Ściana płaczu 1998

Data

Wyścig

Kat.

Zawodnik

Poz.

Strata

17.10
- 25.10

Commonwealth
Bank Cycle Classic

2.5

Cezary Zamana

1

Arkadiusz Wojtas

15

51:28

Grzegorz Wajs

16

54:16

18.10

Chrono des Herbiers

1.4

Grzegorz Gwiazdowski

6

2:21

15.10

Giro del Piemonte

1.2

Grzegorz Gwiazdowski

12

1:56

11.10

Mistrzostwa
Świata - start wspólny

Grzegorz Gwiazdowski

31

14:46

Zbigniew Spruch

44

14:46

8.10

Mistrzostwa Świata - jazda indywidualna
na czas

Dariusz Baranowski

30

4:11

4.10

Paris
Tours

Grzegorz Gwiazdowski

70

1:24

Zbigniew Spruch

80

1:30

21.9 - 27.9

Internationale Hessen-Rundfahrt

2.5

Tomasz Brożyna

4

0:45

27.9

Chanteloup-les-Vignes, Polymultipliée
de l'Hautil

1.4

Grzegorz Gwiazdowski

10

5:00

6.9
- 13.9

Tour
de Pologne

2.4

Dariusz Baranowski

6

3:47

Zbigniew Spruch

7 +

etap

4:05

Tomasz Brożyna

13

6:59

Piotr Wadecki

16

10:20

Cezary Zamana

18

11:19

Andrzej Sypytkowski

23

19:05

Jacek Mickiewicz

26

27:00

8.9 - 12.9

Tour Sud

2.5

Dariusz Wojciechowski

etap

-

30.8

GP Eddy Merckx

1.1

Dariusz Baranowski

3

1:36

30.8

GP Plouay

1.1

Grzegorz Gwiazdowski

4

3:38

23.8

GP Suisse

Grzegorz Gwiazdowski

101

10:53

23.8

Memoriał
im. A. Kaczynyi A. Malinowskiego

1.5

Cezary Zamana

1

Andrzej Sypytkowski

2

0:00

Jacek Mickiewicz

3

0:00

Dariusz Wojciechowski

4

0:00

12.8 - 16.8

Tour de l'Ain

2.5

Grzegorz Gwiazdowski

10 +

etap

?

5.8
- 9.8

Internationale
Regio-Tour

2.3

Tomasz Brożyna

15

3:41

Cezary Zamana

33

7:18

Andrzej Sypytkowski

37

8:58

1.8 - 5.8

Tour des Region Wallonnes

2.4

Grzegorz Gwiazdowski

13

4:42

11.7 - 2.8

Tour de France

GT

Dariusz Baranowski

12

19:58

12.7

GP de Dourges

1.5

Grzegorz Gwiazdowski

6

3:20

26.6 - 28.6

Circuit Franco-Belge

2.5

Grzegorz Gwiazdowski

3

1:40

16.6
- 21.6

GP Cycliste
de Beauce

2.4

Andrzej Sypytkowski

2

0:36

Tomasz Brożyna

8

3:58

7.6 - 14.6

50 Dauphine Libere

HC

Dariusz Baranowski

4

2:19

11.6 - 14.6

Tour of Luxembourg

2.2

Grzegorz Gwiazdowski

34

34:28

10.6
- 14.6

Postgirot
Tour of Sweden

2.4

Grzegorz Wajs

8

0:44

Grzegorz Rosoliński

36

12:31

Dariusz Wojciechowski

37

13:43

Arkadiusz Wojtas

41

16:31

16.5 - 7.6

Giro d'Italia

GT

Zbigniew Spruch

72

2.12:37

7.6

US Professional
Championships

1.2

Andrzej Sypytkowski

8

0:00

Paweł Rychlicki

16

0:00

Cezary Zamana

25

0:00 ?

Tomasz Brożyna

28

0:00 ?

