Wyniki polskiego peletonu w wyścigach z kalendarza Międzynarodowej Unii Kolarskiej w sezonie 2014.
Zwycięstwa:
Michał Kwiatkowski (Omega Pharma-Quick Step) – 9
Challenge Mallorca – Trofeo Serra de Tramuntana (1.1)
2 etapy Volta ao Algarve (2.1)
klasyfikacja końcowa Volta ao Algarve (2.1)
Strade Bianche (1.1)
prolog Tour de Romandie (WT)
Mistrzostwa Polski – jazda indywidualna na czas
etap Tour of Britain (2.HC)
Mistrzostwa Świata – wyścig ze startu wspólnego
Rafał Majka (Tinkoff-Saxo) – 5
2 etapy Tour de France (GT)
2 etapy Tour de Pologne (WT)
klasyfikacja końcowa Tour de Pologne (WT)
Kamil Gradek (BDC-MarcPol) – 4
Memoriał Andrzeja Trochanowskiego (1.2)
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.2)
etap Tour of China I (2.1)
klasyfikacja końcowa Tour of China I (2.1)
Paweł Bernas (BDC-MarcPol) – 3
Visegrad 4 Bicycle Race – GP Slovakia (1.2)
Visegrad 4 Bicycle Race – GP Hungary (1.2)
etap Tour of China I (2.1)
Paulina Brzeźna-Bentkowska (TKK Pacific Toruń) – 3
2 etapy Gracia Orlova (2.2)
klasyfikacja końcowa Gracia Orlova (2.2)
Konrad Dąbkowski (ActiveJet Team) – 3
etap Memoriału im. J. Grundmanna J. Wizowskiego (2.2)
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.2)
Puchar Ministra Obrony Narodowej (1.2)
Bartłomiej Matysiak (CCC Polsat Polkowice) – 3
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2)
etap Memoriału im. J. Grundmanna J. Wizowskiego (2.2)
Mistrzostwa Polski – start wspólny
Łukasz Wiśniowski (Etixx) – 3
Kattekoers (1.2)
etap Tour de Normandie (2.2)
klasyfikacja końcowa Circuit des Ardennes (2.2)
Paweł Cieślik (Bauknecht – Author) – 2
etap Oberösterreichrundfahrt (2.2)
Grand Prix Kralovehradeckeho kraje (1.2)
Jarosław Kowalczyk (BDC-MarcPol) – 2
etap Tour de Serbie (2.2)
klasyfikacja końcowa Tour de Serbie (2.2)
Maciej Paterski (CCC Polsat Polkowice) – 2
klasyfikacja końcowa Tour of Norway (2.HC)
Memoriał Henryka Łasaka (1.2)
Kamil Zieliński (Mexller) – 2
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.2)
klasyfikacja końcowa Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.2)
Marcin Białobłocki (Velosure – Giordana Racing Team) – 1
etap An Post Ras (2.2)
Maciej Bodnar (Cannondale) – 1
etap indywidualnej jazdy na czas VDK-Driedaagse De Panne-Koksijde (2.HC)
Eugenia Bujak (BTC City Ljubljana) – 1
Mistrzostwa Polski – jazda indywidualna na czas
Paweł Franczak (ActiveJet Team) – 1
Puchar Uzdrowisk Karpackich (1.2)
Paulina Guz (LKS Atom Boxmet Dzierżoniów) – 1
Mistrzostwa Polski – start wspólny
Błażej Janiaczyk (BDC-MarcPol) – 1
klasyfikacja końcowa Memoriału im. J. Grundmanna J. Wizowskiego (2.2)
Małgorzata Jasińska (Ale Cipollini) – 1
etap Premondiale Giro Toscana Int. Femminile – Memorial Michela Fanini (2.2)
Przemek Kasperkiewicz (Bauknecht – Author) – 1
etap Wyścig Pokoju U23 (2.2U)
Adrian Kurek (CCC Polsat Polkowice) – 1
etap Tour of Estonia (2.1)
Eryk Latoń (BDC-MarcPol) – 1
etap Wyścigu Dookoła Mazowsza (2.2)
Jarosław Marycz (CCC Polsat Polkowice) – 1
klasyfikacja końcowa Wyścigu Dookoła Mazowsza (2.2)
Jacek Morajko (CCC Polsat Polkowice) – 1
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.2)
Przemysław Niemiec (Lampre-Merida) – 1
etap Vuelta a Espana (GT)
Katarzyna Niewiadoma (Rabobank-Liv Woman Cycling Team) – 1
Frauen Grand Prix Gippingen (1.2)
Adam Pierzga (AS Baie-Mahault) – 1
etap Tour Cycliste International de la Guadeloupe (2.2)
Mateusz Taciak (CCC Polsat Polkowice) – 1
klasyfikacja końcowa Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1)
Grzegorz Stępniak (CCC Polsat Polkowice) – 1
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.2)
Bartosz Warchoł (TKK Pacific Toruń) – 1
etap Karpacki Wyścig Kurierów (2.2U)
Zwycięstwa GRUPY:
CCC Polsat Polkowice – 14
klasyfikacja końcowa Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1) – Mateusz Taciak
klasyfikacja końcowa Tour of Norway (2.HC) – Maciej Paterski
etap Tour of Estonia (2.1) – Adrian Kurek
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2) – Bartłomiej Matysiak
etap Memoriału im. J. Grundmanna J. Wizowskiego (2.2) – Bartłomiej Matysiak
Mistrzostwa Polski – start wspólny – Bartłomiej Matysiak
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.2) – Grzegorz Stępniak
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.2) – Jacek Morajko
etap Sibiu Cycling Tour (2.1) – Branislau Samoilau (Blr)
etap jazdy drużynowej na czas Sibiu Cycling Tour (2.1)
etap jazdy drużynowej na czas Wyścigu Dookoła Mazowsza (2.2)
klasyfikacja końcowa Wyścigu Dookoła Mazowsza (2.2) – Jarosław Marycz
Memoriał Henryka Łasaka (1.2) – Maciej Paterski
Giro dell’Emilia (1.HC) – Davide Rebellin (Ita)
BDC-MarcPol – 11
Memoriał Andrzeja Trochanowskiego (1.2) – Kamil Gradek
Visegrad 4 Bicycle Race – GP Slovakia (1.2) – Paweł Bernas
Visegrad 4 Bicycle Race – GP Hungary (1.2) – Paweł Bernas
klasyfikacja końcowa Memoriału im. J. Grundmanna J. Wizowskiego (2.2) – Błażej Janiaczyk
etap Tour de Serbie (2.2) – Jarosław Kowalczyk
klasyfikacja końcowa Tour de Serbie (2.2) – Jarosław Kowalczyk
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.2) – Kamil Gradek
etap Wyścigu Dookoła Mazowsza (2.2) – Eryk Latoń
etap Tour of China I (2.1) – Paweł Bernas
etap Tour of China I (2.1) – Kamil Gradek
klasyfikacja końcowa Tour of China I (2.1) – Kamil Gradek
ActiveJet Team – 4
etap Memoriału im. J. Grundmanna J. Wizowskiego (2.2) – Konrad Dąbkowski
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.2) – Konrad Dąbkowski
Puchar Uzdrowisk Karpackich (1.2) – Paweł Franczak
Puchar Ministra Obrony Narodowej (1.2) – Konrad Dąbkowski
Mexller – 2
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.2) – Kamil Zieliński
klasyfikacja końcowa Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.2) – Kamil Zieliński
20.10-28.10 Tour of Hainan 2.HC Łukasz Owsian (CCC) 11 1:39 Adrian Honkisz (CCC) 24 6:16 Mateusz Taciak (CCC) 38 12:35 Adrian Kurek (CCC) 43 15:01 10.10-14.10 Tour of Beijing WT Michał Gołaś (OPQ) 49 9:04 12.10 GP Bruno Beghelli 1.HC Bartłomiej Matysiak (CCC) 25 0:01 Maciej Paterski (CCC) 35 0:01 Adrian Honkisz (CCC) 38 0:01 Łukasz Owsian (CCC) 43 0:01 Adrian Kurek (CCC) 75 0:11 Karol Domagalski (CJR) 79 0:17 Mateusz Taciak (CCC) 99 4:59 11.10 Giro dell'Emilia 1.HC Przemysław Niemiec (LAM) 14 2:08 11.10 Giro dell'Emilia 1.2 Ewelina Szybiak (VAI) 15 1:26 Donne Elite 05.10 Il Lombardia WT Przemysław Niemiec (LAM) 40 1:34 Michał Gołaś (OPQ) 76 9:42 Michał Kwiatkowski (OPQ) 77 9:42 01.10 Mediolan-Turyn 1.HC Adrian Honkisz (CCC) 91 4:00 Paweł Poljański (TCS) 102 4:00 28.09 Mistrzostwa Świata CMD Michał Kwiatkowski (OPQ) 1 - - start wspólny Maciej Paterski (CCC) 17 0:07 Michał Gołaś (OPQ) 58 2:31 27.09 Mistrzostwa Świata CMD Katarzyna Niewiadoma (RBW) 11 0:00 - start wspólny Paulina Brzeźna-Bentkowska (El2) 18 0:41 Małgorzata Jasińska (ALE) 19 0:41 24.09 Mistrzostwa Świata CMD Maciej Bodnar (CAN) 16 2:22 - jazda indywidualna Mateusz Taciak (CCC) 32 3:31 23.09 Mistrzostwa Świata CMD Eugenia Bujak (BTC) 19 2:33 - jazda indywidualna Katarzyna Pawłowska (DLT) 42 5:14 21.09 GP Industria & 1.1 Maciej Paterski (CCC) 10 0:00 Commercio di Prato Bartłomiej Matysiak (CCC) 22 0:00 Adrian Honkisz (CCC) 27 0:09 Łukasz Owsian (CCC) 28 0:09 20.09 Memorial Marco Pantani 1.1 Maciej Paterski (CCC) 8 0:00 Bartosz Huzarski (TNE) 22 0:00 20.09 Primus Classic Impanis 1.1 Michał Gołaś (OPQ) 3 0:00 - Van Petegem 18.09 Tre Valli Varesine 1.HC Maciej Paterski (CCC) 12 1:25 Bartosz Huzarski (TNE) 29 1:25 17.09 Coppa Agostoni 1.1 Maciej Paterski (CCC) 13 0:00 - Giro delle Brianze Bartosz Huzarski (TNE) 20 0:00 16.09 GP Banca di Legnano 1.1 Jarosław Marycz (CCC) 21 0:06 - Coppa Bernocchi Maciej Paterski (CCC) 33 0:21 Marek Rutkiewicz (CCC) 35 0:21 Bartłomiej Matysiak (CCC) 41 0:21 Marcin Mrożek (AND) 68 0:21 Bartosz Huzarski (TNE) 69 0:30 23.08-14.09 Vuelta a Espana GT Przemysław Niemiec (LAM) 26 1:11:31 + 1ze Maciej Bodnar (CAN) 122 4:00:23 Karol Domagalski (CJR) 124 4:03:11 14.09 GP Cycliste de Montréal WT Paweł Poljański (TCS) 43 1:06 07.09-14.09 Tour of Britain 2.HC Michał Kwiatkowski (OPQ) 2 0:10 + 1ze + 2el Michał Gołaś (OPQ) 23 3:31 Marcin Białobłocki (VGR) 31 5:45 Sylwester Szmyd (MOV) 42 14:03 12.09-14.09 Premondiale Giro della 2.2 Małgorzata Jasińska (ALE) 2 0:01 Toscana Int. Femminile + 1ze Memorial Michela Fanini Ewelina Szybiak (VAI) 3 0:06 Eugenia Bujak (BTC) 4 0:22 Katarzyna Niewiadoma (RBW) 8 0:28 Paulina Brzeźna-Bentkowska (El2) 16 0:44 Paula Gorycka (El2) 38 4:17 Monika Brzeźna (El2) 42 5:51 Paulina Guz (El2) 45 6:27 Anna Plichta (El2) 46 7:33 Milena Faryn (El2) 57 10:11 14.09 Tour du Doubs 1.1 Marek Rutkiewicz (CCC) 14 2:01 - Conseil Général Maciej Paterski (CCC) 19 2:01 Mateusz Taciak (CCC) 25 2:01 Bartłomiej Matysiak (CCC) 43 2:44 Jarosław Marycz (CCC) 44 2:44 08.09-14.09 Tour of China II 2.1 Kamil Gradek (BDC) 3 0:09 Paweł Bernas (BDC) 12 0:34 Adam Stachowiak (BDC) 19 0:37 Adrian Banaszek (BDC) 31 0:40 Robert Radosz (BDC) 53 0:40 Błażej Janiaczyk (BDC) 92 2:25 13.09 Tour Bohemia 1.2 Kamil Zieliński (MEX) 3 0:59 Przemek Kasperkiewicz (BAU) 5 1:11 Piotr Kripsza (BDC) 7 2:50 Paweł Cieślik (BAU) 9 3:23 Bartosz Warchoł (El2) 10 4:14 Łukasz Bodnar (AJT) 11 4:29 Michał Podlaski (AJT) 14 7:58 Arkadiusz Owsian (AJT) 24 7:58 Dominik Oborski (El2) 32 10:26 Wojciech Franczak (El2) 33 10:26 Wojciech Halejak (MEX) 48 13:41 Wojciech Pszczolarski (SKC) 49 13:41 Artur detko (MEX) 52 13:41 Jarosław Rębiewski (MEX) 54 13:41 Leszek Pluciński (BDC) 55 13:41 12.09 GP Cycliste de Québec WT Paweł Poljański (TCS) 46 0:41 07.09 GP de Fourmies 1.HC Bartosz Huzarski (TNE) 74 0:08 02.09-07.09 Boels Rental 2.2 Katarzyna Niewiadoma (RBW) 8 1:18 Ladies Tour Małgorzata Jasińska (ALE) 9 1:25 04.09-07.09 Okolo Jiznich Cech 2.2 Paweł Cieślik (BAU) 2 0:12 Kamil Zieliński (MEX) 6 0:49 Mariusz Witecki (MEX) 34 4:47 Łukasz Wiśniowski (ETI) 46 8:24 Wojciech Halejak (MEX) 47 8:52 Artur Detko (MEX) 90 24:37 Jarosław Rębiewski (MEX) 91 24:47 Kornel Sójka (MEX) 99 27:41 02.09-07.09 Tour Cycliste Féminin 2.2 Anna Plichta (El2) 12 10:26 Int. de l'Ardeche Paulina Brzeźna-Bentkowska (El2) 32 24:11 Monika Brzeźna (El2) 46 39:34 Katarzyna Wilkos (El2) 68 1:12:12 Beata Kalemba (El2) 78 1:31:29 06.09 Brussels Cycling 1.HC Bartosz Huzarski (TNE) 96 1:11 Classic
02.09-06.09 Giro della Regione 2.2 Marcin Mrożek (El2) 47 19:02 Friuli 30.08-05.09 Tour of China I 2.1 Kamil Gradek (BDC) 1 - + 1ze + 4el Paweł Bernas (BDC) 4 0:40 + 1ze + 2el Robert Radosz (BDC) 54 17:31 Błażej Janiaczyk (BDC) 57 19:15 Adam Stachowiak (BDC) 60 19:44 31.08 GP Ouest France - Plouay WT Michał Gołaś (OPQ) 64 0:02 Michał Kwiatkowski (OPQ) 123 2:50 31.08 Croatia-Slovenia 1.2 Paweł Cieślik (BAU) 27 4:44 31.08 Ronde van 1.2 Łukasz Wiśniowski (ETI) 90 0:47 Midden-Nederland 30.08 GP de Plouay-Bretagne PŚ Małgorzata Jasińska (ALE) 21 4:57 Eugenia Bujak (BTC) 58 4:57 30.08 Top Compétition 1.2 Łukasz Wiśniowski (ETI) 2 0:00 26.08-29.08 Tour du Poitou 2.1 Michał Gołaś (OPQ) 61 4:35 Charentes 23.08-27.08 Trophée d'Or Féminin 2.2 Małgorzata Jasińska (ALE) 10 1:58 Ewelina Szybiak (VAI) 17 2:38 26.08 Grand Prix 1.2 Michał Olejnik (El2) 12 2:21 des Marbriers Tomasz Olejnik (El2) 41 3:58 18.08-24.08 USA Pro Challenge 2.HC Rafał Majka (TCS) 4 1:49 Bartosz Huzarski (TNE) 7 3:35 Paweł Poljański (TCS) 14 7:32 24.08 Open de Suede Vargarda PŚ Eugenia Bujak (BTC) 32 2:11 24.08 Châteauroux Classic de 1.1 Jarosław Marycz (CCC) 16 0:00 l'Indre Trophée Fenioux Tomasz Kiendyś (CCC) 25 0:00 Paweł Charucki (CCC) 35 0:00 Michał Gołaś (OPQ) 47 0:00 Piotr Gawroński (CCC) 58 0:00 Adrian Kurek (CCC) 61 0:00 Jacek Morajko (CCC) 87 0:26 20.08-24.08 Baltic Chain Tour 2.2 Piotr Kripsza (BDC) 9 2:11 Leszek Pluciński (BDC) 32 18:37 Kacper Gronkiewicz (BDC) 50 21:44 Bartosz Piotrowski (EXP) 80 35:11 23.08 Puchar Ministra 1.2 Konrad Dąbkowski (AJT) 1 - Obrony Narodowej Grzegorz Stępniak (CCC) 2 0:00 Adrian Banaszek (BDC) 4 0:00 Mateusz Komar (BDC) 6 0:00 Wojciech Kietliński (El2) 7 0:00 Mateusz Nowaczek (El2) 8 0:00 Kamil Gradek (BDC) 9 0:00 Przemysław Sobieraj (El2) 10 0:00 19.08-22.08 Tour du Limousin 2.1 Adrian Kurek (CCC) 65 29:03 Tomasz Kiendyś (CCC) 82 41:48 Jacek Morajko (CCC) 85 45:29 Jarosław Marycz (CCC) 104 1:01:18 13.08-17.08 Vuelta a Burgos 2.HC Karol Domagalski (CJR) 44 17:35 Sylwester Szmyd (MOV) 47 18:30 15.08-17.08 Ladies Tour of Norway 2.2 Katarzyna Niewiadoma (RBW) 3 0:45 17.08 Puchar Uzdrowisk 1.2 Paweł Franczak (AJT) 1 - Karpackich Adam Stachowiak (BDC) 2 0:00 Mariusz Witecki (MEX) 5 0:00 Grzegorz Haba (El2) 7 0:17 Robert Radosz (BDC) 8 0:17 Przemysław Sobieraj (El2) 9 0:17 10.08-16.08 La Route de France 2.1 Małgorzata Jasińska (ALE) 9 4:15 16.08 GP Kralovehradeckeho 1.2 Paweł Cieślik (BAU) 1 - kraje Łukasz Wiśniowski (ETI) 5 0:59 Leszek Pluciński (BDC) 10 4:00 Robert Radosz (BDC) 11 4:05 16.08 Memoriał Henryka Łasaka 1.2 Maciej Paterski (CCC) 1 - Paweł Franczak (AJT) 2 0:30 Błażej Janiaczyk (BDC) 4 0:30 Łukasz Bodnar (AJT) 5 0:30 Marek Rutkiewicz (CCC) 6 0:30 Grzegorz Haba (El2) 10 0:30 16.08 GP Capodarco 1.2 Gracjan Szeląg (El2) 40 3:33 Marcin Mrożek (AND) 92 6:05 02.08-10.02 Tour Cycliste Int. 2.2 Adam Pierzga (El2) 14 16:03 de la Guadeloupe + 1ze 10.08 Prudential Ride 1.HC Maciej Bodnar (CAN) 43 0:52 London Classic 03.08-09.08 Tour de Pologne WT Rafał Majka (TCS) 1 - + 2ze + 1el Przemysław Niemiec (LAM) 5 1:20 Marek Rutkiewicz (CCC) 11 1:55 Paweł Cieślik (BAU) 32 8:47 Tomasz Marczyński (CCC) 40 12:50 Paweł Poljański (TCS) 42 13:33 Sylwester Szmyd (MOV) 45 14:18 Kamil Zieliński (MEX) 48 15:46 Maciej Paterski (CCC) 57 22:14 Bartosz Warchoł (El2) 91 42:43 Kamil Gradek (BDC) 103 47:49 Paweł Franczak (AJT) 105 48:37 Paweł Bernas (BDC) 106 48:39 Grzegorz Stępniak (CCC) 111 52:03 Mateusz Taciak (CCC) 123 1:03:37 Przemek Kasperkiewicz (BAU) 125 1:04:31 03.08 Sparkassen Giro PŚ Małgorzata Jasińska (ALE) 27 0:00 Katarzyna Niewiadoma (RBW) 34 0:00 02.08 Clasica San Sebastian WT Michał Gołaś (OPQ) 59 6:11 29.07-02.08 Wyścig Dookoła 2.2 Jarosław Marycz (CCC) 1 - Mazowsza + 4el Eryk Latoń (BDC) 2 0:04 + 1ze Mateusz Komar (BDC) 4 0:18 Jarosław Kowalczyk (BDC) 6 0:35 Tomasz Kiendyś (CCC) 7 0:35 + 1el Adrian Kurek (CCC) 8 0:35 Artur Detko (MEX) 10 0:45 12.07-27.07 Tour de France GT Michał Kwiatkowski (OPQ) 28 1:21:55 Rafał Majka (TCS) 44 2:17:53 + 2ze Michał Gołaś (OPQ) 55 2:49:03 Bartosz Huzarski (TNE) 68 2:58:00 Maciej Bodnar (CAN) 112 3:52:52 27.07 La Course by 1.1 Katarzyna Pawłowska (DLT) 42 0:20 le Tour de France Małgorzata Jasińska (ALE) 67 0:20 14.07-20.07 Internationale Thüringen 2.1 Anna Plichta (El2) 10 7:07 Rundfahrt der Frauen Paulina Brzeźna-Bentkowska (El2) 18 10:13 Paulina Guz (El2) 20 11:21 Martyna Klekot (El2) 21 11:35 Monika Brzeźna (El2) 22 11:50 Katarzyna Wilkos (El2) 30 13:38 Milena Faryn (El2) 31 14:09 Paulina Cywińska (El2) 47 28:58 Beata Kalemba (El2) 51 41:29 Monika Kopińska (El2) 61 1:17:03 17.07-20.07 Sibiu Cycling Tour 2.1 Adrian Honkisz (CCC) 31 15:11 Łukasz Owsian (CCC) 48 28:31 Jacek Morajko (CCC) 67 37:11 Maciej Paterski (CCC) 78 41:27 17.07-20.07 Czech Cycling Tour 2.2 Paweł Bernas (BDC) 13 3:40 Adam Stachowiak (BDC) 14 3:49 Mateusz Taciak (CCC) 15 4:30 Jarosław Marycz (CCC) 18 6:10 Jarosław Kowalczyk (BDC) 35 15:14 Przemek Kasperkiewicz (BAU) 40 22:51 Kamil Gradek (BDC) 41 23:20 Piotr Kirpsza (BDC) 42 23:52 Paweł Cieślik (BAU) 46 28:14 Grzegorz Stępniak (CCC) 58 50:52 04.07-13.07 Giro d'Italia 2.1 Katarzyna Niewiadoma (RBW) 11 8:56 Internazionale Femminile Eugenia Bujak (BTC) 25 21:44 Katarzyna Pawłowska (DLT) 32 28:25 Ewelina Szybiak (VAI) 57 56:12 Małgorzata Jasińska (ALE) 64 1:03:58 06.07-13.07 Österreich-Rundfahrt 2.HC Sylwester Szmyd (MOV) 24 19:03 Paweł Poljański (TCS) 30 28:45 02.07-05.07 Wyścig Solidarności 2.2 Kamil Zieliński (MEX) 1 - i Olimpijczyków + 1ze + 1el Kamil Gradek (BDC) 4 0:10 + 1ze + 1el Paweł Bernas (BDC) 