Ściana płaczu 2002

Zwycięstwa:

Jacek Mickiewicz (CCC-Polsat) - 9
2 etapy Szlakiem Grodów Piastowskich (2.5)
etap Wyścigu Pokoju (2.2)
GP Ostrowca Świętokrzyskiego (1.5)
2 etapy Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.3)
2 etapy Idea Mazovia Tour (2.5)
klasyfikacja końcowa Idea Mazovia Tour (2.5)

Marcin Gębka (Weltour) - 5
3 etapy Bałtyk-Karkonosze Tour (2.5)
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.3)
etap Idea Mazovia Tour (2.5)

Dariusz Baranowski (iBanesto.com) - 3
2 etapy GP Mitsubishi (2.3) w tym drużynowa jazda na czas
klasyfikacja końcowa GP Mitsubishi (2.3)

Cezary Zamana (CCC-Polsat) - 3
Memoriał Henryka Łasaka (1.3)
etap Tour de Pologne (2.2)
etap 4 Asów Fiata (2.5)

Radosław Romanik (CCC-Polsat) - 3
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.3)
klasyfikacja końcowa Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.3)
Szlakiem walk mrj. Hubala (1.5)

Jarosław Zarębski (CCC-Polsat) - 2
etap Vuelta Ciclista al Uruguay (2.5)
etap 4 Asów Fiata (2.5)

Zbigniew Piątek (Mróz) - 2
etap Giro del Capo (2.5)
etap Wyścigu Pokoju (2.2) - drużynowa jazda na czas

Piotr Zaradny (El2./Ambra SNC) - 2
Memoriał Pawła Sosika (1.5)
etap Idea Mazovia Tour (2.5)

Marek Rutkiewicz (Cofidis) - 1
etap Tour de l'Ain (2.3)

Bartłomiej Ksobiak (Servisco-Koop) - 1
Memoriał Andrzeja Kaczyny i Andrzeja Malinowskiego (1.3)

Tomasz Brożyna (iBanesto.com) - 1
etap GP Mitsubishi (2.3) - drużynowa jazda na czas

Piotr Chmielewski (Mróz) - 1
etap Wyścigu Pokoju (2.2) - drużynowa jazda na czas

Dariusz Rudnicki (Legia) - 1
etap FBD Milk Ras (2.5)

Krzysztof Szafrański (CCC-Polsat) - 1
klasyfikacja końcowa Szlakiem Grodów Piastowskich (2.5)

Adam Wadecki (Mróz) - 1
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.5)

Arkadiusz Wojtas (Team Nurnberger) - 1
etap Tour de Normandie (2.5)

Tomasz Kłoczko (CCC-Polsat) - 1
etap Idea Mazovia Tour (2.5)

Łukasz Podolski (El2./CCC-Polsat) - 1
etap Bałtyk-Karkonosze Tour (2.5)

Tomasz Lisowicz (Mikomax) - 1
Coupe des Carpathes (1.5)

Paweł Zugaj (Mróz) - 1
Wyścig kolarski o Puchar Trzech Miast (1.5)

Krzysztof Jeżowski (Mikomax) - 1
etap 4 Asów Fiata (2.5)

Piotr Przydział (CCC-Polsat) - 3 - zwycięstwa odebrane ze względu na doping
2 etapy Wyścigu Pokoju (2.2)
klasyfikacja końcowa Wyścigu Pokoju

Zwycięstwa GRUPY:

CCC-Polsat - 29
etap GP Mosqueteiros (2.3) - Andriej Tietieruk (Kgz)
etap Vuelta Ciclista al Uruguay (2.5) - Jarosław Zarębski
etap Settimana Lombarda (2.3) - Andriej Tietieruk
2 etapy Szlakiem Grodów Piastowskich (2.5) - Jacek Mickiewicz
klasyfikacja końcowa Szlakiem Grodów Piastowskich (2.5) - Krzysztof Szafrański
2 etapy Wyścigu Pokoju (2.2) - Ondrej Sosenka (Cze) (po dyskwalifikacji Przydziała)
klasyfikacja końcowa Wyścigu Pokoju (2.2) - Ondrej Sosenka (Cze) (po dyskwalifikacji Przydziała)
etap Wyścigu Pokoju (2.2) - Jacek Mickiewicz
etap Euskal Bizikleta-Bicicleta Vasca (2.1) - Serguei Outschakov (Ukr)
GP Ostrowca Świętokrzyskiego (1.5) - Jacek Mickiewicz
2 etapy Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.3) - Jacek Mickiewicz
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.3) - Ondrej Sosenka (Cze)
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.3) - Radosław Romanik
klasyfikacja końcowa Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.3) - Radosław Romanik
etap Ytong Bohemia Tour (2.5) - Ondrej Sosenka (Cze)
2 etapy Idea Mazovia Tour (2.5) - Jacek Mickiewicz
etap Idea Mazovia Tour (2.5) - Tomasz Kłoczko
klasyfikacja końcowa Idea Mazovia Tour (2.5) - Jacek Mickiewicz
Szlakiem walk mrj. Hubala (1.5) - Radosław Romanik
Memoriał Henryka Łasaka (1.3) - Cezary Zamana
etap Tour de Pologne (2.2) - Cezary Zamana
etap Tour de Pologne (2.2) - Ondrej Sosenka (Cze)
etap 4 Asy Fiata (2.5) - Jarosław Zarębski
etap 4 Asy Fiata (2.5) - Cezary Zamana
klasyfikacja końcowa 4 Asy Fiata (2.5) - Ondrej Sosenka (Cze)

Mróz - 16
etap Giro del Capo (2.5) - Zbigniew Piątek
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.5) - Bohdan Bondariew (Ukr)
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.5) - Adam Wadecki
Lubelski Wyścig 3-Majowy (1.5) - Oleksandr Klymienko (Ukr)
Memoriał Andrzeja Trochanowskiego (1.5) - Bohdan Bondariew (Ukr)
jazda drużynowa Wyścigu Pokoju (2.2)
etap Wyścigu Pokoju (2.2) - Remigius Lupeikis (Ltu)
etap Tour of Japan (2.5) - Oleksandr Klymienko (Ukr)
klasyfikacja końcowa Tour of Japan (2.5) - Oleksandr Klymienko (Ukr)
etap Bałtyk-Karkonosze Tour (2.5) - Bohdan Bondariew (Ukr)
etap Bałtyk-Karkonosze Tour (2.5) - Oleksandr Klymienko (Ukr)
klasyfikacja końcowa Bałtyk-Karkonosze Tour (2.5) - Oleksandr Klymienko (Ukr)
Karp Milicki (1.5) - Kazimierz Stafiej
Wyścig kolarski o Puchar Trzech Miast (1.5) - Paweł Zugaj
etap Tour de Pologne (2.2) - Remigius Lupeikis (Ltu)
etap 4 Asy Fiata (2.5) - Bohdan Bondariew (Ukr)

