Ściana płaczu 2003

Zwycięstwa:

Cezary Zamana (Action nVidia Mróz) - 7
2 etapy Małopolskiego Wyścigu Górskiego (2.5)
klas. końcowa Małopolskiego Wyścigu Górskiego (2.5)
Memoriał Henryka Łasaka (1.3)
etap Tour de Slovakia (2.3)
etap Tour de Pologne (2.2)
klas. końcowa Tour de Pologne (2.2)

Wojciech Pawlak (Mikomax-Browar Staropolski) - 3
Wyścig Pasmem Gór Świętokrzyskich (1.5)
etap 4 Asów Fiata (2.5)
klas. generalna 4 Asów Fiata (2.5)

Piotr Zaradny (Mikomax-Browar Staropolski) - 3
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.5)
etap Idea Mazovia Tour (2.5)
etap 4 Asów Fiata (2.5)

Piotr Chmielewski (CCC-Polsat) - 2
etap Idea Mazovia Tour (2.5)
etap Małopolskiego Wyścigu Górskiego (2.5)

Marcin Gębka (Ambra - Weltour Radio Katowice) - 2
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.5)
Szlakiem Walk Majora Hubala (1.5)

Zbigniew Piątek (Action nVidia Mróz) - 2
etap Ytong Bohemia Tour (2.3)
klas. końcowa Ytong Bohemia Tour (2.3)

Jarosław Rębiewski (Mikomax-Browar Staropolski) - 2
GP Weltour (1.5)
etap 4 Asów Fiata (2.5)

Dariusz Rudnicki (Legia Bazyliszek) - 2
etap Idea Mazovia Tour (2.5)
etap 4 Asów Fiata (2.5)

Kazimierz Stafiej (Action nVidia Mróz) - 2
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.5)
Puchar Ministra Obrony Narodowej (1.5)

Tomasz Brożyna (CCC-Polsat) - 1
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.3)

Sławomir Chrzanowski (Joko-Velamos) - 1
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.5)

Bartosz Huzarski (Action nVidia Mróz) - 1
etap Wyścigu Pokoju (2.2)

Mariusz Kamiński (Mikomax-Browar Staropolski) - 1
GP ZTS Dubnica (1.5)

Tomasz Kłoczko (Ambra - Weltour Radio Katowice) - 1
etap 4 Asów Fiata (2.5)

Sławomir Kohut (CCC-Polsat) - 1
etap Ytong Bohemia Tour (2.3)

Artur Krasiński (Mikomax-Browar Staropolski) - 1
klas. końcowa Szlakiem Grodów Piastowskich (2.5)

Marcin Lewandowski (Action nVidia Mróz) - 1
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.5)

Tomasz Lisowicz (Mikomax-Browar Staropolski) - 1
mistrz Polski - na czas

Piotr Mazur (Bonda) - 1
Lubelski Wyścig 3-Majowy (1.5)

Przemysław Niemiec (Amore e Vita - Beretta) - 1
Giro del Medio Brenta (1.5)

Michał Pawlyta
Wyścig Kolarski o Puchar Trzech Miast 1.5)

Piotr Przydział (CCC-Polsat) - 1
mistrz Polski - start wspólny
*etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.5)
*klas. końcowa Szlakiem Grodów Piastowskich (2.5)
* - zwycięstwa odebrane - start w wyścigu przed zakończeniem okresu dyskwalifikacji

Robert Radosz (Servisco) - 1
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.5)

Radosław Romanik (CCC-Polsat) - 1
etap Małopolskiego Wyścigu Górskiego (2.5)

Grzegorz Rosoliński (Servisco) - 1
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.5)

Sebastian Skiba (Legia Bazyliszek) - 1
etap Tour de Slovakia (2.3)

Paweł Szaniawski (Legia Bazyliszek) - 1
Memoriał Andrzeja Trochanowskiego (1.5)

Marcin Sapa (Mikomax-Browar Staropolski) - 1
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.5)

Jacek Walczak (Legia Bazyliszek Luxmed) - 1
klas. generalna Tour of Serbia (2.5)

Marek Wesoły (Amore e Vita) - 1
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.3)

Zwycięstwa GRUPY:

Action nVidia Mróz - 16
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.5) - Kazimierz Stafiej
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.5) - Marcin Lewandowski
etap Wyścigu Pokoju (2.2) - Bartosz Huzarski
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.5) - Oleksandr Klymenko (Ukr)
klas. końcowa Bałtyk - Karkonosze Tour (2.5) - Oleksandr Klymenko (Ukr)
etap Ytong Bohemia Tour (2.3) - Zbigniew Piątek
klas. końcowa Ytong Bohemia Tour (2.3) - Zbigniew Piątek
2 etapy Małopolskiego Wyścigu Górskiego (2.5) - Cezary Zamana
klas. końcowa Małopolskiego Wyścigu Górskiego (2.5) - Cezary Zamana
Memoriał Henryka Łasaka (1.3) - Cezary Zamana
Puchar Ministra Obrony Narodowej (1.5) - Kazimierz Stafiej
Wyścig Kolarski o Puchar Trzech Miast (1.5) - Michał Pawlyta
etap Tour de Slovakia (2.3) - Cezary Zamana
etap Tour de Pologne (2.2) - Cezary Zamana
klas. końcowa Tour de Pologne (2.2) - Cezary Zamana

CCC-Polsat - 14
etap Wyścigu Pokoju (2.2) - Ondrej Sosenka (Cze)
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.5) - Bogdan Bondariew (Ukr)
mistrz Łotwy - start wspólny - Andrus Nauduzs (Lat)
mistrz Polski - start wspólny - Piotr Przydział
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.3) - Tomasz Brożyna
etap Ytong Bohemia Tour (2.3) - Sławomir Kohut
etap Idea Mazovia Tour (2.5) - Andrus Nauduzs (Lat)
etap Idea Mazovia Tour (2.5) - Piotr Chmielewski
etap Idea Mazovia Tour (2.5) - Bogdan Bondariew (Ukr)
etap Małopolskiego Wyścigu Górskiego (2.5) - Piotr Chmielewski
etap Małopolskiego Wyścigu Górskiego (2.5) - Radosław Romanik
2 etapy Tour de Slovakia (2.3) - Ondrej Sosenka (Cze)
klas. końcowa Tour de Slovakia (2.3) - Ondrej Sosenka (Cze)