5 0:12 Adam Stachowiak (BDC) 6 0:14 Artur Detko (MEX) 10 0:22 Jacek Morajko (CCC) 43 12:55 + 1ze Grzegorz Stępniak (CCC) 54 13:59 + 1ze Konrad Dąbkowski (AJT) 70 26:31 + 1ze + 1el 14.06-22.06 Tour de Suisse WT Tomasz Marczyński (CCC) 24 10:43 Marek Rutkiewicz (CCC) 51 37:58 Łukasz Owsian (CCC) 74 53:39 Maciej Paterski (CCC) 103 1:30:11 21.06-22.06 Memoriał im. J. Grundmanna 2.2 Błażej Janiaczyk (BDC) 1 - i J. Wizowskiego Bartłomiej Matysiak (CCC) 2 0:00 + 1ze + 1el Łukasz Bodnar (AJT) 3 0:08 Jarosław Rębiewski (MEX) 5 0:14 Paweł Bernas (BDC) 6 0:26 Artur Detko (MEX) 7 0:26 Mateusz Komar (BDC) 8 0:29 Patryk Stosz (El2) 9 0:29 Adam Stachowiak (BDC) 10 0:29 Konrad Dąbkowski (ATJ) 36 0:44 + 1ze 20.06-22.06 Oberösterreichrundfahrt 2.2 Paweł Cieślik (BAU) 3 1:01 + 1ze + 1el Łukasz Wiśniowski (ETI) 41 5:00 17.06-22.06 Tour of Iran 2.1 Bartosz Szczepanowski (EXP) 60 1:25:56 21.06 Giro del Trentino Alto 1.1 Eugenia Bujak (BTC) 4 0:05 Adige - Südtirol Małgorzata Jasińska (ALE) 33 1:59 Ewelina Szybiak (VAI) 36 1:59 Sywia Kapusta (VAI) 50 3:17 19.06-21.06 Tour de Serbie 2.2 Jarosław Kowalczyk (BDC) 1 - + 1ze + 1el Leszek Pluciński (BDC) 6 0:10 Piotr Kripsza (BDC) 29 1:34 Adrian Banaszek (BDC) 67 9:57 Kacper Gronkiewicz (BDC) 84 20:29 15.06 Frauen Grand Prix 1.2 Katarzyna Niewiadoma (RBW) 1 - Gippingen Eugenia Bujak (BTC) 2 0:16 Anna Plichta (El2) 4 0:49 Ewelina Szybiak (VAI) 21 3:16 Milena Faryn (El2) 29 3:17 Karolina Karasiewicz (El2) 40 10:26 Aleksandra Kardas (El2) 43 10:27 Katarzyna Wilkos (El2) 48 10:27 08.06-15.06 Criterium du Dauphine WT Bartosz Huzarski (TNE) 23 20:50 Michał Gołaś (OPQ) 70 1:12:26 Maciej Bodnar (CAN) 95 1:34:52 12.06-15.06 Emakumeen Euskal Bira 2.1 Katarzyna Pawłowska (DLT) 21 16:10 12.06-15.06 Ronde de l'Oise 2.2 Łukasz Wiśniowski (ETI) 13 0:23 12.06-14.06 Małopolski Wyścig 2.2 Paweł Bernas (BDC) 2 0:14 Górski Paweł Cieślik (BAU) 3 0:19 Bartłomiej Matysiak (CCC) 5 0:26 + 1ze + 1el Błażej Janiaczyk (BDC) 6 0:30 Paweł Franczak (AJT) 7 0:33 Kamil Gradek (BDC) 8 0:34 Artur Detko (MEX) 9 0:35 Marek Konwa (El2) 10 0:35 13.06 Durango-Durango 1.2 Katarzyna Pawłowska (DLT) 7 0:28 Emakumen Saria 03.06-07.06 Tour de Slovaquie 2.2 Paweł Bernas (BDC) 7 0:33 Kamil Gradek (BDC) 9 0:40 Paweł Cieślik (BAU) 17 0:50 Łukasz Wiśniowski (ETI) 22 0:53 Leszek Pluciński (BDC) 26 0:57 Piotr Kripsza (BDC) 42 1:18 Mateusz Komar (BDC) 73 5:08 02.06 Trofeo Alcide Degasperi 1.2 Marcin Mrosek (El2) 13 1:50 09.05-01.06 Giro d'Italia GT Rafał Majka (TCS) 6 7:04 Przemysław Niemiec (LAM) 49 1:57:41 Paweł Poljański (TCS) 50 2:04:29 28.05-01.06 Bayern Rundfahrt 2.HC Mateusz Taciak (CCC) 29 3:57 Łukasz Owsian (CCC) 34 4:40 Bartosz Huzarski (TNE) 75 16:54 Jacek Morajko (CCC) 77 17:11 Jarosław Marycz (CCC) 84 19:30 28.05-01.06 Tour des Fjords 2.1 Karol Domagalski (CJR) 34 0:45 Emanuel Piaskowy (AJT) 37 0:45 Michał Podlaski (AJT) 38 2:18 Arkadiusz Owsian (AJT) 69 13:22 Paweł Brylowski (AJT) 74 22:16 Paweł Franczak (AJT) 75 22:17 01.06 Race Horizon Park 3 1.2 Błażej Janiaczyk (BDC) 2 0:09 Sławomir Kohut (WIB) 18 6:48 31.05-01.06 Auensteiner-Radsporttage 2.2 Ewelina Szybiak (VAI) 25 4:37 30.05-01.06 Wyścig Pokoju U23 2.2U Bartosz Warchoł (El2) 3 0:47 Patryk Stosz (El2) 23 3:17 Przemek Kasperkiewicz (BAU) 38 7:34 + 1ze + 1el Piotr Jaromin (WIB) 59 23:10 01.06 Tr. Citte di 1.2U Szymon Rekita (El2) 13 0:20 San Vendemiano Gracjan Szeląg (El2) 17 0:43 30.05-31.05 Tour of Estonia 2.1 Adrian Kurek (CCC) 2 0:06 + 1ze Tomasz Kiendyś (CCC) 9 0:13 Robert Radosz (BDC) 10 0:13 Adrian Banaszek (BDC) 15 0:16 Mateusz Komar (BDC) 19 0:16 Grzegorz Stępniak (CCC) 27 0:16 Bartłomiej Matysiak (CCC) 32 0:16 Piotr Gawroński (CCC) 38 0:57 Paweł Charucki (CCC) 44 1:25 Paweł Bernas (BDC) 50 3:28 31.05 Race Horizon Park 2 1.2 Leszek Pluciński (BDC) 2 0:38 Adam Stachowiak (BDC) 6 4:16 Eryk Latoń (BDC) 8 4:23 Tomasz Smoleń (WIB) 13 4:55 Krzysztof Tracz (WIB) 20 5:06 Sławomir Kohut (WIB) 23 5:06 Piotr Kripsza (BDC) 35 5:13 Błażej Janiaczyk (BDC) 36 5:13 31.05 Rabobank 7-Dorpenomloop 1.2 Katarzyna Niewiadoma (RBW) 18 0:03 Aalburg 30.05 Boels Rentals 1.1 Katarzyna Pawłowska (DLT) 5 0:00 Hill Classic Katarzyna Niewiadoma (RBW) 11 5:07 30.05 Race Horizon Park 1 1.2 Błażej Janiaczyk (BDC) 2 0:01 Piotr Kirpsza (BDC) 12 5:41 Tomasz Smoleń (WIB) 13 5:42 Krzysztof Tracz (WIB) 39 9:01 21.05-25.05 Tour of Norway 2.HC Maciej Paterski (CCC) 1 - Jarosław Marycz (CCC) 37 20:59 Bartłomiej Matysiak (CCC) 43 28:05 18.05-25.05 An Post Ras 2.2 Marcin Białobłocki (VGR) 7 1:11 + 1ze 11.05-18.05 Amgen Tour of California 2.HC Maciej Bodnar (CAN) 74 1:00:56 16.05-18.05 Vuelta a Castilla y Leon 2.1 Sylwester Szmyd (MOV) 3 1:01 18.05 Garmin Velothon Berlin 1.1 Jarosław Marycz (CCC) 10 0:00 Konrad Dąbkowski (ATJ) 22 0:00 Michał Podlaski (ATJ) 47 0:00 Paweł Charucki (ATJ) 52 0:00 Piotr Gawroński (CCC) 58 0:00 Tomasz Mickiewicz (ATJ) 69 0:00 Łukasz Bodnar (ATJ) 73 0:00 Paweł Brylowski (ATJ) 86 0:15 Grzegorz Stępniak (CCC) 90 0:19 Paweł Franczak (ATJ) 114 2:09 17.05 Visegrad 4 Bicycle Race 1.2 Paweł Bernas (BDC) 1 - - GP Hungary Kamil Zieliński (MEX) 2 0:32 Kamil Gradek (BDC) 5 0:42 Wojciech Halejak (MEX) 9 1:05 16.05 Visegrad 4 Bicycle Race 1.2 Paweł Bernas (BDC) 1 - - GP Slovakia Robert Radosz (BDC) 6 0:59 Arkadiusz Owsian (ATJ) 7 0:59 Kamil Zieliński (MEX) 10 0:59 15.05 Visegrad 4 Bicycle Race 1.2 Kamil Gradek (BDC) 2 0:38 GP Czech 13.05 Visegrad 4 Bicycle Race 1.2 Artur Detko (MEX) 3 0:00 GP Polski Via Odra Piotr Wojciechowski (MEX) 4 0:00 Konrad Dąbkowski (AJT) 5 0:00 Piotr Kripsza (BDC) 6 0:00 Kacper Gronkiewicz (BDC) 7 0:00 Mateusz Nowak (CCC) 9 0:00 09.05-11.05 Szlakiem Grodów 2.1 Mateusz Taciak (CCC) 1 - Piastowskich Marek Rutkiewicz (CCC) 2 0:23 Kamil Gradek (BDC) 4 1:14 Paweł Cieślik (BAU) 7 1:56 Tomasz Marczyński (CCC) 8 1:56 Jarosław Marycz (CCC) 9 1:57 07.05-11.05 The Women's Tour 2.1 Katarzyna Pawłowska (DLT) 39 1:31 07.05-11.05 Tour d’Azerbaidjan 2.1 Adrian Honkisz (CCC) 36 25:04 Karol Domagalski (CJR) 40 31:28 Jacek Morajko (CCC) 61 1:01:55 29.04-04.05 Tour de Romandie WT Rafał Majka (TCS) 13 3:32 Paweł Poljański (TCS) 54 25:56 Sylwester Szmyd (MOV) 71 35:23 Michał Kwiatkowski (OPQ) - - + 1ze + 2el 27.04-04.05 Tour of Turkey 2.HC Tomasz Marczyński (CCC) 13 1:35 Tomasz Kiendyś (CCC) 32 10:57 Karol Domagalski (CJR) 44 16:34 Paweł Charucki (CCC) 78 33:44 Adrian Kurek (CCC) 90 39:02 Grzegorz Stępniak (CCC) 113 48:03 Piotr Gawroński (CCC) 122 51:17 02.05-04.05 Festival Luxembourgeois 2.1 Katarzyna Pawłowska (DLT) 13 1:27 du cyclisme Małgorzata Jasińska (ALE) 16 1:29 feminin Elsy Jacobs Katarzyna Niewiadoma (RBW) 27 1:33 Ewelina Szybiak (VAI) 65 5:06 01.05-04.05 Gracia Orlova 2.2 Paulina Brzeźna-Bentkowska (El2) 1 - + 2ze Eugenia Bujak (BTC) 3 0:16 + 1el 29.04-04.05 Karpacki Wyścig Kurierów 2.2U Przemek Kasperkiewicz (BAU) 3 0:38 Bartosz Warchoł (El2) 9 1:31 + 1ze Szymon Rekita (El2) 10 1:36 01.05 Rund um den Finanzplatz 1.HC Bartłomiej Matysiak (CCC) 9 0:00 Eschborn-Frankfurt Jarosław Marycz (CCC) 18 0:00 Adrian Honkisz (CCC) 22 0:07 Łukasz Owian (CCC) 23 0:07 Bartosz Huzarski (TNE) 28 0:13 Maciej Paterski (CCC) 48 0:46 Marek Rutkiewicz (CCC) 63 2:00 Mateusz Taciak (CCC) 64 2:00 01.05 Memoriał Andrzeja 1.2 Kamil Gradek (BDC) 1 - Trochanowskiego Kamil Zieliński (MEX) 2 0:00 Łukasz Bodnar (AJT) 3 0:02 Mateusz Komar (BDC) 4 0:13 Piotr Wojciechowski (MEX) 5 0:17 Jarosław Kowalczyk (BDC) 6 0:17 Eryk Latoń (BDC) 8 1:00 Paweł Franczak (AJT) 9 1:00 Adrian Telkiński (El2) 10 1:01 25.04-01.05 Tour de Bretagne 2.2 Łukasz Wiśniowski (ETI) 6 0:52 27.04 Liege-Bastogne-Liege WT Michał Kwiatkowski (OPQ) 3 0:00 Przemysław Niemiec (LAM) 21 0:12 Bartosz Huzarski (TNE) 102 11:41 27.04 Dwars door de Westhoek 1.2 Katarzyna Pawłowska (DLT) 16 0:12 Katarzyna Niewiadoma (RBW) 17 0:12 26.04 EPZ Omloop van Borsele 1.2 Katarzyna Niewiadoma (RBW) 19 0:34 Katarzyna Pawłowska (DLT) 23 0:34 22.04-25.04 Giro del Trentino 