Pantani chce się wycofać?

Marco Pantani jest ponoć o krok od zakończenia kariery kolarskiej.Mercatone Uno pozostało sponsorem jego drużyny i chce, aby El Pirato nadal dla nich jeździł jako jej lider.

Pomimo tego Pantani nie trenuje, prawdopodobnie nie będzie ścigał się do końca sezonu i mówi o tym, że poważnie myśli o tym, aby przestać zajmować się kolarstwem. Przykro mi jest odchodzić w ten sposób. Pomimo to nadal moja duma mówi mi, że powinienem jeszcze coś osiągnąć przed odejściem. Ale muszę na to spojrzeć realistycznie: zostałem bardzo skrzywdzony.

Pantani ostatnio wygrał swoją apelację w Sportowym Sądzie Arbitrażowym o zniesienie zawieszenia ustanowionego po ubiegłorocznym Giro d'Italia. W jego pokoju wtedy znaleziono strzykawkę z Insuliną, ale nie byli w stanie udowodnić, że należała ona właśnie do niego.

Decyzja nie została jeszcze podjęta, ale może to być kolejne, sensacyjne zakończenie kariery w tym sezonie, ramię w ramię z Mario Cipollinim.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: