Ściana płaczu 2004

Zwycięstwa:

Piotr Zaradny (Knauf Mikomax) - 6
2 etapy Tour du Maroc (2.5)
etap Szlakiem Grodów Piastowkich (2.5)
prolog Idea Mazovia Tour (2.5)
2 etapy prolog Idea Mazovia Tour (2.5)

Krzysztof Jeżowski (Knauf Mikomax) - 5
etap Tour du Maroc (2.5)
GP Velká cena Palma (1.5)
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.3)
2 etapy Małopolskiego Wyścigu Górskiego (2.5)

Sławomir Kohut (Hoop CCC Polsat) - 5
etap Settimana Ciclista Lombarda (2.5)
etap Wyścigu Pokoju (2.2)
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.5)
klas. końcowa Bałtyk - Karkonosze Tour (2.5)
mistrzostwa Polski na czas

Adam Wadecki (Action ATI) - 4
etap Idea Mazovia Tour (2.5)
klas. końcowa Idea Mazovia Tour (2.5)
Puchar Ministra Obrony Narodowej (1.5)
etap Tour de Slovakia (2.5)

Marcin Gębka (DHL Author) - 3
2 etapy Bałtyk - Karkonosze Tour (2.5)
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.3)

Piotr Przydział (Hoop CCC Polsat) - 3
etap Szlakiem Grodów Piastowkich (2.5)
klas. końcowa Szlakiem Grodów Piastowkich (2.5)
3-cio Majowy Wyścig Kolarski (1.5)

Robert Radosz (Grupa PSB) - 3
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.5)
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.3)
Memoriał Henryka Łasaka (1.3)

Mariusz Wiesiak (Team Nippo) - 3
etap Paths of King Nikola (2.5)
etap Szlakiem Grodów Piastowkich (2.5)
etap Tour of Japan (2.5)

Tomasz Brożyna (Action ATI) - 2
etap Grand Prix Cycliste de Beauce (2.3)
klas. końcowa Grand Prix Cycliste de Beauce (2.3)

Tomasz Kłoczko (Domin Scout Śnieżka Lody) - 2
etap Tour de Bulgarie (2.5)
klas. końcowa Tour de Bulgarie (2.5)

Marcin Sapa (Knauf Mikomax) - 2
Klasyk im. Wincentego Witosa (1.5)
etap Tour de Pologne (2.2)

Jarosław Wełniak (Legia Bazyliszek Sopro) - 2
etap Paths of King Nikola (2.5)
etap Idea Mazovia Tour (2.5)

Piotr Chmielewski (Action ATI) - 1
klas. końcowa Tour de Slovakia (2.5)

Marcin Lewandowski (Action ATI) - 1
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.5)

Tomasz Leśniak (Domin Scout Śnieżka Lody) - 1
etap Tour de China (2.5)

Przemysław Niemiec (Miche) - 1
GP Citta Rio Saliceto-Corregio (1.3)

Jarosław Rębiewski (Knauf Mikomax) - 1
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.5)

Radosław Romanik (Hoop CCC Polsat) - 1
etap Grand Prix Cycliste de Beauce (2.3)

Dariusz Rudnicki (Legia Bazyliszek Sopro) - 1
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.3)

Marek Rutkiewicz (Action ATI) - 1
etap Tour de Pologne (2.2)

Sebastian Skiba (Legia Bazyliszek Sopro) - 1
etap Tour de Slovakia (2.5)

Dariusz Skoczylas (Grupa PSB) - 1
prolog Tour de Slovakia (2.5)

Kazimierz Stafiej (Action ATI) - 1
Szlakiem Walk Majora Hubala (1.5)

Krzysztof Szczawiński (Team Icet) - 1
Giro delle Colline del Chianti (1.3)

Marek Wesoły (Amore e Vita) - 1
mistrzostwa Polski - start wspólny

Mariusz Witecki (DHL Author) - 1
Memoriał Andrzeja Trochanowskiego (1.5)

Arkadiusz Wojtas (Hoop CCC Polsat) - 1
Coupe des Carpathes (1.5)

Jarosław Zarębski (Hoop CCC Polsat) - 1
etap Szlakiem Grodów Piastowkich (2.5)

Zwycięstwa GRUPY:

Action ATI - 14
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.5) - Marcin Lewandowski
etap Grand Prix Cycliste de Beauce (2.3) - Tomasz Brożyna
klas. końcowa Grand Prix Cycliste de Beauce (2.3) - Tomasz Brożyna
mistrz Kirgizji - indywidualna jazda na czas - Eugen Wacker (Kgr)
mistrz Kirgizji - start wspólny - Eugen Wacker (Kgr)
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.3) - Bogdan Bondariew (Ukr)
klas. końcowa Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.3) - Bogdan Bondariew (Ukr)
etap Idea Mazovia Tour (2.5) - Adam Wadecki
klas. końcowa Idea Mazovia Tour (2.5) - Adam Wadecki
Puchar Ministra Obrony Narodowej (1.5) - Adam Wadecki
Szlakiem Walk Majora Hubala (1.5) - Kazimierz Stafiej
etap Tour de Slovakia (2.5) - Adam Wadecki
klas. końcowa Tour de Slovakia (2.5) - Piotr Chmielewski
etap Tour de Pologne (2.2) - Marek Rutkiewicz

Hoop CCC Polsat - 14
2 etapy Tour de Normandie (2.5) - Alexei Markov (Rus)
etap Settimana Ciclista Lombarda (2.5) - Sławomir Kohut
etap Szlakiem Grodów Piastowkich (2.5) - Jarosław Zarębski
etap Szlakiem Grodów Piastowkich (2.5) - Piotr Przydział
klas. końcowa Szlakiem Grodów Piastowkich (2.5) - Piotr Przydział
3-cio Majowy Wyścig Kolarski (1.5) - Piotr Przydział
etap Wyścigu Pokoju (2.2) - Sławomir Kohut
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.5) - Sławomir Kohut
klas. końcowa Bałtyk - Karkonosze Tour (2.5) - Sławomir Kohut
etap Grand Prix Cycliste de Beauce (2.3) - Radosław Romanik
mistrzostwa Polski na czas - Sławomir Kohut
mistrzostwa Bułgarii - start wspólny - Plamen Stoyanov (Bul)
Coupe des Carpathes (1.5) - Arkadiusz Wojtas

Knauf Mikomax - 14
2 etapy Tour du Maroc (2.5) - Piotr Zaradny
etap Tour du Maroc (2.5) - Krzysztof Jeżowski
etap Szlakiem Grodów Piastowkich (2.5) - Piotr Zaradny
Klasyk im. Wincentego Witosa (1.5) - Marcin Sapa
GP Velká cena Palma - Krzysztof Jeżowski
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.5) - Jarosław Rębiewski
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.3) - Krzysztof Jeżowski
prolog Idea Mazovia Tour (2.5) - Piotr Zaradny
2 etapy Idea Mazovia Tour (2.5) - Piotr Zaradny
2 etapy Małopolskiego Wyścigu Górskiego (2.5) - Krzysztof Jeżowski
etap Tour de Pologne (2.2) - Marcin Sapa

Grupa PSB - 5
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.5) - Robert Radosz
mistrzostwa Białorusi - start wspólny - Yauhen Sobal (Blr)
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.3) - Robert Radosz
Memoriał Henryka Łasaka (1.3) - Robert Radosz
prolog Tour de Slovakia (2.5) - Dariusz Skoczylas

DHL Author - 4
Memoriał Andrzeja Trochanowskiego (1.5) - Mariusz Witecki
2 etapy Bałtyk - Karkonosze Tour (2.5) - Marcin Gębka
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.3) - Marcin Gębka

Legia Bazyliszek Sopro - 4
etap Paths of King Nikola (2.5) - Jarosław Wełniak
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.3) - Dariusz Rudnicki
etap Idea Mazovia Tour (2.5) - Jarosław Wełniak
etap Tour de Slovakia (2.5) - Sebastian Skiba

Domin Scout Śnieżka Lody - 3
etap Tour de Bulgarie (2.5) - Tomasz Kłoczko
klas. końcowa Tour de Bulgarie (2.5) - Tomasz Kłoczko
etap Tour de China (2.5) - Tomasz Leśniak

14.11          Tour de Okinawa                 1.5 Daniel Okruciński (CHL)      26       7:32
                                                   Przemysław Mikołajczyk (CHL) 43      13:37
                                                   Tomasz Kłoczko (CHL)         50      14:25

01.11-06.11    Tour of Queensland              2.5 Mateusz Mróz (AMO)           41      14:47
                                                   Artur Krzeszowiec (AMO)      52      37:36

29.10-31.10    Tour de China                   2.5 Tomasz Kłoczko (CHL)          3       4:24
                                                   Daniel Okruciński (CHL)       7       6:40
                                                   Tomasz Leśniak (CHL)         35      22:30
                                                                              +1ze
                                                   Paweł Bentkowski (CHL)       38      23:16

24.10          Japan Cup                       1.3 Sylwester Szmyd (SAE)         4       0:46
                                                   Bartosz Huzarski (ATI)       20       4:58
                                                   Adam Wadecki (ATI)           28       9:37
                                                   Kazimierz Stafiej (ATI)      32       9:40
                                                   Krzysztof Krzywy (ATI)       40      10:45

14.10-24.10    Herald Sun Tour                 2.3 Mateusz Mróz (AMO)           32      21:51
                                                   Artur Krzeszowiec (AMO)      64    2.29:18

16.10          Giro di Lombardia                PŚ Sylwester Szmyd (SAE)        48       8:16

14.10          Giro del Piemonte               1.1 Dariusz Baranowski (LST)     61       0:16
                                                   Sylwester Szmyd (SAE)       110       0:45

13.10          Milano-Torino                   1.1 Dariusz Baranowski (LST)     13       0:31
                                                   Sylwester Szmyd (SAE)       137      11:08

10.10          Paris-Tours                      PŚ Zbigniew Piątek (CHO)        34       0:00
                                                   Cezary Zamana (CHO)          77       1:58
                                                   Dariusz Baranowski (LST)     87       2:53

07.10          Paris-Bourges                   1.2 Zbigniew Piątek (CHO)        22       8:02
                                                   Cezary Zamana (CHO)          23       8:02

03.10          Mistrzostwa świata start wspólny MŚ Cezary Zamana (CHO)          34       4:26
                                                   Mateusz Mróz (AMO)           77       9:54

29.09          Mistrzostwa świata na czas       MŚ Przemysław Niemiec (MIE)     16       2:59
                                                   Krzysztof Ciesielski (DHL)   42       6:07

04.09-26.09    Vuelta a Espana                  GT Dariusz Baranowski (LST)     33    1.00:03
                                                   Sylwester Szmyd (SAE)        74    2.07:59

24.09-26.09    Paris-Correze                   2.3 Zbigniew Piątek (CHO)         7       0:19
                                                   Krzysztof Krzywy (ATI)       26      14:15
                                                   Bartosz Huzarski (ATI)       35      19:18

23.09-26.09    Circuit Franco-Belge            2.3 Cezary Zamana (CHO)          21       0:42

23.09          Coppa Sabatini                  1.2 Mateusz Mróz (AMO)           36       0:40

12.09-21.09    Tour de Bulgarie                2.5 Tomasz Kłoczko (CHL)          1        -
                                                                              +1ze
                                                                             +10el
                                                   Daniel Okruciński (CHL)      49      58:27

19.09          GP Isbergues                    1.2 Cezary Zamana (CHO)           3       0:00

18.09-19.09    Tour de la Somme                2.5 Dawid Zdziebłko (LEG)         7       2:14
                                                   Mateusz Rybczyński (LEG)     22       5:14
                                                   Jarosław Wełniak (LEG)       44      31:33
                                                   Sebastian Skiba (LEG)        50      31:55
                                                   Grzegorz Żołędziowski (LEG)  56      32:37

15.09-19.09    Int. Rheinland-Pfalz Rundfahrt  2.3 Zbigniew Piątek (CHO)        24      27:44
                                                   Arkadiusz Wojtas (CCC)       46      44:38
                                                   Jarosław Zarębski (CCC)      51      44:59
                                                   Seweryn Kohut (CCC)          62      45:33
                                                   Mariusz Kowal (CCC)          72      48:13

