin Sapa (KNF)            29       1:18
                                                   Maciej Krasnodębski (KNF)    54      19:01

16.04          Tour du Finistere               1.1 Artur Krzeszowiec (AMO)      14       0:27
                                                   Mateusz Mróz (AMO)           73       2:48

15.04          Veenendaal - Veenendaal        1.HC Piotr Chmielewski (ATI)      15       0:04

14.04          Grand Prix de Denain            1.1 Jarosław Zarębski (ATI)       8       0:00
                                                   Kacper Sowiński (AMO)        13       0:00
                                                   Artur Krzeszowiec (AMO)      17       0:00
                                                   Marcin Lewandowski (ATI)     37       0:05
                                                   Cezary Zamana (ATI)          39       0:05
                                                   Zbigniew Piątek (ATI)        51       0:11
                                                   Mateusz Mróz (AMO)           54       0:14
                                                   Tomasz Kłoczko (AMO)         87       0:30
                                                   Bartosz Huzarski (ATI)       88       0:30
                                                   Tomasz Brożyna (ATI)         92       0:45

13.04          Grote Scheldeprijs - Vlaanderen 1.HC Jarosław Zarębski (ATI)     10       4:54
                                                   Piotr Chmielewski (ATI)      46      11:23
                                                   Marcin Lewandowski (ATI)     63      11:23

13.04          La Côte Picarde                 1.2 Tomasz Smoleń (El2)           3       0:18

07.04-10.04    Settimana Ciclista Lombarda     2.2 Mariusz Witecki (DHL)        21       6:53
                                                   Piotr Przydział (DHL)        25      10:13
                                                   Krzysztof Szczawiński (CER)  27      11:27
                                                   Radosław Romanik (DHL)       35      15:19
                                                   Tomasz Kłoczko (AMO)         48      20:32
                                                   Kacper Sowiński (AMO)        49      20:35
                                                   Paweł Zugaj (DHL)            52      22:12
                                                   Krzysztof Ciesielski (DHL)   53      22:33
                                                   Mateusz Mróz (AMO)           79      30:23
                                                   Mariusz Wiesiak (NIP)        81      31:01
                                                   Błażej Janiaczyk (AGC)       88      31:43
                                                   Dariusz Skoczylas (DHL)     109      40:00
                                                   Marcin Gębka (DHL)          113      40:31
                                                   Wojciech Dybel (NIP)        116      41:50

08.04-10.04    Circuit des Ardennes            2.2 Bartosz Kolendo (El2)        39      15:57
                                                   Dawid Ździebłko (LEG)        66      24:46
                                                   Michał Ładosz (LEG)          77      38:55

09.04          Ronde van Drenthe               1.1 Jarosław Zarębski (ATI)       4       0:00
                                                   Cezary Zamana (ATI)          14       1:32
                                                   Zbigniew Piątek (ATI)        25       1:32

04.04-08.04    Vuelta al Pais Vasco             PT Sylwester Szmyd (LAM)        73      13:00

07.04          GP Pino Cerami                  1.1 Arkadiusz Wojtas (TSM)       16       1:32

02.04          Hel van het Mergelland          1.1 Arkadiusz Wojtas (TSM)       44       1:40

28.03          Giro d. Provincia di R Calabria 1.1 Artur Krzeszowiec (AMO)       5       0:00
                                                   Krzysztof Szczawiński (CER)  11       0:00
                                                   Kacper Sowiński (AMO)        18       0:00
                                                   Sylwester Szmyd (LAM)        40       0:00
                                                   Tomasz Kłoczko (AMO)         46       0:00

28.03          Rund um Köln                    1.1 Arkadiusz Wojtas (TSM)       36       6:00
                                                   Marek Rutkiewicz (ATI)       39       6:00
                                                   Piotr Chmielewski (ATI)      47       6:00

23.03-26.03    Paths of King Nikola            2.2 Jarosław Wełniak (LEG)        8       1:35
                                                   Hubert Nowak (LEG)           21       6:11
                                                   Tomasz Kiendyś (KNF)         22       6:41
                                                   Sebastian Jezierski (LEG)    35      38:23
                                                   Damian Walczak (KNF)         39      41:23

22.03-26.03    Settimana Ciclistica Int.       2.1 Sławomir Kohut (MIE)         30       8:41
                                                   Krzysztof Szczawiński (CER)  45      17:25

21.03-25.03    Setmana-Catalana               2.HC Sylwester Szmyd (LAM)        21       5:53

23.03          Dwars door Vlaanderen           1.1 Piotr Chmielewski (ATI)      72       1:10

20.03          La Roue Tourangelle             1.2 Adam Pierzga (El2)           34       0:31
                                                   Paweł Bronz (El2)            46       0:31
                                                   Bartosz Kolendo (El2)        62       0:48

20.03          GP Rudy Dhaenens                1.1 Dariusz Rudnicki (TSM)       22       4:16
                                                   Piotr Chmielewski (ATI)      83       4:16
                                                   Marcin Lewandowski (ATI)    103       4:16
                                                   Piotr Mazur (TSM)           108       4:16