Weltour - 5
3 etapy Bałtyk-Karkonosze Tour (2.5) - Marcin Gębka
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.3) - Marcin Gębka
etap Idea Mazovia Tour (2.5) - Marcin Gębka

Mikomax - 3
Coupe des Carpathes (1.5) - Tomasz Lisowicz
etap 4 Asy Fiata (2.5) - Krzysztof Jeżowski
etap 4 Asy Fiata (2.5) - Siergiej Sawieliew (Ukr)

Servisco-Koop - 1
Memoriał Andrzeja Kaczyny i Andrzeja Malinowskiego (1.3) - Bartłomiej Ksobiak

Legia - 1
etap FBD Milk Ras (2.5) - Dariusz Rudnicki

Ambra SNC - 1
etap Idea Mazovia Tour (2.5) - Piotr Zaradny

19.10          Giro di Lombardia                PŚ  Sylwester Szmyd (TAC)        50      7:44

17.10          Milano-Torino                   1.1  Marek Rutkiewicz (COF)       36      1:08
                                                    Sylwester Szmyd (TAC)        97      3:45
                                                    Tomasz Brożyna (BAN)        144      9:40

13.10          Mistrzostwa Świata               SW  Zbigniew Spruch (LAM)        50      1:01
                                                    Zbigniew Piątek (MRO)        66      1:26
                                                    Marek Rutkiewicz (COF)       76      1:59
                                                    Tomasz Brożyna (BAN)         90      1:59
                                                    Robert Radosz (SER)          91      1:59
                                                    Marcin Lewandowski (MIK)     92      1:59
                                                    Sławomir Kohut (AMO)        115      2:40
                                                    Piotr Wadecki (DFF)         129      2:40

10.10          Mistrzostwa Świata              ITT  Tomasz Brożyna (BAN)         37      2:53
                                                    Sławomir Kohut (AMO)         42      3:10

06.10          Paris-Tours                      PŚ  Zbigniew Spruch (LAM)        39      0:20
                                                    Piotr Wadecki (DFF)          73      0:20
                                                    Tomasz Brożyna (BAN)        135      2:42

01.10-4.10     Giro della Provincia di Lucca   2.3  Sylwester Szmyd (TAC)        22     12:31
                                                    Sławomir Kohut (AMO)         49     14:39
                                                    Seweryn Kohut (NAR)          54     15:36
                                                    Przemysław Niemiec (AMO)     80     22:05

07.09-29.09    Vuelta a Espana                 GT   Sylwester Szmyd (TAC)        29     54:18
                                                    Zbigniew Spruch (LAM)       130   3.36:58

28.09          Giro dell'Emilia                1.1  Przemysław Niemiec (AMO)     55      6:04

25.09-28.09    4 Asy Fiata                     2.5  Radosław Romanik (CCC)        2      0:31
                                                    Cezary Zamana (CCC)           3      0:34
                                                                               +1ze
                                                    Zbigniew Piątek (MRO)         4      1:28
                                                    Tomasz Brożyna (BAN)          5      2:15
                                                    Kazimierz Stafiej (MRO)       6      2:39
                                                    Jarosław Wełniak (LEG)        8      4:04
                                                    Tomasz Kiendyś (MIK)          9      4:29
                                                    Sebastian Skiba (LEG)        10      8:19
                                                    Artur Krasiński (MIK)        11      8:19
                                                    Krzysztof Jeżowski (MIK)     13      9:51
                                                                               +1ze
                                                                               +1el
                                                    Dariusz Skoczylas (CCC)      14     10:25
                                                    Marcin Sapa (AMC)            15     11:27
                                                    Adam Wadecki (MRO)           18     12:00
                                                    Dariusz Wojciechowski (SER)  21     12:41
                                                    Sebastian Jezierski (LEG)    22     12:59
                                                    Jarosław Zarębski (CCC)      26     13:24
                                                                               +1ze
                                                    Grzegorz Kwiatkowski (WEL)   27     13:25
                                                    Wojciech Kalemba (WEL)       31     14:00
                                                    Mateusz Mróz (MRO)           33     14:09
                                                    Grzegorz Gronkiewicz (WEL)   39     15:30
                                                    Grzegorz Putek (WEL)         42     18:50
                                                    Paweł Jareczek (El2)         45     20:08
                                                    Przemysław Mikołajczyk (SER) 46     22:07

09.09-15.09    Tour de Pologne                 2.2  Tomasz Brożyna (BAN)          2      0:19
                                                    Marek Rutkiewicz (COF)        3      0:25
                                                    Cezary Zamana (CCC)           6      0:49
                                                                               +1ze
                                                                               +1el
                                                    Sławomir Kohut (AMO)          7      1:41
                                                    Zbigniew Piątek (MRO)        11      2:40
                                                    Robert Radosz (SER)          12      2:46
                                                    Radosław Romanik (CCC)       14      2:51
                                                    Piotr Wadecki (DFF)          18      9:12
                                                    Marek Błażej (LEG)           22
                                                    Sebastian Skiba (LEG)        26
                                                    Jarosław Wełniak (LEG)       27
                                                    Dariusz Wojciechowski (SER)  33
                                                    Przemysław Niemiec (AMO)     34
                                                    Wojciech Pawlak (MIK)        44
                                                    Artur Krasiński (MIK)        46
                                                    Grzegorz Żołędziowski (LEG)  51
                                                    Krzysztof Ciesielski (SER)   53
                                                    Daniel Okruciński (El2.)     56
                                                    Jacek Mickiewicz (CCC)       57
                                                    Jacek Walczak (LEG)          59
                                                    Grzegorz Rosoliński (WEL)    61
                                                    Marek Maciejewski (SER)      63
                                                    Kazimierz Stafiej (MRO)      64
                                                    Tomasz Kiendyś (MIK)         65
                                                    Marek Kamiński (SER)         66
                                                    Wojciech Kalemba (WEL)       67
                                                    Adam Wadecki (MRO)           69
                                                    Marcin Lewandowski (MIK)     70
                                                    Krzysztof Miara (LEG)        71
                                                    Sebastian Wolski (NUR)       72

11.09-15.09    Ster Elektrotoer                2.3  Bartosz Huzarski (MRO)       26     15:55
                                                    Marek Galiński (CCC)         37     20:21
                                                    Zbigniew Wyrzykowski (MRO)   59     30:47
                                                    Krzysztof Krzywy (MRO)       63     35:46

07.09          Memoriał Henryka Łasaka         1.3  Cezary Zamana (CCC)           1        -
                                                    Dariusz Wojciechowski (AMC)   2      0:00
                                                    Kazimierz Stafiej (MRO)       3      0:00
                                                    Marcin Sapa (AMC)             4      0:00
                                                    Mateusz Mróz (MRO)            6      0:00
                                                    Sławomir Chrzanowski (AMC)    8      4:37
                                                    Marcin Lewandowski (MIK)     10      4:57