Mikomax-Browar Staropolski - 12
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.5) - Piotr Zaradny
klas. końcowa Szlakiem Grodów Piastowskich (2.5) - Artur Krasiński
GP Weltour (1.5) - Jarosław Rębiewski
GP ZTS Dubnica (1.5) - Mariusz Kamiński
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.5) - Marcin Sapa
Wyścig Pasmem Gór Świętokrzyskich (1.5) - Wojciech Pawlak
mistrz Polski - na czas - Tomasz Lisowicz
etap Idea Mazovia Tour (2.5) - Piotr Zaradny
etap 4 Asów Fiata (2.5) - Wojciech Pawlak
etap 4 Asów Fiata (2.5) - Piotr Zaradny
etap 4 Asów Fiata (2.5) - Jarosław Rębiewski
klas. generalna 4 Asów Fiata (2.5) - Wojciech Pawlak

Legia Bazyliszek Luxmed - 5
Memoriał Andrzeja Trochanowskiego (1.5) - Paweł Szaniawski
klas. generalna Tour of Serbia (2.5) - Jacek Walczak
klas. generalna Idea Mazovia Tour (2.5) - Dariusz Rudnicki
etap Tour de Slovakia (2.3) - Sebastian Skiba
etap 4 Asów Fiata (2.5) - Dariusz Rudnicki

Ambra - Weltour Radio Katowice - 3
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.5) - Marcin Gębka
Szlakiem Walk Majora Hubala (1.5) - Marcin Gębka
etap 4 Asów Fiata (2.5) - Tomasz Kłoczko

Servisco - 2
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.5) - Grzegorz Rosoliński
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.5) - Robert Radosz

Bonda - 1
Lubelski Wyścig 3-Majowy (1.5) - Piotr Mazur

03.11-08.11     Tour of Queensland             2.5  Marek Wesoły (AMO)           39    46:28

26.10           Japan Cup                      1.3  Marek Rutkiewicz (COF)        8     1:03

16.10-26.10     Herald Sun Tour                2.3  Mateusz Mróz (AMO)           34    35:51

18.10           Giro di Lombardia               PŚ  Piotr Przydział (CCC)        63    13:29
                                                    Sylwester Szmyd (SCA)        67    13:29

16.10           Giro del Piemonte              1.1  Jarosław Zarębski (CCC)      18     1:41
                                                    Radosław Romanik (CCC)       64     1:41
                                                    Piotr Przydział (CCC)        72     1:41

15.10           Milano-Torino                  1.1  Marek Galiński (CCC)         73     2:01
                                                    Piotr Przydział (CCC)        76     2:01
                                                    Serweryn Kohut (CCC)        108     8:40
                                                    Jarosław Zarębski (CCC)     111     8:40
                                                    Radosław Romanik (CCC)      112     8:40
                                                    Dariusz Baranowski (CCC)    115     8:40

12.10           Mistrzostwa Świata - st         MŚ  Cezary Zamana (MRO)          52     0:23
                                                    Sylwester Szmyd (SCA)        57     0:30
                                                    Dawid Krupa (LEG)            98     9:18          

09.10           Mistrzostwa Świata - ITT        MŚ  Dawid Krupa (LEG)            28     3:55
                                                    Pawel Zugaj (BND)            38     5:38

05.10           Memorial Galera Ciudad de Armilla 1.3 Jacek Morajko (ANT)        19     3:34

03.10           Luk-Cup Bühl                   1.3  Marek Rutkiewicz (COF)       12     1:07

30.09-03.10     Giro della Provincia di Lucca  2.3  Piotr Przydział (CCC)        26     2:51
                                                    Dariusz Baranowski (CCC)     34    11:28
                                                    Marek Galiński (CCC)         50    29:40

28.09           GP Beghelli (Milano-Vignola)   1.2  Dariusz Baranowski (CCC)     20     0:52

27.09           Giro dell'Emilia               1.1  Sylwester Szmyd (SCA)        32     5:05

25.09           Coppa Sabatini                 1.2  Przemysław Niemiec (AMO)     31     8:50
                                                    Sylwester Szmyd (SCA)        53     8:50

17.09-21.09     Int. Rheinland-Pfalz Rundfahrt 2.3  Radosław Romanik (CCC)        7     1:57
                                                    Marek Galiński (CCC)          8     1:59
                                                    Jarosław Zarębski (CCC)      25    23:21
                                                    Arkadiusz Wojtas (CCC)       46    26:59

21.09           GP Industria &                 1.2  Piotr Przydział (CCC)        14     4:16
                         Commercio di Prato         Sylwester Szmyd (SCA)        20     6:23