18.09          Giro del Lazio                 1.HC Przemysław Niemiec (MIE)     41       3:56

15.09          GP Wallonie                     1.2 Cezary Zamana (CHO)          12       0:07

06.09-12.09    Tour de Pologne                 2.2 Marek Rutkiewicz (ATI)        4       1:01
                                                                              +1ze
                                                                              +1el
                                                   Tomasz Brożyna (ATI)          7       2:44
                                                   Cezary Zamana (CHO)           9       4:17
                                                   Krzysztof Ciesielski (DHL)   11       8:49
                                                   Zbigniew Piątek (CHO)        12       9:29
                                                   Marcin Sapa (MIK)            13       9:48
                                                                              +1ze
                                                                              +3el
                                                   Robert Radosz (PSB)          14       9:56
                                                   Piotr Przydział (CCC)        16      10:48
                                                   Mateusz Mróz (AMO)           17      11:17
                                                   Piotr Mazur (TMA)            18      11:27
                                                   Arkadiusz Wojtas (CCC)       19      13:36
                                                   Sebastian Skiba (LEG)        21      19:36
                                                   Piotr Chmielewski (ATI)      22      21:28
                                                   Przemysław Niemiec (MIE)     27      23:58
                                                   Łukasz Bodnar (CCC)          29      27:49
                                                   Mateusz Rybczyński (LEG)     33      34:39
                                                   Sławomir Kohut (CCC)         35      37:39
                                                   Jarosław Zarębski (CCC)      37      40:24
                                                   Bartosz Huzarski (ATI)       40      42:07
                                                   Kazimierz Stafiej (ATI)      43      48:09
                                                   Jarosław Wełniak (LEG)       45      48:51
                                                   Dawid Zdziebłko (LEG)        49      53:17
                                                   Jacek Morajko (ANT)          52      55:47
                                                   Marcin Lewandowski (ATI)     53      56:09
                                                   Krzysztof Miara (LEG)        55      56:57
                                                   Tomasz Marczyński (El2)      56      59:16
                                                   Grzegorz Putek (PSB)         57    1.00:28
                                                   Grzegorz Żołędziowski (LEG)  59    1.03:09
                                                   Jarosław Rębiewski (MIK)     63    1.04:53
                                                   Marcin Gębka (DHL)           70    1.20:06
                                                   Grzegorz Wajs (DHL)          71    1.21:28
                                                   Adam Krajewski (El2)         72    1.27:22
                                                   Piotr Bukszyński (El2)       74    1.29:16
                                                   Adam Wadecki (ATI)           75    1.33:23

11.09          Giro delle Colline del Chianti  1.3 Krzysztof Szczawiński (ICT)   1        -

05.09          Giro di Romagna                 1.2 Krzysztof Szczawiński (ICT)  18       0:19

01.09-05.09    International Hessen Rundfahrt  2.3 Krzysztof Krzywy (ATI)       35      16:18
                                                   Michał Pawlyta (ATI)         57      43:30
                                                   Paweł Jereczek (ATI)         67      44:21
                                                   Marcin Osiński (ATI)         80      49:05

04.09          Coppa Placci                    1.1 Przemysław Niemiec (MIE)      5       0:01

02.09          Trofeo Melinda                  1.2 Przemysław Niemiec (MIE)     13       0:50

29.08          GP Kanton Aargau/Gippingen      1.1 Sylwester Szmyd (SAE)        52       0:28

29.08          GP Ouest France-Plouay         1.HC Zbigniew Piątek (CHO)        30       0:11

25.08-29.08    Tour de Slovakia                2.5 Piotr Chmielewski (ATI)       1        -
                                                                              +1el
                                                   Dawid Krupa (LEG)             2       0:11
                                                   Sławomir Kohut (HOP)          5       0:50
                                                   Arkadiusz Wojtas (HOP)        8       2:15
                                                   Krzysztof Krzywy (ATI)       13       3:20
                                                   Krzysztof Miara (LEG)        14       3:25
                                                   Adam Wadecki (ATI)           15       3:41
                                                                              +1ze
                                                   Sebastian Skiba (LEG)        18       5:34
                                                                              +1ze
                                                   Tomasz Brożyna (ATI)         21       7:00
                                                   Piotr Przydział (HOP)        23       7:38
                                                   Jarosław Wełniak (LEG)       24       7:44
                                                   Mateusz Rybczyński (LEG)     30       8:23
                                                   Jarosław Zarębski (HOP)      34       8:45
                                                   Kazimierz Stafiej (ATI)      38       9:14
                                                   Seweryn Kohut (HOP)          44       9:52
                                                   Marcin Lewandowski (ATI)     64      13:39
                                                   Łukasz Podolski (PSB)        66      13:50
                                                   Dariusz Skoczylas (PSB)      67      13:58
                                                                              +1ze
                                                                              +1el
                                                   Grzegorz Putek (PSB)         72      23:22

24.08          Druivenkoers Overijse           1.3 Zbigniew Piątek (CHO)        10       2:05

22.08          GP Schwarzwald                  1.3 Sylwester Szmyd (SAE)         2       0:00

22.08          G.P. Ciudad de Vigo             1.5 Jacek Morajko (ANT)           5       0:11

22.08          Châteauroux Classic de...       1.3 Zbigniew Piątek (CHO)        41       0:12

22.08          Dwars door Gendringen           1.3 Cezary Zamana (CHO)          69       0:00

21.08          Giro del Veneto                 1.1 Przemysław Niemiec (MIE)     35       4.59

21.08          G.P. Ciudad de Vigo             1.5 Jacek Morajko (ANT)          16       0:00

21.08          Szlakiem Walk Majora Hubala     1.5 Kazimierz Stafiej (ATI)       1        -
                                                   Grzegorz Żołędziowski (LEG)   2       0:00
                                                   Wojciech Pawlak (MIK)         3       0:15
                                                   Grzegorz Kwiatkowski (El2)    4       0:15
                                                   Krzysztof Szafrański (DHL)    5       0:15
                                                   Mariusz Witecki (DHL)         6       0:15
                                                   Daniel Czajkowski (PSB)       7        ?
                                                   Krzysztof Jeżowski (MIK)      8        ?
                                                   Tomasz Zaręba (El2)           9        ?
                                                   Dariusz Rudnicki (LEG)       10        ?

18.08          IO w Atenach - na czas           IO Dawid Krupa (LEG)            31       5:35
                                                   Sławomir Kohut (HOP)         37       8:47

18.08          Coppa Ugo Agostoni              1.2 Przemysław Niemiec (MIE)     27       0:48

15.08          Puchar Ministra Obrony Narodowej1.5 Adam Wadecki (ATI)            1        -
                                                   Grzegorz Żołędziowski (LEG)   2       0:00
                                                   Marcin Lewandowski (ATI)      3
                                                   Paweł Szaniawski (LEG)        4
                                                   Marcin Osiński (ATI)          8
                                                   Krzysztof Miara (LEG)         9
                                                   Krzysztof Krzywy (ATI)       10

14.08          IO w Atenach - start wspólny     IO Tomasz Brożyna (ATI)         56       8:51
                                                   Dawid Krupa (LEG)            75      18:41