06.09          Coupe des Carpathes             1.5  Tomasz Lisowicz (MIK)         1        -
                                                    Dariusz Skoczylas (CCC)       2      0:00
                                                    Zbigniew Wyrzykowski (MRO)    3      0:00
                                                    Bartosz Huzarski (MRO)        4      0:06
                                                    Przemysław Mikołajczyk (SER)  6      0:10
                                                    Krzysztof Ciesielski (SER)    7      0:10
                                                    Wojciech Pawlak (MIK)         9      2:14
                                                    Grzegorz Gronkiewicz (WEL)   10      2:14

01.09          Szlakiem walk mrj. Hubala       1.5  Radosław Romanik (CCC)        1        -
                                                    Sławomir Chrzanowski (AMC)    3      0:13
                                                    Cezary Zamana (CCC)           5      0:53
                                                    Wojciech Dybel (El2)          7      0:53
                                                    Tomasz Kłoczko (CCC)          8      0:53
                                                    Jarosław Ryszewski (MIK)      9      0:53
                                                    Zbigniew Piątek (MRO)        10      0:53
                                                    Marcin Gębka (WEL)           14      1:52

28.08-01.09    Tour de Slovakia                2.5  Marek Błażej (LEG)            6      1:15
                                                    Seweryn Kohut (NAR)          10      1:48
                                                    Jacek Walczak (LEG)          11      1:50
                                                    Dariusz Rudnicki (LEG)       12      1:58
                                                    Mariusz Kamiński (LEG)       13      2:00
                                                    Sebastian Skiba (LEG)        26      3:30
                                                    Jaroslaw Wełniak (LEG)       29      3:54
                                                    Grzegorz Kwiatkowski (WEL)   30      4:01
                                                    Łukasz Kyrcz (WEL)           55     23:44

01.09          Boucles de l'Aulne -            1.3  Marek Rutkiewicz (COF)       52      7:37
                       GP Le Télégramme

31.08          Tour Beneden-Maas               1.3  Mateusz Mróz (MRO)           17      6:28
                                                    Zbigniew Wyrzykowski (MRO)   31      8:28

31.08          Wyścig kolarski o               1.5  Paweł Zugaj (MRO)             1        -
                         Puchar Trzech Miast        Krzysztof Jeżowski (MIK)      2
                                                    Grzegorz Rosoliński (WEL)     3
                                                    Jarosław Rębiewski (CCC)      4
                                                    Kazimierz Stafiej (MRO)       5
                                                    Grzegorz Żołędziowski (LEG)   7
                                                    Arkadiusz Wojtas (NUR)        8
                                                    Wojciech Kalemba (WEL)        9

25.08          GP Eddy Merckx                  1.2  Piotr Wadecki (DFF)          21      3:10

24.08          Memoriał Andrzeja Kaczyny       1.3  Bartłomiej Ksobiak (SER)      1        -
                    i Andrzeja Malinowskiego        Kazimierz Stafiej (MRO)       2      0:00
                                                    Wojciech Pawlak (MIK)         3      0:00
                                                    Grzegorz Żołędziowski (LEG)   5      0:37
                                                    Przemysław Mikołajczyk (SER)  7      0:55
                                                    Paweł Szaniawski (WEL)        9      0:55
                                                    Dariusz Skoczylas (CCC)      10      0:55

21.08          Coppa Agostini                  1.2  Przemysław Niemiec (AMO)     18      1:20

20.08-24.08    Ronde van Nederland             2.1  Zbigniew Spruch (LAM)        43      6:47

20.08-23.08    Tour du Limousin                2.3  Sebastian Wolski (NUR)       46     22:46
                                                    Marek Rutkiewicz (COF)       48     24:34

20.08          GP Stad Zottegem                1.3  Arkadiusz Wojtas (NUR)       25      1:25
                                                    Adam Wadecki (MRO)           37      4:12

18.08          Meisterschaft von Zürich         PŚ  Sylwester Szmyd (TAC)        52     13:45

18.08          Dwars door Gendringen           1.3  Adam Wadecki (MRO)           15      0:00
                                                    Arkadiusz Wojtas (NUR)       39      0:00
                                                    Zbigniew Piątek (MRO)        62      0:00
                                                    Piotr Chmielewski (MRO)      64      0:00
                                                    Paweł Niedźwiecki (MRO)     114      0:00

17.08          Kettler Classic-Südkärnten      1.5  Przemysław Niemiec (AMO)      7      0:35

13.08-16.08    Tour de l'Ain                   2.3  Marek Rutkiewicz (COF)       20     11:53
                                                                               +1ze

12.08-16.08    Vuelta a Burgos                 2.1  Seweryn Kohut (NAR)          62     12:56

02.08-15.08    Volta a Portugal                2.2  Tomasz Brożyna (BAN)         62     46:31

14.08          GP Fred Mengoni                 1.3  Sylwester Szmyd (TAC)         3      0.12
                                                    Cezary Zamana (CCC)           9      1.30

11.08          Sparkassen Giro Bochum          1.3  Krzysztof Miara (LEG)        27      0:24
                                                    Jarosław Welniak (LEG)       32      0:24

07.08-11.08    Regio Tour International        2.3  Arkadiusz Wojtas (NUR)       35      7:00

04.08          HEW Cyclassics-Cup               PŚ  Piotr Wadecki (DFF)          62      0:14
                                                    Zbigniew Spruch (LAM)       102      3:57
                                                    Dariusz Baranowski (BAN)    103      3:57

31.07          Circuito De Getxo -             1.3  Radosław Romanik (CCC)        9      1:07
                       Memorial Ricardo Otxoa       Jarosław Zarębski (CCC)      11      1:07
                                                    Łukasz Podolski (CCC)        22      7:55
                                                    Dariusz Skoczylas (CCC)      47      7:55

06.07-28.07    Tour de France                  GT   Dariusz Baranowski (BAN)     24     43:04
                                                    Piotr Wadecki (DFF)          43   1.18:12

24.07-28.04    Internationale Sachsen-Tour     2.3  Bartosz Huzarski (MRO)       36     34:00

24.07-28.07    Idea Mazovia Tour               2.5  Jacek Mickiewicz (CCC)        1       -
                                                                               +2ze
                                                                               +2el
                                                    Marcin Gębka (WEL)            2      0:00
                                                                               +1ze
                                                                               +1el
                                                    Tomasz Kłoczko (CCC)          3      0:15
                                                                               +1ze
                                                                               +1el
                                                    Marcin Lewandowski (MIK)      5      0:24
                                                    Dariusz Rudnicki (LEG)        7      0:29
                                                    Arkadiusz Wojtas (NUR)        8        ?
                                                    Jacek Walczak (LEG)           9        ?
                                                    Grzegorz Żołędziowski (LEG)  10        ?
                                                    Piotr Zaradny (AMC)           ?        ?
                                                                               +1ze

25.07          GP Villafranca de Ordizia       1.2  Marek Rutkiewicz (COF)       15      7:27

10.07-14.07    Troféu Joaquim Agostinho        2.3  Marek Rutkiewicz (COF)       13      1:14
                                                    Arkadiusz Wojtas (NUR)       42      5:27