20.09          Giro del Lazio                 1.HC  Tomasz Brożyna (CCC)         44     4:49

17.09          GP Wallonie                     1.2  Marek Rutkiewicz (COF)        2     0:00

08.09-14.09    Tour de Pologne                 2.2  Cezary Zamana (MRO)           1     -
                                                                               +1ze
                                                                               +2el
                                                    Marek Rutkiewicz (COF)        5     2:00
                                                    Zbigniew Piątek (MRO)         8     3:19
                                                    Tomasz Brożyna (CCC)          9     3:57
                                                    Piotr Przydział (CCC)        10     4:16
                                                    Radosław Romanik (CCC)       15     7:18
                                                    Dawid Krupa (LEG)            17     7:44
                                                    Krzysztof Ciesielski (SER)   22    13:46
                                                    Sebastian Skiba (LEG)        26    20:20
                                                    Tomasz Kłoczko (WEL)         29    20:51
                                                    Adam Wadecki (MRO)           31    28:15
                                                    Robert Radosz (SER)          33    29:50
                                                    Marek Galiński (CCC)         34    30:10
                                                    Sławomir Kohut (CCC)         36    33:31
                                                    Marcin Sapa (MIK)            37    33:45
                                                    Kazimierz Stafiej (MRO)      39    35:47
                                                    Tomasz Kiendyś (MIK)         43    40:58
                                                    Krzysztof Krzywy (MRO)       44    41:19
                                                    Jarosław Rębiewski (MIK)     48    47:13
                                                    Grzegorz Kwiatkowski (WEL)   50    49:04
                                                    Jarosław Wełniak (LEG)       51    50:00
                                                    Dariusz Rudnicki (LEG)       52    50:10
                                                    Marek Błażej (LEG)           53    56:10
                                                    Mateusz Rybczyński (LEG)     54  1.00:32
                                                    Marek Maciejewski (SER)      55  1.03:18
                                                    Grzegorz Wajs (SER)          56  1.04:09
                                                    Mariusz Witecki (SER)        57  1.06:32
                                                    Marcin Lewandowski (MRO)     58  1.09:02
                                                    Michał Pawlyta (MRO)         59  1.16:07
                                                    Krzysztof Miara (LEG)        61  1.20:30
                                                    Mariusz Wiesiak (El2)        62  1.25:55
                                                    Krzysztof Jeżowski (MIK)     63  1.26:12
                                                    Paweł Zugaj (BND)            64  1.30:10
                                                    Dariusz Wojciechowski (WEL)  65  1.31:46
                                                    Daniel Majewski (El2)        66  1.40:31

14.09          GP Fourmies                     1.1  Jarosław Zarębski (CCC)      25     0:00

03.09-07.09    International Hessen Rundfahrt  2.3  Jarosław Zarębski (CCC)      26    20:23

31.08          Rund um die Nürnberger Altstadt 1.3  Dariusz Skoczylas (CCC)      34    11:30
                                                    Krzysztof Szafrański (CCC)   44    11:30

27.08-31.08    Tour de Slovakia                2.3  Cezary Zamana (MRO)           2     0:10
                                                                               +1ze
                                                                               +1el
                                                    Dawid Krupa (LEG)             3     0:24
                                                    Sławomir Kohut (CCC)          4     0:31
                                                    Sebastian Skiba (LEG)         5     0:42
                                                                               +1ze
                                                                               +2el
                                                    Radosław Romanik (CCC)        6     1:38
                                                    Tomasz Brożyna (CCC)          7     1:46
                                                    Zbigniew Piątek (MRO)         8     1:52
                                                    Marek Galiński (CCC)         10     4:07
                                                    Adam Wadecki (MRO)           12    13:38
                                                    Kazimierz Stafiej (MRO)      18    15:22
                                                    Jarosław Wełniak (LEG)       19    15:30
                                                    Grzegorz Żołędziowski (LEG)  24    17:06
                                                    Krzysztof Krzywy (MRO)       36    32:21
                                                    Arkadiusz Wojtas (CCC)       38    34:38
                                                    Kacper Sowiński (JOK)        54    50:43
                                                    Krzysztof Miara (LEG)        61    53:33

30.08          Puchar Trzech Miast             1.5  Michał Pawlyta (MRO)          1      -
                                                    Tomasz Kłoczko (WEL)          2     0:16
                                                    Paweł Zugaj (BND)             3     0:16
                                                    Jarosław Rębiewski (MIK)      4     2:33
                                                    Bartłomiej Ksobiak (El2)      5     2:33
                                                    Wojciech Kalemba (WEL)        6     2:33

26.08-29.08    Tour du Poitou                  2.3  Piotr Przydział (CCC)        21     2:00
                                                    Piotr Chmielewski (CCC)      60    22:45
                                                    Dariusz Baranowski (CCC)     65    23:16
                                                    Jarosław Zarębski (CCC)      73    24:12
                                                    Marek Rutkiewicz (COF)       94    26:19

26.09-29.08    4 Asy Fiata                     2.5  Wojciech Pawlak (MIK)         1      -
                                                                               +1ze
                                                                               +2el
                                                    Marcin Sapa (MIK)             2     0:43
                                                    Bartosz Huzarski (MRO)        3     0:49
                                                    Mateusz Rybczyński (LEG)      4     1:34
                                                    Tomasz Kłoczko (WEL)          5     2:14
                                                                               +1ze
                                                    Marek Błażej (LEG)            8     7:46
                                                    Mariusz Kamiński (MIK)        9     7:53
                                                    Dariusz Rudnicki (LEG)        ?      ?
                                                                               +1ze
                                                    Piotr Zaradny (MIK)           ?      ?
                                                                               +1ze
                                                    Jarosław Rębiewski (MIK)      ?      ?
                                                                               +1ze
                                                    Tomasz Kiendyś (MIK)          x      x
                                                                               +2el

28.08          Trofeo Melinda                  1.2  Sylwester Szmyd (SCA)        25     7:29

24.08          G.P. Ciudad de Vigo             1.5  Jacek Morajko (ANT)          16     0:05

23.08          Szlakiem Walk Majora Hubala     1.5  Marcin Gębka (WEL)            1      -
                                                    Piotr Zaradny (MIK)           2     0:00
                                                    Marcin Lewandowski (MRO)      4     0:00
                                                    Robert Radosz (SER)           5     0:00
                                                    Wojciech Kalemba (WEL)        6     0:00
                                                    Cezary Zamana (MRO)           7     0:00
                                                    Marek Maciejewski (SER)       8     0:00
                                                    Jacek Walczak (LEG)           9     0:00
                                                    Dariusz Rudnicki (LEG)       10     0:00

21.08          Puchar Ministra Obrony Narodowej1.5  Kazimierz Stafiej (MRO)       1      -
                                                    Wojciech Pawlak (MIK)         2     0:00
                                                    Sławomir Chrzanowski (JOK)    4     1:27
                                                    Adam Wadecki (MRO)            5     1:27
                                                    Grzegorz Wajs (SER)           6     1:27
                                                    Dawid Krupa (LEG)             7     1:27
                                                    Krzysztof Krzywy (MRO)        8     1:27
                                                    Grzegorz Żołędziowski (LEG)   9     1:27
                                                    Piotr Przydział (CCC)        10     1:27