14.08          Memoriał Henryka Łasaka         1.3 Robert Radosz (PSB)           1        -
                                                   Tomasz Lisowicz (MIK)         3       0:00
                                                   Marcin Sapa (MIK)             5       0:05
                                                   Kazimierz Stafiej (ATI)       6       0:05
                                                   Jarosław Rębiewski (MIK)      7       0:05
                                                   Krzysztof Ciesielski (DHL)   10       0:05
                                                   Piotr Przydział (HOP)        11       0:05
                                                   Piotr Chmielewski (ATI)      13       1:34
                                                   Krzysztof Jeżowski (MIK)     14       1:34
                                                   Wojciech Pawlak (MIK)        15       2:27
                                                   Daniel Czajkowski (PSB)      16       2:27
                                                   Piotr Zaradny (MIK)          18       2:27
                                                   Wojciech Kalemba (El2)       19       2:27
                                                   Marek Maciejewski (PSB)      20       2:27
                                                   Tomasz Kłoczko (El2)         21       2:27
                                                   Jarosław Zarębski (HOP)      22       2:27
                                                   Zbigniew Piątek (CHO)        25       2:27
                                                   Marek Galiński (HOP)         27       2:27
                                                   Adam Pierzga (El2)           28       3:02
                                                   Grzegorz Kwiatkowski (El2)   29       3:02
                                                   Artur Krasiński (DHL)        30       3:02
                                                   Mateusz Mróz (AMO)           31       3:02
                                                   Mariusz Kowal (HOP)          32       3:02
                                                   Grzegorz Putek (PSB)         33       3:48
                                                   Sławomir Bury (El2)          35       3:48
                                                   Bartłomiej Ksobiak (CHL)     37       3:48
                                                   Marcin Gębka (DHL)           39       3:48
                                                   Łukasz Podolski (PSB)        43       9:51
                                                   Marcin Majchrzyk (El2)       44      16:32
                                                   Wojciech Kucka (El2)         45      16:32
                                                   Paweł Trzaska (El2)          47      16:32

13.08          Coupe des Carpathes             1.5 Arkadiusz Wojtas (HOP)        1        -
                                                   Marek Rutkiewicz (ATI)        2       0:00
                                                   Piotr Przydział (HOP)         4       0:00
                                                   Jarosław Zarębski (HOP)       5       0:24
                                                   Zbigniew Piątek (CHO)         7       0:24
                                                   Mariusz Witecki (DHL)         8       0:24
                                                   Kacper Sowiński (FAV)        11       6:27
                                                   Kazimierz Stafiej (ATI)      12       6:27
                                                   Grzegorz Wajs (DHL)          14       6:27
                                                   Adam Pierzga (El2)           19      14:21
                                                   Artur Krasiński (DHL)        22      14:21
                                                   Jakub Jabłoński (El2)        27      14:21
                                                   Krzysztof Szafrański (DHL)   28      14:21
                                                   Grzegorz Putek (PSB)         31      14:21
                                                   Artur Detko (El2)            39      14:38
                                                   Mariusz Laszkiewicz (PSB)    45      14:38
                                                   Krzysztof Rzepecki (DHL)     46      14:38
                                                   Łukasz Pluta (El2)           47      14:38

29.07-08.08    Volta a Portugal                2.2 Piotr Przydział (HOP)        30      33:13
                                                   Jacek Morajko (ANT)          48    1.01:22

08.08          Sparkassen Giro Bochum          1.3 Artur Gajek (WIN)            22       4:31

07.08          Mi-Aout Bretonne #4             1.5 Piotr Zieliński (El2)        25       5:28

05.08-07.08    Małopolski Wyścig Górski        2.5 Sebastian Skiba (LEG)         2       0:04
                                                   Robert Radosz (PSB)           3       0:05
                                                   Jarosław Wełniak (LEG)        4       0:13
                                                   Krzysztof Jeżowski (MIK)      5       0:15
                                                                              +2ze
                                                   Grzegorz Kwiatkowski (El2)    6       0:15
                                                   Arkadiusz Wojtas (HOP)        8       0:17
                                                   Kazimierz Stafiej (ATI)       9       0:33
                                                   Tomasz Leśniak (CHL)         10       0:33
                                                   Tomasz Kłoczko (El2)         11       0:33
                                                   Mariusz Witecki (DHL)        13       0:35
                                                   Tomasz Lisowicz (MIK)        14       0:35
                                                   Krzysztof Krzywy (ATI)       15       0:55
                                                   Marcin Sapa (MIK)            16       2:00
                                                   Jarosław Rębiewski (MIK)     18       2:19
                                                   Jarosław Zarębski (HOP)      19       2:24
                                                   Marek Maciejewski (PSB)      20       2:29
                                                   Maciej Bryk (El2)            21       2:30
                                                   Krzysztof Ciesielski (DHL)   22       2:30
                                                   Tomasz Kiedyś (MIK)          24       2:30
                                                   Marek Rutkiewicz (ATI)       26       2:30
                                                   Artur Krasiński (DHL)        28       3:29
                                                   Bartosz Huzarski (ATI)       29       5:29
                                                   Marcin Osiński (ATI)         31      13:13
                                                   Jakub Jabłoński (El2)        33      22:46
                                                   Andrzej Podchajny (El2)      34      22:46
                                                   Daniel Majewski (PSB)        35      23:04
                                                   Włodzimierz Gilicki (MIK)    36      23:14
                                                   Daniel Czajkowski (PSB)      37      26:46

06.08          Mi-Aout Bretonne #3             1.5 Mariusz Wiesiak (NIP)        12       0:20

02.08-05.08    Vuelta a Burgos                 2.1 Zbigniew Piątek (CHO)        63      11:28

04.08          GP Citta' di Camaiore           1.2 Przemysław Niemiec (MIE)     10       0:10

27.07-31.07    Idea Mazovia Tour               2.5 Adam Wadecki (ATI)            1        -
                                                                              +1ze
                                                                              +1el
                                                   Piotr Zaradny (MIK)           2       0:09
                                                                              +3ze
                                                                              +3el
                                                   Krzysztof Jeżowski (MIK)      3       0:17
                                                   Dariusz Rudnicki (LEG)        4       0:31
                                                   Jarosław Zarębski (HOP)       6       0:36
                                                   Sebastian Jezierski (LEG)     7       0:38
                                                   Wojciech Kalemba (El2)        8       0:40
                                                   Adam Krajewski (El2)         10       0:43
                                                   Tomasz Lisowicz (MIK)        11       0:43
                                                   Daniel Czajkowski (PSB)      12       0:43
                                                   Marek Maciejewski (PSB)      13       0:43
                                                   Tomasz Kłoczko (El2)         16       0:45
                                                   Zbigniew Wyrzykowski (CHL)   18       0:46
                                                   Piotr Chmielewski (ATI)      19       0:46
                                                   Arkadiusz Wojtas (HOP)       20       0:47
                                                   Kazimierz Stafiej (ATI)      21       0:47
                                                   Grzegorz Kwiatkowski (El2)   24       0:59
                                                   Marcin Sapa (MIK)            25       1:02
                                                   Robert Radosz (PSB)          26       1:12
                                                   Krzysztof Krzywy (ATI)       27       1:40
                                                   Piotr Bukszyński (El2)       28       3:44
                                                   Łukasz Podolski (PSB)        30       4:10
                                                   Jarosław Wełniak (LEG)       79      22:26
                                                                              +1ze