11.07-14.07    Ytong Bohemia Tour              2.5  Jarosław Rębiewski (CCC)     11      9:12
                                                    Paweł Zugaj (MRO)            14     10:58
                                                    Kacper Sowiński (LEG)        21     14:05
                                                    Sebastian Skiba (LEG)        22     14:34
                                                    Dawid Krupa (CCC)            25     15:23
                                                    Adam Wadecki (MRO)           30     16:09
                                                    Krzysztof Krzywy (MRO)       36     18:53
                                                    Zbigniew Wyrzykowski (MRO)   50     25:30
                                                    Tomasz Kłoczko (CCC)         51     26:10
                                                    Mateusz Rybczyński (LEG)     57     32:45
                                                    Jarosław Wełniak (LEG)       61     33:23
                                                    Mateusz Mróz (MRO)           66     34:45
                                                    Mariusz Mielcarek (LEG)      70     37:24

14.07          Karp Milicki                    1.5  Kazimierz Stafiej (MRO)       1       -
                                                    Dariusz Rudnicki (LEG)        2      0:21
                                                    Łukasz Podolski (El2.)        3      2:58
                                                    Tomasz Leśniak (AMC)          4      2:58
                                                    Marek Maciejewski (SER)       6      2:58
                                                    Tomasz Dejewski (El2.)        7      2:58
                                                    Jarosław Ryszewski (MIK)      8      4:16

10.07-13.07    International UNIQA Classic     2.3  Seweryn Kohut (NAR)           8      2:21

07.07          Tour du Doubs                   1.3  Marek Rutkiewicz (COF)       24     10:14

03.07-07.07    Wyścig Solidarności             2.3  Radosław Romanik (CCC)        1       -
                           i Olimpijczyków                                     +1el
                                                    Zbigniew Piątek (MRO)         2      0:25
                                                    Sławomir Kohut (AMO)          3      0:42
                                                    Seweryn Kohut (NAR)           4      0:52
                                                    Dariusz Wojciechowski (AMC)   6      1:04
                                                    Wojciech Pawlak (MIK)         7      1:11
                                                    Kazimierz Stafiej (MRO)      10      1:36
                                                    Piotr Chmielewski (MRO)      14      2:04
                                                    Przemysław Niemiec (AMO)     15      2:21
                                                    Marcin Sapa (AMC)            17      2:24
                                                    Robert Radosz (SER)          18      2:26
                                                    Cezary Zamana (CCC)          19      2:27
                                                    Marek Błażej (LEG)           20      2:32
                                                    Dariusz Rudnicki (LEG)       23      2:43
                                                    Marek Kamiński (SER)         28      2:57
                                                    Przemysław Mikołajczyk (SER) 29      2:59
                                                    Tomasz Kiendyś (MIK)         30      2:59
                                                    Jacek Mickiewicz (CCC)       31      3:00
                                                                               +2ze
                                                                               +1el
                                                    Jarosław Ryszewski (MIK)     35      3:04
                                                    Hubert Nowak (LEG)           40      3:23
                                                    Grzegorz Gronkiewicz (WEL)   43      3:39
                                                    Wojciech Kalemba (WEL)       44      3:39
                                                    Grzegorz Wajs (AMC)          47      3:53
                                                    Krzysztof Jeżowski (MIK)     48      4:08
                                                    Marcin Lewandowski (MIK)     49      4:25
                                                    Paweł Niedźwiecki (MRO)      51      4:53
                                                    Jarosław Zarębski (CCC)      56     14:32
                                                    Marcin Gębka (WEL)           57     14:44
                                                                               +1ze
                                                    Sławomir Chrzanowski (AMC)   61     20:42
                                                    Artur Krasiński (MIK)        62     21:04
                                                    Krzysztof Szafrański (CCC)   63     21:34
                                                    Dariusz Skoczylas (CCC)      66     22:42
                                                    Sebastian Jezierski (LEG)    72     25:43
                                                    Krzysztof Miara (LEG)        73     26:17
                                                    Daniel Czajkowski (SER)      79     33:50
                                                    Piotr Zaradny (AMC)          80     34:18
                                                    Krzysztof Spławski (AMC)     88     39:55
                                                    Grzegorz Putek (WEL)         89     43:09

18.06-27.06    Tour de Suisse                  2.HC Piotr Wadecki (DFF)           2      1:27

22.06-25.06    Route du Sud                    2.3  Dariusz Baranowski (BAN)      6      1:37
                                                    Tomasz Brożyna (BAN)         16      3:52

18.06-25.06    Circuito Montanés               2.5  Arkadiusz Wojtas (NUR)       23     14:06

23.06          GP Ostrowca Świętokrzyskiego    1.5  Jacek Mickiewicz (CCC)        1       -
                                                    Grzegorz Wajs (AMC)           2      0:00
                                                    Łukasz Bodnar (El2)           3      0:07
                                                    Wojciech Pawlak (MIK)         4      3:08
                                                    Robert Radosz (SER)           5      3:30
                                                    Dariusz Rudnicki (LEG)        6      3:30
                                                    Artur Krzeszowiec (CCC)       7      3:30
                                                    Dariusz Wojciechowski (AMC)   8      3:30
                                                    Jacek Morajko (El2)           9      3:30
                                                    Piotr Mazur (El2)            10      3:30

23.06          Giro d'Oro                      1.5  Sylwester Szmyd (TAC)        14      1:28

22.06          GP Industria e Commercio        1.5  Cezary Zamana (CCC)           8      2:42
                                  Carnaghese

16.06          GP Kanton Aargau/Gippingen      1.1  Sylwester Szmyd (TAC)        36      0:40

10.06-16.06    Critérium du Dauphiné Libéré   2.HC  Dariusz Baranowski (BAN)     27     23:58
                                                                               +1kg
                                                    Tomasz Brożyna (BAN)         42     32:48

10.06-16.06    Bank Austria Tour               2.2  Seweryn Kohut (NAR)          23     10:18
                                                    Sebastian Skiba (LEG)        25     11:48
                                                    Marek Błażej (LEG)           45     25:36
                                                    Arkadiusz Wojtas (NUR)       47     26:29
                                                    Grzegorz Żołędziowski (LEG)  61     34:45
                                                    Mariusz Kamiński (LEG)       67     38:01
                                                    Jacek Walczak (LEG)          88     57:29

12.06-16.06    Tour of Sweden                  2.2  Cezary Zamana (CCC)          12      1:45
                                                    Sławomir Kohut (AMO)         34      6:39
                                                    Jacek Mickiewicz (CCC)       61     16:46