21.08          Coppa Bernocchi                 1.3  Arkadiusz Wojtas (CCC)       23     0:42

06.08-17.08    Volta a Portugal                2.2  Jacek Morajko (ANT)          74  1.13:18

16.08          Memoriał Henryka Łasaka         1.3  Cezary Zamana (MRO)           1      -
                                                    Robert Radosz (SER)           2     0:00
                                                    Zbigniew Piątek (MRO)         4     0:00
                                                    Wojciech Pawlak (MIK)         6     1:30
                                                    Wojciech Kalemba (WEL)        7     1:30
                                                    Jarosław Zarębski (CCC)       8     1:30
                                                    Kazimierz Stafiej (MRO)       9     1:30
                                                    Grzegorz Wajs (SER)          10     1:30

15.08          Coupe des Carpathes             1.5  Cezary Zamana (MRO)           3     2:04
                                                    Piotr Chmielewski (CCC)       4     2:04
                                                    Tomasz Kiendyś (MIK)          5     3:11
                                                    Adam Wadecki (MRO)            6     3:16
                                                    Jarosław Zarębski (CCC)       7     3:16
                                                    Dawid Krupa (LEG)             8     3:16
                                                    Zbigniew Piątek (MRO)        10     5:21

12.08-15.08    Tour de l'Ain                   2.3  Marek Rutkiewicz (COF)        7     2:01

10.08          Sparkassen Giro Bochum          1.3  Krzysztof Jeżowski (MIK)     19     5:32
                                                    Tomasz Kiendyś (MIK)         42     5:32
                                                    Wojciech Pawlak (MIK)        44     5:32
                                                    Piotr Zaradny (MIK)          45     5:32

06.08-10.08    Rothaus Regio-Tour International2.3  Arkadiusz Wojtas (CCC)       33     4:34
                                                    Sławomir Kohut (CCC)         39    16:49
                                                    Tomasz Brożyna (CCC)         45    17:50

06.08-09.08    Małopolski Wyścig Górski        2.5  Cezary Zamana (MRO)           1      -
                                                                               +2ze
                                                                               +3el
                                                    Bartosz Huzarski (MRO)        2     1:16
                                                    Radosław Romanik (CCC)        3     1:50
                                                                               +1ze
                                                    Zbigniew Piątek (MRO)         4     2:53
                                                    Kazimierz Stafiej (MRO)       5     4:03
                                                    Jarosław Wełniak (LEG)        6     4:59
                                                    Michał Pawlyta (MRO)          7     6:24
                                                    Sebastian Skiba (LEG)         8     6:34
                                                    Jarosław Zarębski (CCC)       9     6:49
                                                    Grzegorz Wajs (SER)          10     7:35
                                                    Piotr Chmielewski (CCC)       ?      ?
                                                                               +1ze

06.08          GP Citta' di Camaiore           1.2  Sylwester Szmyd (SCA)        60     7:46 

03.08          HEW Cyclassics Cup               PŚ  Marek Rutkiewicz (COF)       38     0:03

31.07          Circuito De Getxo               1.3  Jacek Morajko (ANT)          52     1:56

23.07-27.07    Idea Mazovia Tour               2.5  Dariusz Rudnicki (LEG)        1     -
                                                                               +1el
                                                    Robert Radosz (SER)           2     0:08
                                                    Grzegorz Wajs (SER)           3     0:17
                                                    Bartosz Huzarski (MRO)        4     0:18
                                                    Wojciech Pawlak (MIK)         5     0:21
                                                    Piotr Zaradny (MIK)           8     3:27
                                                                               +1ze
                                                    Marcin Sapa (MIK)             9     3:34
                                                    Piotr Mazur (BND)            10     3:34
                                                    Piotr Chmielewski (CCC)       ?      ?
                                                                               +1ze

23.07-27.07    Sachsen-Tour International      2.3  Radosław Romanik (CCC)        9    10:22
                                                    Sławomir Kohut (CCC)         19    23:08
                                                    Piotr Przydział (CCC)        46    33:39
                                                    Łukasz Bodnar (CCC)          58    36:34
                                                    Arkadiusz Wojtas (CCC)       59    38:02
                                                    Dariusz Skoczylas (CCC)      81    44:07

20.07          Bratislava - Bradlo             1.5  Sebastian Skiba (LEG)         3     0:53
                                                    Dawid Krupa (LEG)             9     1:10
                                                    Marek Błażej (LEG)           23     8:25
                                                    Konrad Łapa (LEG)            53    15:18
                                                    Jarosław Wełniak (LEG)       54    15:19

13.07          Giro del Medio Brenta           1.5  Przemysław Niemiec (AMO)      1       -

09.07-12.07    Ytong Bohemia Tour              2.3  Zbigniew Piątek (MRO)         1       -
                                                                               +1ze
                                                    Sławomir Kohut (CCC)          4      0:45
                                                                               +1ze
                                                                               +1el
                                                    Cezary Zamana (MRO)           7      0:51
                                                    Sebastian Skiba (LEG)        14      1:06
                                                    Bartosz Huzarski (MRO)       16      1:07
                                                    Krzysztof Krzywy (MRO)       26      5:58
                                                    Adam Wadecki (MRO)           28     13:02
                                                    Marek Błażej (LEG)           33     18:24
                                                    Mateusz Rybczyński (LEG)     42     33:38

09.07-12.07    International UNIQA Classic     2.3  Piotr Przydział (CCC)         9      0:17
                                                    Arkadiusz Wojtas (CCC)       12      0:20
                                                    Seweryn Kohut (CCC)          40     12:31
                                                    Przemysław Niemiec (AMO)     69     21:13

02.07-06.07    Wyścig Solidarności             2.3  Sławomir Kohut (CCC)          2      0:11
                          i Olimpijczyków           Tomasz Brożyna (CCC)          4      0:39
                                                                               +1ze
                                                                               +2el
                                                    Seweryn Kohut (CCC)           5      0:59
                                                    Zbigniew Piątek (MRO)         6      1:29
                                                    Piotr Przydział (CCC)         7      1:39
                                                    Radosław Romanik (CCC)        8      1:47
                                                    Cezary Zamana (MRO)          10      2:12
                                                    Marcin Sapa (MIK)            12      4:50
                                                    Marek Błażej (LEG)           13      5:07
                                                    Krzysztof Ciesielski (SER)   14      5:24
                                                    Jarosław Rębiewski (MIK)     15      5:25
                                                    Artur Krasiński (SER)        16      5:33
                                                    Bartosz Huzarski (MRO)       17      5:44
                                                    Dariusz Rudnicki (LEG)       18      6:00
                                                    Tomasz Kiendyś (MIK)         20      6:07
                                                    Grzegorz Wajs (SER)          23      6:43
                                                    Kazimierz Stafiej (MRO)      26      7:12
                                                    Dawid Krupa (LEG)            27      7:40
                                                    Przemysław Niemiec (AMO)     34      9:09
                                                    Krzysztof Krzywy (MRO)       35      9:15
                                                    Mariusz Kamiński (MIK)       36      9:46
                                                    Wojciech Kalemba (WEL)       37     10:14
                                                    Sebastian Skiba (LEG)        38     10:21
                                                    Dariusz Wojciechowski (El2)  39     10:52
                                                    Marek Wesoły (AMO)           70     28:47
                                                                               +1ze

16.06-25.06    Tour de Suisse                 2.HC  Tomasz Brożyna (CCC)         10      6:17
                                                    Seweryn Kohut (CCC)          13      6:47
                                                                               +2kg
                                                    Piotr Przydział (CCC)        23     12:02
                                                    Radosław Romanik (CCC)       33     26:09

17.06-22.06    Tour of Serbia                  2.5  Jacek Walczak (LEG)           1        -

22.06          Giro d'Oro                      1.5  Sebastian Skiba (LEG)         7      0:30
                                                    Adam Wadecki (MRO)           19      7:42

20.06          Pasmem Gór Świętokrzyskich      1.5  Wojciech Pawlak (MIK)         1       -
                                                    Przemysław Mikołajczyk (SER)  2      0:07
                                                    Jarosław Rębiewski (MIK)      3      0:17
                                                    Łukasz Bodnar (CCC)           4      0:31
                                                    Marcin Sapa (MIK)             5      4:04
                                                    Tomasz Kłoczko (WEL)          6      4:04
                                                    Paweł Szaniawski (LEG)        7      4:04
                                                    Kazimierz Stafiej (MRO)       8      6:15
                                                    Sławomir Kohut (CCC)          9      6:15
                                                    Mariusz Kamiński (MIK)       10      6:15

08.06-15.06    Critérium du Dauphiné Libéré   2.HC  Piotr Wadecki (QSD)          37     30:42

15.06          GP Kanton Aargau/Gippingen      1.1  Sławomir Kohut (CCC)         38      0:36
                                                    Piotr Przydział (CCC)        39      0:36
                                                    Sylwester Szmyd (SCA)        46      0:36

07.06-12.06    Bałtyk - Karkonosze Tour        2.5  Krzysztof Ciesielski (SER)    2      0:27
                                                    Sebastian Skiba (LEG)         3      0:58
                                                    Marcin Sapa (MIK)             4      1:08
                                                                               +1ze
                                                                               +3el
                                                    Grzegorz Rosoliński (SER)     5      1:09
                                                                               +1ze
                                                    Grzegorz Żołędziowski (LEG)   6      1:45
                                                    Marcin Gębka (WEL)            8       ? 
                                                                               +1ze
                                                                               +2el
                                                    Krzysztof Jeżowski (MIK)      9       ?
                                                    Piotr Mazur (BND)            10       ?
                                                    Sławomir Chrzanowski (JOK)    ?       ?
                                                                               +1ze
                                                    Robert Radosz (SER)           ?       ?
                                                                               +1ze

03.06-10.06    Deutschland Tour                2.2  Sławomir Kohut (CCC)         40     19:31

08.06          Wachovia USPRO Championship     1.2  Cezary Zamana (MRO)          24      0:00
                                                    Kazimierz Stafiej (MRO)      26      0:00
                                                    Zbigniew Piątek (MRO)        37      0:00

04.06-08.06    Euskal Bizikleta                2.1  Marek Rutkiewicz (COF)       36     15:17

07.06          Classique des Alpes             1.1  Piotr Wadecki (QSD)           8      2:03

05.06          Wachovia Classic                1.3  Kazimierz Stafiej (MRO)      22      0:00

10.05-01.06    Giro d'Italia                    GT  Dariusz Baranowski (CCC)     12     22:54
                                                    Sylwester Szmyd (SCA)        24     51:36
                                                    Tomasz Brożyna (CCC)         31   1.03:36
                                                    Radosław Romanik (CCC)       33   1.04:41
                                                    Piotr Chmielewski (CCC)      49   1.37:10

29.05-01.06    Tour de Luxembourg              2.2  Piotr Wadecki (QSD)           2      0:30
                                                    Sławomir Kohut (CCC)         22      1:23

28.05-01.06    Volta ao Alentejo               2.3  Jacek Morajko (ANT)          31      6:28

31.05          Rund um die Hainleite-Erfurt    1.3  Piotr Mazur (BND)            42      3:34
                                                    Daniel Okruciński (BND)      59      7:43
                                                    Tadeusz Korzeniewski (BND)   73      9:59

25.05          GP Palma                        1.5  Dariusz Rudnicki (LEG)        3      0:08
                                                    Piotr Zaradny (MIK)           4      0:10
                                                    Grzegorz Gronkiewicz (WEL)    6      0:10
                                                    Marcin Gębka (WEL)            8      0:10
                                                    Krzysztof Jeżowski (MIK)     12      0:11
                                                    Artur Krzeszowiec (JOK)      15      0:13
                                                    Wojciech Kalemba (WEL)       19      0:13
                                                    Mariusz Kamiński (MIK)       20      0:13
                                                    Grzegorz Kwiatkowski (WEL)   21      0:14
                                                    Krzysztof Miara (LEG)        24      0:15
                                                    Grzegorz Putek (WEL)         30      0:19
                                                    Artur Krasiński (MIK)        34      0:22
                                                    Tomasz Kiendyś (MIK)         35      0:22
                                                    Grzegorz Żołędziowski (LEG)  39      0:26
                                                    Marek Błażej (LEG)           43      0:35
                                                    Jarosław Rębiewski (MIK)     45      0:46