2.HC Przemysław Niemiec (LAM) 3 1:01 Marek Rutkiewicz (CCC) 30 10:50 Sylwester Szmyd (MOV) 51 22:12 Mateusz Taciak (CCC) 54 23:33 Łukasz Owsian (CCC) 55 25:03 Bartosz Huzarski (TNE) 64 37:53 Jarosław Marycz (CCC) 72 45:43 Bartłomiej Matysiak (CCC) 83 51:35 Maciej Paterski (CCC) 92 55:59 23.04 Fléche Wallonne WT Michał Kwiatkowski (OPQ) 3 0:04 Michał Gołaś (OPQ) 119 5:49 23.04 Fléche Wallonne Féminine PŚ Katarzyna Niewiadoma (RBW) 15 0:35 Małgorzata Jasińska (ALE) 29 3:29 Katarzyna Pawłowska (DLT) 76 10:25 21.04 Rund um Köln 1.1 Tomasz Kiendyś (CCC) 31 0:00 Łukasz Wiśniowski (ETI) 37 0:00 Łukasz Bodnar (AJT) 42 0:07 Adrian Kurek (CCC) 54 0:09 Mateusz Taciak (CCC) 66 0:15 20.04 Amstel Gold Race WT Michał Kwiatkowski (OPQ) 5 0:06 Michał Gołaś (OPQ) 59 1:32 Maciej Paterski (CCC) 69 3:32 Jarosław Marycz (CCC) 103 10:00 16.04-20.04 Tour du Loir 2.2 Paweł Cieślik (BAU) 45 1:26 et Cher e Provost Marcin Białobłocki (VGR) 60 2:27 18.04 Winston-Salem Cycling Classic 1.2 Eugenia Bujak (BTC) 3 0:00 Małgorzata Jasińska (ALE) 17 0:02 17.04 De Brabantse Pijl 1.HC Bartosz Huzarski (TNE) 40 0:25 Adrian Honkisz (CCC) 64 3:30 Bartłomiej Matysiak (CCC) 66 3:30 Maciej Paterski (CCC) 68 3:30 Łukasz Owsian (CCC) 90 7:33 Adrian Kurek (CCC) 91 7:33 13.04 Paryż-Roubaix WT Maciej Bodnar (CAN) 42 5:48 11.04-13.04 Circuit des Ardennes 2.2 Łukasz Wiśniowski (ETI) 1 - + 1el 13.04 Banja Luka-Belgrade II 1.2 Wojciech Pszczolarski (SKC) 137 1:33 07.04-12.04 Vuelta al Pais Vasco WT Michał Kwiatkowski (OPQ) 2 0:49 Michał Gołaś (OPQ) 47 34:56 12.04 Banja Luka-Belgrade I 1.2 Wojciech Pszczolarski (SKC) 25 0:00 08.04-11.04 Circuit Cycliste Sarthe 2.1 Bartosz Huzarski (TNE) 13 0:43 09.04 Scheldeprijs 1.HC Maciej Bodnar (CAN) 92 0:27 07.04 Grand Prix de Dottignies 1.2 Eugenia Bujak (BTC) 23 0:00 Ewelina Szybiak (VAI) 57 0:00 Małgorzata Jasińska (ALE) 68 0:00 06.04 Ronde van Vlaanderen WT Maciej Bodnar (CAN) 38 3:52 06.04 Ronde van Vlaanderen PŚ Małgorzata Jasińska (ALE) 19 1:21 Eugenia Bujak (BTC) 42 5:01 Katarzyna Pawłowska (DLT) 52 5:01 06.04 Vuelta Ciclista a La Rioja 1.1 Karol Domagalski (CJR) 62 1:16 05.04 Volta Limburg Classic 1.1 Maciej Paterski (CCC) 9 0:00 Marek Rutkiewicz (CCC) 42 0:28 04.04 Route Adélie de Vitré 1.1 Łukasz Wiśniowski (ETI) 19 0:00 01.04-03.04 VDK-Driedaagse 2.HC Maciej Bodnar (CAN) 26 3:24 De Panne-Koksijde + 1ze 30.03 Gandawa-Wevelgem WT Maciej Bodnar (CAN) 78 0:27 24.03-30.03 Volta a Catalunya WT Maciej Paterski (CCC) 57 25:55 Adrian Honkisz (CCC) 72 35:00 Łukasz Owsian (CCC) 90 42:08 29.03-30.03 Criterium International 2.HC Rafał Majka (TCS) 4 0:25 30.03 Trofeo Alfredo Binda PŚ Eugenia Bujak (BTC) 12 0:49 Katarzyna Pawłowska (DLT) 53 7:50 24.03-30.03 Tour de Normandie 2.2 Łukasz Wiśniowski (ETI) 15 0:36 + 1ze + 2el Michał Olejnik (El2) 36 1:25 Tomasz Olejnik (El2) 87 20:49 26.03-30.03 Volta ao Alentejo 2.2 Leszek Pluciński (BDC) 27 2:15 Adam Stachowiak (BDC) 65 10:29 Piotr Kripsza (BDC) 78 14:10 Jarosław Kowlaczyk (BDC) 81 15:36 Paweł Bernas (BDC) 86 17:07 Mateusz Komar (BDC) 88 17:32 28.03 E3 Harelbeke WT Maciej Bodnar (CAN) 49 3:14 26.03 Dwars door Vlaanderen 1.HC Maciej Bodnar (CAN) 62 4:32 23.03 Mediolan-San Remo WT Bartosz Huzarski (TNE) 102 14:33 Sylwester Szmyd (MOV) 103 14:33 23.03 Cholet - Pays De Loire 1.1 Bartłomiej Matysiak (CCC) 14 1:36 Jarosław Marycz (CCC) 42 3:05 Adrian Kurek (CCC) 43 5:35 23.03 GP Comune di Cornaredo 1.2 Małgorzata Jasińska (ALE) 10 Eugenia Bujak (BTC) 11 20.03 GP Nobili Rubinetterie 1.1 Maciej Paterski (CCC) 22 0:00 Łukasz Owsian (CCC) 43 0:00 Tomasz Marczyński (CCC) 56 0:00 Sylwester Szmyd (MOV) 57 0:00 Adrian Honkisz (CCC) 64 0:00 Mateusz Taciak (CCC) 75 0:00 19.03 Nokere Koerse 1.1 Bartłomiej Matysiak (CCC) 17 0:00 Jarosław Marycz (CCC) 43 0:00 Jacek Morajko (CCC) 72 0:00 Adrian Kurek (CCC) 76 0:00 Tomasz Kiendyś (CCC) 77 0:00 Grzegorz Stępniak (CCC) 108 0:00 Karol Domagalski (CJR) 111 0:00 12.03-18.03 Tirreno-Adriatico WT Bartosz Huzarski (TNE) 15 4:18 Michał Kwiatkowski (OPQ) 18 5:38 + 1ze (TTT) + 2el Maciej Bodnar (CAN) 89 46:17 09.03-16.03 Paryż-Nicea WT Rafał Majka (TCS) 31 4:49 Przemysław Niemiec (LAM) 33 5:06 Sylwester Szmyd (MOV) 100 58:41 16.03 Energiewacht Dwars 1.1 Adrian Kurek (CCC) 42 5:00 door Drenthe 13.03-16.03 Istrian Spring Trophy 2.2 Przemek Kasperkiewicz (BAU) 95 4:57 16.03 Kattekoers 1.2 Łukasz Wiśniowski (ETI) 1 - 16.03 Novilon EDR Cup 1.2 Małgorzata Jasińska (ALE) 18 1:55 Katarzyna Niewiadoma (RBW) 22 1:55 15.03 Albert Achterhes Pet 1.1 Tomasz Kiendyś (CCC) 62 7:31 Ronde van Drenthe Bartłomiej Matysiak (CCC) 65 7:31 Karol Domagalski (CJR) 93 7:31 15.03 Boels Rental PŚ Małgorzata Jasińska (ALE) 27 5:10 Ronde van Drenthe Katarzyna Pawłowska (DLT) 47 5:10 09.03-13.03 Tour de Taiwan 2.1 Paweł Cieślik (BAU) 29 8:10 13.03 Molecaten Drentse 8 1.2 Małgorzata Jasińska (ALE) 33 0:08 09.03 Omloop van het Hageland 1.2 Katarzyna Niewiadoma (RBW) 9 0:09 09.03 Porec Trophy 1.2 Przemek Kasperkiewicz (BAU) 74 0:00 09.03 Rabobank Dorpenomloop 1.2 Łukasz Wiśniowski (ETI) 32 0:00 Rucphen 08.03 Strade Bianche 1.1 Michał Kwiatkowski (OPQ) 1 - Michał Gołaś (OPQ) 14 2:54 Maciej Bodnar (CAN) 86 16:41 08.03 Ster van Zwolle 1.2 Łukasz Wiśniowski (ETI) 4 0:00 27.02-08.03 Tour de Langkawi 2.HC Paweł Poljański (TCS) 39 12:49 06.03 G.P. Camaiore 1.1 Przemysław Niemiec (LAM) 42 0:03 Sylwester Szmyd (MOV)14.07-20.07 Internationale Thüringen 2.1 Anna Plichta (El2) 10 7:07 Rundfahrt der Frauen Paulina Brzeźna-Bentkowska (El2) 18 10:13 Paulina Guz (El2) 20 11:21 Martyna Klekot (El2) 21 11:35 Monika Brzeźna (El2) 22 11:50 Katarzyna Wilkos (El2) 30 13:38 Milena Faryn (El2) 31 14:09 Paulina Cywińska (El2) 47 28:58 Beata Kalemba (El2) 51 41:29 Monika Kopińska (El2) 61 1:17:03 17.07-20.07 Sibiu Cycling Tour 2.1 Adrian Honkisz (CCC) 31 15:11 Łukasz Owsian (CCC) 48 28:31 Jacek Morajko (CCC) 67 37:11 Maciej Paterski (CCC) 78 41:27 17.07-20.07 Czech Cycling Tour 2.2 Paweł Bernas (BDC) 13 3:40 Adam Stachowiak (BDC) 14 3:49 Mateusz Taciak (CCC) 15 4:30 Jarosław Marycz (CCC) 18 6:10 Jarosław Kowalczyk (BDC) 35 15:14 Przemek Kasperkiewicz (BAU) 40 22:51 Kamil Gradek (BDC) 41 23:20 Piotr Kripsza (BDC) 42 23:52 Paweł Cieślik (BAU) 46 28:14 Grzegorz Stępniak (CCC) 58 50:52 04.07-13.07 Giro d'Italia Katarzyna Niewiadoma (RBW) 11 8:56 Internazionale Femminile Eugenia Bujak (BTC) 25 21:44 Katarzyna Pawłowska (DLT) 32 28:25 Ewelina Szybiak (VAI) 57 56:12 Małgorzata Jasińska (ALE) 64 1:03:58 06.07-13.07 Int. Österreich-Rundfahrt 2.HC Sylwester Szmyd (MOV) 24 19:03 Paweł Poljański (TCS) 30 28:45 02.07-05.07 Wyścig Solidarności 2.2 Kamil Zieliński (MEX) 1 - i Olimpijczyków + 1ze + 1el Kamil Gradek (BDC) 4 0:10 + 1ze + 1el Paweł Bernas (BDC) 5 0:12 Adam Stachowiak (BDC) 6 0:14 Artur Detko (MEX) 10 0:22 Jacek Morajko (CCC) 43 12:55 + 1ze Grzegorz Stępniak (CCC) 54 13:59 + 1ze Konrad Dąbkowski (AJT) 70 26:31 + 1ze + 1el 14.06-22.06 Tour de Suisse WT Tomasz Marczyński (CCC) 24 10:43 Marek Rutkiewicz (CCC) 51 37:58 Łukasz Owsian (CCC) 74 53:39 Maciej Paterski (CCC) 103 1:30:11 21.06-22.06 Memoriał im. J. Grundmanna 2.2 Błażej Janiaczyk (BDC) 1 - i J. Wizowskiego Bartłomiej Matysiak (CCC) 2 0:00 + 1ze + 1el Łukasz Bodnar (AJT) 3 0:08 Jarosław Rębiewski (MEX) 5 0:14 Paweł Bernas (BDC) 6 0:26 Artur Detko (MEX) 7 0:26 Mateusz Komar (BDC) 8 0:29 Patryk Stosz (El2) 9 0:29 Adam Stachowiak (BDC) 10 0:29 Konrad Dąbkowski (ATJ) 36 0:44 + 1ze 20.06-22.06 Oberösterreichrundfahrt 2.2 Paweł Cieślik (BAU) 3 1:01 + 1ze + 1el Łukasz Wiśniowski (ETI) 41 5:00 17.06-22.06 Tour of Iran 2.1 Bartosz Szczepanowski (EXP) 60 1:25:56 21.06 Giro del Trentino Alto 1.1 Eugenia Bujak (BTC) 4 0:05 Adige - Südtirol Małgorzata Jasińska (ALE) 33 1:59 Ewelina Szybiak (VAI) 36 1:59 Sywia Kapusta (VAI) 50 3:17 19.06-21.06 Tour de Serbie 2.2 Jarosław Kowalczyk (BDC) 1 - + 1ze + 1el Leszek Pluciński (BDC) 6 0:10 Piotr Kripsza (BDC) 29 1:34 Adrian Banaszek (BDC) 67 