03.07-25.07    Tour de France                   GT Dariusz Baranowski (LST)     94    2.33:54

23.07-25.07    Brixia Tour                     2.3 Przemysław Niemiec (MIE)      5       0:51
                                                   Mateusz Mróz (AMO)           44      11:31
                                                   Krzysztof Szczawiński (ICT)  57      14:21

18.07          GP Bradla 2004                  1.5 Sebastian Skiba (LEG)         2       0:02

17.07          GP Citta Rio Saliceto-Corregio  1.3 Przemysław Niemiec (MIE)      1       -

07.07-11.07    Troféu Joaquim Agostinho        2.3 Radosław Romanik (HOP)        4       1:01
                                                   Jacek Morajko (ANT)          26       3:36
                                                   Marek Galiński (HOP)         79      21:08

11.07          Giro del Medio Brenta           1.5 Przemysław Niemiec (MIE)      8       0:00

30.06-04.07    Wyścig Solidarności i           2.3 Sławomir Kohut (HOP)          2       0:04
                               Olimpijczyków                                  +3el
                                                   Piotr Mazur (TMA)             3       0:32
                                                   Tomasz Brożyna (ATI)          4       0:44
                                                   Piotr Przydział (HOP)         5       0:56
                                                   Robert Radosz (PSB)           8       1:04
                                                                              +1ze
                                                                              +1el
                                                   Jarosław Rębiewski (MIK)     12       1:32
                                                   Dawid Krupa (LEG)            13       1:46
                                                   Wojciech Pawlak (MIK)        14       1:49
                                                   Marcin Gębka (DHL)            ?        -
                                                                              +1ze
                                                   Dariusz Rudnicki (LEG)        ?        -
                                                                              +1ze
                                                                              +1el
03.07          Criterium d'Abruzzo             1.3  Krzysztof Szczawiński (ICT) 10       0:00

15.06-20.06    Grand Prix Cycliste de Beauce   2.3 Tomasz Brożyna (ATI)          1        -
                                                                              +1ze
                                                                              +5el
                                                   Radosław Romanik (HOP)        4       1:01
                                                                              +1ze
                                                   Seweryn Kohut (HOP)          11       3:19
                                                   Arkadiusz Wojtas (HOP)       12       3:29
                                                   Kazimierz Stafiej (ATI)      15       4:53
                                                   Jarosław Zarębski (HOP)      25      23:49
                                                   Piotr Chmielewski (ATI)      30      28:47
                                                   Adam Wadecki (ATI)           46      43:21

14.06-20.06    Volta a Catalunya              2.HC Dariusz Baranowski (LST)     15       3:57

13.06-20.06    Tour de Suisse                 2.HC Zbigniew Piątek (CHO)        42      36:04

20.06          Giro d'Oro                      1.5 Sebastian Skiba (LEG)         9       1:18

08.06-13.06    Bałtyk - Karkonosze Tour        2.5 Sławomir Kohut (HOP)          1        -
                                                                              +1ze
                                                                              +2el
                                                   Marcin Sapa (MIK)             4       0:24
                                                                              +2el
                                                   Piotr Przydział (HOP)         5       0:29
                                                   Robert Radosz (PSB)           6       0:36
                                                                              +1ze
                                                   Wojciech Pawlak (MIK)         9       1:31
                                                   Paweł Zugaj (El2)            10       1:33
                                                   Artur Krasiński (DHL)        11       1:33
                                                   Krzysztof Szafrański (DHL)   13       1:43
                                                   Tomasz Kiendyś (MIK)         14       1:52
                                                   Krzysztof Krzywy (ATI)       15       1:59
                                                   Grzegorz Kwiatkowski (El2)   17       2:16
                                                   Bartłomiej Matysiak (El2)    18       2:35
                                                   Marcin Gębka (DHL)           19       2:52
                                                                              +2ze
                                                   Jarosław Rębiewski (MIK)     22       7:37
                                                                              +1ze
                                                   Przemysław Pietrzak (El2)    23       7:42
                                                   Cezary Zamana (CHO)          28       9:15
                                                   Andrzej Liwiński (El2)       30       9:51
                                                   Marcin Lewandowski (ATI)     31      10:09
                                                                              +1ze
                                                                              +2el
                                                   Krzysztof Jeżowski (MIK)     34      11:02
                                                   Włodzimierz Gilicki (MIK)    35      13:43
                                                   Mateusz Mróz (AMO)           36      14:14
                                                   Daniel Okruciński (CHL)      38      18:25
                                                   Wojciech Kalemba (El2)       39      21:14
                                                   Krzysztof Rzepecki (DHL)     40      27:50
                                                   Paweł Bentkowski (CHL)       41      28:11
                                                   Dariusz Wojciechowski (El2)  42      29:33
                                                   Jakub Jabłoński (El2)        43      33:12

07.06-13.06    Wiesbauer Tour                  2.2 Sylwester Szmyd (SAE)        65      31:57

06.06          Wachovia USPRO Championship     1.2 Piotr Chmielewski (ATI)       7       0:00
                                                   Arkadiusz Wojtas (HOP)       11       0:00
                                                   Radosław Romanik (HOP)       16       0:00
                                                   Kazimierz Stafiej (ATI)      18       0:00
                                                   Jarosław Zarębski (HOP)      74       5:36
                                                   Adam Wadecki (ATI)           81       5:36
                                                   Seweryn Kohut (HOP)          86       5:36

31.05-06.06    Deutschland Tour                2.2 Dariusz Baranowski (LST)     25      14:44

03.06          Wachovia Classic                1.3 Jarosław Zarębski (HOP)      10       0:00
                                                   Adam Wadecki (ATI)           12       0:00
                                                   Kazimierz Stafiej (ATI)      18       0:00
                                                   Arkadiusz Wojtas (HOP)       50       0:00
                                                   Piotr Chmielewski (ATI)      56       0:00

01.06          Wachovia Invitational           1.3 Kazimierz Stafiej (ATI)      26       0:00

08.05-30.05    Giro d'Italia                   GT  Sylwester Szmyd (SAE)        43    1.15:54