24.05          GP ZTS Dubnica                  1.5  Mariusz Kamiński (MIK)        1        -
                                                    Grzegorz Żołędziowski (LEG)  10      0:00
                                                    Sebastian Skiba (LEG)        12      0:00
                                                    Grzegorz Kwiatkowski (WEL)   13      0:00
                                                    Krzysztof Jeżowski (MIK)     16      1:27
                                                    Jarosław Rębiewski (MIK)     18      1:27
                                                    Artur Krasiński (MIK)        26      1:27
                                                    Tomasz Kiendyś (MIK)         36     13:16
                                                    Marcin Gębka (WEL)           40     13:30
                                                    Tomasz Kłoczko (WEL)         41     13:30
                                                    Grzegorz Gronkiewicz (WEL)   42     13:30

24.05          Tartu Tänavasőit                1.3  Kazimierz Stafiej (MRO)       3      0:00
                                                    Zbigniew Piątek (MRO)         4      0:00
                                                    Jacek Walczak (LEG)          11      8:27
                                                    Daniel Okruciński (BND)      13      9:15
                                                    Krzysztof Krzywy (MRO)       14      9:23
                                                    Piotr Mazur (BND)            16     10:50
                                                    Paweł Szaniawski (LEG)       18     10:50
                                                    Adam Wadecki (MRO)           22     10:50
                                                    Sebastian Jezierski (LEG)    23     16:13

23.05          Tallinn GP                      1.3  Zbigniew Piątek (MRO)         4      0:14
                                                    Kazimierz Stafiej (MRO)       6      0:14
                                                    Sebastian Jezierski (LEG)    17      2:08
                                                    Piotr Mazur (BND)            22      3:59
                                                    Krzysztof Krzywy (MRO)       24      4:06
                                                    Jacek Walczak (LEG)          26      4:12
                                                    Tadeusz Korzeniewski (BND)   35      5:01
                                                    Adam Wadecki (MRO)           45      7:45
                                                    Daniel Wasiewicz (LEG)       47     11:49
                                                    Konrad Łapa (LEG)            61     17:16
                                                    Marek Rutkiewicz (COF)       62     17:16
                                                    Mateusz Rybczyński (LEG)     64     17:16

09.05-17.05    Wyścig Pokoju                   2.2  Zbigniew Piątek (MRO)         9      7:44
                                                    Marek Galiński (CCC)         11      7:48
                                                    Sławomir Kohut (CCC)         15     11:56
                                                    Bartosz Huzarski (MRO)       17     12:21
                                                                               +1ze
                                                    Kazimierz Stafiej (MRO)      21     16:06
                                                    Robert Radosz (SER)          27     18:27
                                                    Jarosław Zarębski (CCC)      30     21:47
                                                    Arkadiusz Wojtas (CCC)       37     24:02
                                                    Zbigniew Spruch (LAM)        47     30:47
                                                    Kacper Sowiński (JOK)        48     30:47
                                                    Łukasz Podolski (CCC)        50     31:56
                                                    Adam Wadecki (MRO)           55     36:28
                                                    Grzegorz Rosoliński (SER)    56     38:56
                                                    Krzysztof Ciesielski (SER)   57     39:14
                                                    Marek Maciejewski (SER)      70     47:47
                                                    Grzegorz Wajs (SER)          71     47:49
                                                    Daniel Czajkowski (SER)      72     48:28
                                                    Przemysław Mikołajczyk (SER) 74     51:21
                                                    Krzysztof Krzywy (MRO)       75     52:49
                                                    Marcin Lewandowski (MRO)     80     58:31
                                                    Artur Krzeszowiec (JOK)      86   1.12:49

13.05-17.05    Vuelta Asturias                 2.2  Marek Rutkiewicz (COF)       88     38:48

10.05-11.05    Clásica Alcobendas              2.3  Marek Rutkiewicz (COF)       40      3:08

06.05-11.05    Tour of Slovenia                2.5  Przemysław Niemiec (AMO)     29      9:51
                                                    Mateusz Mróz (AMO)           53     26:09

04.05          CSC Classic                     1.2  Cezary Zamana (MRO)          13      0:45
                                                    Krzysztof Krzywy (MRO)       15      0:46

04.05          Memoriał A. Trochanowskiego     1.5  Paweł Szaniawski (LEG)        1        -
                                                    Marcin Sapa (MIK)             2      0:00
                                                    Tomasz Kłoczko (WEL)          4      0:00
                                                    Łukasz Podolski (CCC)         5      0:00
                                                    Piotr Zaradny (MIK)           6      4:07
                                                    Dariusz Rudnicki (LEG)        7      4:07
                                                    Marcin Lewandowski (MRO)      8      4:07
                                                    Wojciech Pawlak (MIK)         9      4:07
                                                    Kazimierz Stafiej (MRO)      10      4:07

03.05          GP Industria & Artigianato-     1.2  Piotr Przydział (CCC)        11      0:10
                                    Larciano        Piotr Wadecki (QSD)          16      0:28
                                                    Seweryn Kohut (CCC)          34      2:58

03.05          GP S.A.T.S                      1.3  Zbigniew Piątek (MRO)         8      2:38
                                                    Cezary Zamana (MRO)          12      2:44
                                                    Grzegorz Żołędziowski (LEG)  13      2:55
                                                    Krzysztof Krzywy (MRO)       22      3:23