11.06-16.06    Bałtyk-Karkonosze Tour          2.5  Marcin Sapa (AMC)             2      1:03
                                                    Radosław Romanik (CCC)        3      1:08
                                                    Kazimierz Stafiej (MRO)       4      1:45
                                                    Robert Radosz (SER)           5      1:51
                                                    Tomasz Kiendyś (MIK)          6      1:53
                                                    Krzysztof Ciesielski (SER)    9      2:47
                                                    Łukasz Podolski (El2)        10      2:59
                                                                               +1ze
                                                    Marcin Gębka (WEL)            ?         ?
                                                                               +3ze

9.06           First Union USPRO Championships 1.2  Zbigniew Piątek (MRO)         8      0:00
                                                    Krzysztof Krzywy (MRO)       19      1:31
                                                    Zbigniew Wyrzykowski (MRO)   26      1:31
                                                    Adam Wadecki (MRO)           41      5:56
                                                    Paweł Niedźwiecki (MRO)      54      6:39
                                                    Piotr Chmielewski (MRO)      55      6:39

9.06           Schynberg-Rundfahrt            1.3   Sylwester Szmyd (TAC)         6      2:07
                                                    Tomasz Kłoczko (CCC)         12      4:09
                                                    Jarosław Rębiewski (CCC)     26     11:13
                                                    Zbigniew Spruch (LAM)        48     11:13

03.06-09.06    Tour of Germany                2.2   Piotr Wadecki (DFF)          24      4:10

4.06           First Union Invitational       1.3   Zbigniew Piątek (MRO)         5      1:59
                                                    Zbigniew Wyrzykowski (MRO)   33      9:03
                                                    Adam Wadecki (MRO)           45     12:09

11.05-02.06    Giro d'Italia                  GT    Sylwester Szmyd (TAC)        44     56:58

22.05-26.05    International Bayern Rundfahrt 2.3   Arkadiusz Wojtas (NUR)       61     19:11

19.05-26.05    FBD Milk Ras                   2.5   Hubert Nowak (LEG)            3      4:33
                                                    Dariusz Rudnicki (LEG)       15     21:48
                                                                               +1ze
                                                    Grzegorz Żołędziowski (LEG)  16     21:48
                                                    Jarosław Wełniak (LEG)       19     22:23
                                                    Marek Błażej (LEG)           25     28:10

22.05-26.05    Grand Prix du Midi-Libre       2.1   Dariusz Baranowski (BAN)     36      7:17
                                                    Piotr Wadecki (DFF)          47     13:18

26.05          Memoriał Pawła Sosika          1.5   Piotr Zaradny (El2)           1        -
                                                    Artur Krzeszowiec (CCC)       2      0:00
                                                    Adam Wadecki (MRO)            3      0:00
                                                    Marcin Lewandowski (MIK)      4      0:00
                                                    Krzysztof Szafrański (CCC)    5      0:00
                                                    Krzysztof Jeżowski (MIK)      6      0:00
                                                    Wojciech Pawlak (MIK)         7      0:00
                                                    Jarosław Zarębski (CCC)       8      0:00
                                                    Mariusz Mielcarek (LEG)       9      0:00
                                                    Bartłomiej Ksobiak (SER)     10      0:00

19.05-26.05    Tour of Japan                  2.5   Kazimierz Stafiej (MRO)       8      2:30
                                                    Mateusz Mróz (MRO)           14      3:09
                                                    Paweł Niedźwiecki (MRO)      37     32:48
                                                                               +1el
                                                    Zbigniew Wyrzykowski (MRO)   43     35:54
                                                    Paweł Zugaj (MRO)            56     48:17

25.05          Tartu Tänavasóit               1.5   Kacper Sowiński (LEG)         8      2:42
                                                    Konrad Łapa (LEG)            15      9:25
                                                    Sebastian Jezierski (LEG)    16      9:25
                                                    Jacek Walczak (LEG)          19     11:40
                                                    Sebastian Skiba (LEG)        36     13:42

24.05          Baltic Open - Tallinn GP       1.5   Jacek Walczak (LEG)           5      2:08
                                                    Mariusz Kamiński (LEG)       22      9:47

24.05          GP ZTS Dubnica                 1.5   Marcin Gębka (WEL)            9      2:57
                                                    Dariusz Śliwiak (El2)        21      7:18
                                                    Grzegorz Gronkiewicz (WEL)   22      7:29
                                                    Paweł Szaniawski (WEL)       25      7:29
                                                    Tomasz Czapelski (El2)       34      7:29
                                                    Grzgorz Kwiatkowski (WEL)    36      7:29
                                                    Dariusz Miśkiewicz (El2)     39      7:29

15.05-19.05    Vuelta Asturias                2.3   Dawid Krupa (CCC)            41     18:48

10.05-18.05    Wyścig Pokoju                  2.2  Piotr Przydział* (CCC)         1        -
               * zwycięstwa odebrane po pozytywnej kontroli antydopingowej     +2ze
                                                                               +6el
                                                    Piotr Chmielewski (MRO)       4      5:46
                                                                               +1ze (TTT)
                                                    Zbigniew Piątek (MRO)         6      5:48
                                                                               +1ze (TTT)
                                                    Radosław Romanik (CCC)       18      7:49
                                                    Robert Radosz (SER)          19      8:17
                                                    Cezary Zamana (CCC)          31     13:57
                                                    Seweryn Kohut (NAR)          33     20:11
                                                    Artur Krasiński (MIK)        35     28:46
                                                    Krzysztof Ciesielski (SER)   38     33:02
                                                    Tomasz Kiendyś (MIK)         39     33:16
                                                    Marek Maciejewski (SER)      50     44:08
                                                    Tomasz Leśniak (AMC)         59     54:26
                                                    Robert Koj (MIK)             64     59:05
                                                    Grzegorz Wajs (AMC)          67   1.04:33
                                                    Jacek Mickiewicz (CCC)       70   1.06:01
                                                                               +1ze
                                                    Krzysztof Jeżowski (MIK)     78   1.11:00
                                                    Dariusz Skoczylas (CCC)      79   1.12:58
                                                    Marcin Lewandowski (MIK)     82   1.16:11
                                                    Marcin Sapa (AMC)            86   1.19:24
                                                    Daniel Czajkowski (SER)      87   1.20:04
                                                    Dariusz Wojciechowski (AMC)  88   1.23:13
                                                    Marek Kamiński (SER)         92   1.25:34
                                                    Przemysław Mikołajczyk (SER) 94   1.26:27
                                                    Sławomir Chrzanowski (AMC)   98   1.33:02

14.05          Subida al Naranco              1.3   Dawid Krupa (CCC)             9      0:20

12.05          Tour de Berne                  1.3   Sławomir Kohut (AMO)         16      0:15

11.05-12.05    Clásica Internacional          2.3   Dawid Krupa (CCC)            31      2:03
                             de Alcobendas          Marek Rutkiewicz (COF)       51      3:24
                                                    Krzysztof Szafrański (CCC)   61      3:45
                                                    Jarosław Rębiewski (CCC)     63      3:54
                                                    Tomasz Kłoczko (CCC)         68      4:02
                                                    Jarosław Zarębski (CCC)      77      4:34