4.6

First
Union Cycling

1.3

Jacek Mickiewicz

25

0:14

Andrzej Sypytkowski

29

0:20

Piotr Wadecki

43

1:02

Paweł Rychlicki

53

1:02

30.5
- 6.6

50th
Oesterreich Rundfahrt

2.4

Grzegorz Wajs

45

33:10

Arkadiusz Wojtas

48

35:16

3.6

First Union Wilmington
Classic

1.4

Tomasz Brożyna

35

0:07

2.6

Corestates Lancaster
Classic

1.3

Cezary Zamana

3

0:12

23.5 - 31.5

Tour of e United
Kingdom

2.5

Dariusz Baranowski

3

0:58

28.5
- 31.5

Wyścig
Solidarności Olimpijskiej

2.5

Tomasz Brożyna

1

Cezary Zamana

5

0:36

Andrzej Sypytkowski

6

0:38

Dariusz Wojciechowski

etap

?

17.5
- 24.5

Tour
of Japan

2.4

Andrzej Sypytkowski

8

2:24

Cezary Zamana

10

2:25

8.5
- 17.5

Wyścig
Pokoju

2.5

Piotr Wadecki

3

2:23

Tomasz Brożyna

27

1.00:20

5.5 - 10.5

Tour de Romandie

HC

Zbigniew Spruch

91

51:52

5.5 - 10.5

Quatre Jours de Dunkerque

2.1

Grzegorz Gwiazdowski

61

1.17:15

4.5
- 10.5

Tour
of Slovenia

2.5

Cezary Zamana

5

0:33

Andrzej Sypytkowski

6

0:33

28.4

Amstel Gold Race

Dariusz Baranowski

42

9:14

26.4
- 29.4

Szlakiem
Grodów Piastowskich

2.5

Andrzej Sypytkowski

1

Dariusz Wojciechowski

3

1:10

Cezary Zamana

5

1:41

22.4

La Cote Picarde

1.4

Piotr Wadecki

28

0:11

19.4

Liege - Bastogne
- Liege

Dariusz Baranowski

46

4:48

19.4

Zellik - Galmaarden

1.5

Andrzej Sypytkowski

2

0:00

16.4

Veenendaal-Veenendaal

1.2

Cezary Zamana

20

1:33

Andrzej Sypytkowski

32

1:33

Grzegorz Rosoliński

40

1:33

Arkadiusz Wojtas

43

1:33

12.4 - 19.4

Settimana Ciclistica Bergamasca

2.5

Zbigniew Spruch

etap

?

12.4

32nd
Ster van Brabant

1.5

Arkadiusz Wojtas

3

0:00

Andrzej Sypytkowski

10

0:00

Grzegorz Rosoliński

13

0:08

7.4 - 10.4

Circuit de la Sar
e

2.4

Dariusz Baranowski

4

0:29

5.4

20th GP Rennes

1.4

Piotr Wadecki

19

1:53

4.4

Hel
van het Mergelland

1.5

Marcin Gębka

9

14:08

Dariusz Wojciechowski

19

14:08

Grzegorz Rosoliński

22

14:08

3.4

Route
Adelie

1.4

Tomasz Brożyna

6

2:46

Cezary Zamana

7

3:12

31.3 - 2.4

Driedaagse van De
Panne

2.2

Grzegorz Gwiazdowski

113

41:21

23.3 - 27.3

35th Semana Catalana

2.1

Dariusz Baranowski

136

49:34

23.3
- 29.3

Tour
of Normandy

2.5

Dariusz Wojciechowski

38

33:47

Paweł Rychlicki

41

33:58

Arkadiusz Wojtas

57

36:06

17.3 - 21.3

Portugal Telecom

2.4

Jacek Mickiewicz

2 +

etap

0:18

11.3 - 18.3

Tirreno Adriatico

HC

Zbigniew Spruch

5

13:20

8.3

Omloop Vlaamse Ardennen

1.5

Grzegorz Gwiazdowski

25

7:26

18.2-1.3

Tour
de Langkawi

2.5

Piotr Wadecki

9

5:06

Tomasz Brożyna

48

37:38

Zbigniew Spruch

57

45:11

Marcin Gębka

89

1.12:28