27.05-30.05    Tour de Luxembourg              2.2 Zbigniew Piątek (CHO)        26       2:08

30.05          GP Velká cena Palma             1.5 Krzysztof Jeżowski (MIK)      1        -
                                                   Dawid Krupa (LEG)             2       0:00
                                                   Sebastian Skiba (LEG)         7       0:00
                                                   Paweł Bentkowski (CHL)        8       0:00

30.05          Tour du Finistere               1.5 Krzysztof Szczawiński (ICT)   6       0:36

26.05-30.05    Volta ao Alentejo               2.3 Jacek Morajko (ANT)          13       1:00

25.05-30.05    Vuelta Ciclista a Navarra       2.5 Błażej Janiaczyk (El2)       12       2:43
                                                   Tomasz Marczyński (El2)      24       4:29
                                                   Szymon Wasiak (El2)          63      38:08

23.05-30.05    Tour of Japan                   2.5 Mariusz Wiesiak (NIP)        30      25:37
                                                                              +1ze
                                                                              +1el

29.05          Tartu Tänavasőit                1.3 Sławomir Kohut (HOP)          2       0:00
                                                   Krzysztof Miara (LEG)         7       0:00
                                                   Marcin Lewandowski (ATI)     11       1:14
                                                   Paweł Szaniawski (LEG)       12       1:14
                                                   Tomasz Brożyna (ATI)         13       1:24
                                                   Piotr Przydział (HOP)        14       1:24
                                                   Marek Wesoły (AMO)           16       3:34
                                                   Krzystof Krzywy (ATI)        23       3:34
                                                   Marcin Osiński (ATI)         35       4:11
                                                   Mateusz Rybczyński (LEG)     37       4:11
                                                   Sebastian Jezierski (LEG)    49       5:56
                                                   Mateusz Mróz (AMO)           52       5:56

29.05          GP Kooperativa                  1.5 Krzysztof Jeżowski (MIK)      4       0:10
                                                   Robert Radosz (PSB)           7       0:20

28.05          Tallinn GP                      1.3 Sławomir Kohut (HOP)          8       1:22
                                                   Sebastian Jezierski (LEG)     9       1:22
                                                   Piotr Przydział (HOP)        14       1:22
                                                   Tomasz Brożyna (ATI)         15       1:22
                                                   Dariusz Rudnicki (LEG)       17       6:53
                                                   Krzysztof Miara (LEG)        24       6:53
                                                   Mateusz Rybczyński (LEG)     36       6:53
                                                   Michał Pawlyta (ATI)         39       6:53
                                                   Krzystof Krzywy (ATI)        43       6:53

19.05-23.05    International Bayern Rundfahrt  2.3 Tomasz Brożyna (ATI)          3       0:44
                                                   Krzysztof Krzywy (ATI)       52       6:48
                                                   Adam Wadecki (ATI)           57      12:39
                                                   Michał Pawlyta (ATI)         62      15:25

19.05-23.05    Tour of Belgium                 2.2 Zbigniew Piątek (CHO)        21       1:41

15.05-23.05    Olympia's Tour                  2.5 Piotr Mazur (TMA)            27      20:34

22.05          Klasyk im. Wincentego Witosa    1.5 Marcin Sapa (MIK)             1        -
                                                   Kazimierz Stafiej (ATI)       2       0:00
                                                   Paweł Bendkowski (CHL)        3       0:05
                                                   Wojciech Pawlak (MIK)         4       0:55
                                                   Tomasz Lisowicz (MIK)         5       0:55
                                                   Marek Wesoły (AMO)            6       0:55
                                                   Marek Maciejewski (PSB)       8       0:55
                                                   Włodzimierz Gilicki (MIK)     9       0:55
                                                   Artur Krasiński (DHL)        10       0:55
                                                   Krzysztof Jeżowski (MIK)     11
                                                   Piotr Zaradny (MIK)          12

08.05-16.05    Wyścig Pokoju                   2.2 Sławomir Kohut (HOP)          2       0:17
                                                                              +1ze
                                                   Tomasz Kiendyś (MIK)         10       3:02
                                                   Radosław Romanik (HOP)       13       4:50
                                                   Piotr Przydział (HOP)        14       5:23
                                                   Sebastian Skiba (LEG)        22       6:18
                                                   Jarosław Wełniak (LEG)       33      15:58
                                                   Arkadiusz Wojtas (HOP)       34      18:13
                                                   Seweryn Kohut (HOP)          42      29:16
                                                   Kazimierz Stafiej (ATI)      49      37:03
                                                   Marek Błażej (LEG)           52      39:39
                                                   Jarosław Zarębski (HOP)      57      46:14
                                                   Wojciech Pawlak (MIK)        58      46:40
                                                   Grzegorz Żołędziowski (LEG)  61      49:42
                                                   Hubert Nowak (LEG)           63      51:34
                                                   Piotr Chmielewski (ATI)      67      58:16
                                                   Dariusz Rudnicki (LEG)       72    1.05:31
                                                   Paweł Szaniawski (LEG)       76    1.09:01
                                                   Marcin Lewandowski (ATI)     83    1.18:39
                                                   Włodzimerz Gilicki (MIK)     89    1.26:48

04-09.05       Tour of Slovenia                2.5 Marek Wesoły (AMO)           42      22:09
                                                   Mateusz Mróz (AMO)           45      22:50

03.05          3-cio Majowy Wyścig Kolarski    1.5 Piotr Przydział (HOP)         1        -
                                                   Wojciech Pawlak (MIK)         2       0:00
                                                   Łukasz Podolski (PSB)         3       0:27
                                                   Krzysztof Mermer (CHL)        4       0:27
                                                   Jacek Mickiewicz (HOP)        6       0:33
                                                   Robert Radosz (PSB)           7       0:33
                                                   Dawid Krupa (LEG)            10       2:21

27.04-02.05    Tour de Romandie               2.HC Sylwester Szmyd (SAE)        13       8:27

02.05          CSC Classic                     1.2 Marcin Lewandowski (ATI)      5       1:22

02.05          GP Krka                         1.3 Mateusz Mróz (AMO)            8       0:00

28.04-02.05    Vuelta a Castilla y Leon        2.3 Dariusz Baranowski (LST)     24      10:21

02.05          Mem. Andrzeja Trochanowskiego   1.5 Mariusz Witecki (DHL)         1        -
                                                   Sebastian Jezierski (LEG)     2       1:17
                                                   Dariusz Skoczylas (PSB)       3       1:17
                                                   Krzysztof Jeżowski (MIK)      5       2:20
                                                   Robert Radosz (PSB)           6       2:20
                                                   Dariusz Rudnicki (LEG)        7       2:20
                                                   Marek Maciejewski (PBS)      10       2:20
                                                   Marcin Gębka (DHL)           11       2:20