9.05           GP Wallonie                    1.2   Sławomir Kohut (AMO)         16      1:32

2.05-6.05      Vuelta a Castilla y Léon       2.3   Seweryn Kohut (NAR)          24      7:13
                                                    Jarosław Zarębski (CCC)      69     25:54
                                                    Krzysztof Szafrański (CCC)   70     27:23

30.04-5.05     Tour de Romandie              2.HC   Sylwester Szmyd (TAC)        59     10:40

5.05           CSC Classic (GP Aarhus)        1.3   Jacek Mickiewicz (CCC)       17      2:04

4.05           Memoriał A. Trochanowskiego    1.5   Hubert Nowak (LEG)            2      0:12
                                                    Grzegorz Wajs (AMC)           4     12:50
                                                    Marek Maciejewski (SER)       5     12:56
                                                    Marek Błażej (LEG)            7     15:03
                                                    Paweł Szaniawski (WEL)        8     15:03
                                                    Tomasz Kendyś (WEL)           9     15:03
                                                    Dariusz Rudnicki (LEG)       10     15:03 

4.05           GP Midtbank                    1.3   Cezary Zamana (CCC)           2      0:00
                                                    Zbigniew Piątek (MRO)         4      0:00
                                                    Mateusz Mróz (MRO)           31      2:36
                                                    Adam Wadecki (MRO)           38      2:47

3.05           Lubelski Wyścig 3-Majowy       1.5   Robert Radosz (SER)           3      1:05
                                                    Krzysztof Jeżowski (MIK)      6      2:20
                                                    Grzegorz Gronkiewicz (WEL)    7      2:25
                                                    Piotr Chmielewski (MRO)       8      2:25
                                                    Przemysław Mikołajczyk (SER) 10      7:08
                                                    Tomasz Kendyś (MIK)          11      7:08
                                                    Paweł Niedźwiecki (MRO)      12      8:15
                                                    Artur Krasiński (MIK)        13      8:15
                                                    Zbigniew Wyrzykowski (MRO)   14      8:15
                                                    Robert Koj (MIK)             16      8:45
                                                    Krzysztof Ciesielski (SER)   17      8:45
                                                    Marek Błażej (LEG)           18      8:45
                                                    Marek Maciejewski (SER)      19      8:45
                                                    Tomasz Czapelski (El2)       20      8:45
                                                    Bartosz Huzarski (MRO)       21      8:45
                                                    Mariusz Kamiński (El2)       22      8:45
                                                    Paweł Szaniawski (WEL)       23      8:45
                                                    Jarosław Ryszewski (MIK)     24      8:45
                                                    Krzysztof Krzywy (MRO)       25      8:45
                                                    Grzegorz Putek (WEL)         26     10:55
                                                    Łukasz Gałka (El2)           27     10:55
                                                    Marek Kamiński (SER)         28     10:55
                                                    Tomasz Smoleń (El2)          30     10:55
                                                    Marcin Sapa (AMC)            32     10:55
                                                    Konrad Najrodzki (El2)       33     10:55
                                                    Daniel Czajkowski (SER)      34     10:55
                                                    Tycjan Włodarczyk (El2)      36     10:55
                                                    Wojciech Kalemba (LEG)       38     10:55
                                                    Krzysztof Miara (LEG)        39     10:55
                                                    Dariusz Miśkiewicz (El2)     40     10:55
                                                    Marek Saliński (AMC)         41     10:55
                                                    Grzegorz Kwiatkowski (WEL)   42     10:55
                                                    Dariusz Wojciechowski (AMC)  43     10:55
                                                    Tomasz Leśniak (AMC)         44     10:55

1.05           Rund um den Henninger Turm     1.1   Cezary Zamana (CCC)          12      0:00
                                                    Piotr Przydział (CCC)        41      0:00

1.05           GP Weltour                     1.5   Zbigniew Piątek (MRO)         2      0:00
                                                    Robert Radosz (SER)           3      0:00
                                                    Krzysztof Ciesielski (SER)    5      0:10
                                                    Przemysław Mikołajczyk (SER)  6      0:19
                                                    Wojciech Pawlak (El2)         8      0:19
                                                    Hubert Nowak (LEG)            9      0:19
                                                    Artur Krasiński (MIK)        12      0:19
                                                    Jacek Walczak (LEG)          13      0:27
                                                    Daniel Czajkowski (SER)      14      6:58
                                                    Marek Błażej (LEG)           15      6:58
                                                    Tomasz Kiendyś (MIK)         16      6:58
                                                    Grzegorz Żołędziowski (LEG)  17      6:58
                                                    Sebastian Martyniak (El2)    18      6:58
                                                    Dariusz Wojciechowski (AMC)  19      7:04
                                                    Wojciech Kalemba (WEL)       20      7:55
                                                    Tomasz Czapelski (El2)       21      8:00
                                                    Paweł Bentkowski (El2)       22      8:43
                                                    Michał Sikora (El2)          23      8:43
                                                    Krzysztof Jeżowski (MIK)     24      8:43
                                                    Jarosław Wełniak (LEG)       25      8:43
                                                    Marek Kamiński (SER)         26      8:43
                                                    Daniel Rudnicki (LEG)        27      8:43
                                                    Grzegorz Wajs (AMC)          28      9:59
                                                    Michał Kalenda (AMC)         29     10:47
                                                    Grzegorz Kwiatkowski (WEL)   30     10:47
                                                    Dariusz Miśkiewicz (El2)     32     11:00

25.04-28.04    Giro del Trentino              2.2   Cezary Zamana (CCC)          17      3:37
                                                    Sławomir Kohut (AMO)         26      7:18
                                                    Dawid Krupa (CCC)            59     28:44

26.04-28.04    Vuelta Ciclista a la Rioja     2.3   Seweryn Kohut (NAR)          20      9:24
                                                    Arkadiusz Wojtas (NUR)       65     35:38
                                                    Sebastian Wolski (NUR)       71     52:42

26.04-28.04    Szlakiem Grodów Piastowskich   2.5   Krzysztof Szafrański (CCC)    1        -
                                                    Zbigniew Piątek (MRO)         3      0:16
                                                    Paweł Zugaj (MRO)             4      0:19
                                                    Piotr Chmielewski (MRO)       5      0:22
                                                    Piotr Przydział (CCC)         6      0:25
                                                    Radosław Romanik (CCC)        7      0:40
                                                    Tomasz Kłoczko (CCC)          8      0:44
                                                    Dariusz Skoczylas (CCC)       9
                                                    Jacek Mickiewicz (CCC)       11
                                                                               +2ze
                                                                               +1el
                                                    Jarosław Zarębski (CCC)      18
                                                    Adam Wadecki (MRO)            ?
                                                                               +1ze

23.04-25.04    GP Mitsubishi                  2.3   Dariusz Baranowski (BAN)      1        -
                                                                               +2ze (1-TTT)
                                                    Tomasz Brożyna (BAN)          8      0:12
                                                                               +1ze (TTT)