9:57 Kacper Gronkiewicz (BDC) 84 20:29 15.06 Frauen Grand Prix 1.2 Katarzyna Niewiadoma (RBW) 1 - Gippingen Eugenia Bujak (BTC) 2 0:16 Anna Plichta (El2) 4 0:49 Ewelina Szybiak (VAI) 21 3:16 Milena Faryn (El2) 29 3:17 Karolina Karasiewicz (El2) 40 10:26 Aleksandra Kardas (El2) 43 10:27 Katarzyna Wilkos (El2) 48 10:27 08.06-15.06 Criterium du Dauphine WT Bartosz Huzarski (TNE) 23 20:50 Michał Gołaś (OPQ) 70 1:12:26 Maciej Bodnar (CAN) 95 1:34:52 12.06-15.06 Emakumeen Euskal Bira 2.1 Katarzyna Pawłowska (DLT) 21 16:10 12.06-15.06 Ronde de l'Oise 2.2 Łukasz Wiśniowski (ETI) 13 0:23 12.06-14.06 Małopolski Wyścig 2.2 Paweł Bernas (BDC) 2 0:14 Górski Paweł Cieślik (BAU) 3 0:19 Bartłomiej Matysiak (CCC) 5 0:26 + 1ze + 1el Błażej Janiaczyk (BDC) 6 0:30 Paweł Franczak (AJT) 7 0:33 Kamil Gradek (BDC) 8 0:34 Artur Detko (MEX) 9 0:35 Marek Konwa (El2) 10 0:35 13.06 Durango-Durango 1.2 Katarzyna Pawłowska (DLT) 7 0:28 Emakumen Saria 03.06-07.06 Tour de Slovaquie 2.2 Paweł Bernas (BDC) 7 0:33 Kamil Gradek (BDC) 9 0:40 Paweł Cieślik (BAU) 17 0:50 Łukasz Wiśniowski (ETI) 22 0:53 Leszek Pluciński (BDC) 26 0:57 Piotr Kripsza (BDC) 42 1:18 Mateusz Komar (BDC) 73 5:08 02.06 Trofeo Alcide Degasperi 1.2 Marcin Mrosek (El2) 13 1:50 09.05-01.06 Giro d'Italia GT Rafał Majka (TCS) 6 7:04 Przemysław Niemiec (LAM) 49 1:57:41 Paweł Poljański (TCS) 50 2:04:29 28.05-01.06 Bayern Rundfahrt 2.HC Mateusz Taciak (CCC) 29 3:57 Łukasz Owsian (CCC) 34 4:40 Bartosz Huzarski (TNE) 75 16:54 Jacek Morajko (CCC) 77 17:11 Jarosław Marycz (CCC) 84 19:30 28.05-01.06 Tour des Fjords 2.1 Karol Domagalski (CJR) 34 0:45 Emanuel Piaskowy (AJT) 37 0:45 Michał Podlaski (AJT) 38 2:18 Arkadiusz Owsian (AJT) 69 13:22 Paweł Brylowski (AJT) 74 22:16 Paweł Franczak (AJT) 75 22:17 01.06 Race Horizon Park 3 1.2 Błażej Janiaczyk (BDC) 2 0:09 Sławomir Kohut (WIB) 18 6:48 31.05-01.06 Auensteiner-Radsporttage 2.2 Ewelina Szybiak (VAI) 25 4:37 30.05-01.06 Wyścig Pokoju U23 2.2U Bartosz Warchoł (El2) 3 0:47 Patryk Stosz (El2) 23 3:17 Przemek Kasperkiewicz (BAU) 38 7:34 + 1ze + 1el Piotr Jaromin (WIB) 59 23:10 01.06 Tr. Citte di 1.2U Szymon Rekita (El2) 13 0:20 San Vendemiano Gracjan Szeląg (El2) 17 0:43 30.05-31.05 Tour of Estonia 2.1 Adrian Kurek (CCC) 2 0:06 + 1ze Tomasz Kiendyś (CCC) 9 0:13 Robert Radosz (BDC) 10 0:13 Adrian Banaszek (BDC) 15 0:16 Mateusz Komar (BDC) 19 0:16 Grzegorz Stępniak (CCC) 27 0:16 Bartłomiej Matysiak (CCC) 32 0:16 Piotr Gawroński (CCC) 38 0:57 Paweł Charucki (CCC) 44 1:25 Paweł Bernas (BDC) 50 3:28 31.05 Race Horizon Park 2 1.2 Leszek Pluciński (BDC) 2 0:38 Adam Stachowiak (BDC) 6 4:16 Eryk Latoń (BDC) 8 4:23 Tomasz Smoleń (WIB) 13 4:55 Krzysztof Tracz (WIB) 20 5:06 Sławomir Kohut (WIB) 23 5:06 Piotr Kripsza (BDC) 35 5:13 Błażej Janiaczyk (BDC) 36 5:13 31.05 Rabobank 7-Dorpenomloop 1.2 Katarzyna Niewiadoma (RBW) 18 0:03 Aalburg 30.05 Boels Rentals 1.1 Katarzyna Pawłowska (DLT) 5 0:00 Hill Classic Katarzyna Niewiadoma (RBW) 11 5:07 30.05 Race Horizon Park 1 1.2 Błażej Janiaczyk (BDC) 2 0:01 Piotr Kirpsza (BDC) 12 5:41 Tomasz Smoleń (WIB) 13 5:42 Krzysztof Tracz (WIB) 39 9:01 21.05-25.05 Tour of Norway 2.HC Maciej Paterski (CCC) 1 - Jarosław Marycz (CCC) 37 20:59 Bartłomiej Matysiak (CCC) 43 28:05 18.05-25.05 An Post Ras 2.2 Marcin Białobłocki (VGR) 7 1:11 + 1ze 11.05-18.05 Amgen Tour of California 2.HC Maciej Bodnar (CAN) 74 1:00:56 16.05-18.05 Vuelta a Castilla y Leon 2.1 Sylwester Szmyd (MOV) 3 1:01 18.05 Garmin Velothon Berlin 1.1 Jarosław Marycz (CCC) 10 0:00 Konrad Dąbkowski (ATJ) 22 0:00 Michał Podlaski (ATJ) 47 0:00 Paweł Charucki (ATJ) 52 0:00 Piotr Gawroński (CCC) 58 0:00 Tomasz Mickiewicz (ATJ) 69 0:00 Łukasz Bodnar (ATJ) 73 0:00 Paweł Brylowski (ATJ) 86 0:15 Grzegorz Stępniak (CCC) 90 0:19 Paweł Franczak (ATJ) 114 2:09 17.05 Visegrad 4 Bicycle Race 1.2 Paweł Bernas (BDC) 1 - - GP Hungary Kamil Zieliński (MEX) 2 0:32 Kamil Gradek (BDC) 5 0:42 Wojciech Halejak (MEX) 9 1:05 16.05 Visegrad 4 Bicycle Race 1.2 Paweł Bernas (BDC) 1 - - GP Slovakia Robert Radosz (BDC) 6 0:59 Arkadiusz Owsian (ATJ) 7 0:59 Kamil Zieliński (MEX) 10 0:59 15.05 Visegrad 4 Bicycle Race 1.2 Kamil Gradek (BDC) 2 0:38 GP Czech 13.05 Visegrad 4 Bicycle Race 1.2 Artur Detko (MEX) 3 0:00 GP Polski Via Odra Piotr Wojciechowski (MEX) 4 0:00 Konrad Dąbkowski (AJT) 5 0:00 Piotr Kripsza (BDC) 6 0:00 Kacper Gronkiewicz (BDC) 7 0:00 Mateusz Nowak (CCC) 9 0:00 09.05-11.05 Szlakiem Grodów 2.1 Mateusz Taciak (CCC) 1 - Piastowskich Marek Rutkiewicz (CCC) 2 0:23 Kamil Gradek (BDC) 4 1:14 Paweł Cieślik (BAU) 7 1:56 Tomasz Marczyński (CCC) 8 1:56 Jarosław Marycz (CCC) 9 1:57 07.05-11.05 The Women's Tour 2.1 Katarzyna Pawłowska (DLT) 39 1:31 07.05-11.05 Tour d’Azerbaidjan 2.1 Adrian Honkisz (CCC) 36 25:04 Karol Domagalski (CJR) 40 31:28 Jacek Morajko (CCC) 61 1:01:55 29.04-04.05 Tour de Romandie WT Rafał Majka (TCS) 13 3:32 Paweł Poljański (TCS) 54 25:56 Sylwester Szmyd (MOV) 71 35:23 Michał Kwiatkowski (OPQ) - - + 1ze + 2el 27.04-04.05 Tour of Turkey 2.HC Tomasz Marczyński (CCC) 13 1:35 Tomasz Kiendyś (CCC) 32 10:57 Karol Domagalski (CJR) 44 16:34 Paweł Charucki (CCC) 78 33:44 Adrian Kurek (CCC) 90 39:02 Grzegorz Stępniak (CCC) 113 48:03 Piotr Gawroński (CCC) 122 51:17 02.05-04.05 Festival Luxembourgeois 2.1 Katarzyna Pawłowska (DLT) 13 1:27 du cyclisme Małgorzata Jasińska (ALE) 16 1:29 feminin Elsy Jacobs Katarzyna Niewiadoma (RBW) 27 1:33 Ewelina Szybiak (VAI) 65 5:06 01.05-04.05 Gracia Orlova 2.2 Paulina Brzeźna-Bentkowska (El2) 1 - + 2ze Eugenia Bujak (BTC) 3 0:16 + 1el 29.04-04.05 Karpacki Wyścig Kurierów 2.2U Przemek Kasperkiewicz (BAU) 3 0:38 Bartosz Warchoł (El2) 9 1:31 + 1ze Szymon Rekita (El2) 10 1:36 01.05 Rund um den Finanzplatz 1.HC Bartłomiej Matysiak (CCC) 9 0:00 Eschborn-Frankfurt Jarosław Marycz (CCC) 18 0:00 Adrian Honkisz (CCC) 22 0:07 Łukasz Owian (CCC) 23 0:07 Bartosz Huzarski (TNE) 28 0:13 Maciej Paterski (CCC) 48 0:46 Marek Rutkiewicz (CCC) 63 2:00 Mateusz Taciak (CCC) 64 2:00 01.05 Memoriał Andrzeja 1.2 Kamil Gradek (BDC) 1 - Trochanowskiego Kamil Zieliński (MEX) 2 0:00 Łukasz Bodnar (AJT) 3 0:02 Mateusz Komar (BDC) 4 0:13 Piotr Wojciechowski (MEX) 5 0:17 Jarosław Kowalczyk (BDC) 6 0:17 Eryk Latoń (BDC) 8 1:00 Paweł Franczak (AJT) 9 1:00 Adrian Telkiński (El2) 10 1:01 25.04-01.05 Tour de Bretagne 2.2 Łukasz Wiśniowski (ETI) 6 0:52 27.04 Liege-Bastogne-Liege WT Michał Kwiatkowski (OPQ) 3 0:00 Przemysław Niemiec (LAM) 21 0:12 Bartosz Huzarski (TNE) 102 11:41 27.04 Dwars door de Westhoek 1.2 Katarzyna Pawłowska (DLT) 16 0:12 Katarzyna Niewiadoma (RBW) 17 0:12 26.04 EPZ Omloop van Borsele 1.2 Katarzyna Niewiadoma (RBW) 19 0:34 Katarzyna Pawłowska (DLT) 23 0:34 22.04-25.04 Giro del Trentino 2.HC Przemysław Niemiec (LAM) 3 1:01 Marek Rutkiewicz (CCC) 30 10:50 Sylwester Szmyd (MOV) 51 22:12 Mateusz Taciak (CCC) 54 23:33 Łukasz Owsian (CCC) 55 25:03 Bartosz Huzarski (TNE) 64 37:53 Jarosław Marycz (CCC) 72 45:43 Bartłomiej Matysiak (CCC) 83 51:35 Maciej Paterski (CCC) 92 55:59 23.04 Fléche Wallonne WT Michał Kwiatkowski (OPQ) 3 0:04 Michał Gołaś (OPQ) 119 5:49 23.04 Fléche Wallonne Féminine PŚ Katarzyna Niewiadoma (RBW) 15 0:35 Małgorzata Jasińska (ALE) 29 3:29 Katarzyna Pawłowska (DLT) 76 10:25 21.04 Rund um Köln 1.1 Tomasz Kiendyś (CCC) 31 0:00 Łukasz Wiśniowski (ETI) 37 0:00 Łukasz Bodnar (AJT) 42 0:07 Adrian Kurek (CCC) 54 0:09 Mateusz Taciak (CCC) 66 0:15 20.04 Amstel Gold Race WT Michał Kwiatkowski (OPQ) 5 0:06 Michał Gołaś (OPQ) 59 1:32 Maciej Paterski (CCC) 69 3:32 Jarosław Marycz (CCC) 103 10:00 16.04-20.04 Tour du Loir 2.2 Paweł Cieślik (BAU) 45 1:26 et Cher e Provost Marcin Białobłocki (VGR) 60 2:27 18.04 Winston-Salem Cycling Classic 1.2 Eugenia Bujak (BTC) 3 0:00 Małgorzata Jasińska (ALE) 17 0:02 17.04 De Brabantse Pijl 1.HC Bartosz Huzarski (TNE) 40 0:25 Adrian Honkisz (CCC) 64 3:30 Bartłomiej Matysiak (CCC) 66 3:30 Maciej Paterski (CCC) 68 3:30 Łukasz Owsian (CCC) 90 7:33 Adrian Kurek (CCC) 91 7:33 13.04 Paryż-Roubaix WT Maciej Bodnar (CAN) 42 5:48 11.04-13.04 Circuit des Ardennes 2.2 Łukasz Wiśniowski (ETI) 1 - + 1el 13.04 Banja Luka-Belgrade II 1.2 Wojciech Pszczolarski (SKC) 137 1:33 07.04-12.04 Vuelta al Pais Vasco WT Michał Kwiatkowski (OPQ) 2 0:49 Michał Gołaś (OPQ) 47 34:56 12.04 Banja Luka-Belgrade I 1.2 Wojciech Pszczolarski (SKC) 25 0:00 08.04-11.04 Circuit Cycliste Sarthe 2.1 Bartosz Huzarski (TNE) 13 0:43 09.04 Scheldeprijs 1.HC Maciej Bodnar (CAN) 92 0:27 07.04 Grand Prix de Dottignies 1.2 Eugenia Bujak (BTC) 23 0:00 Ewelina Szybiak (VAI) 57 0:00 Małgorzata Jasińska (ALE) 68 0:00 06.04 Ronde van Vlaanderen WT Maciej Bodnar (CAN) 38 3:52 06.04 Ronde van Vlaanderen PŚ Małgorzata Jasińska (ALE) 19 1:21 Eugenia Bujak (BTC) 42 5:01 Katarzyna Pawłowska (DLT) 52 5:01 06.04 Vuelta Ciclista a La Rioja 1.1 Karol Domagalski (CJR) 62 1:16 05.04 Volta Limburg Classic 1.1 Maciej Paterski (CCC) 9 0:00 Marek Rutkiewicz (CCC) 42 0:28 04.04 Route Adélie de Vitré 1.1 Łukasz Wiśniowski (ETI) 19 0:00 01.04-03.04 VDK-Driedaagse 2.HC Maciej Bodnar (CAN) 26 3:24 De Panne-Koksijde + 1ze 30.03 Gandawa-Wevelgem WT Maciej Bodnar (CAN) 78 0:27 24.03-30.03 Volta a Catalunya WT Maciej Paterski (CCC) 57 25:55 Adrian Honkisz (CCC) 72 35:00 Łukasz Owsian (CCC) 90 42:08 29.03-30.03 Criterium International 2.HC Rafał Majka (TCS) 4 0:25 30.03 Trofeo Alfredo Binda PŚ Eugenia Bujak (BTC) 12 0:49 Katarzyna Pawłowska (DLT) 53 7:50 24.03-30.03 Tour de Normandie 2.2 Łukasz Wiśniowski (ETI) 15 0:36 + 1ze + 2el Michał Olejnik (El2) 36 1:25 Tomasz Olejnik (El2) 87 20:49 26.03-30.03 Volta ao Alentejo 2.2 Leszek Pluciński (BDC) 27 2:15 Adam Stachowiak (BDC) 65 10:29 Piotr Kripsza (BDC) 78 14:10 Jarosław Kowlaczyk (BDC) 81 15:36 Paweł Bernas (BDC) 86 17:07 Mateusz Komar (BDC) 88 17:32 28.03 E3 Harelbeke WT Maciej Bodnar (CAN) 49 3:14 26.03 Dwars door Vlaanderen 1.HC Maciej Bodnar (CAN) 62 4:32 23.03 Mediolan-San Remo WT Bartosz Huzarski (TNE) 102 14:33 Sylwester Szmyd (MOV) 103 14:33 23.03 Cholet - Pays De Loire 1.1 Bartłomiej Matysiak (CCC) 14 1:36 Jarosław Marycz (CCC) 42 3:05 Adrian Kurek (CCC) 43 5:35 23.03 GP Comune di Cornaredo 1.2 Małgorzata Jasińska (ALE) 10 Eugenia Bujak (BTC) 11 20.03 GP Nobili Rubinetterie 1.1 Maciej Paterski (CCC) 22 0:00 Łukasz Owsian (CCC) 43 0:00 Tomasz Marczyński (CCC) 56 0:00 Sylwester Szmyd (MOV) 57 0:00 Adrian Honkisz (CCC) 64 0:00 Mateusz Taciak (CCC) 75 0:00 19.03 Nokere Koerse 1.1 Bartłomiej Matysiak (CCC) 17 0:00 Jarosław Marycz (CCC) 43 0:00 Jacek Morajko (CCC) 72 0:00 Adrian Kurek (CCC) 76 0:00 Tomasz Kiendyś (CCC) 77 0:00 Grzegorz Stępniak (CCC) 108 0:00 Karol Domagalski (CJR) 111 0:00 12.03-18.03 Tirreno-Adriatico WT Bartosz Huzarski (TNE) 15 4:18 Michał Kwiatkowski (OPQ) 18 5:38 + 1ze (TTT) + 2el Maciej Bodnar (CAN) 89 46:17 09.03-16.03 Paryż-Nicea WT Rafał Majka (TCS) 31 4:49 Przemysław Niemiec (LAM) 33 5:06 Sylwester Szmyd (MOV) 100 58:41 16.03 Energiewacht Dwars 1.1 Adrian Kurek (CCC) 42 5:00 door Drenthe 13.03-16.03 Istrian Spring Trophy 2.2 Przemek Kasperkiewicz (BAU) 95 4:57 16.03 Kattekoers 1.2 Łukasz Wiśniowski (ETI) 1 - 16.03 Novilon EDR Cup 1.2 Małgorzata Jasińska (ALE) 18 1:55 Katarzyna Niewiadoma (RBW) 22 1:55 15.03 Albert Achterhes Pet 1.1 Tomasz Kiendyś (CCC) 62 7:31 Ronde van Drenthe Bartłomiej Matysiak (CCC) 65 7:31 Karol Domagalski (CJR) 93 7:31 15.03 Boels Rental PŚ Małgorzata Jasińska (ALE) 27 5:10 Ronde van Drenthe Katarzyna Pawłowska (DLT) 47 5:10 09.03-13.03 Tour de Taiwan 2.1 Paweł Cieślik (BAU) 29 8:10 13.03 Molecaten Drentse 8 1.2 Małgorzata Jasińska (ALE) 33 0:08 09.03 Omloop van het Hageland 1.2 Katarzyna Niewiadoma (RBW) 9 0:09 09.03 Porec Trophy 1.2 Przemek Kasperkiewicz (BAU) 74 0:00 09.03 Rabobank Dorpenomloop 1.2 Łukasz Wiśniowski (ETI) 32 0:00 Rucphen 08.03 Strade Bianche 1.1 Michał Kwiatkowski (OPQ) 1 - Michał Gołaś (OPQ) 14 2:54 Maciej Bodnar (CAN) 86 16:41 08.03 Ster van Zwolle 1.2 Łukasz Wiśniowski (ETI) 4 0:00 27.02-08.03 Tour de Langkawi 2.HC Paweł Poljański (TCS) 39 12:49 06.03 G.P. Camaiore 1.1 Przemysław Niemiec (LAM) 42 0:03 Sylwester Szmyd (MOV)14.07-20.07 Internationale Thüringen 2.1 Anna Plichta (El2) 10 7:07 Rundfahrt der Frauen Paulina Brzeźna-Bentkowska (El2) 18 10:13 Paulina Guz (El2) 20 11:21 Martyna Klekot (El2) 21 11:35 Monika Brzeźna (El2) 22 11:50 Katarzyna Wilkos (El2) 30 13:38 Milena Faryn (El2) 31 14:09 Paulina Cywińska (El2) 47 28:58 Beata Kalemba (El2) 51 41:29 Monika Kopińska (El2) 61 1:17:03 17.07-20.07 Sibiu Cycling Tour 2.1 Adrian Honkisz (CCC) 31 15:11 Łukasz Owsian (CCC) 48 28:31 Jacek Morajko (CCC) 67 37:11 Maciej Paterski (CCC) 78 41:27 17.07-20.07 Czech Cycling Tour 2.2 Paweł Bernas (BDC) 13 3:40 Adam Stachowiak (BDC) 14 3:49 Mateusz Taciak (CCC) 15 4:30 Jarosław Marycz (CCC) 18 6:10 Jarosław Kowalczyk (BDC) 35 15:14 Przemek Kasperkiewicz (BAU) 40 22:51 Kamil Gradek (BDC) 41 23:20 Piotr Kripsza (BDC) 42 23:52 Paweł Cieślik (BAU) 46 28:14 Grzegorz Stępniak (CCC) 58 50:52 04.07-13.07 Giro d'Italia Katarzyna Niewiadoma (RBW) 11 8:56 Internazionale Femminile Eugenia Bujak (BTC) 25 21:44 Katarzyna Pawłowska (DLT) 32 28:25 Ewelina Szybiak (VAI) 57 56:12 Małgorzata Jasińska (ALE) 64 1:03:58 06.07-13.07 Int. Österreich-Rundfahrt 2.HC Sylwester Szmyd (MOV) 24 19:03 Paweł Poljański (TCS) 30 28:45 02.07-05.07 Wyścig Solidarności 2.2 Kamil Zieliński (MEX) 1 - i Olimpijczyków + 1ze + 1el Kamil Gradek (BDC) 4 0:10 + 1ze + 1el Paweł Bernas (BDC) 5 0:12 Adam Stachowiak (BDC) 6 0:14 Artur Detko (MEX) 10 0:22 Jacek Morajko (CCC) 43 12:55 + 1ze Grzegorz Stępniak (CCC) 54 13:59 + 1ze Konrad Dąbkowski (AJT) 70 26:31 + 1ze + 1el 14.06-22.06 Tour de Suisse WT Tomasz Marczyński (CCC) 24 10:43 Marek Rutkiewicz (CCC) 51 37:58 Łukasz Owsian (CCC) 74 53:39 Maciej Paterski (CCC) 103 1:30:11 21.06-22.06 Memoriał im. J. Grundmanna 2.2 Błażej Janiaczyk (BDC) 1 - i J. Wizowskiego Bartłomiej Matysiak (CCC) 2 0:00 + 1ze + 1el Łukasz Bodnar (AJT) 3 0:08 Jarosław Rębiewski (MEX) 5 0:14 Paweł Bernas (BDC) 6 0:26 Artur Detko (MEX) 7 0:26 Mateusz Komar (BDC) 8 0:29 Patryk Stosz (El2) 9 0:29 Adam Stachowiak (BDC) 10 0:29 Konrad Dąbkowski (ATJ) 36 0:44 + 1ze 20.06-22.06 Oberösterreichrundfahrt 2.2 Paweł Cieślik (BAU) 3 1:01 + 1ze + 1el Łukasz Wiśniowski (ETI) 41 5:00 17.06-22.06 Tour of Iran 2.1 Bartosz Szczepanowski (EXP) 60 1:25:56 21.06 Giro del Trentino Alto 1.1 Eugenia Bujak (BTC) 4 0:05 Adige - Südtirol Małgorzata Jasińska (ALE) 33 1:59 Ewelina Szybiak (VAI) 36 1:59 Sywia Kapusta (VAI) 50 3:17 19.06-21.06 Tour de Serbie 2.2 Jarosław Kowalczyk (BDC) 1 - + 1ze + 1el Leszek Pluciński (BDC) 6 0:10 Piotr Kripsza (BDC) 29 1:34 Adrian Banaszek (BDC) 67 9:57 Kacper Gronkiewicz (BDC) 84 20:29 15.06 Frauen Grand Prix 1.2 Katarzyna Niewiadoma (RBW) 1 - Gippingen Eugenia Bujak (BTC) 2 0:16 Anna Plichta (El2) 4 0:49 Ewelina Szybiak (VAI) 21 3:16 Milena Faryn (El2) 29 3:17 Karolina Karasiewicz (El2) 40 10:26 Aleksandra Kardas (El2) 43 10:27 Katarzyna Wilkos (El2) 48 10:27 08.06-15.06 Criterium du Dauphine WT Bartosz Huzarski (TNE) 23 20:50 Michał Gołaś (OPQ) 70 1:12:26 Maciej Bodnar (CAN) 95 1:34:52 12.06-15.06 Emakumeen Euskal Bira 2.1 Katarzyna Pawłowska (DLT) 21 16:10 12.06-15.06 Ronde de l'Oise 2.2 Łukasz Wiśniowski (ETI) 13 0:23 12.06-14.06 Małopolski Wyścig 2.2 Paweł Bernas (BDC) 2 0:14 Górski Paweł Cieślik (BAU) 3 0:19 Bartłomiej Matysiak (CCC) 5 0:26 + 1ze + 1el Błażej Janiaczyk (BDC) 6 0:30 Paweł Franczak (AJT) 7 0:33 Kamil Gradek (BDC) 8 0:34 Artur Detko (MEX) 9 0:35 Marek Konwa (El2) 10 0:35 13.06 Durango-Durango 1.2 Katarzyna Pawłowska (DLT) 7 0:28 Emakumen Saria 03.06-07.06 Tour de Slovaquie 2.2 Paweł Bernas (BDC) 7 0:33 Kamil Gradek (BDC) 9 0:40 Paweł Cieślik (BAU) 17 0:50 Łukasz Wiśniowski (ETI) 22 0:53 Leszek Pluciński (BDC) 26 0:57 Piotr Kripsza (BDC) 42 1:18 Mateusz Komar (BDC) 73 5:08 02.06 Trofeo Alcide Degasperi 1.2 Marcin