20.03          Stausee-Rundfahrt               1.1 Artur Kreszowiec (AMO)       16       0:00
                                                   Mateusz Mróz (AMO)           17       0:00
                                                   Mariusz Wiesiak (NIP)        22       0:00
                                                   Kacper Sowiński (AMO)        29       0:00
                                                   Tomasz Kłoczko (AMO)         53       0:00
                                                   Wojciech Dybel (NIP)         94       4:00

17.03-20.03    Jadranska Magistrala            2.2 Jarosław Wełniak (LEG)       22       1:58
                                                   Grzegorz Żołędziowski (LEG)  23       2:16
                                                   Dawid Zdziebłko (LEG)        47       4:58
                                                   Hubert Nowak (LEG)           58       6:59
                                                   Sebastian Jezierski (LEG)    60       7:13

18.03          Classic Loire Atlantique        1.2 Bartosz Kolendo (El2)        51       0:12

16.03          Nokere Koerse                   1.1 Piotr Mazur (TSM)            89       2:53

09.03-13.03    Giro del Capo                   2.2 Piotr Wadecki (ATI)           6       6:20
                                                   Cezary Zamana (ATI)           7       6:28
                                                   Bartosz Huzarski (ATI)       10       9:11
                                                   Jarosław Zarębski (ATI)      21      17:50
                                                   Zbigniew Piątek (ATI)        42      32:01
                                                   Dariusz Rudnicki (TSM)       52      37:11

10.03-13.03    G.P. Internacional do Oeste RTP 2.2 Jacek Morajko (CAB)          54       4:28

13.03          Trophy Porec 1                  1.2 Sebastian Jezierski (LEG)     7       0:19
                                                   Dawid Zdziebłko (LEG)        10       0:19
                                                   Grzegorz Żołędziowski (LEG)  44       0:19
                                                   Sebastian Skiba (LEG)        60       0:19
                                                   Jarosław Wełniak (LEG)       83       0:19
                                                   Hubert Nowak (LEG)           92       1:08

13.03          Giro del Mendrisiotto           1.2 Artur Król (El2)              7       3:01

06.03-13.03    Paris-Nice                       PT Dariusz Baranowski (LST)     19       3:55

26.02-12.03    Tour du Cameroun                2.2 Mariusz Wiesiak (NIP)         8       6:32
                                                                              +2ze

07.03          Giro della Provincia di Lucca   1.1 Sławomir Kohut (MIE)         19       0:16
                                                   Artur Krzeszowiec (AMO)      47       0:28
                                                   Przemysław Niemiec (MIE)     81       0:28
                                                   Błażej Janiaczyk (AGC)      109       0:28
                                                   Kacper Sowiński (AMO)       112       0:28

06.03          Prix de Lillers                 1.2 Adam Gawlik (El2)            19       1:07

06.03          Les Monts du Luberon            1.2 Tomasz Smoleń (El2)          10       1:22
                                                   Bartosz Kolendo (El2)        21       1:22
                                                   Paweł Wachnik (El2)          24       1:22
                                                   Szymon Biesek (El2)          48       3:03

02.03-06.03    Vuelta a Murcia                 2.1 Sylwester Szmyd (LAM)        19       2:46

06.03          Giro del Lago Maggiore          1.2 Mateusz Mróz (AMO)            4       2:04

05.03          Milano-Torino                  1.HC Przemysław Niemiec (MIE)     10       0:16
                                                   Sławomir Kohut (MIE)         32       1:08
                                                   Błażej Janiaczyk (AGC)       70       2:21
                                                   Krzysztof Szczawiński (CER) 122       7:18

15.02          Trofeo Laigueglia               1.1 Krzysztof Szczawiński (CER)  59       9:00

09.02-13.02    Tour Méditerranéen              2.1 Przemysław Niemiec (MIE)     24       4:18
                                                   Sławomir Kohut (MIE)         82      16:22

06.02          GP Costa degli Etruschi         1.1 Krzysztof Szczawiński (CER)   7       0:00
                                                   Błażej Janiaczyk (AGC)       32       0:00

02.02-06.02    Etoile de Besseges              2.1 Sławomir Kohut (MIE)         58      19:42

28.01-06.02    Tour de Langkawi               2.HC Piotr Chmielewski (ATI)      43      13:34
                                                   Dariusz Baranowski (LST)     65      18:30
                                                   Adam Wadecki (ATI)           78      27:04

ze - zwycięstwo(a) etapowe
el - etap(y) liderem

AGC : ANDRONI GIOCATTOLI - 3C
AMO : AMORE & VITA BERETTA
ATI : INTEL - ACTION
BJF : BRETAGNE-JEAN FLOC'H
CAB : CARVALHELHOS - BOAVISTA
CER : CERAMICA FLAMINIA
DHL : DHL - AUTHOR
KNF : KNAUF TEAM
LAM : LAMPRE - CAFFITA
LEG : LEGIA BAZYLISZEK
LST : LIBERTY SEGUROS
MAT : TEAM MOSER - AH - TRENTINO
MBK : PAGED - MBK - SCOUT
MIE : MICHE
NIC : NAVIGATORS INSURANCE
NIP : TEAM NIPPO
PSB : GRUPA PSB
TSM : TEAM SKIL - MOSER