25.04          Grand Prix de Denain           1.3   Zbigniew Spruch (LAM)        67      0:19

24.04          Grote Scheldeprijs             1.1   Zbigniew Spruch (LAM)        51      0:00
                                                    Marek Rutkiewicz (COF)      117      3:48

21.04          Liege-Bastogne-Liege            PŚ   Tomasz Brożyna (BAN)         60      4:29

17.04-21.04    Settimana Ciclista Lombarda    2.3   Radosław Romanik (CCC)        8      1:44
                                                    Piotr Chmielewski (MRO)      17      3:44
                                                    Sławomir Kohut (AMO)         18      4:37
                                                    Piotr Przydział (CCC)        23      5:19
                                                    Zbigniew Piątek (MRO)        36     11:13
                                                    Jarosław Zarębski (CCC)      90     31:12
                                                    Krzysztof Krzywy (MRO)      104     35:38
                                                    Adam Wadecki (MRO)          109     37:48

17.04-21.04    Vuelta Ciclista a Aragón       2.2   Marek Rutkiewicz (COF)       89     33:43

17.04          Fleche Wallonne               1.HC   Dariusz Baranowski (BAN)     53      5:18
                                                    Tomasz Brożyna (BAN)         56      5:18
                                                    Sylwester Szmyd (TAC)        70      5:37

14.04          Paris-Roubaix                   PŚ   Zbigniew Spruch (LAM)        15      8:08

13.04          Essent Ronde van Drenthe       1.3   Kazimierz Stafiej (MRO)       7      0:53
                                                    Adam Wadecki (MRO)           49      8:51

12.04          GP Pino Cerami                 1.3   Zbigniew Piątek (MRO)         7      0:15
                                                    Piotr Chmielewski (MRO)      16      1:06
                                                    Arkadiusz Wojtas (NUR)       19      1:21

08.04-10.04    Vuelta al País Vasco          2.HC   Dariusz Baranowski (BAN)     44     24:06

7.04           Ronde van Vlaanderen            PŚ   Zbigniew Spruch (LAM)        38      2:37

7.04           GP de la Ville de Rennes       1.3   Dariusz Skoczylas (CCC)      12      0:00

7.04           Ronde van Noord-Holland        1.3   Krzysztof Krzywy (MRO)       37      0:00

6.04           GP Miguel Indurain             1.3   Tomasz Brożyna (BAN)         38      9:18
                                                    Dariusz Baranowski (BAN)     41      9:18

6.04           Hel van het Mergelland         1.5   Mateusz Mróz (MRO)           11      1:50

1.04           Rund um Köln                   1.3   Zbigniew Piątek (MRO)        11      2:17
                                                    Dariusz Skoczylas (CCC)      17     14:10
                                                    Jacek Mickiewicz (CCC)       54     23:02

22.03-31.03    Vuelta Ciclista al Uruguay     2.5   Krzysztof Szafrański (CCC)   10      3:12
                                                    Jarosław Zarębski (CCC)      21      5:47
                                                                               +1ze
                                                    Cezary Zamana (CCC)          22      6:04
                                                    Jarosław Rębiewski (CCC)     25      6:28
                                                    Tomasz Kłoczko (CCC)         56     12:45

25.03-31.03    Tour de Normandie              2.5   Arkadiusz Wojtas (NUR)        3      0:05
                                                                               +1ze
                                                    Krzysztof Krzywy (MRO)       40     14:40

26.03-30.03    Settimana Coppi-Bartali        2.3   Radosław Romanik (CCC)       55     25:22
                                                    Sylwester Szmyd (TAC)        62     31:20
                                                    Sławomir Kohut (AMO)         64     31:36

31.03          Brabantse Pijl                 1.2   Zbigniew Piątek (MRO)        20      1:22
                                                    Mateusz Mróz (MRO)           29      1:57
                                                    Piotr Chmielewski (MRO)      35      1:57
                                                    Kazimierz Stafiej (MRO)      49      3:38
                                                    Zbigniew Wyrzykowski (MRO)   66      3:38

30.03          Grote Prijs E3-Harelbeke       1.1   Zbigniew Spruch (LAM)        90     11:21

28.03          Omloop Wase Scheldeboorden-    1.3   Mateusz Mróz (MRO)           19      0:00
                          -Bazel-Kruibeke           Kazimierz Stafiej (MRO)      21      0:00

27.03          Dwars door Vlaanderen          1.2   Piotr Chmielewski (MRO)      39      0:36

24.03          Stausee-Rundfahrt              1.3   Sławomir Kohut (AMO)         46      0:59
                                                    Sebastian Wolski (NUR)       75      3:09

24.03          GP Rudy Dhaenens               1.3   Kazimierz Stafiej (MRO)      7       0:00
                                                    Mateusz Mróz (MRO)           18      0:00
                                                    Zbigniew Piątek (MRO)        55      0:00
                                                    Piotr Chmielewski (MRO)      61      0:00

23.03          Milan - San Remo               PŚ    Dariusz Baranowski (BAN)     97      3:38
                                                    Tomasz Brożyna (BAN)         98      3:38
                                                    Zbigniew Spruch (LAM)        99      3:38

20.03-23.03    GP Mosqueteiros                2.3   Piotr Przydział (CCC)        16      6:30
                                                    Radosław Romanik (CCC)       39     13:08
                                                    Jacek Mickiewicz (CCC)       74     28:32
                                                    Dariusz Skoczylas (CCC)      83     31:12

14.03-20.03    Tirreno-Adriatico              2.HC  Dariusz Baranowski (BAN)     45      6:11
                                                    Tomasz Brożyna (BAN)         60     11:38
                                                    Zbigniew Spruch (LAM)        89     19:47

20.03          Nokere Koerse                  1.3   Mateusz Mróz (MRO)           13      0:05
                                                    Zbigniew Piątek (MRO)        51      0:05
                                                    Krzysztof Krzywy (MRO)       58      0:05

14.03-17.03    Jadranska Magistrala           2.5   Cezary Zamana (CCC)          14      3:32
                                                    Seweryn Kohut (NAR)          15      3:34
                                                    Sebastian Skiba (LEG)        19      4:06
                                                    Mateusz Mróz (MRO)           23      4:18
                                                    Marek Błażej (LEG)           43      7:33
                                                    Paweł Zugaj (MRO)            52      9:05
                                                    Krzystof Szafrański (CCC)    55      9:21
                                                    Adam Wadecki (MRO)           58     10:11
                                                    Marek Kamiński (SER)         69     11:51
                                                    Marek Galiński (CCC)         74     12:25
                                                    Daniel Czajkowski (SER)      80     13:21
                                                    Jarosław Wełniak (LEG)       81     13:25
                                                    Jarosław Zarębski (CCC)      86     14:17
                                                    Kamil Wolski (LTA)           89     14:57
                                                    Sebastian Wolski (NUR)       100    16:30
                                                    Zbigniew Wyrzykowski (MRO)   105    17:14
                                                    Grzegorz Żołędziowski (LEG)  113    18:39
                                                    Paweł Sendal (El2)           125    23:57
                                                    Krzysztof Ciesielski (SER)   128    24:24
                                                    Marek Maciejewski (SER)      135    26:10
                                                    Bartołomiej Ksobiak (SER)    138    26:40
                                                    Artur Krzeszowiec (CCC)      151    32:34
                                                    Mariusz Kamiński (LEG)       162    50:38
                                                    Kacper Sowiński (LEG)        163    50:38