Mrosek (El2) 13 1:50 09.05-01.06 Giro d'Italia GT Rafał Majka (TCS) 6 7:04 Przemysław Niemiec (LAM) 49 1:57:41 Paweł Poljański (TCS) 50 2:04:29 28.05-01.06 Bayern Rundfahrt 2.HC Mateusz Taciak (CCC) 29 3:57 Łukasz Owian (CCC) 34 4:40 Bartosz Huzarski (TNE) 75 16:54 Jacek Morajko (CCC) 77 17:11 Jarosław Marycz (CCC) 84 19:30 28.05-01.06 Tour des Fjords 2.1 Karol Domagalski (CJR) 34 0:45 Emanuel Piaskowy (AJT) 37 0:45 Michał Podlaski (AJT) 38 2:18 Arkadiusz Owsian (AJT) 69 13:22 Paweł Brylowski (AJT) 74 22:16 Paweł Franczak (AJT) 75 22:17 01.06 Race Horizon Park 3 1.2 Błażej Janiaczyk (BDC) 2 0:09 Sławomir Kohut (WIB) 18 6:48 31.05-01.06 Auensteiner-Radsporttage 2.2 Ewelina Szybiak (VAI) 25 4:37 30.05-01.06 Wyścig Pokoju U23 2.2U Bartosz Warchoł (El2) 3 0:47 Patryk Stosz (El2) 23 3:17 Przemek Kasperkiewicz (BAU) 38 7:34 + 1ze + 1el Piotr Jaromin (WIB) 59 23:10 01.06 Tr. Citte di 1.2U Szymon Rekita (El2) 13 0:20 San Vendemiano Gracjan Szeląg (El2) 17 0:43 30.05-31.05 Tour of Estonia 2.1 Adrian Kurek (CCC) 2 0:06 + 1ze Tomasz Kiendyś (CCC) 9 0:13 Robert Radosz (BDC) 10 0:13 Adrian Banaszek (BDC) 15 0:16 Mateusz Komar (BDC) 19 0:16 Grzegorz Stępniak (CCC) 27 0:16 Bartłomiej Matysiak (CCC) 32 0:16 Piotr Gawroński (CCC) 38 0:57 Paweł Charucki (CCC) 44 1:25 Paweł Bernas (BDC) 50 3:28 31.05 Race Horizon Park 2 1.2 Leszek Pluciński (BDC) 2 0:38 Adam Stachowiak (BDC) 6 4:16 Eryk Latoń (BDC) 8 4:23 Tomasz Smoleń (WIB) 13 4:55 Krzysztof Tracz (WIB) 20 5:06 Sławomir Kohut (WIB) 23 5:06 Piotr Kripsza (BDC) 35 5:13 Błażej Janiaczyk (BDC) 36 5:13 31.05 Rabobank 7-Dorpenomloop 1.2 Katarzyna Niewiadoma (RBW) 18 0:03 Aalburg 30.05 Boels Rentals 1.1 Katarzyna Pawłowska (DLT) 5 0:00 Hill Classic Katarzyna Niewiadoma (RBW) 11 5:07 30.05 Race Horizon Park 1 1.2 Błażej Janiaczyk (BDC) 2 0:01 Piotr Kirpsza (BDC) 12 5:41 Tomasz Smoleń (WIB) 13 5:42 Krzysztof Tracz (WIB) 39 9:01 21.05-25.05 Tour of Norway 2.HC Maciej Paterski (CCC) 1 - Jarosław Marycz (CCC) 37 20:59 Bartłomiej Matysiak (CCC) 43 28:05 18.05-25.05 An Post Ras 2.2 Marcin Białobłocki (VGR) 7 1:11 + 1ze 11.05-18.05 Amgen Tour of California 2.HC Maciej Bodnar (CAN) 74 1:00:56 16.05-18.05 Vuelta a Castilla y Leon 2.1 Sylwester Szmyd (MOV) 3 1:01 18.05 Garmin Velothon Berlin 1.1 Jarosław Marycz (CCC) 10 0:00 Konrad Dąbkowski (ATJ) 22 0:00 Michał Podlaski (ATJ) 47 0:00 Paweł Charucki (ATJ) 52 0:00 Piotr Gawroński (CCC) 58 0:00 Tomasz Mickiewicz (ATJ) 69 0:00 Łukasz Bodnar (ATJ) 73 0:00 Paweł Brylowski (ATJ) 86 0:15 Grzegorz Stępniak (CCC) 90 0:19 Paweł Franczak (ATJ) 114 2:09 17.05 Visegrad 4 Bicycle Race 1.2 Paweł Bernas (BDC) 1 - - GP Hungary Kamil Zieliński (MEX) 2 0:32 Kamil Gradek (BDC) 5 0:42 Wojciech Halejak (MEX) 9 1:05 16.05 Visegrad 4 Bicycle Race 1.2 Paweł Bernas (BDC) 1 - - GP Slovakia Robert Radosz (BDC) 6 0:59 Arkadiusz Owsian (ATJ) 7 0:59 Kamil Zieliński (MEX) 10 0:59 15.05 Visegrad 4 Bicycle Race 1.2 Kamil Gradek (BDC) 2 0:38 GP Czech 13.05 Visegrad 4 Bicycle Race 1.2 Artur Detko (MEX) 3 0:00 GP Polski Via Odra Piotr Wojciechowski (MEX) 4 0:00 Konrad Dąbkowski (AJT) 5 0:00 Piotr Kripsza (BDC) 6 0:00 Kacper Gronkiewicz (BDC) 7 0:00 Mateusz Nowak (CCC) 9 0:00 09.05-11.05 Szlakiem Grodów 2.1 Mateusz Taciak (CCC) 1 - Piastowskich Marek Rutkiewicz (CCC) 2 0:23 Kamil Gradek (BDC) 4 1:14 Paweł Cieślik (BAU) 7 1:56 Tomasz Marczyński (CCC) 8 1:56 Jarosław Marycz (CCC) 9 1:57 07.05-11.05 The Women's Tour 2.1 Katarzyna Pawłowska (DLT) 39 1:31 07.05-11.05 Tour d’Azerbaidjan 2.1 Adrian Honkisz (CCC) 36 25:04 Karol Domagalski (CJR) 40 31:28 Jacek Morajko (CCC) 61 1:01:55 29.04-04.05 Tour de Romandie WT Rafał Majka (TCS) 13 3:32 Paweł Poljański (TCS) 54 25:56 Sylwester Szmyd (MOV) 71 35:23 Michał Kwiatkowski (OPQ) - - + 1ze + 2el 27.04-04.05 Tour of Turkey 2.HC Tomasz Marczyński (CCC) 13 1:35 Tomasz Kiendyś (CCC) 32 10:57 Karol Domagalski (CJR) 44 16:34 Paweł Charucki (CCC) 78 33:44 Adrian Kurek (CCC) 90 39:02 Grzegorz Stępniak (CCC) 113 48:03 Piotr Gawroński (CCC) 122 51:17 02.05-04.05 Festival Luxembourgeois 2.1 Katarzyna Pawłowska (DLT) 13 1:27 du cyclisme Małgorzata Jasińska (ALE) 16 1:29 feminin Elsy Jacobs Katarzyna Niewiadoma (RBW) 27 1:33 Ewelina Szybiak (VAI) 65 5:06 01.05-04.05 Gracia Orlova 2.2 Paulina Brzeźna-Bentkowska (El2) 1 - + 2ze Eugenia Bujak (BTC) 3 0:16 + 1el 29.04-04.05 Karpacki Wyścig Kurierów 2.2U Przemek Kasperkiewicz (BAU) 3 0:38 Bartosz Warchoł (El2) 9 1:31 + 1ze Szymon Rekita (El2) 10 1:36 01.05 Rund um den Finanzplatz 1.HC Bartłomiej Matysiak (CCC) 9 0:00 Eschborn-Frankfurt Jarosław Marycz (CCC) 18 0:00 Adrian Honkisz (CCC) 22 0:07 Łukasz Owian (CCC) 23 0:07 Bartosz Huzarski (TNE) 28 0:13 Maciej Paterski (CCC) 48 0:46 Marek Rutkiewicz (CCC) 63 2:00 Mateusz Taciak (CCC) 64 2:00 01.05 Memoriał Andrzeja 1.2 Kamil Gradek (BDC) 1 - Trochanowskiego Kamil Zieliński (MEX) 2 0:00 Łukasz Bodnar (AJT) 3 0:02 Mateusz Komar (BDC) 4 0:13 Piotr Wojciechowski (MEX) 5 0:17 Jarosław Kowalczyk (BDC) 6 0:17 Eryk Latoń (BDC) 8 1:00 Paweł Franczak (AJT) 9 1:00 Adrian Telkiński (El2) 10 1:01 25.04-01.05 Tour de Bretagne 2.2 Łukasz Wiśniowski (ETI) 6 0:52 27.04 Liege-Bastogne-Liege WT Michał Kwiatkowski (OPQ) 3 0:00 Przemysław Niemiec (LAM) 21 0:12 Bartosz Huzarski (TNE) 102 11:41 27.04 Dwars door de Westhoek 1.2 Katarzyna Pawłowska (DLT) 16 0:12 Katarzyna Niewiadoma (RBW) 17 0:12 26.04 EPZ Omloop van Borsele 1.2 Katarzyna Niewiadoma (RBW) 19 0:34 Katarzyna Pawłowska (DLT) 23 0:34 22.04-25.04 Giro del Trentino 2.HC Przemysław Niemiec (LAM) 3 1:01 Marek Rutkiewicz (CCC) 30 10:50 Sylwester Szmyd (MOV) 51 22:12 Mateusz Taciak (CCC) 54 23:33 Łukasz Owsian (CCC) 55 25:03 Bartosz Huzarski (TNE) 64 37:53 Jarosław Marycz (CCC) 72 45:43 Bartłomiej Matysiak (CCC) 83 51:35 Maciej Paterski (CCC) 92 55:59 23.04 Fléche Wallonne WT Michał Kwiatkowski (OPQ) 3 0:04 Michał Gołaś (OPQ) 119 5:49 23.04 Fléche Wallonne Féminine PŚ Katarzyna Niewiadoma (RBW) 15 0:35 Małgorzata Jasińska (ALE) 29 3:29 Katarzyna Pawłowska (DLT) 76 10:25 21.04 Rund um Köln 1.1 Tomasz Kiendyś (CCC) 31 0:00 Łukasz Wiśniowski (ETI) 37 0:00 Łukasz Bodnar (AJT) 42 0:07 Adrian Kurek (CCC) 54 0:09 Mateusz Taciak (CCC) 66 0:15 20.04 Amstel Gold Race WT Michał Kwiatkowski (OPQ) 5 0:06 Michał Gołaś (OPQ) 59 1:32 Maciej Paterski (CCC) 69 3:32 Jarosław Marycz (CCC) 103 10:00 16.04-20.04 Tour du Loir 2.2 Paweł Cieślik (BAU) 45 1:26 et Cher e Provost Marcin Białobłocki (VGR) 60 2:27 18.04 Winston-Salem Cycling Classic 1.2 Eugenia Bujak (BTC) 3 0:00 Małgorzata Jasińska (ALE) 17 0:02 17.04 De Brabantse Pijl 1.HC Bartosz Huzarski (TNE) 40 0:25 Adrian Honkisz (CCC) 64 3:30 Bartłomiej Matysiak (CCC) 66 3:30 Maciej Paterski (CCC) 68 3:30 Łukasz Owsian (CCC) 90 7:33 Adrian Kurek (CCC) 91 7:33 13.04 Paryż-Roubaix WT Maciej Bodnar (CAN) 42 5:48 11.04-13.04 Circuit des Ardennes 2.2 Łukasz Wiśniowski (ETI) 1 - + 1el 13.04 Banja Luka-Belgrade II 1.2 Wojciech Pszczolarski (SKC) 137 1:33 07.04-12.04 Vuelta al Pais Vasco WT Michał Kwiatkowski (OPQ) 2 0:49 Michał Gołaś (OPQ) 47 34:56 12.04 Banja Luka-Belgrade I 1.2 Wojciech Pszczolarski (SKC) 25 0:00 08.04-11.04 Circuit Cycliste Sarthe 2.1 Bartosz Huzarski (TNE) 13 0:43 09.04 Scheldeprijs 1.HC Maciej Bodnar (CAN) 92 0:27 07.04 Grand Prix de Dottignies 1.2 Eugenia Bujak (BTC) 23 0:00 Ewelina Szybiak (VAI) 57 0:00 Małgorzata Jasińska (ALE) 68 0:00 06.04 Ronde van Vlaanderen WT Maciej Bodnar (CAN) 38 3:52 06.04 Ronde van Vlaanderen PŚ Małgorzata Jasińska (ALE) 19 1:21 Eugenia Bujak (BTC) 42 5:01 Katarzyna Pawłowska (DLT) 52 5:01 06.04 Vuelta Ciclista a La Rioja 1.1 Karol Domagalski (CJR) 62 1:16 05.04 Volta Limburg Classic 1.1 Maciej Paterski (CCC) 9 0:00 Marek Rutkiewicz (CCC) 42 0:28 04.04 Route Adélie de Vitré 1.1 Łukasz Wiśniowski (ETI) 19 0:00 01.04-03.04 VDK-Driedaagse 2.HC Maciej Bodnar (CAN) 26 3:24 De Panne-Koksijde + 1ze 30.03 Gandawa-Wevelgem WT Maciej Bodnar (CAN) 78 0:27 24.03-30.03 Volta