03.05          Lubelski Wyścig 3-Majowy        1.5  Piotr Mazur (BND)             1        -
                                                    Sławomir Chrzanowski (JOK)    3      0:49
                                                    Robert Radosz (SER)           4      0:49
                                                    Krzysztof Jeżowski (MIK)      5      0:49
                                                    Kazimierz Stafiej (MRO)       6      0:49
                                                    Marcin Sapa (MIK)             7      1:29
                                                    Marcin Gębka (WEL)            8      1:29
                                                    Daniel Czajkowski (MIK)       9      1:29
                                                    Mariusz Kamiński (MIK)       10      1:29
                                                    Wojciech Kalemba (WEL)       11      1:29
                                                    Krzysztof Ciesielski (SER)   12      1:29
                                                    Marek Maciejewski (SER)      13      2:55
                                                    Jarosław Rębiewski (MIK)     14      2:55
                                                    Grzegorz Rosoliński (SER)    15      4:37
                                                    Kacper Sowiński (JOK)        16      4:37
                                                    Tomasz Lisowicz (MIK)        17      4:37
                                                    Marcin Lewandowski (MRO)     18      4:37
                                                    Sebastian Jezierski (LEG)    20      8:11
                                                    Bartosz Huzarski (MRO)       22      8:26
                                                    Daniel Wasiewicz (LEG)       23     11:46
                                                    Grzegorz Wajs (SER)          24     11:46
                                                    Grzegorz Putek (WEL)         25     11:46
                                                    Tomasz Kiendyś (MIK)         28     11:46

01.05          Giro dell' Appenino             1.2  Sylwester Szmyd (SCA)        14      4:27
                                                    Piotr Przydział (CCC)        15      4:27
                                                    Radosław Romanik (CCC)       17        ?

01.05          GP Weltour                      1.5  Jarosław Rębiewski (MIK)      1        -
                                                    Marcin Sapa (MIK)             2      0:19
                                                    Sławomir Kohut (CCC)          3      0:19
                                                    Krzysztof Jeżowski (MIK)      4      0:44 
                                                    Paweł Szaniawski (LEG)        5      0:44
                                                    Piotr Zaradny (MIK)           6      0:44
                                                    Artur Krzeszowiec (JOK)       7      0:44
                                                    Artur Krasiński (MIK)         9      1:07
                                                    Tomasz Kiendyś (MIK)         10      1:12
                                                    Grzegorz Gronkiewicz (WEL)   11      1:12

01.05          Rund um den Henninger Turm      1.1  Piotr Wadecki (QSD)          31      0:04

27.04          Liege - Bastogne - Liege         PŚ  Marek Rutkiewicz (COF)       85     12:11

24.04-27.04    G.P. M.R. Cortez - Mitsubishi   2.3  Jacek Morajko (ANT)          35      6:49

23.04-27.04    Niedersachsen-Rundfahrt         2.3  Sławomir Kohut (CCC)         18      2:07
                                                    Łukasz Podolski (CCC)        44      9:17
                                                    Jarosław Zarębski (CCC)      70     19:22

25.04-27.04    Szlakiem Grodów Piastowskich    2.5  Artur Krasiński (MIK)         1       -
                                                                               +2el
                                                    Wojciech Pawlak (MIK)         2      0:03
                                                    Hubert Nowak (LEG)            5      0:37
                                                    Robert Radosz (SER)           6      0:41
                                                    Marcin Sapa (MIK)             7      0:53
                                                    Tomasz Lisowicz (MIK)         8      1:15
                                                    Piotr Mazur (BND)             9      1:38
                                                    Dariusz Rudnicki (LEG)       10      1:52
                                                    Krzysztof Ciesielski (SER)   11      2:06
                                                    Cezary Zamana (MRO)          12      2:07
                                                    Mateusz Taciak (El2)         14      2:13
                                                    Zbigniew Piątek (MRO)        15      2:16
                                                    Marek Błażej (LEG)           16      2:26
                                                    Paweł Szaniawski (LEG)       18      2:51
                                                    Marek Maciejewski (SER)      19      3:12
                                                    Zbigniew Wyrzykowski (BND)   20      3:25
                                                    Marcin Lewandowski (MRO)     32      6:05
                                                                               +1ze  
                                                    Piotr Zaradny (MIK)          61     10:55
                                                                               +1ze
                                                    Kazimierz Stafiej (MRO)       -        -
                                                                               +1ze
                                                                               +1el

24.04-27.04    Giro del Trentino               2.2  Sylwester Szmyd (SCA)         8      1:55
                                                    Przemysław Niemiec (AMO)     29     14:23
                                                    Tomasz Brożyna (CCC)         37     15:45
                                                    Marek Galiński (CCC)         40     17:28
                                                    Seweryn Kohut (CCC)          55     29:26
                                                    Dariusz Baranowski (CCC)     69     42:09
                                                    Radosław Romanik (CCC)       73     42:19
                                                    Piotr Chmielewski (CCC)      79     45:55

17.04-21.04    Settimana Ciclista Lombarda     2.5  Cezary Zamana (MRO)          17      6:17
                                                    Zbigniew Piątek (MRO)        31     20:52
                                                    Przemysław Niemiec (AMO)     32     20:54
                                                    Krzystof Ciesielski (SER)    63     44:41
                                                    Kazimierz Stafiej (MRO)      64     46:48
                                                    Adam Wadecki (MRO)           65     48:49
                                                    Robert Radosz (SER)          67     53:11
                                                    Bartosz Huzarski (MRO)       68     54:05
                                                    Mateusz Mróz (AMO)           75     58:14
                                                    Przemysław Mikołajczyk (SER) 79   1.01:01
                                                    Grzegorz Rosoliński (SER)    86   1.12:37
                                                    Krzysztof Krzywy (MRO)       90   1.13:21
                                                    Marek Maciejewski (SER)      91   1.13:24

21.04          Rund um Köln                    1.2  Piotr Wadecki (QSD)           9      1:58

16.04          Grote Scheldeprijs - Vlaanderen 1.1  Dariusz Skoczylas (CCC)     104      0:01

13.04          Ronde van Noord-Holland         1.3  Dariusz Skoczylas (CCC)      43      3:41

12.04          Essent Ronde van Drenthe        1.3  Seweryn Kohut (CCC)          44      2:55
                                                    Krzysztof Szafrański (CCC)   59      2:55

08-11.04       Circuit de la Sarthe            2.3  Piotr Wadecki (QSD)          54     14:16
                                                    Arkadiusz Wojtas (CCC)       64     15:10
                                                    Piotr Chmielewski (CCC)      66     15:47