10.03          Giro del Lago Maggiore "GP Knor1.5   Piotr Przydział (CCC)        2       0:03

10.03          Trofeo Arancia Rossa           1.3   Sławomir Kohut (AMO)         36      0:00
                                                    Sylwester Szmyd (TAC)        55      0:00

06.03-10.03    Vuelta Ciclista a Murcia       2.3   Arkadiusz Wojtas (NUR)       68     16:17

9.03           Trofeo Pantalica               1.3   Sylwester Szmyd (TAC)        67     13:20

05.03-09.03    Giro del Capo                  2.5   Piotr Chmielewski (MRO)      3       0:34
                                                    Zbigniew Piątek (MRO)        18      5:13
                                                                                 +1ze
                                                    Kazimierz Stafiej (MRO)      39     23:44
                                                    Paweł Niedźwiecki (MRO)      57     36:15

3.03           Kuurne-Bruxelles-Kuurne        1.2   Zbigniew Spruch (LAM)        93      0:22

3.03           Clasica de Almeria             1.3   Arkadiusz Wojtas (NUR)       17      0:00

2.03           Omloop Het Volk                1.1   Piotr Wadecki (DFF)          65      9:34

26.02-02.03    Volta a la Valenciana          2.3   Tomasz Brożyna (BAN)         17      2:50
                                                    Dariusz Baranowski (BAN)     55     13:17

24.02          Trofeo Luis Puig               1.2   Piotr Wadecki (DFF)          6       0:00

23.02          Porec Trophy 6                 1.3   Adam Wadecki (MRO)           2       0:09
                                                    Daniel Zych (El2)            6       0:09
                                                    Mateusz Mróz (MRO)           8       0:09
                                                    Wojciech Dybel (El2)         30      0:09
                                                    Daniel Okruciński (El2)      33      0:09
                                                    Jarosław Białowieżec (El2)   36      0:52
                                                    Paweł Niedźwiecki (MRO)      37      4:56
                                                    Paweł Zugaj (MRO)            43      8:13
                                                    Paweł Bentkowski (El2)       44      8:13
                                                    Krzysztof Krzywy (MRO)       51      8:13

21.02          Porec Trophy 5                 1.5   Mateusz Mróz (MRO)           4       0:00
                                                    Daniel Okruciński (El2)      15      2:43
                                                    Adam Wadecki (MRO)           18      3:25
                                                    Bartosz Huzarski (MRO)       45      8:11

20.02-24.02    Tour of Rhodes                 2.3   Zbigniew Piątek (MRO)        23      0:27
                                                    Piotr Chmielewski (MRO)      29      1:04
                                                    Kazimierz Stafiej (MRO)      51      4:10
                                                    Sylwester Szmyd (TAC)        64      4:56
                                                    Sebastian Wolski (NUR)       65      5:18

17.02          Trophy Porec 4                 1.5   Mateusz Mróz (MRO)           14      0:00
                                                    Seweryn Kohut (NAR)          59      0:00
                                                    Sławomir Kohut (AMO)         60      0:00
                                                    Adam Wadecki (MRO)           90      0:00
                                                    Bartosz Huzarski (MRO)       100     0:56
                                                    Zbigniew Wyrzykowski (MRO)   101     1:08
                                                    Krzysztof Krzywy (MRO)       102     1:08

16.02          Trophy Porec 3                 1.5   Przemysław Niemiec (AMO)     46      7:13

13.02-17.02    Tour Méditerranéen             2.3   Zbigniew Spruch (LAM)        58     13:13

09.02-13.02    Volta ao Algarve               2.3   Dariusz Baranowski (BAN)     30     18:02

10.02          Trophy Porec 2                 1.5   Sławomir Kohut (AMO)         6       0:25
                                                    Adam Wadecki (MRO)           7       0:25
                                                    Mateusz Mróz (MRO)           22      0:25
                                                    Krzysztof Krzywy (MRO)       71      0:25
                                                    Zbigniew Wyrzykowski (MRO)   72      0:25
                                                    Paweł Zugaj (MRO)            74      0:25
                                                    Seweryn Kohut (NAR)          77      0:25

9.02           Porec Trophy 1                 1.5   Adam Wadecki (MRO)           8       2:38
                                                    Mateusz Mróz (MRO)           26      2:38
                                                    Bartosz Huzarski (MRO)       36      2:38
                                                    Seweryn Kohut (NAR)          46      2:38
                                                    Paweł Niedźwiecki (MRO)      66      2:38
                                                    Sławomir Kohut (AMO)         69      2:38
                                                    Krzysztof Krzywy (MRO)       74      2:38
                                                    Paweł Zugaj (MRO)            86      2:38

7.02           Magaluf - Palmanova            1.3   Tomasz Brożyna (BAN)         99      9:43

6.02           Manacor - Porto Cristo         1.3   Arkadiusz Wojtas (NUR)       85      0:54
                                                    Piotr Wadecki (DFF)          122     9:49

5.02           Port d'Alcudia-Port d' Alcudia 1.3   Piotr Wadecki (DFF)          28      7:19
                                                    Arkadiusz Wojtas (NUR)       116    16:55
                                                    Tomasz Brożyna (BAN)         135    20:05

4.02           Cala Rajada - Cala Millor      1.3   Arkadiusz Wojtas (NUR)       73      0:00

3.02           Circuito Palma Mallorca        1.3   Arkadiusz Wojtas (NUR)       110     0:00
                                                    Sebastian Wolski (NUR)       153     0:00
                                                    Piotr Wadecki (DFF)          174     2:08

ze - zwycięstwo(a) etapowe
el - etap(y) liderem
kg - klasyfikacja górska

AMC : AMBRA, OBUWIE - SNC, ODZIEŻ
AMO : AMORE & VITA BERETTA
BAN : IBANESTO.COM
CCC : CCC - POLSAT
COF : COFIDIS
DFF : DOMO - FARM FRITES
LAM : LAMPRE - DAIKIN
LEG : LEGIA
LTA : TEAM LTA - QUATTRO LOGISTICS
MIK : MIKOMAX - BROWAR STAROPOLSKI
MRO : MRÓZ
NAR : DE NARDI - PASTA MONTEGRAPPA
NUR : TEAM NÜRNBERGER VERSICHERUNG
SER : SERVISCO - KOOP
TAC : TACCONI SPORT - VINI CALDIROLA
WEL : WELTOUR
El2 : drużyna półamatorska