1.05           GP Industria & Artigianato      1.2 Przemysław Niemiec (MIE)     34       1:00

1.05           Rund um den Henninger Turm      1.1 Tomasz Brożyna (ATI)         26       1:35

1.05           GP S.A.T.S.                     1.3 Adam Wadecki (ATI)           11       7:43

25.04          Liege-Bastogne-Liege             PŚ Piotr Wadecki (LOT)          51       1:09
                                                   Zbigniew Piątek (CHO)       128      13:28

25.04          Giro dell'Appennino             1.2 Tomasz Brożyna (ATI)          9       0:15
                                                   Przemysław Niemiec (MIE)     26       4:37
                                                   Marek Galiński (HOP)         27       4:37
                                                   Piotr Chmielewski (ATI)      42       9:45
                                                   Krzysztof Krzywy (ATI)       53      18:05

23.04-25.04    Niedersachsen-Rundfahrt         2.3 Kazimierz Stafiej (ATI)      14       8:46
                                                   Adam Wadecki (ATI)           17       8:48

23.04-25.04    Szlakiem Grodów Piastowskich    2.5 Piotr Przydział (HOP)         1        -
                                                                              +1ze
                                                   Dawid Krupa (LEG)             2       0:57
                                                   Tomasz Kiendyś (MIK)          3       1:02
                                                   Jarosław Zarębski (HOP)       6       3:21
                                                                              +1ze
                                                                              +2el
                                                   Robert Radosz (PSB)           7       3:25
                                                   Wojciech Pawlak (MIK)         8       3:25
                                                   Paweł Szaniawski (LEG)       10       3:27
                                                   Krzysztof Szafrański (DHL)   12       3:29
                                                   Marcin Sapa (MIK)            14       3:41
                                                   Dariusz Rudnicki (LEG)       16       3:53
                                                   Wojciech Kalemba (El2)       17       3:55
                                                   Mateusz Mróz (AMO)           18       3:55
                                                   Kacper Sowiński (FAV)        19       3:55
                                                   Marek Wesoły (AMO)           21       3:55
                                                   Krzysztof Mermer (CHL)       25       3:55
                                                   Krzysztof Ciesielski (DHL)   26       3:55
                                                   Marek Maciejewski (PSB)      27       9:18
                                                   Jarosław Rębiewski (MIK)     29      11:20
                                                   Dawid Zdziebłko (El2)        30      11:29
                                                   Artur Gajek (WIN)            31      11:29
                                                   Mateusz Rybczyński (LEG)     33      11:36
                                                   Krzysztof Jeżowski (MIK)     35      11:46
                                                   Tomasz Leśniak (CHL)         37      11:46
                                                   Włodzimierz Gilicki (MIK)    39      11:46
                                                   Dariusz Skoczylas (PSB)      40      11:46
                                                   Artur Krasiński (DHL)        41      11:46
                                                   Marcin Gębka (DHL)           46      11:55
                                                   Piotr Bukszyński (El2)       47      12:01
                                                   Hubert Nowak (LEG)           48      12:01
                                                   Artur Krzeszowiec (AMO)      49      12:01
                                                   Marek Jezierski (LEG)        50      12:01
                                                   Zbigniew Wyrzykowski (CHL)   51      12:01
                                                   Grzegorz Kwiatkowski (El2)   53      12:26
                                                   Piotr Mazur (TMA)            55      12:40
                                                   Grzegorz Putek (PSB)         60      22:30
                                                   Piotr Zaradny (MIK)           -        -
                                                                              +1ze
                                                   Mariusz Wiesiak (NIP)        -         -
                                                                              +1ze

20.04-23.04    Giro del Trentino               2.2 Radosław Romanik (HOP)       14       3:33
                                                   Tomasz Brożyna (ATI)         15       3:33
                                                   Przemysław Niemiec (MIE)     18       3:40
                                                   Sławomir Kohut (HOP)         25       5:07
                                                   Piotr Chmielewski (ATI)      27       5:37
                                                   Marek Galiński (HOP)         28       7:37
                                                   Seweryn Kohut (HOP)          35      12:37
                                                   Sylwester Szmyd (SAE)        49      16:39
                                                   Arkadiusz Wojtas (HOP)       53      19:16
                                                   Krzysztof Krzywy (ATI)       87      35:26

21.04          Fleche Wallonne                1.HC Piotr Wadecki (LOT)          64       2:08
                                                   Dariusz Baranowski (LST)    106      10:32

18.04          Amstel Gold Race                 PŚ Dariusz Baranowski (LST)     84      11:44

15.04-18.04    Giro d'Abruzzo                  2.5 Mateusz Mróz (AMO)           19       2:35

14.04-18.04    Vuelta a Aragon                 2.2 Sylwester Szmyd (SAE)        12       1:58

17.04          Groningen-Münster               1.3 Piotr Mazur (TMA)            17       0:00

17.04          Omloop Vlaamse Scheldeboorden   1.3 Krzysztof Krzywy (ATI)       23       3:45
                                                   Adam Wadecki (ATI)           29       4:32
                                                   Marcin Lewandowski (ATI)     34       5:45
                                                   Marcin Osiński (ATI)         37       5:45

14.04          Grote Scheldeprijs-Vlaanderen   1.1 Marcin Lewandowski (ATI)     13       0:00
                                                   Adam Wadecki (ATI)           20       0:00

09.04-12.04    Settimana Ciclista Lombarda     2.5 Radosław Romanik (HOP)        3       1:53
                                                   Przemysław Niemiec (MIE)      8       2:43
                                                   Sławomir Kohut (HOP)         11       3:10
                                                                              +1ze
                                                   Piotr Przydział (HOP)        31       7:56
                                                   Marek Galiński (HOP)         35       9:54
                                                   Seweryn Kohut (HOP)          49      22:37

12.04          Rund um Köln                    1.2 Krzysztof Krzywy (ATI)       28       5:35
                                                   Adam Wadecki (ATI)           34       5:38
                                                   Piotr Wadecki (LOT)          79       5:44

11.04          Klasika Primavera               1.3 Sylwester Szmyd (SAE)        36       2:18

30.03-10.04    Tour du Maroc                   2.5 Marcin Sapa (MIK)             2       2:07
                                                   Piotr Zaradny (MIK)           5       4:50
                                                                              +2ze
                                                   Tomasz Lisowicz (MIK)         6       4:51
                                                   Wojciech Pawlak (MIK)         9       5:13
                                                   Krzysztof Jeżowski (MIK)     11       8:01
                                                                              +1ze
                                                   Tomasz Kiendyś (MIK)         17      14:01