06.04          Ronde van Vlaanderen             PŚ  Zbigniew Spruch (LAM)        37      3:10

06.04          GP de la Ville de Rennes        1.3  Piotr Wadecki (QSD)          32      0:05
                                                    Dariusz Skoczylas (CCC)      41      0:05

05.04          GP Miguel Indurain              1.2  Marek Rutkiewicz (COF)       61      6:39

04.04          Route Adélie                    1.3  Łukasz Podolski (CCC)        66      3:24

01.04-03.04   Driedaagse van De Panne-Koksijde 2.2  Zbigniew Spruch (LAM)        67     20:08

24.03-30.03    Tour de Normandie               2.5  Jacek Morajko (ANT)          11      1:16
                                                    Jacek Walczak (LEG)          40     15:17
                                                    Hubert Nowak (LEG)           43     15:23
                                                    Marek Błażej (LEG)           45     16:12
                                                    Jarosław Wełniak (LEG)       47     17:25
                                                    Grzegorz Żołędziowski (LEG)  57     19:25
                                                    Sebastian Skiba (LEG)        60     19:56

30.03          Brabantse Pijl                  1.2  Jarosław Zarębski (CCC)      53      6:47
                                                    Seweryn Kohut (CCC)          65      6:47

29.03-30.03    Critérium International         2.1  Piotr Wadecki (QSD)          56      2:08

29.03          E3 Prijs Vlaanderen             1.1  Arkadiusz Wojtas (CCC)       22      0:26

23.03          Cholet-Pays De Loire            1.2  Marek Rutkiewicz (COF)       60      0:00

23.03          GP Rudy Dhaenens                1.3  Arkadiusz Wojtas (CCC)       45      0:03
                                                    Sławomir Kohut (CCC)         57      0:03
                                                    Jarosław Zarębski (CCC)      92      1:50

20.03-23.03    GP Rota do Marques              2.3  Piotr Chmielewski (CCC)       7      0:37
                                                    Tomasz Brożyna (CCC)         13      0:55
                                                    Dariusz Baranowski (CCC)     27      1:32
                                                    Radosław Romanik (CCC)       35      1:51
                                                    Jacek Morajko (ANT)          37      2:05
                                                    Seweryn Kohut (CCC)          83      6:41

22.03          Milan - San Remo                 PŚ  Zbigniew Spruch (LAM)        59      0:11

19.03          Nokere Koerse                   1.3  Arkadiusz Wojtas (CCC)       18      0:00
                                                    Jarosław Zarębski (CCC)      87      0:00
                                                    Krzysztof Szafrański (CCC)   98      0:00

14.03-16.03    GP Erik Breukink                2.3  Sylwester Szmyd (SCA)        37      3:09
                                                    Sławomir Kohut (CCC)         75     20:30
                                                    Krzysztof Szafrański (CCC)   81     20:48
                                                    Jarosław Zarębski (CCC)      88     21:07

13.03-16.03    Jadranska Magistrala            2.5  Kacper Sowiński (JOK)        60      8:50
                                                    Sławomir Chrzanowski (JOK)   88     17:05
                                                    Tomasz Błaszczyk (MIE)      114     32:56

09.03          Trofeo Pantalica                1.3  Sylwester Szmyd (SCA)        15      0:08
                                                    Zbigniew Spruch (LAM)        36     11:07

08.03          Giro Della Provincia            1.3  Sylwester Szmyd (SCA)        30      0:07
                   Di Reggio Calabria               Przemysław Niemiec (AMO)     72     12:00

05.03          Mem. Samyn - Fayt-le-Franc      1.3  Arkadiusz Wojtas (CCC)        4      0:00

01.03          GP Chiasso                      1.3  Tomasz Brożyna (CCC)         66     13:08

25.02-1.03     Vuelta Valenciana               2.3  Piotr Wadecki (QSD)          69     27:16

23.02          Classic Haribo                  1.3  Marek Rutkiewicz (COF)       60      0:06
                                                    Sławomir Kohut (CCC)         96      0:30
                                                    Dariusz Baranowski (CCC)    143      6:50
                                                    Piotr Chmielewski (CCC)     145      6:50

19.02-23.02    Tour of Rhodes                  2.3  Zbigniew Spruch (LAM)        44      0:26
                                                    Radosław Romanik (CCC)       54      0:34
                                                    Arkadiusz Wojtas (CCC)       65      7:41
                                                    Jarosław Zarębski (CCC)      88     28:59
                                                    Krzysztof Szafrański (CCC)   89     29:00

22.02          Tour du Haut Var                1.2  Marek Rutkiewicz (COF)       22      1:06

19.02-23.02    Volta ao Algarve                2.3  Jacek Morajko (ANT)          81     33:55

18.02          Trofeo Laigueglia               1.2  Przemysław Niemiec (AMO)     63      8:17
                                                    Mateusz Mróz (AMO)           66      8:17

16.02          Trofej Plave Lagune 2           1.5  Tomasz Błaszczyk (MIE)       32     10:15

12.02-16.02    Tour Méditerranéen              2.3  Marek Rutkiewicz (COF)       55     25:33

05.02          Trofeo Manacor                  1.3  Piotr Wadecki (QSD)          82      0:53

04.02          Trofeo Alcudia                  1.3  Piotr Wadecki (QSD)          59     14:52

03.02          Trofeo Cala Millor              1.3  Piotr Wadecki (QSD)          59      0:00

02.02          Trofeo Mallorca                 1.3  Piotr Wadecki (QSD)         106      0:00

ze - zwycięstwo(a) etapowe
el - etap(y) liderem
kg - klasyfikacja górska

AMO : AMORE & VITA BERETTA
ANT : ANTARTE / ROTA DOS MOVEIS
BND : BONDA
CCC : CCC - POLSAT
COF : CIFIDIS
JOK : JOKO VELAMOS
LAM : LAMPRE
LEG : LEGIA
MIE : MICHE
MIK : MIKOMAX - BROWAR STAROPOLSKI
MRO : ACTION NVIDIA MRÓZ
QSD : QUICK STEP - DAVITAMON
SCA : MERCATONE UNO - SCANAVINO
SER : SERVISCO - KOOP
WEL : AMBRA - WELTOUR RADIO KATOWICE