a Catalunya WT Maciej Paterski (CCC) 57 25:55 Adrian Honkisz (CCC) 72 35:00 Łukasz Owsian (CCC) 90 42:08 29.03-30.03 Criterium International 2.HC Rafał Majka (TCS) 4 0:25 30.03 Trofeo Alfredo Binda PŚ Eugenia Bujak (BTC) 12 0:49 Katarzyna Pawłowska (DLT) 53 7:50 24.03-30.03 Tour de Normandie 2.2 Łukasz Wiśniowski (ETI) 15 0:36 + 1ze + 2el Michał Olejnik (El2) 36 1:25 Tomasz Olejnik (El2) 87 20:49 26.03-30.03 Volta ao Alentejo 2.2 Leszek Pluciński (BDC) 27 2:15 Adam Stachowiak (BDC) 65 10:29 Piotr Kripsza (BDC) 78 14:10 Jarosław Kowlaczyk (BDC) 81 15:36 Paweł Bernas (BDC) 86 17:07 Mateusz Komar (BDC) 88 17:32 28.03 E3 Harelbeke WT Maciej Bodnar (CAN) 49 3:14 26.03 Dwars door Vlaanderen 1.HC Maciej Bodnar (CAN) 62 4:32 23.03 Mediolan-San Remo WT Bartosz Huzarski (TNE) 102 14:33 Sylwester Szmyd (MOV) 103 14:33 23.03 Cholet - Pays De Loire 1.1 Bartłomiej Matysiak (CCC) 14 1:36 Jarosław Marycz (CCC) 42 3:05 Adrian Kurek (CCC) 43 5:35 23.03 GP Comune di Cornaredo 1.2 Małgorzata Jasińska (ALE) 10 Eugenia Bujak (BTC) 11 20.03 GP Nobili Rubinetterie 1.1 Maciej Paterski (CCC) 22 0:00 Łukasz Owsian (CCC) 43 0:00 Tomasz Marczyński (CCC) 56 0:00 Sylwester Szmyd (MOV) 57 0:00 Adrian Honkisz (CCC) 64 0:00 Mateusz Taciak (CCC) 75 0:00 19.03 Nokere Koerse 1.1 Bartłomiej Matysiak (CCC) 17 0:00 Jarosław Marycz (CCC) 43 0:00 Jacek Morajko (CCC) 72 0:00 Adrian Kurek (CCC) 76 0:00 Tomasz Kiendyś (CCC) 77 0:00 Grzegorz Stępniak (CCC) 108 0:00 Karol Domagalski (CJR) 111 0:00 12.03-18.03 Tirreno-Adriatico WT Bartosz Huzarski (TNE) 15 4:18 Michał Kwiatkowski (OPQ) 18 5:38 + 1ze (TTT) + 2el Maciej Bodnar (CAN) 89 46:17 09.03-16.03 Paryż-Nicea WT Rafał Majka (TCS) 31 4:49 Przemysław Niemiec (LAM) 33 5:06 Sylwester Szmyd (MOV) 100 58:41 16.03 Energiewacht Dwars 1.1 Adrian Kurek (CCC) 42 5:00 door Drenthe 13.03-16.03 Istrian Spring Trophy 2.2 Przemek Kasperkiewicz (BAU) 95 4:57 16.03 Kattekoers 1.2 Łukasz Wiśniowski (ETI) 1 - 16.03 Novilon EDR Cup 1.2 Małgorzata Jasińska (ALE) 18 1:55 Katarzyna Niewiadoma (RBW) 22 1:55 15.03 Albert Achterhes Pet 1.1 Tomasz Kiendyś (CCC) 62 7:31 Ronde van Drenthe Bartłomiej Matysiak (CCC) 65 7:31 Karol Domagalski (CJR) 93 7:31 15.03 Boels Rental PŚ Małgorzata Jasińska (ALE) 27 5:10 Ronde van Drenthe Katarzyna Pawłowska (DLT) 47 5:10 09.03-13.03 Tour de Taiwan 2.1 Paweł Cieślik (BAU) 29 8:10 13.03 Molecaten Drentse 8 1.2 Małgorzata Jasińska (ALE) 33 0:08 09.03 Omloop van het Hageland 1.2 Katarzyna Niewiadoma (RBW) 9 0:09 09.03 Porec Trophy 1.2 Przemek Kasperkiewicz (BAU) 74 0:00 09.03 Rabobank Dorpenomloop 1.2 Łukasz Wiśniowski (ETI) 32 0:00 Rucphen 08.03 Strade Bianche 1.1 Michał Kwiatkowski (OPQ) 1 - Michał Gołaś (OPQ) 14 2:54 Maciej Bodnar (CAN) 86 16:41 08.03 Ster van Zwolle 1.2 Łukasz Wiśniowski (ETI) 4 0:00 27.02-08.03 Tour de Langkawi 2.HC Paweł Poljański (TCS) 39 12:49 06.03 G.P. Camaiore 1.1 Przemysław Niemiec (LAM) 42 0:03 Sylwester Szmyd (MOV) 83 1:01 05.03 Le Samyn 1.1 Maciej Paterski (CCC) 17 0:00 Tomasz Kiendyś (CCC) 31 0:00 Piotr Gawroński (CCC) 47 0:00 Jarosław Marycz (CCC) 64 0:29 Jacek Morajko (CCC) 108 1:49 Adrian Kurek (CCC) 112 2:43 Paweł Charucki (CCC) 115 2:43 05.03 Le Samyn des Dames 1.2 Katarzyna Niewiadoma (RBW) 17 0:00 05.03 Umag Trophy 1.2 Przemek Kasperkiewicz (BAU) 40 0:08 02.03 Clasica de Almeria 1.1 Bartłomiej Matysiak (CCC) 7 0:02 Łukasz Bodnar (AJT) 12 0:06 Tomasz Marczyński (CCC) 18 0:53 Marek Rutkiewicz (CCC) 23 2:44 Łukasz Owsian (CCC) 24 2:44 Paweł Franczak (AJT) 26 2:44 Emanuel Piaskowy (AJT) 31 2:58 Michał Podlaski (AJT) 32 3:03 Adrian Honkisz (CCC) 52 3:36 Grzegorz Stępniak (CCC) 56 5:32 Tomasz Mickiewicz (AJT) 57 5:32 Konrad Dąbkowski (AJT) 78 13:55 02.03 Kuurne-Bruxelles-Kuurne 1.1 Adrian Kurek (CCC) 84 12:13 Tomasz Kiendyś (CCC) 85 12:13 Jacek Morajko (CCC) 89 12:13 Maciej Paterski (CCC) 90 12:13 26.02-02.03 Vuelta Femenina 2.2 Małgorzata Jasińska (ALE) 20 9:53 a Costa Rica 02.03 Valence Drôme Classic 1.1 Michał Gołaś (OPQ) 61 9:01 01.03 Omloop Het Nieuwsblad 1.HC Maciej Paterski (CCC) 49 9:41 01.03 Classic Sud Ardeche 1.1 Michał Gołaś (OPQ) 2 0:00 01.03 Vuelta Ciclista a Murcia 1.1 Paweł Franczak (AJT) 19 0:40 Łukasz Owsian (CCC) 24 1:14 Adrian Honkisz (CCC) 31 2:29 Tomasz Marczyński (CCC) 32 2:33 Marek Rutkiewicz (CCC) 47 12:43 Mateusz Nowak (CCC) 49 12:43 Michał Podlaski (AJT) 50 12:43 Emanuel Piaskowy (AJT) 52 12:43 Tomasz Mickiewicz (AJT) 77 21:03 Paweł Brylowski (AJT) 79 21:03 19.02-23.02 Volta ao Algarve 2.1 Michał Kwiatkowski (OPQ) 1 - 2ze 3el Rafał Majka (TCS) 20 3:12 Michał Gołaś (OPQ) 56 9:08 19.02-23.02 Vuelta a Andalucia 2.1 Tomasz Marczyński (CCC) 32 7:11 Maciej Paterski (CCC) 34 7:29 Łukasz Wiśniowski (ETI) 36 8:05 Łukasz Owsian (CCC) 38 8:55 Adrian Honkisz (CCC) 45 10:50 Michał Podlaski (AJT) 51 12:26 Arkadiusz Owsian (AJT) 53 12:56 Emanuel Piaskowy (AJT) 54 13:04 Adrian Kurek (CCC) 64 16:20 Paweł Brylowski (AJT) 73 17:34 Paweł Franczak (AJT) 79 20:58 18.02-23.02 Tour of Oman 2.HC Bartosz Huzarski (TNE) 40 5:52 21.02 Trofeo Laigueglia 1.1 Przemysław Niemiec (LAM) 23 0:12 13.02-16.02 Tour Méditerranéen 2.1 Tomasz Kiendyś (CCC) 55 7:15 Bartłomiej Matysiak (CCC) 66 8:44 Marek Rutkiewicz (CCC) 72 9:45 Grzegorz Stępniak (CCC) 92 15:38 Jarosław Marycz (CCC) 115 22:28 Karol Domagalski (CJR) 134 31:41 12.02 Trofeo Platja de Muro 1.1 Michał Kwiatkowski (OPQ) 12 0:00 Michał Gołaś (OPQ) 22 0:09 Arkadiusz Owsian (AJT) 88 16:34 Paweł Brylowski (AJT) 89 16:34 Sylwester Szmyd (MOV) 94 16:34 Michał Podlaski (AJT) 119 19:31 Emanuel Piaskowy (AJT) 122 19:31 Paweł Franczak (AJT) 123 19:31 11.02 Trofeo Serra de 1.1 Michał Kwiatkowski (OPQ) 1 - Tramutana Przemysław Niemiec (LAM) 34 0:31 Michał Podlaski (AJT) 58 10:12 Arkadiusz Owsian (AJT) 93 17:41 Sylwester Szmyd (MOV) 100 17:41 Emanuel Piaskowy (AJT) 102 17:41 Paweł Brylowski (AJT) 110 17:41 Bartosz Huzarski (TNE) 122 17:41 Tomasz Mickiewicz (AJT) 142 23:11 10.02 Trofeo Ses Salines 1.1 Michał Kwiatkowski (OPQ) 7 0:00 Michał Gołaś (OPQ) 24 0:10 Bartosz Huzarski (TNE) 31 0:10 Konrad Dąbkowski (AJT) 32 0:10 Arkadiusz Owsian (AJT) 46 0:26 Michał Podlaski (AJT) 56 0:26 Paweł Franczak (AJT) 58 0:26 Paweł Brylowski (AJT) 59 0:26 Przemysław Niemiec (LAM) 63 0:26 Emanuel Piaskowy (AJT) 146 5:02 09.02 Trofeo Palma 1.1 Konrad Dąbkowski (AJT) 14 0:00 Arkadiusz Owsian (AJT) 15 0:00 Paweł Franczak (AJT) 28 0:00 Michał Podlaski (AJT) 39 0:00 Paweł Brylowski (AJT) 44 0:00 Tomasz Mickiewicz (AJT) 72 0:00 Michał Kwiatkowski (OPQ) 98 0:00 Michał Gołaś (OPQ) 110 0:00 Bartosz Huzarski (TNE) 117 0:00 Przemysław Niemiec (LAM) 162 0:00 05.02-09.02 Etoile de Besseges 2.1 Łukasz Owsian (CCC) 27 1:00 Karol Domagalski (CJR) 46 1:22 Mateusz Taciak (CCC) 87 8:36 Adrian Kurek (CCC) 90 8:54 Jacek Morajko (CCC) 93 9:02 Adrian Honkisz (CCC) 96 9:26 05.02-08.02 Dubai Tour 2.1 Maciej Bodnar (CAN) 8 0:40 04.02-07.02 Ladies Tour of Qatar 2.1 Katarzyna Pawłowska (DLT) 30 14:05 Małgorzata Jasińska (ALE) 55 20:57 02.02 GP la Marseillaise 1.1 Karol Domagalski (CJR) 49 0:00 Adrian Honkisz (CCC) 59 0:00 Łukasz Owsian (CCC) 82 2:56 Maciej Paterski (CCC) 98 9:54 Adrian Kurek (CCC) 106 10:43 Jacek Morajko (CCC) 109 10:43
ze – zwycięstwo etapowe
el – lider wyścigu
AJT : ACTIVEJET TEAM
AND : ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA
BAU : BAUKNECHT – AUTHOR
BDC : BDC MARCPOL
CAN : CANNONDALE
CCC : CCC POLSAT POLKOWICE
CJR : CAJA RURAL – SEGUROS RGA
ETI : ETIXX
LAM : LAMPRE-MERIDA
MEX : MEXLLER
MOV : MOVISTAR TEAM
OPQ : OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM
SKC : SKC TUFO PROSTEJOV
TCS : TINKOFF-SAXO
TNE : TEAM NETAPP – ENDURA
VGR : VELOSURE – GIORDANA RACING TEAM
WIB : TEAM WIBATECH FUJI ZORY
ALE : ALE CIPOLLINI
BTC : BTC CITY LJUBLJANA
DLT : BOELS DOLMANS CYCLING TEAM
RBW : RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM
VAI : VAIANO FONDRIEST
El2 : drużyna amatorska
Pingback: L♡verove 7.10.2014 | XOUTED.COM - Marek Tyniec Blog