10.04          Ronde van Drenthe               1.3 Adam Wadecki (ATI)           19       4:34
                                                   Marcin Lewandowski (ATI)     39       6:30
                                                   Marcin Osiński (ATI)         40       6:30

05.04-09.04    Vuelta al Pais Vasco           2.HC Zbigniew Piątek (CHO)        49      17:56

06.04-09.04    Circuit de la Sarthe            2.3 Dariusz Baranowski (LST)     30       0:50

04.04          Tour du Lac Leman               1.5 Krzysztof Szczawiński (ICT)   6       0:00

22.03-28.03    Tour de Normandie               2.5 Arkadiusz Wojtas (HOP)        3       0:33
                                                   Piotr Przydział (HOP)        15       4:27
                                                   Jarosław Zarębski (HOP)      34      38:51
                                                   Dariusz Rudnicki (LEG)       62      41:24
                                                   Hubert Nowak (LEG)           68      41:50
                                                   Sebastian Jezierski (LEG)    69      41:50
                                                   Jacek Walczak (LEG)          70      41:50
                                                   Krzysztof Miara (LEG)        75      42:26
                                                   Paweł Szaniawski (LEG)       84      44:21
                                                   Jacek Mickiewicz (HOP)      107    1.23:55

27.03-28.03    Critérium International         2.1 Dariusz Baranowski (LST)     63       8:02
                                                   Cezary Zamana (CHO)          97       8:49
                                                   Piotr Wadecki (LOT)         109       9:09

21.03          Stausee-Rundfahrt               1.3 Adam Wadecki (ATI)           16       0:00
                                                   Sylwester Szmyd (SAE)        64       0:00

17.03-21.03    Paths of King Nikola            2.5 Sebastian Skiba (LEG)         3       0:20
                                                   Mariusz Wiesiak (NIP)        10       1:16
                                                                              +1ze
                                                   Grzegorz Żołędziowski (LEG)  14       2:30
                                                   Jarosław Wełniak (LEG)       15       2:31
                                                                              +1ze
                                                                              +1el
                                                   Dawid Krupa (LEG)            20       2:41
                                                   Marek Błażej (LEG)           21       2:46
                                                   Mateusz Rybczyński (LEG)     29       6:54

20.03          Paris-Barentin-Yvetot           1.5 Paweł Sendal (El2)            5       1:00

10.03-16.03    Tirreno - Adriatico            2.HC Piotr Wadecki (LOT)           96     22:18

07.03-14.03    Paris-Nice                     2.HC Zbigniew Piątek (CHO)         62     37:56
                                                   Dariusz Baranowski (LST)      67     42:45

11.03-14.03    Jadranska Magistrala            2.5 Dawid Krupa (LEG)             10      0:25
                                                   Mariusz Wiesiak (NIP)         14      0:28
                                                   Arkadiusz Wojtas (HOP)        19      0:29
                                                   Jarosław Wełniak (LEG)        25      0:31
                                                   Marek Galiński (HOP)          44      0:35
                                                   Sebastian Skiba (LEG)         47      0:36
                                                   Marek Błażej (LEG)            61      6:06
                                                   Sławomir Kohut (HOP)          66      6:09
                                                   Grzegorz Żołędziowski (LEG)   71      6:40
                                                   Seweryn Kohut (HOP)           80      6:45
                                                   Mateusz Rybczyński (LEG)      87     15:48
                                                   Adam Wadecki (ATI)            90     16:14
                                                   Krzysztof Krzywy (ATI)        97     16:24
                                                   Artur Gajek (El2)             98     21:08
                                                   Marcin Lewandowski (ATI)     112     30:53
                                                   Kacper Sowiński (FAV)        128     39:32
                                                   Michał Pawlyta (ATI          129     39:35

11.03-14.03    GP Estremadura - RTP            2.5 Jacek Morajko (ANT)           40      7:50

09.03-13.03    Giro del Capo                   2.5 Tomasz Brożyna (ATI)          16      9:15
                                                   Kazimierz Stafiej (ATI)       32     12:08
                                                   Piotr Chmielewski (ATI)       40     20:47
                                                   Bartosz Huzarski (ATI)        51     25:06

07.03          Giro del Lago Maggiore GP Knorr 1.5 Mariusz Wiesiak (NIP)          9      0:48

03.03-07.03    Vuelta a Murcia                 2.3  Sylwester Szmyd (SAE)        57     19:01

06.02          Trophy Porec                    1.5  Marcin Lewandowski (ATI)     12      0:00
                                                    Michał Pawlyta (ATI)         38      0:00
                                                    Adam Wadecki (ATI)           64      0:00

29.02          GP Lugano                       1.3  Przemysław Niemiec (MIE)      6      0:34

24.02-27.02    Giro della Provincia di Lucca   2.3  Przemysław Niemiec (MIE)     16      8:44

18.02-22.02    Volta ao Algarve                2.3  Jacek Morajko (ANT)          49      6:06

15.02-19.02    Ruta Ciclista del Sol           2.3  Piotr Wadecki (LOT)          68     19:56

06.02-15.02    Tour de Langkawi                2.2  Zbigniew Piątek (CHO)        39     19:06

11.02-15.02    Tour Méditerranéen              2.3  Cezary Zamana (CHO)          85     51:18

04.02          Challenge Illes Balears 4       1.3  Dariusz Baranowski (LST)    100      0:16

02.02          Challenge Illes Balears 2       1.3  Dariusz Baranowski (LST)    105      0:00

22.01-25.01    Tour Down Under                 2.3  Piotr Wadecki (LOT)          66

1.12:25

ze - zwycięstwo(a) etapowe
el - etap(y) liderem
kg - klasyfikacja górska

AMO : AMORE & VITA BERETTA
ANT : ANTARTE / ROTA DOS MOVEIS
ATI : ACTION
CHL : DOMIN SCOUT - ŚNIEŻKA LODY
CHO : CHOCOLADE JACQUES WINCOR - NIXDORF
DHL : DHL - AUTHOR
FAV : FAVORIT
HOP : HOOP CCC – POLSAT
ICT : TEAM ICET
LEG : LEGIA BAZYLISZEK - SOPRO
LOT : LOTTO - DOMO
LST : LIBERTY SEGUROS
MIE : MICHE
MIK : KNAUF - MIKOMAX
NIP : TEAM NIPPO
PSB : GRUPA PSB
SAE : SAECO
TMA : TEAM MOSER - AH.NL
WIN : WINFIX ARNOLDS SICHERHEIT